banner
banner

نحوه ایجاد کیف پول کاغذی بیت کوین

بیت کوین چیست?

اصطلاح بیت کوین برای دو جز different مختلف پروتکل بیت کوین و ارز رمزپایه بیت کوین استفاده می شود. اما چیزی که بیشتر هنگام ذکر کلمه بیت کوین به ذهن خطور می کند بیت کوین ارز رمزپایه است.

ارز رمزنگاری شده بیت کوین معاملات مالی را بین چندین کاربر بسیار آسان می کند بدون اینکه توسط مقامات مرکزی مانند موسسات مالی (بانک ها) یا درگاه های پرداخت شخص ثالث پردازش شود. اگرچه به آن ارز می گویند ، اما روی اسکناس های کاغذی مانند پول فیات چاپ نمی شود. از طریق فرآیند استخراج به صورت الکترونیکی ایجاد شده و در نرم افزار خاصی به نام کیف پول نگهداری می شود.

در صورت تمایل هر دو طرف برای قبول کالاها و خدمات ، از بیت کوین استفاده می شود. بیشتر شبیه ارزهای فیات سنتی است اما معاملات بیت کوین به صورت دیجیتالی انجام می شود.

کیف پول های کاغذی چیست?

کیف پول های کاغذی بیت کوین ، اگرچه به صورت آنلاین تولید می شوند ، اغلب به عنوان ذخیره سازی آفلاین / سرد نامیده می شوند. همانطور که از نام آن پیداست ، کیف پول های کاغذی روی کاغذ یا مواد گالینگور چاپ می شوند که دوام آن را افزایش می دهد.

پس از ایجاد آدرس کیف پول کاغذی و کلید خصوصی آن. فرآیند تولید کلید از طریق مرورگر وب مشتری انجام می شود و از طریق اینترنت منتقل نمی شود. برای داشتن امنیت لازم است کوکی های مرورگر خود را پس از چاپ پاک کنید.

کیف پول های کاغذی ایمن هستند زیرا از طرف مشتری تولید می شوند و آدرس کیف پول کاملاً آفلاین است. یک چیز خوب در مورد آن این است که در دسترس هکرها نیست. همانطور که آدرس خود را در یک سایت فیشینگ یا یک سایت کلاهبرداری ایجاد نمی کنید ، مطمئن باشید که کلیدهای تولید شده برای سایت شخص ثالثی که آنها را از آنها ایجاد کرده اید ناشناخته اند و بنابراین دارایی های خود را ایمن می کنند. گرچه چاپ کیف پول کاغذی از پس حمله مهاجمان سایبری بر نمی آید ، اما شما هنوز کارهای زیادی برای ایمن سازی کیف پول از افراد اطراف خود دارید..

نحوه تولید کیف پول کاغذی.

وب سایت هایی مانند WalletGenerator.Net و BitAddress.Org تولید آدرسهای امن بیت کوین را ساده و سرراست می کند.

دستورالعمل های زیر نحوه تولید آدرس کیف پول کاغذ بیت کوین را با استفاده از بستر WalletGenerator.Net به شما راهنمایی می کند.

گام اول:

برای تولید آدرس کیف پول بیت کوین تصادفی برای چاپ باید رمز ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید. کیف پول پیش فرض تولید شده بیت کوین است.

مرحله دوم:

روی برگه کیف پول کاغذی کلیک کنید و روی دکمه چاپ در صفحه کلیک کنید. توصیه می شود آدرس تولید شده خود را به صورت PDF ذخیره نکنید زیرا به راحتی هک می شود نسبت به اینکه جزئیات را روی یک کاغذ چاپ می کنید.

مرحله سوم:

خطوط موجود در صفحه چاپ شده را دنبال کنید تا کیف پول خود را به درستی تا کنید.

مرحله چهارم:

شما اکنون آماده شروع جمع آوری ارزهای رمزپایه از دوستان و مشتریان خود هستید. آدرس عمومی شما همان چیزی است که به اشتراک می گذارید. شما می توانید آن را به همان اندازه که می خواهید به اشتراک بگذارید ، این همان چیزی است که دیگران برای ارسال ارزهای رمزپایه از شما استفاده می کنند.

مرحله پنجم:

کلیدهای خصوصی شما دسترسی به ارزهای رمزپایه شما هستند. اگر به سرقت برود ، در معرض از دست دادن تمام سکه های خود هستید.

توجه داشته باشید: قبل از ارسال مقادیر زیاد ، باید کیف پول تازه تولید شده خود را با مقادیر کم آزمایش کنید.

چگونه بیت کوین را روی کیف پول های کاغذی خود خرج کنیم.

برای بازیابی وجوه خود بصورت آنلاین می توانید از Blockchain.Info یا کیف پول آنلاین مشابه دیگر استفاده کنید. کیف پول آفلاین برای استفاده ، کیف پول Electrum است. برای این راهنما ، ما از کیف پول الکتروماتیک.

با Electrum Client می توانید کلیدهای خصوصی کیف پول کاغذی خود را وارد کنید تا به وجوه خود در آدرس کیف پول مرتبط دسترسی پیدا کنید. برای بارگیری برنامه Electrum برای سیستم عامل خود ، اینجا را کلیک کنید.

مرحله 1:

پس از نصب موفقیت آمیز کیف پول Electrum ، روی Wallet کلیک کنید > گزینه کلیدهای خصوصی را انتخاب کنید > و گزینه Import را انتخاب کنید.

گام 2:

کادر گفتگوی وارد کردن کلیدهای خصوصی نشان داده می شود ، کلید خصوصی خود را همانطور که روی کیف پول کاغذ چاپی شما نشان داده شده وارد کنید.

مرحله 3:

برای تکمیل مراحل وارد کردن ، روی دکمه Import کلیک کنید. گفتگویی برای تأیید واردات موفقیت آمیز نمایش داده می شود.

بیت کوین های شما اکنون در دسترس هستند تا هزینه شوند.

بهترین راه های ذخیره کیف پول کاغذی.

  • کیف پول کاغذی خود را ورقه ورقه کنید تا از بین رفتن مواد مایع در امان بماند.
  • همچنین می توانید با نگهداری در یک کیسه کاغذی ، آن را ایمن نگه دارید.
  • کیف پول های کاغذی خود را از کودکان دور نگه دارید ، ممکن است کمی در انتهای کاغذ پس انداز زندگی شما باشد.
  • برای محافظت از کیف پول در برابر سرقت ، از صندوق امانات استفاده کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me