banner
banner

شایعات PayPal به عنوان مخازن اعتماد خاکستری Ethereum گسترش می یابد – اخبار Crypto هفته

OKEx Insights پنج خبر برتر رمزنگاری هفته گذشته را ارائه می دهد

تصویر اخبار هفته

شایعه شده است PayPal و Venmo به زودی فروش مستقیم رمزنگاری را ارائه می دهند

فضای زنجیره بلوکی و ارزهای رمزنگاری شده در این هفته با شروع شایعات مبنی بر پشتیبانی PayPal و Venmo از خرید رمزنگاری در آینده ای نه چندان دور ، انرژی زیادی را دریافت کرد..

گزارش اولیه از رسانه خبری رمزنگاری تهیه شده است CoinDesk, که با “سه نفر آشنا به موضوع” صحبت کرد و ادعا کردند که PayPal قصد دارد فروش مستقیم ارز رمزنگاری شده را ارائه دهد. با این حال ، دارایی های دیجیتالی خاصی که در دسترس قرار می گیرند در حال حاضر مشخص نیست.

PayPal هنوز برنامه خود برای ارائه خرید رمزنگاری را تأیید نکرده است ، از زمان چاپ.

غذاهای کلیدی

  • پی پال بیش از 300 میلیون حساب. اگر این شرکت فروش مستقیم ارز رمزنگاری شده را ارائه دهد ، دروازه های ضرب المثلی برای سرمایه گذاران خرده فروشی باز می شود.
  • پشتیبانی از خریدهای بیت کوین از PayPal می تواند رقابت بیشتری را برای برنامه Cash Square Inc. فراهم کند – که خریدهای BTC را پیدا کرده است یک پیشنهاد محبوب – و گزینه های بیشتری به سرمایه گذاران خرده فروشی بدهید.

مخازن خاکستری Ethereum Trust به عنوان سهام آماده برای سیل در بازار

Grayscale’s Ethereum Trust در این ماه با کاهش چشمگیر قیمت روبرو شده است – از بالاترین قیمت 260 دلار در 5 ژوئن به پایین ترین قیمت روز پنجشنبه 78 دلار کاهش یافته است. به ویژه در این هفته ، قیمت خودروی سرمایه گذاری سازگار با سرمایه گذاری پسندانه ، کاهش آن را به سرعت شاهد بود. در زمان نوشتن مقاله ، ETHE در حال حاضر با قیمت 98.29 دلار معامله می شود.

نمودار خاکستری Ethereum Trust (OTC_DLY: ETHE) نمودار 2 ساعته. منبع: TradingWiew

همانطور که توسط بلوک, حق بیمه پرداخت شده برای اتر زمینه ای از 948 درصد نزدیک به ابتدای ماه به 356 درصد در روز پنجشنبه کاهش یافته است.

این کاهش شدید در آستانه انتشار برنامه ریزی شده بیش از 500000 سهام ETHE در پایان ماه ، مطابق با شرایط یک سال قفل صندوق.

به عنوان یک نکته جانبی ، کاهش ETHE همراه است گزارش های بیشتر که Grayscale Investments از زمان کاهش نصف پاداش ارز رمزپایه در ماه گذشته ، تقریباً 500،000،000 دلار از BTC خریداری کرده است.

غذاهای کلیدی

  • هر دو قیمت ETHE و حق بیمه ممکن است برای به دست آوردن چنین سطوح بالایی با در دسترس بودن انبوه سهام در دسترس برای تجارت در بازار ثانویه تلاش کنند.
  • در واقع کاهش چشمگیر قیمت های ETHE ممکن است قیمت نقطه ای اتر را تقویت کنید, از آنجا که فشار فروش از طرف اول ممکن است پشتیبانی از پیشنهاد طولانی را برای مورد دوم ایجاد کند.

توکن های هوادار FC Barcelona در عرض دو ساعت به فروش می رسند

بیش از 1.3 میلیون دلار باران فن توکن در سال خریداری شده است فروش توکن دو ساعته روز دوشنبه با قهرمان فوتبال FC بارسلونا در ارتباط است. به طور خاص ، 600000 نشان BAR هر کدام با 2 یورو فروخته شد. از زمان پرس ، قیمت هر نشانه است 5.76 دلار – تقریباً 3 برابر افزایش از قیمت فروش.

به گفته توسعه دهندگان ، این توکن ها برای تسهیل درگیری طرفداران طراحی شده اند. آنها از طریق سکوی رأی گیری اختصاصی باشگاه و از طریق بستر بلاکچین ورزش محور Chiliz در دسترس هواداران قرار گرفتند.

غذاهای کلیدی

  • موفقیت فروش توکن هواداران FC Barcelona مثالی دیگر از پذیرش بیشتر ارزهای رمزپایه در جریان اصلی است. باشگاه فوتبال است یکی از ثروتمندترین افراد در جهان است و یکی از بزرگترین پایگاههای جهانی حامیان را حفظ می کند.
  • پروژه های بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده همچنان شاهد نفوذ موفقیت آمیز به دنیای ورزش هستند.

تنظیم کننده نیویورک قانون جدید سه اعتصاب BitLicense را صادر می کند

اداره خدمات مالی نیویورک در حال اجرا است یک قانون جدید سه اعتصاب وقتی صحبت از برنامه های BitLicenses می شود ، نام پروانه های تجاری ایالت برای فعالیت های ارز دیجیتال است.

در اصل ، قانون جدید به NYSDFS اجازه می دهد برنامه هایی را که تغییرات لازم درخواست شده توسط تنظیم کننده را اعمال نکرده اند ، رد کند.

غذاهای کلیدی

  • قانون جدید سه اعتصاب باید فرآیند به دست آوردن BitLicense را بیشتر ساده و ساده کند ، این اجازه را به متقاضیان می دهد تا راحت تر برنامه های خود را بررسی کنند.
  • این به روز رسانی همچنین تمایل خاصی از سوی تنظیم کننده مالی را برای دوستانه تر کردن روند درخواست برای شرکت هایی که مایل به معامله با ارزهای دیجیتال در نیویورک هستند ، نشان می دهد..

کارت های رمزنگاری به دنبال خطای Wirecard دیگر متوقف می شوند

در آخرین فصل از معایب Wirecard ، سازمان رفتار مالی رسما راه حل های کارت Wirecard را به حالت تعلیق درآورد. در نتیجه ، کارتهای نقدی Crystal Crypto.com MCO Visa بوده است منجمد – جلوگیری از معامله و واریز دارندگان کارت در انگلیس و اروپا.

با این وجود وجوه دارندگان کارت از بین نرفته و انتظار می رود در روزهای آینده بازگردانده شود.

در همین حال ، Crypto.com فروشنده جدیدی را برای برنامه کارت رمزنگاری خود انتخاب خواهد کرد.

غذاهای کلیدی

  • سقوط Wirecard موجهای بزرگی را در دنیای fintech ایجاد کرده است ، همانطور که با خاموش شدن کارتهای رمزنگاری صادر شده توسط WCS شاهد هستیم.
  • همانطور که توسط بلوک, کارت های بدهی TenX و Cryptopay نیز توسط شرکت تابعه Wirecard صادر شده است – به این معنی که آنها نیز باید فروشندگان جدید پیدا کنند.

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me