banner
banner

Monero به دنبال این است که رگولاتورهای راهنمای لیست را به عنوان سکه های حریم خصوصی با نبرد سربالایی روبرو کنند

در حالی که جهان به طور فزاینده ای به هم پیوسته است ، حریم خصوصی همچنان رو به زوال است. برای بسیاری از آزادیخواهان و کاربران ارز رمزنگاری شده بیت کوین حریم خصوصی کافی را ایجاد نمی کند. به همین دلیل نشانه هایی مانند Monero (XMR) و zCash (ZEC) حریم خصوصی را اولویت اول خود قرار داده اند.

نشانه هایی مانند Monero با استفاده از امضاهای Ring و آدرس های مخفی کاری ردیابی معاملات را دشوارتر می کنند. این روش ها به مخفی کردن هویت فرستنده و گیرنده کمک می کند. تصویب در مقیاس بزرگ به دلیل تعدادی از مسائل مانند:

  • عدم اطمینان در تنظیمات
  • حریم خصوصی مورد سوال
  • افزایش رقابت

در تلاش برای جلوگیری از بی ربط بودن ، تلاشهایی انجام شده است که امیدوارم این ترسهای فوق را برطرف کند.

لیست های سازگار

عدم اطمینان تنظیمات از روز اول بیش از سکه های حفظ حریم خصوصی آویزان است. در نتیجه ، در چند سال گذشته بازارهای ارزهای رمزنگاری شده شاهد صرافی های مختلف با کیفیت بالا بوده اند که تصمیم گرفته اند پروژه های محرمانه محور را حذف کنند. متداول ترین اتفاق در ژاپن رخ داده است ، زیرا تنظیم کننده های کشور برای این کار تلاش مشترکی انجام داده اند.

در این موارد ، بزرگترین نقطه قوت این پروژه ها به بزرگترین نقاط ضعف آنها نیز تبدیل شده است. اگر قرار است این پروژه ها دوام بیاورند ، باید یک مسیر روشن به جلو وجود داشته باشد ، در این پروژه ها می توانند با جابجایی رگولاتورها به کار خود ادامه دهند. توسعه دهندگان این مانع را تشخیص داده و تصمیم گرفته اند در این زمینه کاری انجام دهند.

انتظار می رود که این تلاش ها به تکمیل و انتشار یک روزنامه سفید جدید منجر شود. این مقاله سفید که در همکاری با توسعه دهندگان پشتیبانان Monero ، Tari Labs و شرکت حقوقی Perkins Coie تکمیل شده است ، تحت عنوان “مبانی و مقررات رمزنگاری های فعال کننده حریم خصوصی” ارائه خواهد شد. همانطور که از عنوان آن پیداست ، این روزنامه سفید جدید به عنوان راهنمایی برای تبادلات عمل می کند ، که به شما اجازه می دهد پروژه های مبتنی بر حریم خصوصی به صورت سازگار با قوانین ذکر شوند..

اگرچه هنوز نسخه سفید منتشر نشده است ، اما تفسیرهای اولیه افراد درگیر امیدوارکننده است.  لویی ویلیسی, از آزمایشگاه های تاری ، اخیراً اظهار داشت, “در حالی که نویسندگان یافته های خود را با تحقیقات جامع و تجزیه و تحلیل دقیق پشتیبانی می کنند ، نتیجه اصلی مقاله سفید فریبکارانه ساده است: موسسات مالی تنظیم شده می توانند هنگام حمایت از رمزهای حفظ حریم خصوصی ، تعهدات AML را رعایت کنند. عادت زنانه.”

سفید سفید ، که انتظار می رود هر زمان منتشر شود ، یک مزیت بالقوه عظیم است ، نه تنها مونرو ، بلکه تمام سکه های مشابه.

Coinbase لیست نمی شود

Coinbase نمونه بارزی است که چرا کاغذ سفید سفید قدم مهمی است. مسلما مشهورترین شرکت مرتبط با ارزهای رمزپایه Coinbase است. مدیر عامل آن ، برایان آرمسترانگ ، اخیراً نظرات خود را در مورد مونرو به اشتراک گذاشت. وی اظهار داشت که اگرچه مشکلی برای حمایت از دارایی نخواهد داشت ، اما به دلیل عدم اطمینان از نظر نظارتی در ایالات متحده ، این مسئله به صورت فعلی رخ نخواهد داد..

آرمسترانگ اظهار داشت, “سکه های حریم خصوصی موضوع بعدی ، یکی از موضوعات بعدی در افق ، در میان بسیاری است. (تنظیم کننده ها) بسیار نگران هستند ، بنابراین به همین دلایل نتوانستیم آن را حداقل به روشی که می خواهیم لیست کنیم. اما ، من فکر می کنم با وقت و دید کافی ، تنظیم کنندگان با این کار راحت خواهند بود. سپس ، یک مسئله جدید دیگر در افق وجود دارد که آنها را نگران خواهد کرد. “

اگرچه ممکن است کسانی که امیدوارند به زودی سکه های حریم خصوصی مانند Monero of zCash را در صرافی های پیشرو وارد بازار کنند ، شانس زیادی نخواهد داشت ، اما روزنامه سفید در انتظار ، امیدوار است که بتواند تصمیماتی از این دست را تحت تأثیر قرار دهد – و با این کار ، تصویب را افزایش می دهد پروژه های محرمانه محور.

خیلی خصوصی نیست

ترس از استفاده از سکه های حریم خصوصی ممکن است همیشه مسئله ای نباشد. با استفاده از هوش مصنوعی ، “سرویس نظارت مالی فدرال روسیه” در میان است تلاش برای توسعه یک ابزار تجزیه و تحلیل جدید این ابزار با هدف کاهش فعالیت های غیرقانونی ، از طریق ردیابی معاملات پروتکل های محرمانه – مانند Monero ، Dash و موارد دیگر در حال توسعه است..

مردم فقط به همین دلیل به سکه های حفظ حریم خصوصی متوسل می شوند. اگر این ویژگی را حذف کنید ، جذابیت این سکه ها از بین می رود. اگر روسیه واقعاً بتواند سکه هایی مانند Monero را ردیابی کند ، مطمئناً سکه های دیگر نیز این الگو را دنبال می کنند و باعث نابودی آنها می شود.

همه سکه های حفظ حریم خصوصی برابر نیستند. برخی از اقدامات مشکوک برای دستیابی به حریم خصوصی استفاده می کنند ، برخی توانایی تغییر ویژگی های حریم خصوصی را فراهم می کنند ، در حالی که دیگران به صورت دائمی قوی و خصوصی هستند. صرف نظر از اینکه سکه حریم خصوصی در کدام دسته قرار می گیرد ، ممکن است مشکل داشته باشد.

افزایش رقابت

هنگام فکر کردن به سکه های حریم خصوصی ، چند مورد وجود دارد که بلافاصله به ذهن خطور می کند – Monero ، zCash ، Dash. این لیست ممکن است به زودی شروع به رشد کند ، زیرا پروژه های مختلف دیگر به روزرسانی شبکه را اجرا می کنند.

نبرد دیگری که در نهایت باید توسط سکه های حریم خصوصی انجام شود ، این افزایش رقابت است. در حال حاضر ، آنها قادر به وجود هستند زیرا چیزی را ارائه می دهند که ارزهای مشهور مانند بیت کوین نمی توانند – ناشناس بودن. اگر این مزیت برطرف شد ، چرا اصلاً از این پروژه ها استفاده نکنید?

توسعه دهندگان پشت محصولات مانند Litecoin (LTC) ، GRIN و سایر محصولات ، به طور فعال برای حمایت از حریم خصوصی کار می کنند. این کار از طریق توسعه و پیاده سازی یک به روزرسانی شبکه معروف به …قابل تقلب‘.

اگرچه عملکردهای داخلی Mimblewimble ممکن است پیچیده باشد ، اما تأثیر آنها ساده خواهد بود – به شما این امکان را می دهد تا کاربران را به سرقت برده و از پروژه های حریم خصوصی سنتی تر ، به فروش سنتی بپردازند..

نصف امیدها

تمام این نکات ، خوب یا بد ، همچنان بر تصویب سکه های حریم خصوصی تأثیر خواهند گذاشت. عوامل دیگری نیز وجود دارد که ممکن است به پروژه های خاصی کمک کند تا چشم سرمایه گذاران را به خود جلب کند.

برای کسانی که بازارهای ارزهای رمزنگاری شده را دنبال می کنند ، همه ما دیده ایم که یک رویداد «نصف کردن» برای یک پروژه چه کاری می تواند انجام دهد. این رویدادها معمولاً با پروژه هایی با استفاده از پروتکل های اثبات کننده کار مانند Monero و zCash همراه هستند.

در ماه های اخیر ، Monero وضعیت خود را در بازار به طور کلی کاهش یافته و به پانزدهم رسیده است. در اواخر امسال ، پروژه احتمالاً افت بیشتری خواهد کرد. این امر به این دلیل است که رقیب ، zCash ، در پاییز سال 2020 دچار نصف کاهش می شود و نرخ تورم خود را به شدت کاهش می دهد. چنین اتفاقی می تواند کاربران Monero را فریب دهد تا با پیش بینی سودهای بالقوه به zCash روی بیاورند.

اگر این اتفاق بیفتد ، آیا zCash قادر به جستجوی Monero به عنوان محبوب ترین سکه رازداری خواهد بود?

سقوط آزاد

مونرو زمانی یکی از ده ارز رمزنگاری شده قابل احترام بود. گرچه ممکن است هنوز هم به عنوان یک پروژه خارق العاده و Crème de la Crème در بین سکه های حفظ حریم خصوصی مورد توجه قرار گیرد ، اما نتوانسته است قدرت خود را در ده نقطه برتر حفظ کند.

به دلیل جنجال های مختلف ، مانند بحث هایی که امروز در اینجا بحث شده است ، شامل روسیه ، Coinbase و حذف لیست های رد و بدل شده ، اکنون خود را با درک کاملی از شانزدهم در Coinmarketcap.

با وجود این افت در میان رتبه بندی CoinMarketCap ، مشارکت در شبکه Monero زمانی که باقی بماند تقریباً به بالاترین حد خود باقی مانده است اندازه گیری شده توسط نرخ هش.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me