banner
banner

شرکت مستقر در انگلستان که به مبادله رمزنگاری در فعالیت های پولشویی مشارکت دارد

یک شرکت مستقر در انگلیس با مبادله ارز رمزنگاری شده BTC-e مرتبط شده است که پس از اتهام فعالیت های پولشویی مورد بررسی قرار گرفته است. این شرکت بریتانیایی به خدمات مالی Mayzus یا MFS معروف است و در حال حاضر در دست بررسی است. اطلاعات بود منتشر شد توسط NameCoinNews چند روز پیش.

شرکت مستقر در انگلیس به فعالیت های پولشویی BTC-e پیوند داده شده است

پرونده تبادل BTC-e مربوط به فعالیت های پولشویی بسته نیست و همچنان به تولید عناوین و اطلاعات جدید ادامه می دهد. این بار ، NameCoinNews گزارش داد که MFS متعلق به روسیه با مبادله رمزنگاری BTC-e مرتبط است.

سازمان غیردولتی ضد فساد جهانی شاهد پرونده را مورد تجزیه و تحلیل قرار داد و اطلاعات لازم را برای رسیدن به چنین نتیجه ای جمع آوری کرد. BTC-e به دلیل اینکه توسط گروه هکری به نام خرس فانتزی استفاده شده است مورد بررسی قرار گرفته است.

طبق گزارش ، دولت روسیه برای انجام یک سری حملات سایبری به این هکرها پول پرداخت کرد. علاوه بر این ، BTC-e به دلیل فعالیت در تجارت پولشویی تحت نظارت قرار گرفته است كه به هكرها كمك می كند پول و پول خود را از Mt. هک Gox که در پایان سال 2013 و آغاز سال 2014 اتفاق افتاد.

شایان ذکر است که کوه Gox بزرگترین صرافی در آن زمان بود و هک به شدت بر کل بازار ارزهای رمزپایه و اعتبار آن تأثیر گذاشت. این سیستم عامل 850،000 BTC را که در آن زمان بیش از 450 میلیون دلار ارزش داشت ، از دست داد. سپس بسیاری از این BTC ها در سیستم عامل BTC-e شسته و مبادله شدند ، که از آن زمان به بعد بررسی شده است.

BTC-e همچنین یکی از بزرگترین مبادلات ارز رمزنگاری شده در بازار بود که از زمان انتشار در سال 2011 حدود 9 میلیارد دلار معامله ارز رمزنگاری شده را انجام داد. در عین حال ، این پلتفرم یک دروازه بسیار مهم و مفید فیات به رمزنگاری بود زیرا به تاجران کمک کرد تا یورو ، دلار آمریکا و روبل روسیه خود را با ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین (BTC) ، Litecoin (LTC) ، Namecoin ، Novacoin ، Peercoin ، Dash و همچنین Ethereum (ETH) مبادله کنند.

این گزارش توضیح می دهد که شرکت خدمات مالی مایوزوس یک شرکت متعلق به سرگئی میوزوس تاجر روسی است و در حال حاضر در قبرس واقع شده است. در همان زمان ، این شرکت در حال کار با نام تجاری معروف به پول پولو است که در حال حاضر در 130 کشور مختلف در حال فعالیت است و حدود 400000 شعبه در سراسر جهان دارد. MoneyPolo در حال ارائه خدمات به افراد و شرکت هایی است که می خواهند پول را به صورت امن ، فوری و کم هزینه به آن سوی مرزها منتقل کنند.

این وضعیت با توجه به درگیر شدن احزاب جدید ، تحقیقات حقوقی را دشوارتر خواهد کرد. مهم است که از نزدیک دنبال کنید که کدام یک از تحولات مربوط به این پرونده و چگونه حل خواهد شد.

در انگلستان ، اداره رفتار مالی (FCA) متولی صدور مجوز به شرکت های انتقال پول به منظور جابجایی پول در سطح بین المللی و بازگرداندن آن است.. اعتبار FCA کاملاً خوب است در بازاری که باید همیشه تنظیم و کنترل شود.

ارزهای رمزنگاری شده تحت تأثیر مجرمان

مجرمان همیشه برای پولشویی یا انجام فعالیت های غیرقانونی از بیت کوین و ارزهای رمزپایه دیگر استفاده کرده اند. این به دلیل این واقعیت است که این دارایی های دیجیتالی حریم خصوصی بیشتری نسبت به خدمات و پرداخت های مالی سنتی دارند و همچنین انتقال آنها از مرزها نسبت به ارزهای فیات آسان تر است.

این مجرمان همچنین از مبادلات برای پولشویی استفاده می کردند ، زیرا اگر مجرمان بخواهند روزانه از آنها استفاده کنند ، این پول باید از ارزهای رمزنگاری شده به فیات تبدیل شود. به همین دلیل مبادلات و سایر سیستم عامل های مرتبط با رمزنگاری توسط مقامات نظارتی در سراسر جهان مورد بررسی و بررسی قرار گرفته اند.

به عنوان مثال ایالات متحده مقررات سختی را برای شروع فعالیت شرکتهای مرتبط با رمزنگاری وضع کرده است. برخی از ایالت ها برای درخواست مجوزی که ممکن است گرفتن آن بسیار دشوار باشد به شرکت هایی که خدمات رمزنگاری ارائه می دهند نیاز دارند.

علاوه بر این ، چندین دولت و حوزه قضایی اجرای سیاست های شناخت مشتری (KYC) و مبارزه با پولشویی (AML) را آغاز کردند. سرانجام ، آنها همچنین قوانینی برای مبارزه با تأمین مالی تروریسم (ATF) ایجاد کرده اند که باید توسط مبادلات و سایر ارائه دهندگان خدمات رمزنگاری دنبال شود.

مشروعیت فضای ارزهای رمزپایه و کل صنعت رمزنگاری تحت تأثیر موارد زیادی در رابطه با مجرمان و پولشویی مربوط به ارزهای رمزپایه قرار گرفته است. با وجود این ، بخش کوچکی از کل معاملات برای فعالیت های غیرقانونی استفاده می شود.

حدود 2٪ معاملات بیت کوین غیرقانونی و 21٪ معاملات قانونی است. 77٪ باقیمانده هنوز طبقه بندی نشده است ، زیرا درک اینکه چه کسی فرستنده و گیرنده معاملات است ، گاهی اوقات دشوار است.

در همین حال ، بانک های بزرگ و سایر م institutionsسسات مالی در حوزه های قضایی مختلف نیز طی چند سال گذشته درگیر فعالیت های پولشویی بوده اند. بسیاری از آنها به دلیل کمک به سازمان های جنایی در پولشویی مجبور به پرداخت جریمه های زیادی شدند.

در واقع ، HSBC ، BNP Paribas یا JP Morgan همه در فعالیت های غیرقانونی مختلفی از جمله دست زدن به پول از مواد مخدر ، فرار از مالیات و موارد دیگر مشارکت داشته اند. این نشان می دهد که علی رغم روایت منفی فعلی پیرامون بیت کوین و ارزهای رمزپایه ، بانک ها همچنین ابزار موردعلاقه مورد استفاده مجرمان برای رسیدگی به پرونده های منابع غیرقانونی بوده اند..

درک ارزهای رمزپایه

ارزهای رمزنگاری شده می توانند برای بسیاری از سرمایه گذاران و افراد بسیار مفید و مفید باشند. استفاده از آنها سریع و ساده است و نیازی به استفاده از آنها توسط یک مرجع متمرکز نیست. این مطمئناً یک نکته مثبت است که با در نظر گرفتن اولین باری که یک سیستم مالی می تواند مبتنی بر ارزهای غیرمتمرکز باشد که تمام واسطه ها را از بین ببرد.

اگرچه مبادلات و سیستم عامل هایی وجود دارد که توسط مجرمان مورد استفاده قرار گرفته است ، اما این بدان معنی نیست که کل بازار رمزنگاری ها به مجرمان مرتبط است. BTC-e باید در آینده مسائل حقوقی خود را حل کند و برای اتهامات رسیده راه حلی پیدا کند. این کار ساده ای نیست و درگیری یک شرکت از انگلستان کار را آسان نمی کند.

مقررات موجود در بازار ارزهای رمزنگاری شده برای کمک به صرافی ها و سایر شرکت ها همانطور که قانون می خواهد و ارائه شفافیت برای کل فضای رمزنگاری که در حال حاضر به قوانین و اطلاعات واضحی نیاز دارد ، بسیار مفید خواهد بود..

برخی از کشورها در حال حاضر فضا را با توجه به این موارد هدایت می کنند. برخی از کشورها با مقررات مشخص شامل سوئیس و مالت هستند. در همین حال ، سایر حوزه های قضایی در تلاشند یک چارچوب دوستانه و روشن ایجاد کنند که به شرکت ها و شرکت ها کمک کند خدمات را به کاربران رمزنگاری در بازار ارائه دهند و همچنین عدم اطمینان در فضا را کاهش دهند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me