banner
banner

دو ICO Vechain که باعث افزایش پذیرش شبکه می شود

دارندگان VeChain چیزهای زیادی برای ارسال دارند. اما در چند ماه آینده ، دو ICO Vechain به عنوان دو پروژه جلب توجه – OceanEx و کرنهایت – قول کمک به ارائه توجه به شبکه را می دهید.

OceanEx چیست?

OceanEx یک سیستم عامل مدیریت دارایی رمزنگاری شده است که توسط آن راه اندازی و تأمین می شود BitOcean Global, در بالای بلاکچین VeChainThor ساخته شده است. OceanEx یک پلت فرم مبادله ، تجارت و مدیریت دارایی است که از فناوری های پیشرفته هوش مصنوعی (AI) برای ارائه پیشرفته ترین ابزارهای سرمایه گذاری و تجارت استفاده می کند ، همه در حالی که طیف گسترده ای از سیاست ها و امکانات سرمایه گذاری را شامل می شود.

برخی از اهداف اصلی این پلتفرم عبارتند از: توسعه امنیت پلتفرم با نقدینگی رمز ، با کمک فناوری AI ، ایجاد اکوسیستم VeChain به عنوان واسطه ای برای تجارت توکن با جفت سازی VET و ارائه خدمات و جامعه مبادله ای برای به چالش کشیدن وضعیت موجود.

فناوری هوش مصنوعی به کار رفته نه تنها مسئول ارتقا enhan روند معاملات است ، بلکه همچنین از کاربران پلت فرم در برابر سرمایه گذاری های بد و حتی حملات احتمالی محافظت می کند. فناوری مورد بحث از اجزای مختلفی مانند OceanBrain ، OceanQuant ، OceanMarket و OceanLab استفاده می کند.

م Oceanلفه OceanBrain مسئول فناوری AI است که به طور مداوم رفتار تجارت کاربر را تجزیه و تحلیل می کند و آن را با سایر جزئیات مرتبط می کند تا توصیه های مربوطه را ارائه دهد.

همانطور که از نام آن مشخص است ، جز component OceanQuant امکان معامله کمی را فراهم می کند. جز Ocean OceanMarket یک پایگاه داده برای تجارت اجتماعی است (به کاربران یا اعضای جامعه اجازه می دهد تا استراتژی های مختلف را در سیستم عامل منتشر کنند) ، در حالی که OceanLab تیم اینترنتی است که انواع مختلف تحقیقات بازار و صنعتی را برای نوآوری محصول و ارائه یک رقابت رقابتی انجام می دهد لبه در بازار.

1 fuV0yyhG5grma1mH5F4ecA

منبع: Medium.com

OceanEx ICO

OceanEx قصد دارد حداکثر سقف 10 میلیارد نشانه را داشته باشد که قرار است در دورهای مختلف فروش توزیع شود. مطابق با وبلاگ رسمی OceanEx, ICO آینده دو مرحله دارد: دور خصوصی و دور VeChain Community. از طریق این دورها ، مبادله 30٪ از کل توکن ها را صادر می کند.

مرحله اول در حال حاضر تمام نشانه ها را فروخته است ، در حالی که برنامه VeChain Community Round قرار است در ماه سپتامبر برگزار شود. به اعضای جامعه علاقمند توصیه می شود تا مسئول سیستم عامل را دنبال کنند صفحه توییتر برای به روزرسانی های آینده متأسفانه ساکنان ایالات متحده ، چین و

ژاپن از دور موسوم به دور انجمن ICO حذف خواهد شد.

در حالی که در فروش خصوصی توکن قیمت 1 VET = 800 OCE بود ، اما در VeChain Community Round 1 VET (قبل از تقسیم) = 730 OCE خواهد بود. برای شرکت در ICO ، کاربران باید بیش از 50 VET (قبل از تقسیم) داشته باشند. به طور خلاصه ، هر عضو انجمن VeChain که بیش از 50 عضو داشته باشد

VET می تواند وارد دور انجمن شود. هدف ICO جمع آوری 11،300،000 USD است.

پست وبلاگ همچنین توصیف می کند که چگونه رمز OCE یک قطعه ارزشمند و مهم از اکوسیستم OceanEx و تحولات آینده خواهد بود. از این رمز می توان برای پرداخت هزینه های معاملات ، هزینه های برداشت و هزینه های لیست ، دسترسی به مرکز تحقیقات بازار در OceanLab و همچنین رأی دادن در استخر لیست پروژه استفاده کرد..

Cahrenheit چیست?

اخیراً ، VeChain نیز از طریق یک مقام رسمی اعلام کرده است پست وبلاگ راه اندازی کرنهایت, یک اکوسیستم مبتنی بر بلاکچین که هدف آن انقلابی در صنعت خودرو است. هدف اصلی این پروژه تغییر بیشتر موارد منفی فعلی در صنعت خودرو است.

این پروژه علاوه بر پایان دادن به همه بازی های با جمع صفر ، در حذف مفهوم عدم تقارن اطلاعات نیز متمرکز شده است. با این کار ، Cahrenheit امیدوار است که بازارهای جدید ، کانال های اطلاعاتی ، تجارب کاربر و خدمات را افزایش دهد که باعث رشد چشمگیر پروژه به 45 میلیارد دلار در بازار موجود می شود.

محصولات و خدمات اصلی Cahrenheit شامل CAHtrust ، CAHmart ، CAHnalytics ، CAHmine و CAHnode.

CAHtrust سیستمی است که هم به SME و هم به مصرف کننده اختصاص داده شده است و یک سیستم کاملاً غیرمتمرکز را برای جستجو ، فهرست بندی ، رتبه بندی و بررسی به ارمغان می آورد. وقتی این سیستم با سایر سیستم عامل های متمرکز مقایسه می شود ، هزینه کمتری و حداقل هزینه لیست را ارائه می دهد. CAHmart به طور خاص برای شرکت های متوسط ​​و متوسط ​​اختصاص داده شده است و به شما امکان می دهد تا قیمت گذاری های پویا توسط SME ها تخفیف های کم ظرفیت را پخش کنند. این م componentلفه همچنین به SME ها اجازه می دهد تا برای جوایز مختلف (توکن یا ارجاع در آینده) تجارت خود را به سایر SME های مشابه ارجاع دهند..

CAHnalytics یک مرکز تجزیه و تحلیل داده است که با استفاده از مجموعه داده های پیچیده و دقیق اجازه می دهد تا داده های هم تراز مستقیماً از مصرف کننده و شرکت های کوچک و متوسط ​​و همچنین درآمدزایی داده ها از طریق EDU از طریق پرداخت رمز به دست بیایند. همچنین قیمت گذاری و فرصت های بهتری را برای توسعه محصول جدید فراهم می کند ، همچنین داده ها و راه حل های پرداخت بسیار سفارشی را برای EDU فراهم می کند.

CAHnode یک برنامه مبتنی بر جامعه است که برای ایجاد انگیزه در مصرف کنندگان و SME ها تهیه شده است. مصرف کنندگان یا SME ها باید واجد شرایط از پیش تعیین شده CAH باشند تا واجد شرایط خدمات مختلف حق بیمه باشند..

1 zPOD6pIhfHessudnLplXeQ @ 2x

منبع: http://luckycoin.online

IC Cahrenheit

علاوه بر این ، پلت فرم ساخته شده توسط بلاکچین VeChainThor بیش از 1 میلیون کاربر ، 30،000 SME و بیش از 30 شریک بیمه ، و همچنین سایر مصرف کنندگان مختلف را به لطف همکاری با اکوسیستم VeChain به ارمغان می آورد. کلور.

Klover یک شرکت فناوری بیمه مستقر در چین است و همچنین اولین شرکتی است که مجوز کارگزاری بیمه ملی چین را دریافت کرده است. این شرکت با فعالیت در بیش از 30 شهر در چین حضور گسترده دارد. برخی از موفقیت های آن نیز مربوط به برنامه موبایل آن به نام Youyidan است.

همانطور که در پست وبلاگ, حداکثر عرضه توکن های CAH 10 میلیارد خواهد بود و روند جمع آوری کمک مالی به سه مرحله تقسیم می شود: یک دور خصوصی ، دور بنیاد VeChain (برای دارندگان X Node) و یک دور عمومی. در حالی که دور خصوصی قبلاً ثبت شده است ، دو مرحله دیگر در ماه های بعدی در دسترس خواهد بود. هر سه دور بسته به تقاضا 20٪ از کل توکن را تأمین می کنند. متأسفانه ، هنوز نسبت دقیق توزیع نشانه های VET به CAH به طور رسمی اعلام نشده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع ، اعضای جامعه و سرمایه گذاران آینده می توانند توییتر پروژه را دنبال کنند, تلگرام, و متوسط منابع.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me