banner
banner

تجمع دارایی Q2 به رهبری Bitcoin با افزایش 42٪ علی رغم عبور نکردن از 10 هزار دلار – هفتگی Market Watch

قیمت بیت کوین (BTC) هفته گذشته در محدوده محدوده 8،900 تا 9،300 $ نوسان داشت و در پایان با از دست دادن -0.62٪ به ازای هر نقطه قیمت OKEx ، با نوسانات یک ماهه خود به پایین ترین سطح 35٪ رسید..

نوسانات BTC / USD را تحقق بخشید. منبع: کج

در همین حال ، با توجه به BTC.com, نرخ هش بیت کوین با افزایش 6 درصدی در این هفته ، به بالاترین رکورد همیشگی خود یعنی بیش از 123 EH / s ادامه داد. همچنین افزایش نرخ هش باعث افزایش دشواری استخراج می شود. با این حال ، برق ارزان تر به دلیل فصل سیل در چین می تواند در حال حاضر با این مسئله مقابله کند.

از نظر عملکرد ، کاردانو (ADA) برای چهارمین هفته متوالی گروه بزرگ را هدایت کرد و پس از ارتقا مورد انتظار Shelley ، هفتگی 20.57٪ را بدست آورد. Ether (ETH) ، دومین ارز دیجیتال بزرگ ، هفته را با افزایش بسیار ناچیز 0.93٪ به پایان رساند ، در حالی که EOS با راه اندازی VOICE beta – یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز مبتنی بر EOS – 1.69٪ افزایش یافت..

بیت کوین SV (BSV) ، یک بار دیگر ، بزرگترین بازنده از نظر ارزهای رمزپایه بزرگ بود ، که در این هفته -3.99 افت کرد.

بخش DeFi هفته گذشته همچنان داغ بود ، جایی که مصنوعی (SNX) و شبکه سایبر (KNC) بیش از 30٪ جهش کردند ، در حالی که Bancor (BNT) و 0X (ZRX) 20٪ سود یا بیشتر ثبت کردند. ارزش کل توکن های DeFi از 7.3 میلیارد دلار در دوشنبه گذشته به 7.35 میلیارد دلار افزایش یافته است درپوش بازار DeFi.

بازده هفتگی ارزهای رمزپایه اصلی 6 / 22–6 / 28. منبع: TradingView

بیت کوین در Q2 از کلاسهای دارایی عمده بهتر عمل کرد

محرک گسترده مالی و پولی به بازارهای سهام ، قیمت طلا و بیت کوین کمک کرد تا در سه ماهه دوم به شدت صعود کنند ، بیت کوین با سود 42.2 درصدی را رهبری کرد. با این حال ، لازم به ذکر است که بیت کوین در سه ماهه دوم روند تدریجی بازده کاهش یافته را نشان می دهد – 34.4 increase افزایش در آوریل ، 34.4 increase افزایش در ماه مه ، 9.5 increase افزایش در ژوئن ، و -3.3 decrease کاهش در ژوئن. در ماه آوریل ، بیت کوین عمدتا توسط انتظار برای نصف شدن سوم تحریک شد ، زمانی که در دو روز آخر ماه 23 درصد افزایش یافت.

از طرف دیگر ، در حالی که بیت کوین برای شکستن مارک 10 هزار دلاری تلاش می کرد ، Nasdaq پس از ارسال بازده سه ماهه 30 درصدی ، به بالاترین حد خود بازگشت و S&P 500 افزایش 20 درصدی را تجربه کرد – بزرگترین سود سه ماهه از Q4 1998 است. همچنین پس از ارسال بازده سه ماهه 12.9 درصدی ، طلا به بالاترین حد خود رسید که از اکتبر 2012 مشاهده نشده است..

به طور کلی ، مشخص شده است که پیش بینی های اولیه بازار برای سه ماهه بیش از حد بدبینانه بوده و احتمالاً روند بهبود در نیمه دوم سال 2020 ادامه خواهد داشت.

کلاسهای بیت کوین در مقابل داراییهای عمده در Q2. منبع: TradingView ، OKEx

همبستگی یک ماهه بین BTC و SPX طی سه ماه گذشته به تدریج از منفی به مثبت تبدیل شده است و اکنون با 66٪ در حال انجام است ، که این نشان دهنده همبستگی نسبتاً قوی بین این دو دارایی است – در همین حال ، ارتباط بین BTC و طلا معلق است نزدیک به 0٪.

بیت کوین – اس&همبستگی P 500 تحقق یافته است. منبع: کج

تجزیه و تحلیل فنی بیت کوین

شمعدان چکش یکشنبه در نمودار روزانه نشان می دهد که فروش بالقوه به پایان رسیده است و در کوتاه مدت یک حرکت صعودی در حال افزایش است. با این حال ، میانگین متحرک 30 روزه و میانگین متحرک 60 روزه یک صعود نزولی را تشکیل دادند و برخی از احساسات خرید را که به عنوان یک مرجع به این شاخص متکی بودند ، کاهش می دهد..

ما واگرایی صعودی RSI (یعنی شاخص مقاومت نسبی) را در نمودار ساعتی مشاهده کرده ایم. با این وجود ، با مقاومت بالایی که هنوز در حدود 9،250 دلار است ، معامله گران قبل از پیوستن به تجمع به تعداد ، در انتظار شکست هستند..

نمودار 1 ساعته OKEx BTC Spot (BTC / USDT). منبع: TradingView

با نگاه به جلو در این هفته

ما به غیر از PMI غیر تولیدی ISM و گزارش ادعاهای اولیه بیکاری ، انتظار هیچ به روزرسانی عمده اقتصاد کلان در این هفته را نداریم..

در رمزنگاری ، TRON (TRX) نسخه 7.0 پروتکل خود را در 7 ژوئیه منتشر می کند ، و شبکه سایبر (KNC) KyberDAO را در همان روز معرفی می کند. در همین حال ، VeChain (VET) در حال افزایش است اخبار که این یک سخنرانی اصلی در کنفرانس جهانی هوش مصنوعی است که توسط دولت مردم شهرداری شانگهای در 9 ژوئیه برگزار شد.

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق ، تحقیقات اصلی را ارائه می دهد & اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری. OKEx Insights را در و دنبال کنید .

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me