banner
banner

سرمایه گذاری در سهام فلز رومیزی (NYSE: DM)

فلز رومیزی(NYSE: DM) یک تولید کننده مستقر در ماساچوست راه حل های چاپ سه بعدی پایان به پایان است. این شرکت برای تأمین نیاز تولیدکنندگان بزرگ مقیاس قابل توجهی در محصولات خود سرمایه گذاری کرده است. این شرکت با داشتن یک لیست مشتری شامل شرکت هایی مانند فولکس واگن ، تویوتا و جنرال موتورز ، خود را به عنوان شریک اصلی شرکت های بزرگی معرفی کرده است که به دنبال جایگزینی روش های تولید سنتی با چاپ سه بعدی در عصر جدید هستند. با انتظار می رود طی یک دهه آینده بازار چاپ سه بعدی رشد 10 برابری داشته و به 146 میلیارد دلار برسد ، Desktop Metal چاپگرهایی با هزینه کم ، کارآمد و با کاربرد آسان ایجاد کرده است که به این شرکت امکان می دهد بیشتر این بازار را در اختیار بگیرد..

Desktop Metal (DM) چیست?

این شرکت در سال 2015 توسط گروهی متشکل از هفت کارآفرین ، مهندس ، بازرگان و دانشمند تاسیس شد. با هم ، این گروه چشم انداز ایجاد فرآیندی برای چاپ سه بعدی فلز داشتند که استفاده از آن سریعتر و آسان تر از سایر محصولات موجود در بازار بود. نمونه های اولیه این گروه برای سرمایه گذاران اولیه چشمگیر بود ، به طوری که سرمایه گذاران اولیه شامل جنرال الکتریک ، BMW و بازوی سرمایه گذاری Google GV بیش از 100 میلیون دلار در بودجه سرمایه گذاری کمک کردند. شرکت ها مشتاق بودند که گزینه هایی را برای کاهش هزینه ها و فضای مورد نیاز برای انبارداری کشف کنند و به تیم مستعد Desktop Metal که شامل چندین استاد MIT بود ، بودجه ای برای توسعه راه حل های نوین اختصاص داده شد.

این شرکت با پول تأمین شده توسط این حامیان ، سرمایه گذاری زیادی در تحقیق و توسعه انجام داد و در سال 2017 توانست هم مدل استودیویی در مقیاس کوچک و هم مدل تولید مقیاس گسترده را به بازار عرضه کند. چاپگرهای فلزی رومیزی این مزیت را به وجود می آورند که چاپگرها فاقد قطعات خطرناک بوده و استفاده از آنها آسان بود. بدون چاپ لیزر یا سایر اجزای خطرناک ، این چاپگرها می توانند در هر دفاتر کار کنند و برای استفاده از آنها نیازی به آموزش نیست. این محصولات همچنین با تولید قطعات بیش از 100 برابر سریعتر و ارزان تر ، از خرید ارزان تری برخوردار بودند 10 برابر کمتر از رقبا در بازار. برای این نوآوری ها ، این شرکت به عنوان یکی از شرکت های جهانی شناخته شد 30 آینده دار پیشگام فناوری در جهان توسط مجمع اقتصاد جهانی در سال 2017. فلز رومیزی در NASDAQ در سال 2020 ذکر شده است. این شرکت به جای رفتن به مسیر سنتی یک پیشنهاد اولیه (IPO) ، از طریق شرکت خرید هدف ویژه (SPAC). SPAC توسط میلیاردر Chamath Palihapitiya و بنیانگذار تسلا JB Straubel هدایت می شد.

چرا فلز رومیزی (DM) مهم است?

Desktop Metal خود را در موقعیت خود قرار داده است تا از آنچه خود نامیده است ، بهره ببرد “تولید افزودنی 2.0” انقلاب در حالی که از چاپ سه بعدی سنتی ، که به آن تولید افزودنی نیز می گویند ، عمدتا برای ایجاد تعداد کمی از نمونه های اولیه برای آزمایش طرح ها استفاده می شد, مدیر عامل شرکت ریک فولوپ موج بعدی پرینت سه بعدی را موجی می داند که در آن شرکت قادر به تولید قطعات بسیار قابل تکرار با قیمت های قابل رقابت با صنعت تولید سنتی 12 تریلیون دلار است. گذشته از قیمت گذاری ، این شرکت همچنین اعتقاد راسخی زیادی دارد که مشتریان می توانند با پرینت سه بعدی ، کیفیت تولید و سرعت تولید را برابر با روش های سنتی بدانند. Desktop Metal با استفاده از روش انحصاری Bound Metal Depission که از پودر فلز و پلیمرها برای ایجاد شکل جسم استفاده می کند و سپس آن را در کوره قرار می دهد تا ذرات را جمع و جور کند ، اظهار داشت که کیفیت محصول حتی اگر از تولید کنندگان بهتر نباشد ، در سطح مطلوبی قرار خواهد گرفت. تولید شده توسط تولید کنندگان سنتی. با توزیع محصولات Desktop Metal در بیش از 60 کشور در سراسر جهان ، تصویب گسترده در حال حاضر آغاز شده است.

این شرکت در حال حاضر چهار محصول مختلف را ارائه می دهد. بسته به نیاز مشتری ، محصولات از پرینترهای اداری روزمره استفاده آسان تا سیستم های تولید با حجم بالا که در فرایند تولید در بخشهایی مانند اتومبیل و هوا و فضا استفاده می شود ، متغیر است. علاوه بر سخت افزار ، این شرکت همچنین نرم افزاری را توسعه داده است که امکان طراحی تعاملی و کاربر پسند را فراهم می کند. قطعات زنده این نرم افزار از هوش مصنوعی استفاده می کند که به شما امکان می دهد در زمان واقعی طراحی های مولد را انجام دهید که به تغییرات در مواد ، وضوح و اهداف طراحی واکنش نشان می دهند. در کل ، این شرکت دارای بیش از 120 اختراع ثبت شده است و به طور فعال در حال گسترش محصولات سخت افزاری و نرم افزاری برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان است.

چشم انداز فلز رومیزی (DM)

در یک صنعت کاملاً رقابتی ، Desktop Metal این مزیت را دارد که توسط یک تیم قدرتمند رهبری با سابقه موفقیت هدایت می شود. این شرکت با داشتن یک هیئت مدیره که بخشی از بیش از 60 ادغام و ادغام را تجربه کرده است ، از موقعیت مناسبی برخوردار است و می تواند به هر فرصت استراتژیکی که پاسخ می دهد پاسخ دهد. این شرکت اعلام کرده است که به طور فعال در حال کشف 10 M مختلف است&یک فرصت و هر حرکتی که منافع مثبتی ایجاد کند مطمئناً عمل خواهد شد. با تولید به اصطلاح نسل بعدی افزودنی ، 2.0 آمدن ، ادغام در این بخش احتمالاً محکم است ، با ادغام عمودی و صرفه جویی در مقیاس عامل اصلی موفقیت به جلو است.

Desktop Metal قبلاً از پول جمع شده از IPO برای مقیاس تهاجمی استفاده کرده است, خرید رقیب EnvisionTEC به مبلغ 300 میلیون دلار. این خرید مشتری ایجاد می کند که شامل Cartier ، Celgene ، Ford ، Hasbro ، Oral Arts ، Stuller و Smile Direct Club و همچنین دو سیستم عامل چاپ جدید است که می تواند در چاپگرهای توسعه یافته Desktop Metal استفاده شود. این شرکت قصد دارد به استفاده از سرمایه خود برای رشد ادامه دهد و مدیر عامل شرکت ریک فولوپ هدف تهاجمی آن را تعیین کرده است درآمد سالانه 1 میلیارد دلار تا سال 2025.

از کجا می توان فلز رومیزی (DM) خریداری کرد?

دلالی که توصیه می کنیم باشد نفر اول.

Firstrade یک شرکت کارگزاری آنلاین پیشرو است که مجموعه کاملی از محصولات و ابزارهای سرمایه گذاری را برای کمک به سرمایه گذاران مانند شما در کنترل آینده مالی خود طراحی کرده است. از زمان تاسیس در سال 1985 ، Firstrade متعهد به ارائه خدمات با ارزش و کیفیت بالا بوده است.

ترکیبی از فناوری تجارت اختصاصی ، رابط کاربری بسیار بصری ، خدمات برجسته مشتری و برنامه های تلفن همراه ، Firstrade یک راه حل جامع برای همه نیازهای سرمایه گذاری شما ارائه می دهد.  نفر اول عضو FINRA / SIPC است.

سرمایه گذاری در سهام فلز رومیزی (NYSE: DM) سرمایه گذاری در سهام فلز رومیزی (NYSE: DM) سرمایه گذاری در سهام فلز رومیزی (NYSE: DM)
rade ★★★★★ بررسی Firstrade

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

Finance ★★★★★ بررسی مالی M1

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ نقد و بررسی Public.com

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

100 دلار

حداقل حساب

هیچ یک

تبلیغات

سهام رایگان *

* برای جزئیات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید.

تبلیغات

هیچ یک

ترویج

هیچ یک

خلاصه

Desktop Metal تلاش زیادی کرده است تا محصولات آنها را برای استفاده توسط شرکت های بزرگ در فرآیند تولید خود مقیاس بندی کند. محصولات فعلی و آتی آنها دارای پتانسیل واقعی برای برهم زدن صنعت تولید سنتی چند تریلیونی دلاری است. این شرکت توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است و موقعیت سرمایه ای قوی که شرکت در آن قرار دارد مزیتی است که رشد قابل توجهی را برای سالهای آینده فراهم می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me