banner
banner

پیش بینی قیمت بیت کوین + راهنمای جدول زمانی تاریخچه قیمت BTC

پیش بینی قیمت بیت کوین بازار گاو نر

Contents

قیمت بیت کوین زنده امروز: ارزش بازار در زمان واقعی BTC / USD

قیمت بیت کوین به کجا می رود؟ بیش از 50 صنعت محرک و لرزان با پیش بینی های BTC وزن می کنند

از هرکسی در دنیای رمزنگاری بپرسید که پیش بینی قیمت بیت کوین چیست و مطمئناً پیش بینی می کنند ، درست است?

در حالی که سال 2018 قیمت بیت کوین از بالاترین رقم 19،893 دلار BTC / USD تا 3،131 دلار پایین آمد ، سرانجام جرقه ای از بازار خرس “Crypto-winter” 15 ماهه در آوریل 2019 یافت..

بر اساس CoinMarketCap (ژوئن) پس از افزایش بیش از 5000 دلار + به بالاترین قیمت $ 13387 دلار (ژوئن) ، ارز رمزنگاری شماره یک با درپوش بازار قادر به تحمل طوفان نابودی و تاریکی است که با شناور ماندن در محدوده 8000 تا 12000 $ تا به امروز. . اما ذهن های کنجکاو می خواهند بدانند که بعدی BTC $ چیست?

MTC از ده ها تحلیلگر معتبر رمزنگاری ، متخصصان برجسته و شخصیت های برجسته که بینش آینده قیمت بیت کوین را به ما ارائه می دهند ، سپاسگزار است. بررسی تماشای کل پیش بینی های قیمت BTC هنگام ورود تماشاگران به صنعت رمزنگاری همیشه درحال تحول جالب است..

از این گذشته ، تهیه پیش بینی رسمی هیچ هزینه ای ندارد ، بنابراین سرگرمی در لیست های برتر به راحتی مورد زیر است. بدون نگرانی بیشتر ، بیایید دقیقاً به قلب موضوع برویم و صحبت های جامعه رمزنگاری را الک کنیم.

این نمای کلی پیش بینی قیمت بیت کوین در چهار بخش مختلف آورده شده است:

 1. بیش از 50 دلار قیمت BTC از تأثیرگذاران رمزنگاری ، بازرگانان ، تحلیلگران و سخت گیرها پیش بینی می کند
 2. تاریخچه قیمت بیت کوین 2009 – 2019 ، سال به سال (ببینید که BTC کجا بوده است ، تا بدانید کجا می رود)
 3. چه چیزی بر قیمت بیت کوین تأثیر می گذارد؛ نوسانات بازار ، کمبود عرضه / تقاضا ، ارزش در مقابل حدس و گمان)
 4. 50 کاتالیزور برتر قیمت بیت کوین که می توانند بازار بعدی گاو نر BTC / USD را در 2019 و 2020 تحریک کنند

50 پیش بینی برتر قیمت بیت کوین: لیست پیش بینی های 2019 ، 2020-2024

پس از محبوب ترین لیست پیش بینی BTC ، حتماً در مورد جدول زمانی تاریخچه قیمت بیت کوین از رویدادها و چک لیست متشکل از 50 کاتالیزور برتر قیمت بیت کوین همه علاقه مندان به رمزنگاری باید در سال 2019 به آن توجه داشته باشند. نصف شدن بیت کوین در سال 2020 نیز ارزش دارد در حالی که ببینید بسیاری از رهبران وفادار بیت کوین می توانند پیش بینی های پیشگویی زیر را درک کنند. این کاتالوگ تأثیرگذارهای برجسته با علنی شدن پیش بینی ها به طور مداوم به روز می شود.

به استاد Crypto اجازه دهید در مورد نظرات خود با نحوه مطابقت توپ بلوری شما با این بیت کوین سازهای شناخته شده آشنا شود. همه از مشاهیر رمزنگاری گرفته تا کارشناسان BTC / USD گرفته تا تحلیلگران معاملات عمومی و حتی خودیهای صنعت ، لیست 2019 Babe-Ruth نبوی مانند تماس های رمزنگاری نقطه به ماه را بررسی کنید.

منبع 2019 زیر مجموعه گسترده ای از نظرات متخصصان است / نظرات داغ در مورد آنچه که فکر می کنند برای بیت کوین در کوتاه مدت و بلند مدت ذخیره می کند. پاسخ ها در دامنه های بسیار متنوعی وجود دارد ، برخی پیش بینی می کنند که BTC در سال 2020 با سهولت بالاتر از معیار $ 20،000 خواهد بود و سایر چهره های عمومی معتقدند که سکه رمزنگاری شماره 1 1 می تواند در طی 10 سال آینده قیمت 100000 تا 1 میلیون $ را ببیند.

با این گفته ، باید درک شود که حتی اگر نظرات این متخصصان بر اساس تعداد زیادی از داده های کمی استوار است ، اما نوسانات ذاتی بازار بیت کوین را بپذیرید و بدانید که این پیش بینی های BTC / USD نباید به عنوان مالی در نظر گرفته شوند. مشاوره سرمایه گذاری.

با یک نگاه واقعی به تاریخچه زمانی زمانی قیمت بیت کوین نگاهی بیندازید تا بفهمید که در کجا بوده است که بدانید کجا و چرا همه این تأثیرگذارهای ارز رمزنگاری شده در آینده چنین مقادیر بالای BTC / USD را پیش بینی می کنند.

1. Anthony ‘Pomp ‘Pompliano (The Bitcoin Permabull)

یکی از بنیانگذاران Morgan Creek Capital یکی از احترام ترین نام ها در مورد توصیه های مربوط به رمزنگاری است (همانطور که توسط 250k ++ وی در توییتر نشان داده شده است). به نظر وی ، تمام اطلاعات مالی مرتبط با بیت کوین در حال حاضر به این واقعیت اشاره دارد که به احتمال زیاد ارز تا پایان سال 2022 تا نقطه قیمتی حدود 50،000 دلار آمریکا افزایش می یابد.

از نظر پامپ ، برخی از عوامل که به نظر می رسد در حال حاضر به شدت بر قیمت BTC تأثیر می گذارند عبارتند از:

 • افزایش سهموی در ارزش بیت کوین که برای تثبیت آنها زمان بر است.
 • شرایط بازار خرس که به نظر می رسد بارها و بارها خزنده است.

در آخر ، همچنین ذکر شده است که مارک یوسکو ، شریک پامپ در جرم در مورگان کریک نیز معتقد است که بیت کوین می تواند به راحتی از مرز 75000 دلار تا پایان سال 2020 عبور کند.

2. جان مک آفی (Crypto Crusader)

مرد، اسطوره، افسانه. در مورد جان مک آفی چه چیزی می توانید بگویید که قبلاً گفته نشده است؟ مک آفی یک پیشگام امنیت دیجیتال است که انقلابی در چگونگی محافظت مردم از رایانه های شخصی و لپ تاپ های خود در اواخر دهه 90 و اوایل 2000 ایجاد کرد. از آن زمان ، او وارد دنیای بلاکچین / رمزنگاری شده و بسیاری از پیش بینی های عجیب در مورد قیمت بیت کوین را انجام داده است.

برای مبتدیان ، او معتقد است که BTC در حال رسیدن به مارک 1 میلیون دلاری تا پایان سال 2020 است – پیش بینی ای که در ابتدا کاملا احمقانه به نظر می رسد اما وقتی صحت نسبی ادعاهای قبلی مک آفی را در نظر می گیرید ، حداقل به دادرسی مرد بیرون در همین رابطه ، باید اشاره کرد که در سال های 2016 و 2017 ، جان بدون شک اظهار داشت که چیزهای بزرگی برای بیت کوین در نظر گرفته شده است و به زودی ارزش رمزنگاری پرچمدار 5000 دلار خواهد بود. او نمی دانست که در پایان سال 2017 ، بیت کوین به ارزش بالای 20،000 دلار (تقریباً) خود خواهد رسید..

3. Jefferey LIU Xun (مدیر عامل XanPool)

جفری Xun ، مدیر عامل XanPool – دروازه فوری P2P فوری که نیازی به حضانت ندارد – معتقد است که در کوتاه مدت ، BTC به دلیل برخی از عوامل از جمله کاهش نرخ بودجه ، کانتانگو و غیره به احتمال زیاد کاهش می یابد. او همچنین از این نظر که در آینده نزدیک ، تعداد زیادی از پیشنهادات altcoin نیز به احتمال زیاد کاهش می یابد – روندی که طی 12 ماه گذشته کاملاً مشهود بوده است. از نظر آینده بازار altcoin به طور کلی ، Xun اضافه می کند

“Altcoins محدودیت بازار خود را به دلیل دارایی های جدیدتر / پیشنهادهای دیجیتالی که وارد بازار می شوند ، از دست می دهد. به پروژه هایی مانند Pokla ، Eth 2.0 و غیره فکر کنید … اساساً شرکت هایی که میزبان ICOs در سال 2017 هستند و سپس محصول خود را هنوز راه اندازی نکرده اند. وقتی این محصولات سرانجام به کار خود ادامه دهند ، در برابر یک تن از آلت های موجود و حتی شاید بیت کوین تسلط پیدا می کنند. “

4. مکس کیزر

Max Kiser ، یکی از اولین طرفداران همه چیز در بیت کوین ، از زمانی که ارزش بازار آن در یک قیمت ناچیز حدود 3 دلار است ، در مورد ارز دیجیتال برتر صحبت کرده است. علاوه بر این ، او همچنین مجری برنامه ای به نام “گزارش Keizer” است – یک برنامه گفتگوی مالی گرا که بارها و بارها مزایای فن آوری رمزنگاری را برجسته می کند و همچنین سیاست های تورمی مغرضانه بانک های مرکزی در سراسر جهان را نشان می دهد.

در مورد پتانسیل پولی بیت کوین ، قیصر اخیراً در توییتر نوشت که ارز دیجیتال قرار است از ATH قبلی خود عبور کند و به زودی تا حدود 28،000 دلار صعود کند.

5. ردیابی مایر

سرمایه گذار باسابقه ‘Trace Meyer’ که برای کار خود در بخش های مختلف بازار سنتی ثروت زیادی به دست آورده است ، مدت هاست یکی از طرفداران اصلی بیت کوین است. مایر اولین وبلاگ طرفدار BTC خود را در سال 2011 منتشر کرد – زمانی که دارایی دیجیتال با قیمت حدود 0.25 دلار به ازای هر رمز معامله می شد. علاوه بر این ، در اواخر سال گذشته ، کارآفرین ماجیک / مدافع سرسخت آزادی بیان توییتی منتشر کرد که در آن او ادعا کرد که با استفاده از الگوریتم های پیش بینی منحصر به فرد خود ، کاملا مطمئن بود که قیمت بیت کوین در آینده آینده به 115000 دلار خواهد رسید.

6. تام لی

بسیاری از بنیانگذار Fundstrat Global ، تام لی ، از جامعه مالی جهانی به عنوان یک گاو نر چند ساله رمزارز دیده می شوند. این به این دلیل است که لی اغلب ادعاهای جسورانه ای درباره آینده ارزهای رمزنگاری شده مختلف انجام می دهد – با بسیاری از این پیش بینی ها روی صورت آنها صاف است. با این اوصاف ، گویی مشاوره سرمایه گذاری لی در گذشته بارها مورد توجه قرار نگرفته است.

مدیرعامل Fundstrat اخیراً در مورد ارزیابی آینده BTCs صحبت کرد و ادعا کرد که با توجه به افزایش هزینه های استخراج ارز دیجیتال برتر ، قیمت یک علامت به راحتی می تواند تا حدود 25000 دلار افزایش یابد.

7. بابی لی

عضو هیئت مدیره بنیاد BTC و بنیانگذار / مدیر عامل BalletCrypto – بابی لی – یکی از معدود متخصصانی است که به طور دقیق پیش بینی کرده است که بیت کوین در اوایل سال 2019 حدود 3 دلار سقوط خواهد کرد. در این راستا ، لی اکنون معتقد است که رمزگذار برجسته در طی سال 2020 یک گاو نر را تجربه خواهد کرد که به شما کمک می کند تا قیمت آن به سرعت به سمت بالا حرکت کند. نه تنها این ، بلکه او همچنین ادعا می کند که تا پایان سال 2021 ، BTC قبل از سقوط دوباره و سقوط به حدود 40000 $ ، به بالاترین قیمت 333،000 $ خواهد رسید..

8. اندی هافمن

هافمن یک مشاور رمزنگاری و همچنین مدیر عامل شرکت Coingoldcentral است. علاوه بر این ، او بین سالهای 2011-2017 به عنوان مدیر بازاریابی یک فروشنده بزرگ ، مورد احترام شمش ، مایلز فرانکلین کار کرد. وی در توضیح نظرات خود در مورد آینده بیت کوین به MasterTheCrypto گفت:

“تخمین زده می شود که ارزش بازار اوراق قرضه جهانی در حال حاضر اندکی بیش از 100 تریلیون دلار است که 15٪ آن سودآوری منفی دارد – در حالی که کل ارز فیات معادل 90 تریلیون دلار ، سرمایه بازار کل بورس $ 80 تریلیون دلار و کل بازار طلا 9 تریلیون دلار بیت کوین یک دارایی ارزش بالاتر از طلا است ، بنابراین انتظار دارم روزی ارزش آن بیشتر از طلا باشد. همچنین ، با گذشت زمان می تواند برخی از عملکردهای دارایی های قدیمی را غصب کند و ارزش آن را به طور قابل توجهی بیشتر کند. بنابراین ، برآورد “محافظه کارانه” من این است که در عرض پنج سال ، حداقل 5 تریلیون دلار یا بیشتر از 250،000 دلار / BTC ارزش دارد. “

9. راسل اوکونگ

دیدن نام ستاره NFL راسل اوکونگ همراه با بازیکنان رمزنگاری فصلی مانند Trace Meyer و Bobby Lee در ابتدا کاملاً خنده دار به نظر می رسد ، با این حال ، ترفند سمت چپ لس آنجلس شارژر یکی از پر طرفدارترین حامیان بیت کوین در سال گذشته بوده است یا بنابراین. برای مبتدیان ، او یک درخواست رسمی به NFL ارائه داد تا اجازه دهد بازیکنان بتوانند پرداخت های خود را در رمزنگاری دریافت کنند (در صورت تمایل به انجام این کار). نه تنها این ، بلکه او همچنین توانسته است کلاه گیس های بزرگ ورزشی مستقر مانند مت بارکلی ، کوارتربک Buffalo Bills را متقاعد کند که به قطار باری رمزنگاری بپیوندند.

اوایل این ماه ، اوكونگ میزبان كنفرانس بیت کوین (BTC) در لس آنجلس برای گسترش آگاهی در مورد ارزهای رمزپایه به طور كلی بود. در این رویداد افرادی که رمزنگاری می کنند حضور داشتند از جمله:

 • جیمی سانگ ، توسعه دهنده بیت کوین
 • آنتونی پمپلیانو
 • سرمایه گذار و پادکست رمزنگاری پیتر مک کورماک.

10. دیوید دریک

دریک ، بنیانگذار LDJ Capital ، معتقد است که با افزایش آگاهی در مورد رمزنگاری ، دیدن گران شدن بیت کوین جای تعجب نخواهد داشت. در این رابطه ، وی معتقد است که تا پایان سال ، BTC به یک قیمت قیمتی در حدود 30،000 دلار افزایش خواهد یافت. نه تنها این ، به نظر می رسد خوش بینی او فراتر از بیت کوین به یک تعداد دیگر از altcoin ها نفوذ می کند – که به اعتقاد او نقشی روزافزون در زندگی روزمره بخش اقتصاد جهانی بازی خواهد کرد..

11. جیت سینگ

جیت سینگ ، کارآفرین تجاری هند و آمریکایی ، به دلیل بنیانگذار گروه Art Technology ، مشهورترین سرمایه گذاری است که در اوایل دهه 90 ، ابتکار استفاده از نرم افزار و سایر رسانه های دیجیتال فناوری در بازار تجارت الکترونیکی بود. این پروژه بسیار موفق بود و سینگ و شریک زندگی اش جوزف چونگ را در مقابل و در مرحله مرحله مالی جهانی قرار دادند.

برآورد سینگ ، بیت کوین به احتمال زیاد از یک دوره نوسان در کوتاه مدت رنج خواهد برد – که باعث می شود دارایی دیجیتال برتر برای مدتی در اطراف علامت 10k شناور باشد. پس از این دوره ، او معتقد است که دارایی بیش از آستانه 50،000 دلار افزایش خواهد یافت. سرانجام ، همچنین ذکر می شود که طی شش سال گذشته ، سینگ به طور انحصاری به عنوان مدیر نمونه کارها ارز رمزنگاری شده کار می کند.

12. تیم دراپر

بنیانگذار چندین فعالیت تاسیس شده مانند Draper Associated و DFJ ، تیم به طور گسترده پدرخوانده بازاریابی ویروسی در نظر گرفته می شود – عمدتا به دلیل استفاده از رسانه های آنلاین مانند Skype ، Hotmail و غیره در طی 2-3 سال گذشته ، طرفدار سر و صدا رمزنگاری همه چیز بوده است و معتقد است که قیمت بیت کوین به احتمال زیاد تا پایان سال 2022 به نقطه قیمت ماموت 250 هزار دلار خواهد رسید.

13. وینی لینگهام

لینگهام ، که یکی از اعضای هیئت مدیره بنیاد BTC و همچنین یکی از بنیانگذاران Civic است ، معتقد است که ارزش بیت کوین ادامه دارد و در نهایت چندین دوره “رونق و سقوط” را پشت سر می گذارد. در همین رابطه از وی نقل شد که:

“بیت کوین در حال حاضر 2.5٪ شانس ارزش 100k $ یا 25٪ شانس ارزش 1m $ دارد.”.

حتی اگر لینگام در مورد قیمت بیت کوین بسیار خوش بین است ، اما او زمانی ندارد که دارایی رمزگذار برتر صعود خود را آغاز کند و به اوج مالی تعیین شده خود برسد. برای مبتدیان ، از آنجا که BTC کالایی کمیاب و ارزشمند است ، ارزش آن مطمئناً افزایش خواهد یافت. با این حال ، لینگام اذعان می کند که برای افزایش ارزش ارز-alt ، باید از یک کالای دیجیتال به یک ذخیره ارزش تبدیل شود و همچنین به عنوان یک رسانه معامله قانونی تبدیل شود..

14. کامرون وینکلوس

کامرون و برادرش تایلر وینکلوس مسئول ایجاد Gemini – یکی از معتبرترین سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده در جهان هستند. در همین راستا ، Cameran از همان ابتدا در BTC (و همچنین تعداد زیادی از دارایی های دیجیتال) صعودی بوده است. نه تنها این ، برادران به عنوان اولین طرفداران اصلی این کلاس در حال رشد دارایی خدمت کرده اند.

در مورد پتانسیل بازار آینده بیت کوین ، کامرون بارها و بارها اظهار داشت که به دلیل دارایی های بلند مدت SOV دارایی ، این امکان را دارد که به سرعت ارزش خود را بدست آورد و حتی در چند دهه آینده به یک قیمت قیمت 320 هزار دلار برای هر سکه برسد..

15. کنت روگوف

رئیس سابق صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) اعتقاد زیادی به قدرت رمزنگاری ندارد. اساساً ، او معتقد است که به دلیل استفاده از بیت کوین برای اهداف فرار مالیاتی و پولشویی ، صنعت رمزنگاری به طور کلی باید با گرمای بیش از حد آژانس های نظارتی در سراسر جهان روبرو شود – چیزی که در نهایت منجر به نابودی می شود از کلاس دارایی کاملا. در مورد این موضوع ، به نقل از روگوف گفت:

“من فکر می کنم اگر 10 سال دیگر از رده خارج شویم بیت کوین کسر کوچکی از آنچه که اکنون است خواهد داشت … من احتمال می دهم که 100 دلار ده سال دیگر 100 دلار بیشتر باشد.”

16. بیل گیتس

میلیاردر که به طور منظم در لیست ثروتمندترین افراد جهان قرار دارد ، از زمان حضور بیت کوین در سال 2011 ، منفور کریپتو بوده است. به عنوان مثال ، چند سال پیش ، گیتس رکورد زد و اظهار داشت که کلاس دارایی خالص “نظریه احمق بزرگتر” نوع سرمایه گذاری. و گرچه او تاکنون پیش بینی قیمت رسمی بیت کوین را نکرده است ، اما کاملاً مطمئن است که در چند سال آینده این دارایی بی ارزش خواهد شد.

17. جو دیویس

دیویس یک اقتصاددان محترم است و معتقد است که احتمال زیادی وجود دارد که قیمت بیت کوین طی چند سال آینده به صفر برسد. علاوه بر این ، او همچنین اشاره می کند که از آنجا که قیمت BTC فقط بر اساس حدس و گمان است ، در معرض نوسانات قیمت دیوانه کننده است.

سرانجام ، دیویس – که در حال حاضر به عنوان رئیس گروه استراتژی سرمایه گذاری Vanguard مشغول به کار است – معتقد است که مردم فقط باید پول خود را در وسایل نقلیه سنتی سرمایه گذاری بگذارند که به عنوان بازده قطعی صاحبان آنها شناخته می شود. دیویس همچنین می گوید بیت کوین به دلیل بی ثباتی ذخیره ارزش کمی دارد و به افراد توصیه می کند فقط در دارایی های آزمایش شده سرمایه گذاری کنند.

18- جان پفر

شریک Pfeffer Capital بارها و بارها حمایت خود را از بیت کوین نشان داد زیرا معتقد است که ارز دیجیتال یکی از اولین دارایی های مناسب است که دارای قدرت جایگزینی کامل طلا است.

علاوه بر این ، وی در گذشته نیز اشاره کرده است که اگر BTC به یک ذخیره اصلی تبدیل شود ، دیدن ارزش یک نشانه از مرز 700،000 دلار جای تعجب نخواهد داشت. برای پشتیبان گیری از اظهارات خود ، او به تازگی برخی از آمارها را منتشر کرده است: Pfeffer اظهار داشت که اگر BTC به طریقی قادر به جایگزینی تمام شمش های طلای خصوصی جهان باشد (ارزش تخمین زده می شود 1.6 تریلیون دلار باشد) ، بیت کوین در گردش (در آن زمان مشخص ) به ازای هر قطعه 90،000 دلار تبدیل خواهد شد – یک نقطه قیمتی از آنجا که ارز برتر دیجیتال همچنان در حال افزایش است.

19. الکسی ارماکوف

Ermakov مدیر عامل Aximetria ، کیف پول موبایل و خدمات مالی نسل بعدی دارایی های سنتی و رمزنگاری شده است. به گفته وی ، بیت کوین به یکی از اصلی ترین ابزارهای حفظ ثروت در حالی که به آینده می رویم تبدیل خواهد شد – به خصوص وقتی مردم در سراسر جهان به یک روش دیجیتالی برای انجام امور مالی خود روی می آورند. علاوه بر این ، او همچنین معتقد است که با گذشت زمان ، ارزهای رمزپایه (به خصوص بیت کوین) به دلیل اینکه یک واقعیت ساده است که BTC یکی از معدود ابزارهای مالی است که می تواند به راحتی از طریق مرزهای بین المللی بدون هیچ محدودیتی منتقل شود ، حرکت می کند و شکوفا می شود..

برآورد ارماکوف ، تعجب آور نیست که اگر بیت کوین در چند سال آینده به یک قیمت 70 هزار دلار برسد.

20. لئونید ماتویف

به گفته ماتویف ، رئیس تحلیل های رایج برای موج ها ، فاکتورهای زیادی در هر زمان مشخص بر بازار ارزهای رمزپایه تأثیر می گذارد – یکی از اصلی ترین آنها استفاده در ارزهای رمزپایه در دنیای واقعی است. با این حال ، به دلیل طغیان این بازار در سال های اخیر ، وی معتقد است که بیش از 95 درصد از کل ارزهای رمزپایه فعلی طی 10 سال آینده برای همیشه از بین خواهد رفت. ماتویف به MasterTheCrypto گفت:

“تا به امروز ارزهای کمی می توانند با بیت کوین رقابت کنند. اعتقاد به فناوری جدید انتقال ارزش با استفاده نسبتاً گسترده از بیت کوین در سراسر جهان تأیید می شود. چندین عامل به عنوان محرک رشد در محبوبیت بیت کوین عمل می کنند. “

این عوامل عبارتند از:

 • ایجاد یک چارچوب زیرساختی که به کاربران امکان می دهد بیت کوین را با پول ناچیزی مبادله کنند.
 • نیازهای فزاینده فعالان بازار مالی در متنوع سازی ریسک ها. به عنوان مثال ، انواع جدید دارایی ها – مانند بیت کوین – با اوراق بهادار سنتی ارتباط برقرار نمی کنند ، که باعث می شود سرمایه گذاری ها ایمن تر شوند.
 • تبادل جهانی اطلاعات مالیاتی ، افرادی را که می خواهند پس اندازهای خود را پنهان نگه دارند ، مجبور می کند تا به دنبال راه های دیگری برای فرار باشند.

21. کریگ روسو

کریگ بنیانگذار PEER ، استارت آپ مستقر در بوستون در پشت رسانه محبوب رمزنگاری / بازی SludgeFeed است. در این برآورد ، قیمت بیت کوین تا چند سال آینده بهتر از سایر کلاسهای دارایی جایگزین خواهد بود. در کوتاه مدت (1-2 سال) ، او می گوید با دیدن معاملات BTC در محدوده 20-30 دلار $ تعجب نمی کند و اوج های قبلی را به دست می آورد. نه تنها این ، بلکه او همچنین معتقد است که با هجوم دلارهای سازمانی و محصولات آتی مایع بیشتر ، ارز رمزنگاری شده پرچمدار شاهد کاهش نوسانات خود است – بنابراین اجازه می دهد قیمت بیت کوین شاهد رفتار گسترده تر در این سطح باشد.

با این گفته ، روسو کاملاً روشن می کند که او از آن دسته افرادی نیست که معتقد است رکود اقتصادی جهانی برای بیت کوین سرسام آور خواهد بود. در همین رابطه ، روسو به MasterTheCrypto گفت:

“در پایان روز ، بیت کوین فقط در یک محیط کلان ریسک پذیر وجود دارد و من به راحتی باور نمی کنم که اگر شاهد سقوط در بازارهای سهام باشیم ، سرمایه گذاران همچنان بر BTC ادامه دهند.”

22. مایکل پوتر

مایکل پوتر یک رهبر صنعت مورد احترام است که در حال حاضر به عنوان یک شریک مدیر در Terraform Capital – یک صندوق سرمایه گذاری با تمرکز بر توسعه شرکت های بلاکچین – فعالیت می کند. او با توضیح افکار خود در مورد آینده بیت کوین ، به BEG گفت که این واقعیت که دارایی دیجیتال برتر در حدود مارک 10،000 دلار آمریکا تثبیت شده است ، ثابت می کند که اینجا برای ماندن باقی مانده است – نکته ای که احتمالاً همین چند سال پیش می توانست بحث شود . علاوه بر این ، پوتر این واقعیت را برجسته می کند که دولت های سراسر جهان شروع به پذیرفتن مزایای ارزهای دیجیتال می کنند ، در نتیجه بسیاری از افراد بیت کوین به آرامی به عنوان “طلای دیجیتال” (و همچنین گزینه خوب محافظ برای این malaise du jour). در بسیاری از موارد ، ثابت شده است که بیت کوین یک پرچین موثرتر از طلا است. وی در ادامه به MasterTheCrypto گفت:

“در حالی که 17 میلیون (یا تقریباً) از 21 میلیون بیت کوین استخراج شده است ، فاکتورهایی وجود دارد که باید در حرکت قیمت تأثیرگذار باشد و باید آنها را تحت تأثیر قرار دهد. قیمت فعلی بیت کوین منعکس کننده محدودیت بازار سکه های شناخته شده استخراج شده است ، اما در برخی موارد ، قیمت گذاری بیت کوین را بر اساس “شناور موجود” آغاز خواهیم کرد – و این می تواند باعث افزایش سخاوتمندانه قیمت شود. Terraform معتقد است که قیمت بیت کوین در 6 ماه آینده از قیمت های فعلی دو برابر خواهد شد و ما یک هدف 24 ماهه 50،000 دلار آمریکا برای هر BTC داریم. “

23. نیکلاس پله کانوس

Pelecanos یکی از مشاوران اصلی NEM Ventures است و از همان ابتدا بخشی از اکوسیستم رمزنگاری جهانی بوده است. از نظر وی ، بیت کوین به دلیل برخی عوامل از جمله موارد زیر شاهد چندین افزایش محسوس قیمت در آینده میان مدت و بلند مدت خود خواهد بود:

 • حجم خالص بدهی جهانی به بالاترین رکورد رسیده است.
 • شاخص های فنی مانند بازده اوراق قرضه حاکی از بحران مالی ورودی است.

از نظر پله کانوس ، عوامل فوق الذکر به تنهایی تصویری ترسناک از آینده را ترسیم می کنند. بنابراین ، او معتقد است که اکثر بانک های مرکزی و دولت های سراسر جهان از قبل می توانند بحران ورودی را ببینند و آگاه هستند که ، بر خلاف سال 2008 ، در موقعیتی نیستند که بتوانند سیستم بانکی را نجات دهند. وی در ادامه به MasterTheCrypto گفت:

“در صورت بحران بانکی ، قوانین وثیقه به بانک ها اجازه می دهد تا بخشی از پس انداز حساب های کاربران خود را مسدود کنند و سپس به کاربران خود اعتبار سهام بانکی را بدهند (که در طول یک بحران مالی اکثر ارزش خود را از بین می برد) . وقتی مردم آگاه می شوند که پس اندازهای بانکی آنها بی خطر نیست ، من می توانم سرمایه زیادی را به بیت کوین وارد کنم. اگر بیت کوین بتواند فقط 5٪ پس انداز خانوار جهانی را جلب کند ، انتظار داریم 7 برابر بیشتر از قیمت امروز یا 58،000 دلار BTC رشد کنیم. می توانم تصور کنم که نرخ سود منفی نیز تأثیر مشابهی داشته باشد. “

24. سرنا ویلیامز

نماد جهانی تنیس زنان چند ماه پیش توئیتی منتشر کرد مبنی بر اینکه وی برخی از درآمد زندگی خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است. نه تنها این ، از طریق یک پست اینستاگرامی در اوایل سال جاری ، این آیکون ورزشی همچنین به پیروان خود نشان داد که او در سال 2014 به طور مخفیانه یک شرکت سرمایه گذاری به نام “Serena Ventures” راه اندازی کرده است – که از طریق آن در Coinbase سرمایه گذاری کرده است. و در حالی که سرنا تعداد دقیقی از میزان افزایش ارزش بیت کوین در آینده ارائه نکرده است ، حمایت وی به خودی خود از پرچمدار رمزنگاری نشان می دهد که ارز برای چیزهای بزرگ در آینده مقصد است.

25. اشتون کوچر

بازیگر و مدل یک باره “اشتون کوچر” تقریباً یک دهه قبل شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر خود را – A-Grade Investments – راه اندازی کرد. به عنوان بخشی از فعالیت های حرفه ای خود ، كاتر در سال 2013 مبلغی نامعلوم را به BitPay اختصاص داد. نه تنها این ، سال بعد ، وی در یك دوره 12 میلیون دلاری برای BitGo – یك شركت امنیت سایبری بلاكچین – شركت كرد..

از نظر کوتچر ، رمزنگاری راهی است که باعث می شود مردم در مورد ثروت خود احساس امنیت کنند و بویژه بیت کوین ، دارایی است که پتانسیل آن را دارد که به طور کامل عملکرد سیستم اقتصادی جهانی را اصلاح کند..

26. مراد محمودوف

میزبان “On Record” – پادکستی که برخی از بزرگترین نام های دنیای رمزنگاری را در خود جای داده است – مراد معتقد است که بیت کوین طی 12-16 ماه آینده به بالاترین حد خود می رسد. علاوه بر این ، ذکر این نکته است که وی در یکی از مکالمات اخیر خود با Tone Vays ، به این نکته اشاره کرد که بیت کوین قرار است به زودی از مرز 20،000 دلار عبور کند ، بیانیه ای که وی با آن موافقت کرد و گفت:

“40٪ احتمال دارد این اتفاق سال دیگر بیفتد.”

27. جیم بلاسکو

Blasko بنیانگذار رادیو گفتگوی بیت کوین است و نزدیک به یک دهه است که در مورد چشم اندازهای پولی بیت کوین سرسخت است. طبق این محاسبات ، ارزش مالی دارایی دیجیتال در آینده می تواند در حدود 100000 تا 200000 دلار در پایان سال 2020 یا اوایل سال 2021 باشد. کمی بیشتر در مورد موضع خود توضیح می دهد ، Blasko اشاره می کند که به دلیل نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین (از 12.5 بیت کوین در هر بلاک استخراج شده به 6.25 بیت کوین) دیدن هر چه بیشتر FOMO به بازار نفوذ می کند تکان دهنده نخواهد بود – در نتیجه قیمت ارز دیجیتال به اوج جدید می رسد.

28. رابین سینگ

بنیانگذار Koinly.io معتقد است که دسترسی بیت کوین همراه با قیمت آن در حال رشد است ، بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که فرض کنیم در طولانی مدت کند خواهد شد. با این اوصاف ، وی به MasterTheCrypto گفت كه قیمت كوتاه مدت دارایی بستگی زیادی به این دارد كه پروژه هایی مانند Libra آن را به عموم مردم تبدیل می كنند – و با اشتیاق متناسب با همه اعتیاد به مواد مخدره در حال حاضر پیرامون این پیشنهاد سكه پایدار آینده دریافت می شود.

علاوه بر این ، سینگ همچنین اشاره کرد که علاقه شرکت های بزرگ همچنان نقش مهمی در افزایش قیمت بیت کوین در سال 2019 بازی می کنند اما فقط چند روز پیش راه اندازی گسترده Bakkt نشان داده است که نباید همه هیاهوی اطراف این فضا را باور کرد – به ویژه از آنجا که از زمان راه اندازی BTC بیش از 2 هزار دلار کاهش یافته است.

“پیش بینی قیمت من برای سال 2020 بر اساس شرایط فعلی بازار حدود 8 هزار دلار است. اما پس از آن دوباره BTC بی ثبات است و اگر Libra آزاد شود قیمت بسیار خوب می تواند به 15-20،000 دلار برسد. “

29. جو دی پاسکاله

به نظر DiPasquale ، قیمت BTC در طی 5 سال آینده ممکن است بین 10 تا 100 هزار دلار باشد. دلیل این امر آنست که وی معتقد است با گذشت زمان ، اصول مختلف مرتبط با ارز اصلی جایگزین بسیار تغییر می کند.

30. ماتیاس دورتا

Dorta ، بنیانگذار ICO Informer ، معتقد است که تا پایان سال آینده قیمت بیت کوین در حدود 30،000 دلار + منطقه خواهد چرخید. این به این دلیل است که وی پیش بینی می کند چندین کشور دارایی رمزنگاری شده را به عنوان ارز ذخیره پیش از پایان دهه آینده تصویب کنند. علاوه بر این ، او همچنین در مصاحبه ای اظهار داشت که هرچه به آینده می رویم ، روایت “طلای دیجیتال” مرتبط با بیت کوین فقط به دنبال جذب بیشتر و بیشتر خواهد بود.

31. بابی اولری

Ullery ، CTO شرکت رمزنگاری Waysay ، یکی از حامیان بزرگ دارایی های دیجیتال برتر مانند Bitcoin و Ethereum است. طبق محاسبات وی ، ارزهای فوق الذکر تا سال 2020 دارای سقف 4.5 تریلیون دلار خواهند بود. نه تنها این ، بلکه اولری همچنین معتقد است که تا سال 2020 (زمانی که تقریبا 18،375،000 BTC در گردش خواهد بود) قیمت یک بیت کوین واحد افزایش می یابد به 61،900 دلار.

32. فرد شبستا

فرد شبستا احتمالاً بیشتر به دلیل م coسس و مدیر عامل بودن Finder شناخته شده است – رسانه ای که در دنیای مالی رمزنگاری حضوری شایسته دارد. او معتقد است که قیمت بیت کوین تا انتهای سال 2020 می تواند منفجر شود ، با این حال ، در حال حاضر ، ارز به احتمال زیاد در حدود 10 هزار دلار ادامه خواهد یافت.

33. فران استراجنار

فران احتمالاً به دلیل بنیانگذاری و مدیرعاملی شرکت رمزنگاری / بلاک چین Techemy Ltd. شناخته شده است. وی زمانی که صحبت از BTC می شود کاملاً خوش بینانه است و معتقد است که با آغاز سال 2020 ، ارز رمزپایه برجسته قادر به عبور از 200،000 دلار است. علامت. تخمین او بر این واقعیت استوار است که نرخ پذیرش BTC (که طی دو سال گذشته بسیار سریع افزایش یافته است) با قیمت آن متناسب است.

34. سام دکتر

Fundstrat’s Quant Strategist Sam Doctor یک بیت کوین گاو نر است که معتقد است استخراج گسترده رمزنگاری می تواند منجر به کاهش قیمت جفت BTC / USD شود در حالی که نسبت رشد هزینه اصلی ارز دیجیتال برتر را افزایش می دهد. علاوه بر این ، طبق توییت اخیر دکتر ، او فکر می کند که بیت کوین سال را با قیمت حدود 36000 دلار بسته می کند.

35. جک دورسی

جک دورسی ، بنیانگذار توئیتر ، یکی از حامیان بزرگ بیت کوین است – در درجه اول به این دلیل که خودش یک بخش بزرگ از ارز رمزپایه پرچمدار را در اختیار دارد. علاوه بر این ، او همچنین در آزمایشگاه های لایتنینگ – سرمایه گذاری مسئول ایجاد / بهره برداری از شبکه رعد و برق BTCs – مشارکت دارد. به گفته خود دورسی ، او در مورد چشم انداز بلند مدت BTC “بسیار سرسخت” است ، و او تا جایی پیش می رود که می گوید دارایی رمزنگاری شده روزی به پول واحد جهانی جهان تبدیل خواهد شد. با این حال ، او در رویکرد خود غیرواقعی نیست و معتقد است که تحقق چنین تغییر جهانی حداقل 10 سال طول می کشد زیرا ما هنوز توانایی های فن آوری لازم را برای استقرار بیت کوین به عنوان ارز معاملات روزانه نداریم..

36. راجر ور

Ver از مشهورترین انجیلی های رمزنگاری در جهان ، از اوایل نیمه سال 2011 مردم را به خرید بیت کوین سوق داده است – زمانی که ارز دیجیتال با قیمت ناچیز 10 دلار فروخته می شد. برای توضیح بیشتر در مورد علاقه و اشتیاق Ver به رمزنگاری ، مدت مدیدی است که او در مورد BTC شرط بندی های جسورانه ای انجام می دهد. به عنوان مثال ، در سال 2011 او 10 هزار دلار خالص شرط بندی کرد که بیت کوین طی دو سال آینده با ضریب 100 بهتر از طلا ، نقره ، بازار سهام ایالات متحده و دلار آمریکا عمل می کند. پیش بینی Ver تنها با 60 روز اختلاف انجام شد.

همچنین قابل ذکر است این واقعیت که Ver معتقد است Bitcoin Cash (BCH) بیت کوین واقعی است زیرا همچنان به چشم انداز اصلی سکه دیجیتال عالی پایبند است. در این رابطه ، وی معتقد است که BCH سرانجام از نظر قیمت از BTC پیشی خواهد گرفت و در چند سال آینده در حدود 250،000 دلار خواهد بود.

37. رونی مواس: 28000 دلار

تحلیلگر محترم رونی مواس سال گذشته اظهار داشت که آینده مالی بیت کوین در سال 2019 افزایش می یابد – با ارز دیجیتال سال را با قیمت بیش از 28000 دلار به پایان می رساند. اواخر سال گذشته ، او همچنین اشاره کرد که چندین موسسه همراه با بسیاری از نخبگان مالی جهان در تلاشند تا با دستکاری در بازار ، سرمایه گذاران گاه به گاه را بترسانند..

38. براندون کویتم

براندون کویتم ، نویسنده / تحلیلگر مستقل رمزنگاری معتقد است که تا پایان سال آینده ، ارزش بیت کوین تقریباً 75000 دلار خواهد بود – که تقریباً 10 برابر قیمت توکن دیجیتال برتر است..

39. ونز کاسارس: 1 میلیون دلار

بیت کوین گاو نر Wences Casares نیز یکی از کسانی است که معتقد است بیت کوین طی 10 سال آینده یا به این ترتیب به مرز 1 میلیون دلار می رسد. با این حال ، او ادعای جسورانه خود را در زمانی مطرح کرد که BTC در حال افزایش بود و نزدیک به ارزش بالای 20،000 دلار بود. برای کسانی از خوانندگان ما که ممکن است از کاسارس آگاهی نداشته باشند ، او یک کارآفرین آرژانتینی است که بنیانگذار کیف پول بیت کوین Xapo را تأسیس کرده.

طبق یکی از مصاحبه های اخیر وی ، وی اولین بیت کوین خود را در سال 2011 به عنوان راهی برای دور زدن مسائل بی ثباتی که پزوی آرژانتین با آن روبرو بود خریداری کرد. وی همچنین اشاره کرد که بسیاری از سرمایه گذاران به دلیل عدم خرید زودتر بیت کوین ، به زودی خود را لگد می زنند – یعنی در زمانی که ارز بین 10 تا 20 هزار دلار معامله می شد.

40. چمات پالیهاپیتیا

به نظر می رسد سرمایه گذار خطرناک / کارمند سابق فیس بوک Chamath Palihapitiya با Casares موافق است و فکر می کند ارزش بیت کوین 1 میلیون دلار باشد (طی 20 سال فرد آینده) (و طی 36-48 ماه آینده حدود 100 دلار خواهد بود. Palihapitiya سابقه سرسبزی در انجام حرکتهای تجاری هوشمند دارد – همانطور که با تصمیم او برای عضویت در Golden State Warriors ، حق رای دادن NBA که اکنون 5 سال متوالی به فینال رسیده است ، برجسته است. نه تنها این ، او سرمایه اجتماعی شرکت در حال حاضر بیش از 1.2 میلیارد دلار اعتبارات مشتری تحت کنترل خود دارد. و اگرچه مشخص نیست که در حال حاضر چه مقدار BTC Palihapitiya متعلق به آن است ، اما تخمین زده می شود که وی امروز بین 400000 تا 1 میلیون بیت کوین داشته باشد. Palihapitiya می گوید بیت کوین یک “محافظ خارق العاده و ذخیره ارزش در برابر رژیم های خودکامه و موسسات بانکی” است.

41. کی ون-پترسن

کی وان-پترسن تحلیلگر محترم مالی طی دهه گذشته با چندین موسسه معروف مانند ‘Saxo Bank’ وابسته بوده است. با این حال ، او اکنون در تجزیه و تحلیل رمزنگاری تخصص دارد و با سابقه گفته است که ارزش بیت کوین در حدود 100000 دلار تا سال 2028 خواهد بود. علاوه بر این ، او همچنین معتقد است که رمزنگاری در نهایت 10٪ از کل حجم معاملات ارز روزانه در این کشور را تشکیل می دهد. آینده – در نهایت با بسیاری از ارزهای فیات تاسیس شده رقابت می کند. در آخر ، همچنین ذکر می شود که به نظر می رسد طبق مطالعه ای که توسط Unblock.net منتشر شده است ، داده های ون-پترسن از نظر ریاضی معتبر هستند.

42. مایک نووگراتز

مدیر سابق گلدمن ساکس و بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری Galaxy Digital ‘Mike Novogratz ‘در دسامبر 2018 پیش بینی کرد که در طول سال 2019 ، ارزش بیت کوین به تدریج افزایش می یابد و سال را با توجه به ارزش بالا می برد. نه تنها این ، بلکه او پیش بینی کرد که با شروع سال 2020 ، چندین موسسه مالی مستقر وارد این فضا شوند – در نتیجه اجازه می دهد تا قیمت ارزهای رمزنگاری شده مختلف افزایش یابد.

43. اسپنسر بوگارت

شریک Blockchain Capital اسپنسر بوگارت در بسیاری از محافل رمزنگاری شخصیتی قابل احترام است که به دلیل پیش بینی های دقیق قیمت و همچنین تحلیل صحیح ریاضی است. این مسئله با این واقعیت که او به طور منظم برای سخنرانی در بسیاری از کنفرانس های مرتبط با بلاکچین / رمزنگاری در سراسر جهان فراخوانی می شود.

از نظر چشم انداز قیمت BTC ، بوگارت با بلومبرگ صحبت کرد در اوایل سال جاری و اظهار داشت که تا پایان سال 2019 ، قیمت بیت کوین تثبیت می شود – در پی آن ، یک بار دیگر صعود مالی صعودی خود را آغاز می کند. علاوه بر این ، وی همچنین معتقد است که به دلیل کارآیی / سودمندی شبکه بیت کوین ، ارز دیجیتال در عرصه مالی جهانی جذابیت بیشتری پیدا می کند.

44. Llew Classen

مدیر اجرایی بنیاد بیت کوین ، Llew Clasen ، پیش از این گفته بود که در پایان سال 2018 ، قیمت بیت کوین به حداقل 40000 دلار می رسد – پیش بینی ای که با اختلاف بسیار زیادی روبرو شد. از آن زمان ، کلاسن نسبتاً ساکت مانده و از پیش بینی های دیگر خودداری کرده است.

45. سانی سینگ

Bitpay CCO سانی سینگ اخیراً گفت که قیمت بیت کوین تا حدود 20،000 دلار تا شکرگذاری 2019 را می بیند. برای پشتیبان گیری از ادعاهای خود ، سینگ اشاره شده عوامل مختلفی مانند:

 • راه اندازی چندین ETF رمزنگاری شده در این فضا.
 • هجوم فزاینده پول برای استارت آپ های مختلف مرتبط با رمزنگاری طی سال گذشته یا همین حدود.

46. ​​تای لوپز

حتی اگر لوپز در مقایسه با بیشتر معاصرانش خیلی دیر وارد رمزنگاری شد ، این سرمایه گذار محترم اخیراً اظهار داشت که اگر میلیونرهای مهاجر جهانی فقط 1 درصد از سهام خود را به بیت کوین اختصاص دهند ، قیمت دارایی رمزگذار پرچمدار افزایش می یابد فقط در مدت 6-12 ماه به 60،000 دلار برسد. به همین ترتیب ، در برخی دیگر از فیلم های خود ، وی رکورد زده است و اظهار می کند که ارزش بیت کوین تا سال 2024 ممکن است به 1 میلیون دلار برسد.

47. ژائو دونگ

Zhao Dong احتمالاً به دلیل یکی از بزرگترین معامله گران بیت کوین بدون نسخه (OTC) در چین شناخته شده است. در گذشته ، وی جسورانه ادعا کرده است که هدف 50،000 دلار برای بیت کوین به هیچ وجه دشوار نیست و قیمت دارایی برتر در طی سه سال آینده بین 100٪ – 200٪ افزایش خواهد یافت.

48. آرتور هیز

آرتور هیز یک صنعت شناخته شده است – عمدتا به دلیل نقش فعلی او به عنوان مدیر عامل BitMEX. و گرچه می توان باور کرد که هیس چشم انداز بسیار صعودی نسبت به بازار رمزنگاری دارد ، در مصاحبه اخیر وی ادعا کرد که بیت کوین در سال 2019 کمترین رکورد را تجربه خواهد کرد.

49. جاستین سان

جاستین سان به یک بازیگر اصلی در اکوسیستم رمزنگاری جهانی تبدیل شده است – با مدیر عامل TRON حتی مقدار زیادی پول برای صرف شام با نوازنده افسانه ای سرمایه گذاری وارن بافت اخیراً مایل است. از نظر پیش بینی های خود برای بیت کوین ، سان در اوایل سال جاری در مصاحبه ای اظهار داشت که ارز دیجیتال برای کل سال 2019 بین 3000 تا 5000 دلار معامله می شود..

50. NAS

نصیر بن اولو دارا جونز – که بیشتر با نام هنری خود NAS شناخته می شود – یکی از سرمایه گذاران خطرپذیری است که به دلیل انجمن های هیپ هاپ ، نام او به پرواز در زیر رادار تمایل دارد. با این حال ، در سال 2014 ، NAS شرکتی به نام QueensBridge Venture Partners (QBVP) را راه اندازی کرد که از طریق آن سرمایه زیادی در Bitfury سرمایه گذاری کرد. نه تنها این ، به عنوان بخشی از فعالیت های VC خود ، رپر همچنین در بسیاری از شرکت های دیگر سرمایه گذاری کرده است از جمله:

 • Coinbase
 • رابین هود
 • بلوک سایفر

و حتی اگر اخیراً از ارائه پیش بینی های عمده قیمت در رابطه با BTC خودداری کرده باشد ، او متقاعد شده است که ارز رمزنگاری شده پرچمدار طی 5-10 سال آینده به یک بخش مستقل از خود تبدیل خواهد شد.

51. اسنوپ داگ

رپ مورد علاقه همه اسنوپ داگ – که قبلاً با نام های مستعار مختلفی مانند Snoop Lion ، D.O.G.G و غیره مراجعه کرده است – معتقد به بیت کوین است. در گذشته ، او سرمایه گذاری زیادی در بسیاری از مشاغل رمزنگاری مختلف از جمله پلتفرم مبادله و تجارت altcoin Robinhood همراه با افراد مشهور دیگر مانند جارد لتو و اشتون کوچر انجام داده است..

52. دیوید موندروس

به نظر می رسد موندروس ، مدیر عامل شرکت Trive – پلتفرمی که برای از بین بردن “اخبار جعلی” از اینترنت طراحی شده است – با جان مک آفی موافق است و فکر می کند بیت کوین در طی ده سال آینده می تواند به ارزش 1 میلیون دلار برسد. او معتقد است که به دلیل تقاضای روزافزون BTC ، قیمت دارایی دیجیتال به طور تصاعدی افزایش خواهد یافت.

53. اریک وید از Crypto Capital

اریک وید ، حامی رمزنگاری طولانی مدت که قبلاً بیت کوین استخراج می کرد و اکنون خبرنامه بازار ارزهای رمزنگاری شده را در Crypto Capital اداره می کند ، به دلیل یک فرمول ساده پیش بینی قیمت BTC 2020 خود را 50 هزار دلار اعلام کرد. این هیچ تغییری در اصول نیست بلکه افزایش زیادی در پیشرفت و پیشرفت فناوری است. او معتقد است که نصف شدن بیت کوین شمع خواهد بود و اگر BTC از 20،000 دلار عبور کند ، همان وحشت گاو نر FOMO 2017 شروع خواهد شد و بسیار سریعتر از آنچه فکر می کنید تا 50،000 دلار شلیک می کند.

به روزرسانی های پیش بینی قیمت بیت کوین برای 2019 و 2020

این لیست رو به رشد پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 2019 برای سال های 2020 و بعد از آن همچنان ادامه خواهد یافت که س inquالات بیشتری از تحلیلگران برتر و مشارکت کنندگان بینش جامعه دریافت می کند. اگرچه ممکن است لذت بردن از این پیش بینی های جسورانه ارزش بیت کوین در آینده جالب باشد ، لطفاً توجه داشته باشید که تمام سرمایه گذاری های انجام شده در BTC $ یک قمار است و با توجه به هرگونه بازی کوتاه مدت یا بلند مدت نباید به راحتی آن را گرفت ، بی دلیل نیست.

استاد رمزنگاری از هر یک از این افراد که بصیرت خود را منحصراً با ما در میان گذاشتند بسیار سپاسگزار است.

با ادامه پیش بینی قیمت بیت کوین از افراد شناخته شده و صاحبان صنعت ، ما لیست را به روز خواهیم کرد و امیدواریم صدها پیش بینی شده برای نرخ ارز مبادله ای BTC به USD داشته باشیم تا با شما در میان بگذاریم تا ببینیم چه کسی و چه زمانی مردم درست می شوند (برای از آن لذت ببرید). امیدواریم از این بررسی پیش بینی قیمت بیت کوین از بهترین پیش بینی های BTC $ برای سال 2019 لذت برده باشید.

حالا ، بیایید چرخ دنده ها را عوض کنیم و به همه پیش بینی های بیت کوین که اخیراً بررسی کردید ، فکر کنیم. جمله ای وجود دارد که باید یادداشت کنید – اگر می خواهید بدانید چیزی به کجا می رود ، بدانید از کجا آمده است. برای درک کامل پیش بینی های چشم انداز در مورد قیمت آینده بیت کوین ، بیایید تاریخچه قیمت بیت کوین را بررسی کنیم و مقایسه کنیم که در دهه گذشته از کجا آمده و در سال 2020 و فراتر از آن به کجا می رود؟.

به روزرسانی های جدید قیمت بیت کوین 2019 2019

تاریخچه قیمت بیت کوین

در زیر لیستی از روزهای ابتدایی تاریخ عمل قیمت قیمت بیت کوین به دلار آمریکا آورده شده است. در اینجا آخرین به روزرسانی ها از ژانویه تا نوامبر 2019 وجود دارد:

 1. 26 اکتبر 2019 – نوامبر 2019: قیمت دلار بیت کوین تا حدود 10 هزار دلار برگشت و معاملات در 9000 دلار پایین بود
 2. 22 سپتامبر – 25 اکتبر 2019: قیمت BTC پس از بالاتر از 10،000 دلار در این مرحله به کمتر از 7،5000 دلار رسید
 3. 6 آگوست 2019: موفق می شود بیش از 12000 دلار برای یک هفته پس از سقوط به زیر 9،500 دلار صعود کند
 4. 10 جولای 2019: BTC / USD برای آخرین بار در سال 2019 تاکنون به بیش از 13000 دلار رسیده است
 5. 26 ژوئن 2019: بالاترین قیمت بیت کوین در سال 2019 برای بیش از 13100 دلار قبل از سقوط مجدد به 9،800 دلار در 1 ژوئیه
 6. 22 ژوئن 2019: قیمت بیت کوین پس از اینکه در 9 ژوئن فقط 7،700 دلار بود ، تقریباً از 11000 دلار عبور می کند.
 7. 14 مه 2019: ارزش نرخ ارز BTC / USD از 8000 دلار فراتر می رود ، اولین بار از 28 ژوئیه 2018
 8. 23 آوریل 2019: پس از ماهها شرایط نزولی ، بیت کوین سرانجام توانست ضررهای اولیه خود را از ماه مه پشت سر بگذارد و به بالاترین قیمت در پنج ماه گذشته یعنی 5600 دلار رسید..
 9. 31 مارس 2019: در تمام ماه مارس ، بیت کوین توانست به آرامی حرکت مالی را جمع کند – با دارایی رمزنگاری ماه با حاشیه مثبت حدود 4100 دلار.
 10. 28 فوریه 2019: قیمت بیت کوین در هفته اول فوریه به زیر مرز 3500 دلار رسید. با این وجود ، به زودی ارزش ارز شروع به افزایش کرد و به نقطه قیمتی 3867 دلار رسید.
 11. 31 ژانویه 2019: در آن زمان ، CBOE – در همکاری با VanEck و SolidX – پیشنهاد خود را که به دنبال ایجاد ETF بیت کوین بود فقط برای ارسال مجدد دو هفته بعد ، پس گرفت..
 12. 1 ژانویه 2019: سال برای بیت کوین شروع شد ، و ارز دیجیتال برتر برای چند هفته در زیر علامت $ 4k باقی ماند. حتی سرمایه کلی بازار رمزنگاری نیز به حدود 66 میلیارد دلار رسید.
 13. 3 دسامبر 2018: برای اولین بار در بسیاری از ماه ها استخراج بیت کوین به یک فعالیت بی سود تبدیل شد. نه تنها این ، فقط برای دومین بار در کوتاه مدت خود ، نسبت دشواری استخراج BTC با 15 pped فاحش کاهش یافته است – در نتیجه راهی برای کاهش شدید ارزش کل ارز ایجاد می کند.
 14. 15 نوامبر 2018: بیت کوین کش دچار سخت فورک می شود و بدین وسیله ایجاد Bitcoin ABC و Bitcoin SV تسهیل می شود – با پروژه دوم توسط دکتر معروف کریگ S رایت ، دانشمند کامپیوتر استرالیایی که ادعا می شود مخترع نام مستعار بیت کوین است ، ساتوشی هدایت می شود. ناکاموتو ‘. علاوه بر این ، به دلیل چنگال ، قیمت بیت کوین به 4275 دلار کاهش یافت.
 15. 31 اکتبر 2018: این روز دهمین سالگرد تولد Whitepaper بیت کوین بود که باعث رشد 5 درصدی بازار شد..
 16. 15 اکتبر 2018: Fidelity متولی نهادی از راه اندازی پلت فرم معاملات ارزهای دیجیتال بسیار خاص خود خبر داد ، در نتیجه آن ، قیمت بیت کوین به شدت افزایش یافت.
 17. 18 سپتامبر 2018: صرافی Cryptocurrency ، زایف فالز بیش از 60 میلیون دلار توسط هکرها کلاهبرداری می شود. قیمت بیت کوین همچنان در حدود مارک 6 هزار دلاری است.

تاریخچه قیمت بیت کوین (BTC): لیست رویدادهایی که باید به آن توجه کرد

تاریخچه قیمت بیت کوین

برای اینکه بدانید بیت کوین به کجا می رود ، شاید مهم باشد که تعجب کنیم قیمت BTC / USD قبل از امروز کجا بوده است؟.

قیمت بیت کوین در سال 2018

(من) Goldman Sachs Drops Plans برای راه اندازی میز تجارت Crypto (سپتامبر 2018)

پس از ارسال بازار از هیجان ، گلدمن ساکس بیانیه مطبوعاتی منتشر کرد و ادعا کرد که این شرکت تمام برنامه های خود را برای راه اندازی میز تجارت مستقر در بیت کوین به این زودی ها کنار می گذارد. این اطلاعیه در حالی منتشر شد که بازار گسترده دچار مشکل بود و قیمت بیت کوین در حال سقوط بود.

(ii) Bitcoin ETF به تأخیر افتاده توسط SEC ایالات متحده (آگوست 2018)

در تاریخ 7 اوت ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بیانیه ای را منتشر کرد که در آن نهاد نظارتی کاملاً روشن ساخت که تصمیم خود را برای چندین پیشنهاد ETF بیت کوین که به آن ارسال شده است به تأخیر می اندازد..

(III) Bakkt Launch Made Official by Intercontinental Exchange (ICE) (آگوست 2018)

یک نماینده برای ICE – شرکت مادر بورس اوراق بهادار نیویورک – در تاریخ 3 اوت بیانیه ای منتشر کرد و بیان داشت که جنجالی مالی قصد راه اندازی ارز رمزنگاری شده معروف به Bakkt را دارد که توسط چندین شرکت معتبر چند ملیتی از جمله مایکروسافت پشتیبانی می شود ، استارباکس و غیره.

(iv) SEC پیشنهاد ETF را از The Winklevoss Twins برای بار دوم رد می کند (جولای 2018)

برای چندمین بار در طی چند ماه ، SEC ایالات متحده پیشنهادی ETF را که توسط Tyler و Cameron Winklevoss ارسال شده بود رد کرد – صاحبان پلت فرم معاملات رمزنگاری “جوزا”.

(v) Blackrock Hints at Crypto Exploration (جولای 2018)

در نیمه دوم جولای 2018 ، مدیر عامل Blackrock – یکی از بزرگترین مدیران ثروت در جهان – اشتیاق خود را برای بررسی چشم انداز صندوق مربوط به رمزنگاری و / یا بیت کوین اعلام کرد.

(vi) ممنوعیت پتو در تبلیغات رمزنگاری معکوس توسط فیس بوک (ژوئن 2018)

در تاریخ 23 ، فیس بوک اعلام کرد که در حال لغو ممنوعیت همه محتوای مربوط به رمزنگاری است که در سه ماهه اول 2018 اعلام شده بود. در آن زمان ، قیمت بیت کوین در سراسر منطقه 6،600 دلار شناور بود.

(vi) Bithumb Falls Victims to Hacking Scandal – ژوئن 2018

چند هفته اول ماه برای بیت کوین بسیار سخت بود ، این ارز در حوالی 5800 دلار معلق بود – به لطف صرافی رمزنگاری کره جنوبی “Bithumb” که بیش از 31 میلیون دلار توسط اشرار هک شده بود.

(vii) چهار مبادله رمزنگاری که توسط CFTC ایالات متحده به دادگاه منتقل شد (ژوئن 2018)

کمیسیون تجارت کالاها و معاملات آتی ایالات متحده در 11 ژوئن چندین استیضاح را علیه Bitstamp ، Kraken ، ItBit و Coinbase تنظیم کرد. در سند دادگاه ، یک نماینده برای CFTC اشاره کرد که سیستم عامل های تجاری فوق الذکر در روش های مختلف دستکاری بازار استفاده کرده اند.

(viii) DOJ تحقیق در مورد ادعاهای گسترده دستکاری قیمت BTC را آغاز می کند (مه 2018)

مقامات وزارت دادگستری ایالات متحده تحقیقات جنایی گسترده ای را برای ارزیابی اینکه آیا برخی از نهادهای مالی به عمد قیمت بیت کوین را برای منافع شخصی خود دستکاری می کنند ، آغاز کردند. در روز 24 ماه ، قیمت هر بیت کوین تنها 7609 دلار بود

(viii) ستاد UpBit که توسط آژانس های مالیاتی محلی مورد حمله قرار می گیرند (مه 2018)

در یازدهم ماه مه 2018 ، مقامات مالیاتی S.Korean پس از دریافت این خبر که مبادله رمزنگاری کتاب های خود را دستکاری می کند ، به دفتر UpBit حمله کردند. در نتیجه این اخبار ، قیمت بیت کوین طی یک بازه زمانی چند روزه به شدت 5.5٪ کاهش یافت (از حدود 8711 دلار تا 8372 دلار)

(ix) Goldman Sachs برنامه های خود را برای کاوش راه حل های معاملات Crypto اعلام می کند (مه 2018)

گزارشی که در تاریخ 3 مه 2018 توسط نیویورک تایمز منتشر شد ، حاکی از آن است که Goldman Sachs ، غول بزرگ دارایی در حال بررسی احتمال راه اندازی سیستم عامل تجارت خود بیت کوین است. این اعلامیه قیمت بیت کوین را تا بالای آستانه 8،800 دلار افزایش داد.

(x) توییتر تبلیغات ارز رمزپایه را در بستر خود ممنوع می کند – (مارس 2018)

در پی تصمیم فیس بوک و گوگل برای ممنوع کردن همه تبلیغات مربوط به رمزنگاری در سیستم عامل های مربوطه ، توییتر خیلی زود از این الگو پیروی کرد و همان کار را کرد.

(xi) Google Advertising Cryptocurrency را ممنوع می کند (مارس 2018)

در طول هفته اول مارس ، گوگل ممنوعیت عمده ای را برای کلیه تبلیغات مربوط به دارایی های رمزنگاری شده و همچنین پیشنهادات اولیه سکه اعمال کرد. Google همچنین طیف وسیعی از اصطلاحات خاص رمزنگاری را در چارچوب سیاست “تبلیغات بد” گسترده تر خود ارائه داده است.

(xii) SEC دستورالعمل های عملیاتی جدیدی برای مبادلات رمزنگاری صادر می کند (مارس 2018)

به عنوان FB ، Google به ممنوع کردن همه فعالیت های مربوط به رمزنگاری در سیستم عامل های مربوطه خود ، SEC ایالات متحده دستورالعمل های جدیدی را صادر کرد و از همه سیستم عامل های مبادله رمزنگاری خواست تا در سازمان تنظیم مقررات ثبت نام کنند تا به کارهای منظم و روزمره خود ادامه دهند. در تاریخ 7 مارس ، قیمت تک بیت کوین 8344 دلار بود.

(xiii) Facebook ممنوعیت تکان دهنده تبلیغات رمزنگاری را اعمال می کند (ژانویه 2018)

در آخرین روز کاری ژانویه 2018 ، مجله رسانه های اجتماعی قصد خود را برای ممنوع کردن همه تبلیغات مربوط به ارزهای رمزپایه و پیشنهادات اولیه سکه از سیستم عامل خود اعلام کرد.

(xiv) Coincheck Gets Hacked (ژانویه 2018)

یکی از بزرگترین مبادلات رمزنگاری ژاپن ، Coincheck قربانی گروهی از هکرها شد که توانستند با 123 میلیون دلار XRP و 500 میلیون نشانه NEM از بین بروند. قیمت بیت کوین حدود 8،800 دلار بود.

(xv) بنیانگذار PayPal Peter Thiel توده عظیمی از BTC را به دست می آورد (ژانویه 2018)

بسیاری از رسانه ها در تاریخ 3 ژانویه گزارش دادند که پیتر تیل سرمایه دار خطرناک میلیون ها دلار بیت کوین خریداری کرده است. در آن زمان قیمت بیت کوین 13870 دلار بود.

قیمت بیت کوین در سال 2017

(xvi) بیت کوین با مقادیر بسیار بالای خود مقیاس می یابد (دسامبر 2017): 19،893 دلار

هجدهم دسامبر روزی بود که بیت کوین به اوج مالی خود رسید – آستانه ای که از آن زمان شکسته نشده است.

(xvii) CBOE اعلام می کند که قراردادهای آینده بیت کوین (دسامبر 2017)

هفته دوم دسامبر 2017 CBOE قراردادهای آتی مبتنی بر بیت کوین را آغاز کرد. این منجر به افزایش شدید قیمت دارایی اصلی شد. نه تنها این ، حتی کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال به طور کلی در این زمان به شدت افزایش یافت.

(xviii) راه اندازی پیشنهاد شهادت تفکیک شده (SegWit2x) لغو شد (نوامبر 2017)

تیم توسعه دهنده بیت کوین در تاریخ 8th نوامبر 2017 اعلام کرد که قصد دارد برنامه های خود را برای اجرای پروتکل SegWit2X در مورد مشکل اصلی قرار دهد. قیمت BTC در روز $ 7844 دلار بود

(xix) CME قراردادهای آینده بیت کوین را به بازار معرفی می کند (اکتبر 2017)

بورس کالای شیکاگو بخشنامه ای منتشر کرد که در آن مورد توجه مردم قرار گرفته بود که این موسسه مالی قرار است قرارداد Futures Bitcoin (Bitcoin Futures) را تا پایان سال 2017 راه اندازی کند. این اولین باری بود که یک نهاد مالی تاسیس ظاهر می شد و نشان می داد چنین پشتیبانی صریح از BTC – عمدتا به این دلیل که تا آن زمان ، BTC عمدتاً به عنوان یک ابزار سرمایه گذاری سایه دیده می شد. همچنین ، در پی اعلامیه فوق ، قیمت بیت کوین شروع به افزایش کرد و تا ATH لمس 6601 دلار افزایش یافت.

(xx) Bitcoin Surges Pas آستانه 5k $ برای اولین بار (اکتبر 2017)

در سیزدهم اکتبر ، بیت کوین ، برای اولین بار در تاریخ جوان خود ، از مرز 5 دلار عبور کرد. این شاهکار توسط بسیاری کاملا معجزه آسا در نظر گرفته شد ، خصوصاً از آنجا که دارایی رمزنگاری سال را با حدود 966 دلار آغاز کرده بود.

(xxi) چین همه مبادلات رمزنگاری را خاموش می کند (سپتامبر 2017)

مقامات مالیاتی چین پس از ارزیابی دقیق و جزئیات اوضاع ، به این نتیجه رسیدند که تمام راه های تجارت رمزنگاری در مرزهای کشور را ممنوع می کنند. این اعلامیه بلافاصله باعث وحشت و فروش سرمایه گذاران در سراسر جهان و فروش دارایی های BTC خود شد – در نتیجه باعث می شود ارزش برتر ارز دیجیتال تقریباً یک شبه به شدت افت کند.

(xxii) جیمی دیمون مدیر عامل JP Morgan Chase Bitcoin را کلاهبرداری می نامد (سپتامبر 2017)

جیمی دیمون ، مدیرعامل JP Morgan در آن زمان در مصاحبه ای اظهار داشت که وی بیت کوین را یک “طرح متقلبانه” می داند که در نهایت باعث فشارهای مالی زیادی برای بسیاری از سرمایه گذاران می شود. با این حال ، به نظر می رسید که بازار کلمات سخنان Dimon را نادیده می گیرد ، زیرا بیت کوین همچنان در اطراف 3800 دلار به قوت خود ادامه داد.

(xxiii) دولت چین ممنوعیت ICO (سپتامبر 2017) را صادر می کند

در طی هفته اول ماه سپتامبر (به طور دقیق سوم روز 3) دولت چین ممنوعیت چتر فعالیتهای مرتبط با ICO را اجرا کرد.

(xxiv) بیت کوین تحت هارد فورک قرار می گیرد ، بیت کوین کش $ BCH ایجاد شده (آگوست 2017): 3،384 دلار

از ابتدای سال 2017 ، بسیاری از جامعه رمزنگاری جهانی به شدت به دلیل مشکلات مقیاس پذیری مربوط به بیت کوین ، سخت فورک BTC را درخواست می کردند. در نتیجه این تقسیم ، جهان شاهد تولد Bitcoin Cash (BCH) بود.

(xxv) ژاپن بیت کوین را به عنوان یک معامله قانونی مشروعیت می شناسد (آوریل 2017)

روز اول آوریل دولت ژاپن بیت کوین را به عنوان یک روش پرداخت قانونی تشخیص داد. اخبار اعلام شده قیمت بیت کوین را تا حدود زیادی 1،215.69 دلار افزایش داد

(xxvi) SEC درخواست Winklevosses را برای Bitcoin ETF رد می کند (مارس 2017)

SEC ایالات متحده پیشنهاد ETF بیت کوین را که توسط برادران وینکلوس ارائه شده بود ، رد کرد. دلیل ذکر شده برای این امتناع عدم ثبات در بازار رمزنگاری بود.

(xxvii) بیت کوین پس از تقریباً سی و شش ماه آستانه 1K دلار گذشته (ژانویه 2017)

قیمت بیت کوین پس از مدت ها طولانی پس از تجربه یک رالی مناسب و معقول ، سرانجام از مرز 1000 دلار عبور کرد.

قیمت بیت کوین در سال 2016

(xxviii) Bitfinex هک می شود ، تقریباً 72 میلیون دلار ارزش رمزگذاری را از دست می دهد (آگوست 2016)

در ماه اوت ، صرافی برتر رمز ارز “Bitfinex” اعلام کرد که قربانی کلاهبرداری سایبری شده است ، که منجر به راه اندازی هکرها با کمی بیش از 120،000 BTC شد. به دلیل این افت گسترده امنیتی ، قیمت بیت کوین با یک نرخ بی نظیر 20 درصدی تقریباً یک شبه کاهش یافت. علاوه بر همه اینها ، بسیاری از گزارش های خبری ادعا می کردند که برخی مقامات Bitfinex قبلاً از وقوع این هک اطلاع داشته اند.

(xxix) بیت کوین دومین رویداد نصف شدن خود را طی می کند (ژوئن 2016)

در 9 ژوئن ، ضریب پاداش بیت کوین بار دیگر به نصف کاهش یافت – در نتیجه بازده استخراج از 25 بیت کوین در هر بلوک به 12.5 کاهش می یابد.

(xxx) Steam اعلامیه پشتیبانی از بیت کوین (آوریل 2016)

پلتفرم بازی “Steam” در نیمه اول آوریل بیانیه ای منتشر کرد و تصمیم خود را برای پذیرش BTC به عنوان وسیله خرید گسترده برای عناوین بازی های ویدیویی و سایر محتوای دیجیتال اعلام کرد. این حرکت بسیار کوتاه مدت بود زیرا فقط چند ماه بعد ، Valve – شرکت مادر پشت Steam – تصمیم خود را برای اجازه پرداخت های BTC لغو کرد.

قیمت بیت کوین در سال 2015

(xxxi) دکتر کریگ رایت ادعا می کند که او Satoshi Nakamoto است (دسامبر 2015)

Wired در 8 دسامبر یک قطعه عمیق منتشر کرد و مدعی شد که دکتر کریگ رایت ، دانشمند کامپیوتر استرالیایی ، مسئول ایجاد بیت کوین است. Gwern Branwen ، نویسنده این قطعه ، با استناد به یک سری ایمیل ها ، پست های وبلاگ را حذف کرد تا ادعاهای بلند (و همچنین رایت) خود را پشتیبانی کند. همچنین در حدود این تاریخ بود که نماد بیت کوین رسماً در یونیکد پذیرفته شد.

(xxxii) تبادل جوزا متعلق به Winklevoss به صورت زنده ادامه دارد (اکتبر 2015)

کامرون و تایلر وینکلوس هنگامی که اعلام کردند راه اندازی سیستم عامل تجارت خود با ارز رمزنگاری شده – جوزا – را به میدان می آورند. صرافی از ابتدای تأسیس یکی از اولین مبانی فعالیتهای خود در ایالات متحده بود و توسط مقامات محلی کاملاً تنظیم می شد. همانطور که همه چیز ادامه دارد ، جوزا در 26 ایالت در سراسر ایالات متحده فعالیت می کند و تمام دارایی های سپرده شده خود توسط FDIC بیمه شده است.

(xxxiii) CTFC بیت کوین را کالایی اعلام می کند (سپتامبر 2015)

علی رغم وجود بسیاری از سردرگمی ها در مورد وضعیت مالی بیت کوین ، در هجدهم سپتامبر 2015 ، نماینده کمیسیون تجارت کالاهای آینده ایالات متحده (CFTC) اعلام کرد که نهاد نظارتی از این پس “بیت کوین و سایر ارزهای مجازی را به عنوان طبقه بندی می کند کالاهای قانونی قانونی بودن. “

(xxxiv) نیویورک BitLicense اجباری را برای مبادلات معرفی می کند (ژوئن 2015)

در تاریخ 3 ژوئن ، وزارت خدمات مالی NY طرح نظارتی خود را به نام “BitLicense” معرفی کرد. با استفاده از این ابزار ، به ارائه دهندگان خدمات رمزنگاری اجازه داده می شود دارایی های دیجیتال مانند BTC ، ETH و غیره را کاملاً بدون دردسر و بدون دردسر معامله کنند. قیمت بیت کوین 232.05 دلار بود.

با این حال ، برای دریافت مجوز فوق ، صرافی ها ملزم به پرداخت هزینه درخواست 5000 دلار و همچنین ارائه داده های بیومتریک خاص به FBI بودند..

(xxxv) Coinbase Comes into Existence (ژانویه 2015)

Coinbase – که در حال حاضر یکی از بزرگترین مبادلات رمزنگاری در جهان است – در تاریخ 26 ژانویه 2015 آغاز به کار کرد. این شرکت توسط چندین شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر مورد حمایت قرار گرفت و توانست از بدو تأسیس فعالیت خود را در 25 ایالت آغاز کند..

(xxxvi) Bitstamp بیش از 18000 مشتری خود را پس انداز BTC از دست می دهد (ژانویه 2015)

با استفاده از انبوه استراتژی های مهندسی اجتماعی ، هکرها توانستند بیش از 5.2 میلیون دلار BItcoin از خزانه Bitstamp بدزدند. نه تنها این ، امنیت امنیتی مجبور شد خیابان یک بار نخست تجارت رمزنگاری را به مدت 8 روز تعطیل کند.

قیمت بیت کوین در سال 2014

(xxxvii) مایکروسافت تصمیم به پذیرش بیت کوین (دسامبر 2014) را اعلام کرد

مایکروسافت غول محاسبات در دسامبر 2014 اعلام کرد که در ازای برنامه های مختلف دیجیتال ، بازی ها و سایر محتوای خود (از طریق ویندوز و XBOX) قصد دارد پرداخت Bitcoin را از مشتریان آمریکایی خود بپذیرد.

(xxxviii) حراج های فرماندار ایالات متحده بیش از 30 هزار بیت کوین (ژوئن 2014)

در سال 2013 ، مقامات نظارتی ایالات متحده توانستند 30،000 نشان BTC را از افرادی که درگیر فعالیت های شرورانه و مرتبط با جاده ابریشم بودند ، توقیف کنند. این مبلغ زیبا از رمزنگاری متعاقباً در 27 ژوئن به بالاترین پیشنهاد دهنده حراج شد – که به طور اتفاقی معلوم شد میلیاردر / سرمایه گذار خطرناک است … تیم دراپر.

(xxxviii) بانک خلق چین بسیاری از حساب های بانک Crypto را خاموش می کند (آوریل 2014): 501.7 دلار

پس از مهلت تعیین شده توسط دولت چین به همه مبادلات رمزنگاری محلی کشور ، مقامات شروع به سرکوب هرگونه سیستم عامل تجارت مشترک با موسسات بانکی محلی کردند.

(xxxix) IRS اعلام می کند BTC مشمول قوانین مالیات یکنواخت خواهد شد (مارس 2014): 453.05 دلار

اداره مالیات مرکزی ایالات متحده آمریکا – سرویس درآمد داخلی – در تاریخ 26 مارس اعلام کرد که مالیات بر بیت کوین تقریباً به همان روشی که مالیات بر املاک و مستغلات در سراسر کشور مالیات می گیرد ، مالیات می یابد..

(XL) Crypto Exchange Mt. Gox Gets Hacked، Forced to Shut (فوریه 2014): 662 دلار

در 7 فوریه ، Mt Gox مورد حمله گسترده DDoS قرار گرفت که منجر به از دست دادن شرکت مبلغ هنگفت 744،000 BTC متعلق به مشتریان خود شد. به دنبال این حادثه ، صرافی در 24 فوریه مجبور به تعطیلی شد – پس از آن بسیاری از مدیران شرکت با اقدامات قانونی روبرو شدند.

قیمت بیت کوین در سال 2013

(XLI) چین مarsسسات مالی محلی را از استفاده از بیت کوین منع می کند (دسامبر 2013)

با توجه به افزایش محبوبیت بیت کوین در داخل چین ، PBOC – بانک خلق چین – اقدامی یک جانبه برای ممنوع کردن بیت کوین به عنوان وسیله مبادله در مرزهای کشور انجام داد.

(XLII) BTC در Mt Gox به بالاترین قیمت نسبی 1،242 دلار افزایش می یابد (نوامبر 2013)

با توجه به افزایش سرمایه گذاران چینی به BTC در سال 2013 ، قیمت بیت کوین در 29 نوامبر به بالاترین قیمت افزایش یافت.

(XLIII) چین تجارت Crypto را قانونی می کند (نوامبر 2013)

PBOC بیانیه ای را در هجدهم نوامبر منتشر کرد که به طور رسمی به شهروندان کشور اجازه می دهد “در بازار بیت کوین شرکت کنند”. تقریباً در همان زمان ، راس اولبریخت – شخص پشت جاده ابریشم – نیز محکوم شد و به زندان محکوم شد – در نتیجه باعث ایجاد هیاهوی گسترده در سراسر جهان شد. به عنوان بخشی از سرکوب ، مقامات آمریکایی توانستند بیش از 170،000 BTC را تصرف کنند.

(XLIV) وزارت امنیت داخلی یک حکم علیه Mt. Gox (مه 2013)

مقاماتی که برای وزارت امنیت داخلی کار می کردند بیش از 3 میلیون دلار از حساب بانک Wells Fargo که به مدیر عامل وقت Mt متصل بود ، ضبط کردند. GOX “مارک کارپلس”. به عنوان بخشی از تحقیقات ، مقامات دولتی کارپلز را به جرم انتقال غیرقانونی پول علیه شرایط خدمات بانک ها مقصر شناخته اند..

(XLV) انقلاب قبرس باعث افزایش قیمت BTC (مارس 2013): 131.07 دلار

پس از آنکه اتحادیه اروپا در سال 2013 بسته کمک مالی 10 میلیون دلاری برای قبرس (به دنبال مبارزات اقتصادی کشور) صادر کرد ، قیمت بیت کوین برای اولین بار در تاریخ کوتاه خود شروع به افزایش کرد – با ارزش یک رمز از 80 دلار به بالا ظرف مدت چند روز 260 دلار است.

قیمت بیت کوین در سال 2012

(XLVI) بیت کوین رویداد افتتاحیه بلوک ابتدایی خود را می گذراند – نوامبر 2012

در نتیجه اولین رویداد نصف شدن بیت کوین ، جوایز استخراج مربوط به رمزنگاری برتر از 50 بیت کوین در هر بلوک به 25 بیت کوین در هر بلوک کاهش یافت. علاوه بر همه اینها ، راه حل مدیریت محتوا – وردپرس – نیز تصمیم خود را برای شروع پذیرش BTC برای معاملات مختلف پولی داخلی / خارجی خود اعلام کرد. مطابق با اعلامیه مطبوعاتی صادر شده توسط این شرکت در سال 2012 ، یک سخنگوی نوشت: “هدف ما این است که مردم را قادر کنیم نه اینکه آنها را مسدود کنیم”.

(XLVII) Linode Hack به نظر می رسد شرکت بیش از 46،000 بیت کوین را از دست داده است (مارس 2012)

در اولین روز مارس 2012 ، یک هکر پوشش امنیتی Linode را نقض کرد و توانست راه خود را با دارایی های دیجیتالی بیش از 228،000 دلار از خزانه شرکت باز کند. برخی از افراد برجسته ای که تحت تأثیر این حادثه قرار گرفتند عبارتند از:

 • توسعه دهنده سرب بیت کوین – گاوین آندرسن
 • بیت کوینکا
 • مارک ‘Slush’ پالاتینوس.

قیمت بیت کوین در سال 2011

(XLVIII) کوه Gox هک شده برای اولین بار (ژوئن 2011)

قبل از اینکه قربانی رسوایی هک شده بدنام خود در سال 2013 شود ، Mt. پروتکل های امنیتی Gox نیز دو سال قبل نقض شده بود. بر اساس برخی گزارش ها ، این حادثه باعث شد پلت فرم معاملات برتر که در گذشته 4،019 بیت کوین از دست داده بود.

(XLIX) Gawker گزارشی عمیق درباره جاده ابریشم (ژوئن 2011) منتشر کرد

خبرنگار گاوکر ، “آدریان چن” در ژوئن 2011 یک قطعه را منتشر کرد ، که در آن او به وضوح مشخص کرد که بسیاری از علاقه مندان به رمزنگاری از یک پورتال تجارت وب عمیق به نام جاده ابریشم برای تسهیل معاملات دارویی خود استفاده می کنند. علاوه بر این ، دو ماه قبل ، سه صرافی رمزنگاری (از جمله Britcoin ، پروتکل Bitcoin ، BitMarket) فعال شدند – در نتیجه به کاربران آنها امکان می دهد با موفقیت در ازای چندین دارایی فیات ، تجارت BTC را انجام دهند. نه تنها این ، تقریباً در همان زمان ، ارزش BTC برای اولین بار از ارزش دلار آمریکا عبور کرد.

قیمت بیت کوین در سال 2010

(L) کوه Gox درهای خود را به روی عموم باز می کند (جولای 2010)

در هجدهم ژوئیه ، جد مک کالب ، توسعه دهنده اصلی Mt Gox ، رسماً ذهنیت خود را برای استفاده عمومی منتشر کرد. مک کالب قبلاً به عنوان شخصی در پشت فناوری به نام peer to peer (P2P) شناخته می شد – که به کاربران اجازه می دهد داده ها را به صورت کاملاً محلی به اشتراک بگذارند. همچنین ، در طی 6-8 ماه ، مک کالب در پایان فروش کودک خود را به مارک کارپلس (در تاریخ 6 مارس 2011) ، که سپس به سمت صفت کوهستان حرکت کرد. Gox یکی از بزرگترین نهادهای رمزنگاری آن زمان است.

(LI) بیت کوین برای پیتزا: لازلو با استفاده از 10،000 BTC هزینه غذای خود را پرداخت می کند

Laszlo ، یک علاقه مند به BTC از ایالات متحده ، بدنام 2 پیتزا Papa John را با استفاده از Bitcoin (به طور دقیق 10،000 BTC) پرداخت کرد. در آن زمان پیتزا ها تقریباً 25 دلار ارزش داشتند.

به همین ترتیب ، فقط 5 ماه قبل ، شرکتی به نام “New Liberty Standard” با موفقیت در مجموع 5،050 بیت کوین از شخصی به نام سیریوس فقط با 5 دلار خریداری کرده بود..

قیمت بیت کوین در سال 2009

(LII) اولین رسمی BTC TX به کمک Satoshi Nakamoto (ژانویه 2009)

اولین معامله بیت کوین در جهان در نوزدهم ژانویه بین ساتوشی ناکاموتو و همکار فنی وی هال فینی انجام شد. tx در مجموع 10 BTC بین دو شخص رد و بدل شد.

(LIII) بلوک Genesis تأسیس شد (3 ژانویه ، 2009: 0 دلار)

در سوم ژانویه 2009 جهان سرانجام شاهد تولد بیت کوین بود – همانطور که ساتوشی ناکاموتو اولین بلوک ارز برتر را استخراج کرد (اکنون به عنوان بلوک Genesis شناخته می شود.)

در اینجا شما آن را bitcoiners دارید. پیش بینی های آینده و جدول زمانی تاریخی قیمت بیت کوین ، همه در جلوی شماست. اکنون زمان آن رسیده است که دو شکاف آخر کمربند وجود داشته باشد و آن بحث در مورد عوامل اقتصادی م thatثر بر قیمت بیت کوین (عرضه / تقاضا) و 50 کاتالیزور برتر بیت کوین برای قیمت BTC / USD است که دوباره صعودی شود. در اینجا از چند معدن استخراج ، بهره مسسه ای و مالیات غیرمجاز / بانکداری جهانی ، در اینجا چند بخش اصلی برای حفظ ضربان در چند ماه و چند سال آینده آورده شده است..

درک عوامل اقتصادی ایجاد کننده نوسانات قیمت بیت کوین

بازرگانان و اقتصاددانان در سراسر جهان در چندین سطح مهارت ، از زمان شروع صنعت ، سعی کرده اند قیمت بیت کوین را پیش بینی کنند. حتی با بسیاری از روش های مختلف تجزیه و تحلیل ، بیت کوین همچنان یک سرمایه گذاری بحث برانگیز و بسیار پر خطر است و بقیه ارزهای رمزپایه معمولاً از همین الگو پیروی می کنند.

عوامل مختلفی با نوسان قیمت بیت کوین در دوره های مختلف بوجود می آیند و برخی از این عوامل در این مرحله ناشناخته مانده اند. با درک متغیرهای اساسی تعیین کننده قیمت بیت کوین ، سرمایه گذاران در آینده برتری دارند.

نوسانات بیت کوین

یکی از رایج ترین کلماتی که در مورد بیت کوین مطرح می شود نوسان است. نوسانات ، حداقل در بخش اقتصادی ، شدت تغییرات در یک دوره معین برای یک امنیت را نشان می دهد. از آنجا که دارایی مالی بی ثبات تر است ، قیمت می تواند با سرعت سریعتر و قابل توجهی تغییر کند.

بیت کوین در تاریخ 15 نوامبر 2018 به 6300 دلار رسید و قیمت در عرض ده روز به 3700 دلار کاهش یافت که 40٪ کاهش دارد. این نوع افت برای یک دارایی سنتی تاریخی خواهد بود ، اما برای بیت کوین نسبتاً معمولی شده است. اگرچه اتصال نوسانات یک دارایی به ریسک مرتبط با آن معمول است ، اما اتصال دقیقاً اشتباه نیست. با این حال ، از آنجا که منحصراً بر تأثیر منفی نوسانات متمرکز است ، دیدگاه کاملی نیست.

مالکیت مقدار زیادی از هر نوع اوراق بهادار ناپایدار ، سرمایه گذار را در معرض نوسانات احتمالی قیمت ناشی از آن قرار می دهد و بر روی پرتفوی مالی آنها تأثیر می گذارد. با گذشت زمان ، نگه داشتن آن می تواند برخی از روندهای ناخوشایند را به همراه داشته باشد ، و درک تمایل به خطر ضروری است. از طرف دیگر ، اگر معامله گر دانش داشته باشد که رویدادهایی را که باعث ایجاد تغییر شده است ، می تواند پاداش های گسترده ای به همراه داشته باشد ، داشتن امنیت بسیار ناپایدار. افزایش قیمت به سرعت اتفاق می افتد ، به این معنی که معامله گران می توانند در صورت پیش بینی صحیح ، سودهای سنگینی را هنگام بسته شدن موقعیت بدست آورند.

در طول عمر بیت کوین ، بیت کوین به طور مداوم بسیار بی ثبات بوده است ، که بیشتر به این دلیل است که ارزش متکی به حدس و گمان در مورد پتانسیل آینده امنیت است. نوسانات بیت کوین با درک وقایعی که قبلاً روی دارایی تأثیر گذاشته اند ، معنا و مفهوم بیشتری دارند.

تاریخچه مختصری از رویدادهایی که بر بیت کوین تأثیر گذاشته اند

Bitcoin-Return-By-Month-medium-Def

مرور جدول زمانی تاریخچه قیمت بیت کوین تنها بخشی از داستان است. بیت کوین به عنوان یک راه حل و پاسخ به بحران مالی متولد شد ، که در سال 2009 آغاز شد. با این وجود ، تعداد کمی از مردم معتقد بودند که در نهایت به اوج هایی می رسد که تاکنون داشته است. در آغاز ، فقط تعداد معدودی از افراد از وجود آن اطلاع داشتند و ارزش بیت کوین فقط 0.0001 دلار بود. در دهه گذشته ، بیت کوین حتی به 20 هزار دلار رسیده است ، به این معنی که در دهه گذشته بهترین عملکرد را نسبت به سایر دارایی ها داشته است..

بیت کوین تا سال 2013 همزمان با درام حوادث بانک قبرس ، توجه زیادی را به خود جلب نکرد. در ماه نوامبر ، سرمایه گذاران چینی تصمیم گرفتند یک خرید بزرگ بیت کوین انجام دهند که باعث افزایش بیش از 1000 درصدی قیمت شد. متأسفانه ، این حرکت رو به جلو دوام نیاورد.

در عرض چند ماه ، در فوریه 2014 ، کوه. Gox با حمله گسترده DDoS روبرو شد. از آنجایی که در آن زمان تقریباً 70٪ از معاملات مربوط به بیت کوین توسط این شرکت انجام می شد ، این حمله دامنه چشمگیر قیمت را ایجاد کرد. بیت کوین و آلت کوین به طور یکسان مورد ضربه قرار گرفتند ، که با افت حدود 40 درصدی و آغاز یک بازار خرس طولانی مواجه شدند.

در مرحله بعدی ، تا اواخر سال 2016 ، بیت کوین یک افزایش ثابت قیمت را تجربه کرد ، که در نهایت تا سال 2017 ادامه یافت. بازار ارزهای رمزپایه با میلیاردها دلار سیلاب شد ، اما نمایشگاه بزرگ سال 2017 هجوم پیشنهادات اولیه سکه بود. به نظر می رسید که مردم به صلاحیت ها یا هرگونه اثبات سود توسط استارت آپ های بلاکچین اهمیتی نمی دهند ، زیرا همه می خواهند بخشی از شور و شوق باشند.

متأسفانه ، اعتیاد به مواد مخدر زیاد متوقف نشد. مشکلات مقیاس پذیری با بیت کوین بوجود آمد ، به این معنی که هزینه معاملات و زمان انتظار با افزایش قیمت افزایش یافت. در حالی که بیت کوین در نهایت به کمتر از 20 هزار دلار رسید ، یک سقوط باعث سقوط سریع بازار شد و به پایین 4000 دلار سقوط کرد. ضربه سختی به بیت کوین وارد شد ، اما بقیه بازار حتی بیشتر از این ضربه خورد. بیشتر ICO ها در عرض چند ماه در آب مردند.

دانستن و درک این وقایع در تاریخچه قیمت بیت کوین امری کلیدی است ، زیرا در نهایت به صورت عمده قیمت بیت کوین را تحت تأثیر قرار می دهد. هنوز هم بیشترین نفوذ نیروهای اقتصادی در پس زمینه است.

زیر سطح بازار Bitcoin

قیمت بیت کوین به عنوان بخشی از روایت خود به شدت شامل نوسانات و رویدادهای مهم خبری است ، اما آنها تأثیرات غیرمستقیم هستند. بیشتر اوقات ، سازوکارهای واقعی ارزش Bitcoin مورد بحث نیستند ، اما درک آنها مهم است. در نهایت ، همه چیز به عرضه و تقاضا برمی گردد.

این اصل اساسی اقتصادی بیان می کند که ارزش مرتبط با هر کالا یا خدمات از دو عامل ناشی می شود – میزان موجود (عرضه) و میزان خواست یا نیاز مردم (تقاضا). وقتی تقاضا بیشتر از عرضه باشد ، قیمت بالا می رود و زمانی که تقاضا بیشتر از تقاضا باشد ، قیمت کاهش می یابد. وقتی این اصل در مورد کالاها و خدمات اعمال می شود ، منطقی است. با این حال ، درک آن با بیت کوین کمی دشوارتر است.

عرضه و تقاضا با بیت کوین

در بیشتر شرایط مربوط به عرضه و تقاضا ، کالاها و خدمات با ارز پرداخت می شوند. با این حال ، هنگامی که ارز تنها کالای مربوط به انتقال است ، که همان چیزی است که با بیت کوین درگیر است ، اوضاع کمی متفاوت است. عرضه و تقاضا هنوز اعمال می شود ، اما گفتگو در مورد دو ارز مختلف است ، یعنی بیت کوین و دلار آمریکا.

در حالی که فروشنده BTC با دلار آمریکا در یک طرف بازار است ، طرف دیگر افرادی را درگیر می کند که سعی می کنند برای خرید BTC از دلار استفاده کنند. “قیمت” آن لحظه مبلغ دلاری است که خریداران و فروشندگان برای پیشنهادات یکدیگر در نظر می گیرند. در نهایت ، این ترتیب به این معنی است که حجم سفارشات فروش همراه با سفارشات خرید معادله ای است که مهم است. افزایش عرضه به حجم فروش بیشتر متصل است ، گرچه با تقاضای مداوم قیمت کاهش می یابد.

با شکسته شدن ساده ، قیمت آینده بیت کوین را می توان با عواملی که بر عرضه و تقاضا تأثیر می گذارند پیش بینی کرد. اگرچه درک کامل این شرایط غیرممکن است ، اما تجار می توانند کارهای زیادی انجام دهند تا حداقل آن را بهتر درک کنند. دستیابی به دانش کامل در زمینه عرضه ممکن است ، اما این موضوعی است که در ادامه این بحث به آن پرداخته خواهد شد.

برای تقاضا ، مهمترین نکات مهم شامل:

 • قیمت BTC
 • قیمت کالاهای مکمل و جایگزین
 • درآمد مصرف کننده و قدرت خرید
 • انتظارات ذهنی از مصرف کنندگان
 • الاستیسیته عرضه
 • نیازها و خواسته های مصرف کننده

با افزایش قیمت کالا یا خدمات ، تقاضا کاهش می یابد و این امر باعث می شود که همبستگی بین مقدار و قیمت معکوس باشد. وقتی تقاضا برای دارایی ها مثبت تر باشد ، از دارایی ها به عنوان کالای Giffen یاد می شود. اگرچه به نظر می رسد بیت کوین یکی از این موارد نادر است ، از آنجا که ممکن است با شروع حرکت قیمت به سمت بالا ، تقاضا برای بیت کوین افزایش یابد ، اطلاعات عمده ای وجود ندارد.

عرضه موجود و عرضه کل بیت کوین دو چیز متفاوت است و هر دو عامل موثر در قیمت بیت کوین هستند.

کمبود – عرضه محدود Bitcoin

همه به دانش کل تأمین بیت کوین دسترسی دارند و هرکسی می تواند با استفاده از بلاکچین ببیند که در این لحظه دقیقاً چه تعداد BTC در گردش است. همچنین دانش عمومی است که کل عرضه بیت کوین 21 میلیون BTC خواهد بود که در پروتکل دارایی برنامه ریزی شده است. به احتمال زیاد این عدد هرگز تغییر نخواهد کرد زیرا اساساً پیشنهاد اصلی ارزش بیت کوین را از بین می برد.

بیت کوین برای داشتن چیزی ساخته شده است که هیچ پول ملی ندارد – کمبود فراموش نشدنی. دولت های سراسر جهان توانایی افزایش ارز فیات خود را در هر زمان دارند ، اما قدرت مشابهی برای هر کس با بیت کوین در دسترس نیست. پروتکل بیت کوین تعداد سکه هایی را که باید “ضرب شود” از پیش تعیین کرده است. در حالی که افزودن سکه به منبع از طریق استخراج امکان پذیر است ، هرگز از تعداد سکه هایی که در ابتدا تعیین شده است فراتر نخواهد رفت.

تعداد سکه هایی که وارد بازار بیت کوین می شوند قابل پیش بینی و شفاف است ، به این معنی که عرضه انعطاف پذیر نیست. قیمت بیت کوین دقیقاً به همین دلیل بی ثبات است زیرا تقاضا تاثیری در عرضه ندارد. به طور معمول ، کالاها و خدمات در اقتصاد به این ترتیب عمل نمی کنند ، اما نسخه ای از عرضه بیت کوین وجود دارد که در بازار دخیل است و شرایط آن را منحصر به فرد می کند..

عرضه موجود و قیمت Bitcoin

آخرین قطعه معمای اقتصادی بیت کوین عرضه موجود است. عرضه موجود معمولاً اشاره به حجم BTC دارد که افراد مایل به فروش آن به هر قیمتی هستند. تأمین موجود با عرضه در گردش یکسان نیست ، زیرا مورد دوم مقدار BTC است که قبلاً استخراج شده است ، اما نمی توان آنها را خریداری کرد.

در نهایت ، این به ریاضیات ساده خلاصه می شود: عرضه موجود = منبع در گردش – BTC هایی که نگه داشته می شوند یا از بین می روند.

بگذارید بگوییم 18 میلیون BTC در گردش موجود است. با فرض اینکه دو میلیون BTC با گذرواژه فراموش شده ، هارد دیسک ها و سایر مسائل از بین رفته باشد ، 16 میلیون BTC باقی می ماند. مالکانی که 15.999 میلیون از این BTC را در اختیار دارند به احتمال زیاد زیر 10،000 دلار نمی فروشند. بیشترین عرضه موجود با هر قیمتی زیر 10،000 دلار بیش از 1000 BTC نخواهد بود. اگر خریداران مایل به خرید 2000 BTC بودند بدون اینکه قیمت عاملی باشد ، چه اتفاقی می افتد?

اولاً ، 1000 BTC موجود با قیمت زیر 10،000 دلار فروخته می شود. با این وجود ، تعداد فروشندگان حاضر کاهش می یابد و قیمتی که خریداران مایل به پوشش آن هستند ، به طور پیوسته افزایش می یابد و نشان دهنده تقاضا است. هنگامی که فروشندگان بیشتری (عرضه) تمایل به جدایی از دارایی را دارند ، خریداران در نهایت قیمت خود را به بیش از 10،000 دلار می رسانند.

اگر در هر نقطه ، حجم فروش بالاتر از حجم خرید باشد ، قیمت افت می کند. اگر عکس این درست باشد ، قیمت شروع به افزایش می کند. نوسانات می تواند با گذشت زمان کاهش یابد ، اما تغییرات بین حجم خرید و فروش بی وقفه ادامه خواهد یافت.

تفاوت بین حدس و گمان و ارزش ذاتی

انسانها براساس ارزش تولید ، توابع و کمبود ، وظیفه تخصیص ارزش ذاتی به یک دارایی را دارند. با استفاده از ارز فیات ، این ارزش براساس استفاده و قرارداد اجتماعی آنها به عنوان ارزهای اصلی در اقتصاد آنها است. با این حال ، بیت کوین هیچ ارتباطی با هیچ دولت یا نهاد دیگری ندارد و در عوض ارز اینترنت است. چگونه ممکن است ارزش ذاتی واقعی بیت کوین به عنوان یک ارز وجود داشته باشد?

قبل از ورود به این نگرانی ، بیایید سه عملکرد اساسی هر ارز را تجزیه کنیم –

 • وسیله مبادله.
 • ذخیره ارزش.
 • واحد اندازه گیری.

شناسایی ارزش ذاتی ارزهای رمزپایه کمی متفاوت است ، زیرا بدخواهان در این سناریو مقدار صفر بیت کوین را تعیین می کنند. این ارزش به این دلیل است که ارز مجازی با یک دارایی مشهود ، اقتصاد محلی یا دولت مرتبط نیست.

هنوز هم این بدان معنا نیست که بیت کوین سه عملکرد یکسان را ندارد.

به عنوان وسیله مبادله: مشاغل در سراسر جهان بیت کوین و ارز رمزپایه را به عنوان پرداخت می پذیرند ، اما این پذیرش هنوز اندک است. پذیرش انبوه بیت کوین به راه حل های آنها در زمینه مقیاس پذیری که سالها با آن روبرو بوده بستگی دارد که با چندین نسخه جدید و نوآوری اصلاح می شود.

به عنوان ذخیره ارزش: حتی اگر ماهیت غیر قابل پیش بینی و ناپایدار بیت کوین در حال حاضر بحث سختی را به نفع ذخیره ارزش بودن ایجاد کند ، لزوماً در آینده تأثیر نخواهد گذاشت. در حقیقت ، این می تواند در نهایت بهترین ذخیره ارزشی باشد که تاکنون داشته است ، زیرا غیرمتمرکز بودن دسترسی هر کس را به بیت کوین امکان پذیر می کند. وقتی صحبت از انتقال ثروت به خصوص می شود ، ارز دیجیتال هنوز هم جذاب است.

به عنوان یک واحد اندازه گیری: تنها راهی که به عنوان واحد اندازه گیری استفاده می شود داشتن ثبات است. متأسفانه ، بیت کوین در حال حاضر فاقد این کیفیت است.

با استفاده مداوم چقدر ارز قوی افزایش می یابد. تبدیل شدن به یک ذخیره ارزشمند ارزش همراه با افزایش افرادی است که مایلند به آن اعتماد کنند. خوشبختانه ، با پیشرفت فن آوری و اضافه کردن بازار به سرمایه گذاران جدید ، ارزش ذاتی بیت کوین با گذشت زمان افزایش می یابد ، اما احتمال وقوع این واقعیت می تواند حدس کسی باشد.

براساس تاریخچه هر واحد پول جدید در طول سال ها ، ارزهایی که در ابتدا از ارز استفاده می کردند ، کسانی بودند که با بقیه اقتصادهای محلی بیشترین سود را داشتند. اگر یک معامله گر به احتمال تصویب بیت کوین در مقیاس گسترده اعتقاد دارد ، خرید برخی برای حذف آن از عرضه موجود ممکن است گام صحیحی برای درگیر شدن در پیشرفت آن باشد.

50 کاتالیزور برتر پیش بینی قیمت بیت کوین در افق

لیست پیش بینی قیمت بیت کوین

نصف شدن بیت کوین اتفاق می افتد اما کاتالیزورهای رمزنگاری دیگری وجود دارند که وارد مکالمه می شوند.

حتی اگر بیت کوین همراه با کل بازار ارزهای رمزنگاری شده در یک مرحله متوقف کننده به سر می برد پس از تجدید حیات طی چند ماه اخیر ، هنوز خبرهای خوبی برای بازار منتشر نشده است.

در طول کنفرانس بالتیک Honeybadger ، رئیس سرمایه گذاری در طول صندوق سرمایه گذاری رمزنگاری – Adaptive Capital – مراد محمودوف وقت خود را صرف ارائه بینشی از نوع کاتالیزورهایی کرد که بیت کوین باید منتظر آنها باشد.

بنابراین ارز رمزنگاری شده چند “کاتالیزور” پیش رو دارد؟ مقدار قابل توجهی که باید کاملاً واضح باشد – دقیقاً بیش از 50 مورد – و هر یک از اینها می توانند باد جدی را در بادبانهای استعاره ای بیت کوین ایجاد کنند ، وقتی صحبت از بخشهای حیاتی مانند رشد ، تصویب ، کاربرد و مهمتر از همه برای سرمایه گذاران. هر یک از اینها می تواند به افزایش قیمت آن تا پایان سال 2019 و تا سال 2020 و بعد از آن کمک کند.

در طی این کنفرانس ، محمودوف استدلال کرد که گرچه در آینده بادهای بسیار چشمگیری به نفع بیت کوین می وزد ، اما فاکتورهای بزرگی در حال حاضر وجود دارد که در حال حاضر به آن کمک می کنند. برخی از این موارد شامل سطح عمیق و رو به زوال اعتماد به روابط بین مردم و ارگان های سیاسی و تجاری مانند دولت ، رسانه ها و شرکت ها است..

این رابطه شکننده بین مردم و “جریان اصلی” دنیای سیاسی و تجاری با افزایش قدرت ، نفوذ و کارایی بیت کوین و شبکه آن کنار هم قرار گرفته است. علاوه بر این رشد ، تمایل بیشتر مردم برای بهبود سواد و استفاده شخصی از BTC وجود دارد.

محمودوف تأکید کرد: “اگر تورم ، نظارت دولت ، تنش های ژئوپلیتیک ، بانک های تجاری و نرخ بهره منفی دارندگان ارز فیات را رنج دهد ، احتمالاً انگیزه فزاینده ای نسبت به خرید و نگهداری بیت کوین وجود دارد.”.

بنابراین با بیش از 50 نیروی مختلف که بیت کوین را برای پیشبرد بیشتر از دنیای دیجیتال به ذهن و جیب میلیون ها نفر متصل می کند ، در اینجا لیستی جامع از دقیقاً اینها آورده شده است. این لیست شتاب دهنده های قیمت بیت کوین به شما این نکته را می دهد که چرا 52 پیش بینی بالا برای بازگشت بیت کوین به مقادیر بالای نرخ ارز BTC بسیار صعودی هستند.

لیست هاپیوم پیش بینی قیمت بیت کوین: امید BTC / USD + خوش بینی

اول: با رشد اعتبار بیت کوین اعتماد اصلی جریان اصلی کاهش می یابد

طبق نظرسنجی های اخیر و همانطور که قبلاً گفته شد ، میزان اعتماد بین شرکت های چند ملیتی ، موسسات بانکی ، ارگان های دولتی و حتی رسانه های اصلی و روزنامه نگاران در مقایسه با بیش از چند دهه به پایین ترین حد ممکن رسیده است..

دوم: اعتماد بین فردی نیز به طور خطرناکی از بین رفته است

این البته بستگی به این دارد که دقیقاً به کجا نگاه کرده و این سوالات را بپرسید. اما باید توجه داشت که حتی در “آزادترین” مکانهای جهان (اروپای شمالی و اسکاندیناوی) ، تنها 60 درصد مردم معتقدند که می توان به همنوع خود اعتماد کرد. منبع را درست بررسی کنید اینجا.

سوم: اعتماد بین المللی نیز رو به افول است

سیستم وستفالی ، سیستم روابط بین الملل که ما معمولاً در دنیای غرب می شناسیم در این قرن به طور جدی تحت آزمایش استرس است. با آب و هوای موجود بین ملت ها شبیه چیزی از داستان پالپ یا هشت نفرت انگیز است. (بله ، من کوئنتین تارانتینو را دوست دارم).

چهارم: ما کمتر زندگی می کنیم و بیشتر بدهکار هستیم

طبق نظرسنجی های اخیر ، کیفیت زندگی مردم در سال 2019 رو به عقب است. در هر صورت ، کیفیت زندگی از سال 2008 بدتر است. در همین حال ، سطح بدهی جهانی به بالاترین رکورد رسیده است. در طی بحران مالی جهانی 2008 ، بیش از 50 درصد از سطح خود را افزایش می دهند.

پنجم: بدهی بسیار بدتر از آن است که به ما گفته شود

ارقامی که ما در حال حاضر در مورد بدهی جهانی داریم (نگران کننده) مربوط به کسانی است که ‘در کتاب’ موسسات مالی ، دولتی و غیره هستند. اگر بخواهیم آن نوع هزینه هایی را که مانند کتاب های ملی شده ، هزینه های دولت برای تأمین اجتماعی ، حقوق بازنشستگی ، مراقبت های بهداشتی و درمانی خنثی می شود ، در نظر بگیریم – بسیار بدتر می شود.

شش: دلار آمریکا و بدهی چند تریلیونی

در سراسر جهان ، فضای کنونی اقتصاد در شرایط سختی قرار دارد و این چیزی است که به دلیل کم بهره و چشم انداز تورم کمکی به آن نمی کند. در نتیجه ، بدهی USD با بیش از 15 تریلیون سود منفی مواجه است.

هفت – گروه کر تقسیم شده اقتصاددانان

برخلاف تصور عمومی: اقتصاد به عنوان یک رشته مانند فیزیک است – اگر از آن وحشت نداشته باشید ، آن را درک نکرده اید. بسیاری از مکاتب اقتصادی وجود دارد و آخرین آنها نظریه مدرن پول است – که س questionsالات بیشتری در مورد چگونگی رویکرد به سیاست های پولی در آینده ایجاد کرده است.

هشت – شکاف حتی بیشتر

در حالی که تحرک اجتماعی چیزی است که دنیای انگلیسی زبان به آن افتخار می کند ، ما در حال حاضر دوره ای را زندگی می کنیم که ثروت. بی کفایتی هرگز بالاتر نبوده است. در واقع ، در جهان غرب به بالاترین حد 100 سال رسیده است ، در حالی که در سایر مناطق جهان نیز به بالاترین حد چندین دهه رسیده است. این مسئله با ظهور چشم اندازهای اقتصادی جدید در مورد سیاست های پولی کاملاً مختصر و پیچیده است.

نه – عصر افراط و تفریط

شباهت زیادی به کتاب تیتراژ هابسبوم به همین نام دارد که دهه 1930 را بررسی می کند – این افزایش نابرابری ، ناهماهنگی اجتماعی و سیاسی و عدم رضایت از آن زمان منجر به ظهور رهبران پوپولیست و عوام فریبانه در سراسر جهان ، هر دو در دو طرف چپ و راست طیف سیاسی این امر به اختلاف بین المللی بین کشورهای حاکم نیز کمک می کند.

ده – با افراط و تفریط افراط بیشتری انجام دهید

با عوام فریبی های محبوب و سیاسی … مردان قوی ، این احتمال خطرناک وجود دارد که آنها دست خود را به اقتصاد ، سیاست های پولی و حتی تملک دارایی فرو ببرند. این ، به تعبیر لنین ، این توانایی را دارد که “کارتها را بهم ریخته و بازی را خراب کند” اقتصاد بین الملل.

به خصوص اگر آنها تصمیم بگیرند مالیات را مختل کنند ، و حتی دارایی ها را مصادره کنند. این امر جذابیت رمز ارزهای غیرمتمرکز را حتی بیشتر قدرتمند می کند.

یازده – اشتهای بانکی برای طلا در بالاترین حد خود قرار دارد

ما نه تنها اشتهای خفیف طلا را از بانک های مرکزی مشاهده می کنیم ، بلکه اگر در نظر بگیریم که از آن زمان با بی ثباتی اقتصادی قیمت فلزات گرانبها مانند طلا و نقره افزایش یافته است – برای جریان اصلی امور مالی به نظر می رسد.

دوازده – اعتبار دلار رو به زوال است

حتی اگر این سهم شیر جهانی ارز جهانی را اشغال کند – اعتبار دلار آمریکا با سرعت بیشتری کاهش می یابد – به حدی که ما خواهان بلندتر و بلندتر شدن درخواست های دیگری هستیم – که شامل ارزهای مجازی و پول های ثابت است ، طبق مانند مارک کارنی در حال خروج از بانک انگلیس.

سیزده – سن رازداری بانکی به پایان رسیده است

در حالی که مناطقی از جهان مانند باهاما و سوئیس اساساً به عنوان پناهگاه پول شما تلقی می شدند ، این موضوع به گذشته تبدیل شده است – زیرا همین کشورها حتی با نزدیکتر و بیشتر با مقامات مالیاتی همکاری می کنند تا از این طریق فرار مالیاتی احتمالی را از بین ببرند. انواع دیگر سوp رفتارها.

چهارده – نظارت گسترده به طور روزافزون بیشتر می شود

متأسفانه اورول وقتی قلم را روی کاغذ می گذارد و سال 1984 را خلق می کند ، صحت دارد. نظارت همگانی ، نه فقط در مناطق استبدادی جهان ، به شدت افزایش یافته است – زیرا شهرهایی مانند لندن تمایل به شناسایی چهره دارند.

پانزده – بدون نقد ، فقط کارت / بدون کارت

بدون داشتن پول نقد تا زمانی که گزینه ای برای کسانی باشد که ترجیح می دهند از آن استفاده کنند ، خوب و خوب است. اما در کشورهایی مانند سوئد ، کاهش استفاده از پول کاغذی منجر به مسدود شدن افراد بیشتری از سیستم شده است ، زیرا دیجیتال تر می شود.

شانزده – تحریم و پول به عنوان سلاح

با دولت ترامپ – با شروع تحریم های بین المللی علیه ایران و روسیه ، شاهد جوانه زدن و حتی بسته شدن شبکه های حل و فصل بین المللی هستیم. این باعث فشار بیشتر بر سیستم مالی می شود ، در حالی که همین کشورهای مستبد باعث می شود که روشهای مالی دیگری را برای خارج کردن از تحریم ها جستجو کنند.

هفده – نفوذ فزاینده بیت کوین به عنوان نقطه مقابل

در حالی که محمودوف از گفتن این حرف کوتاه می ماند ، بیت کوین به طور مداوم شهرت خود را به عنوان پناهگاه مالی برای پول و سرمایه گذاری مردم پرورش داده است. دلیل این امر این است که هنوز برای کاربران خود “ایمن” نشده و مدتی طول می کشد تا این آرزو محقق شود ، اما یک پناهگاه مناسب است.

هجده – ‘مشعل عبور کرده است

این نسل جدید مردم در مقایسه با نسل های قبل از آنها بسیار با سواد و کنجکاو در مورد چیزهای جدید هستند. با کمبود سواد فنی ، این نسل جدید هنجارهای “پذیرفته شده” را به شدت برهم خواهد زد.

نوزده – اینترنت به سرعت در حال رشد است

تعداد دنیای جدید اینترنت در حال افزایش است و این امر به این واقعیت کمک می کند که مردم جهان در حال ظهور هر روز بیشتر و بیشتر به اینترنت متصل می شوند.

بیست – ظهور گوشی های هوشمند

اینترنت اشیا something چیزی است که باید مورد توجه قرار گیرد – به ویژه در افراد بسیار بیشتر ، نه تنها داشتن تلفن های هوشمند ، بلکه استفاده کامل از آنها برای تماشای فیلم ، جستجوی اینترنت و حتی تصمیم گیری مالی از طریق این دستگاه های انقلابی.

بیست و یک – جهان بیش از هر زمان دیگری آنلاین است

حضور در اینترنت ، بدون توجه به اینکه برای چه کسی کار می کنید ، از یک گزینه جالب به یک ضرورت کاملاً واقعی تبدیل شده است. در نتیجه ، نیاز بیشتری به پول وجود دارد تا به اندازه سایر قسمت های زندگی این افراد بسیار دیجیتالی شده در دسترس و روان باشد.

بیست و دو – بیت کوین و افزایش سرمایه گذاری رمزنگاری

ارزهای رمزپایه و به ویژه بیت کوین ، نه تنها به عنوان ابزاری مالی برای کاربران خود ، بلکه به عنوان وسیله نقلیه سرمایه گذاری و (برای برخی از افراد) نمونه قابل توجهی ، پیوسته مورد توجه قرار گرفته اند. با چراغ سبز نشان داده شده به Bakkt و قراردادهای آتی بیت کوین – بیت کوین و رمزنگاری ها در حال ورود به دنیای سرمایه گذاری متعارف هستند.

بیست و سه – بیت کوین به طور پیوسته از نظر مقیاس و اثر بهبود می یابد

حتی اگر بیت کوین بخاطر واکنش پذیری نسبت به تغییر در کاربران خود و افزایش تعداد کاربران شناخته شده است. ارزهای رمزپایه به طور پیوسته در حال کار بر روی راه حل های لایه 1 و لایه 2 برای حل مسائل مزمن مانند هزینه های معامله ، خرد کردن و مقیاس پذیری هستند. و بیت کوین با این نیاز بیگانه نیست ، زیرا تیم اصلی توسعه آن نیز روی این موارد کار کرده اند – علی رغم عملکرد اقتصادی BTC.

بیست و چهار – هسته BTC هنوز هم راه را با ثبات هموار می کند

بلوک های بزرگ؟ انفجار داخلی؟ صرف نظر از شکاف قایق پرتاب شده بیت کوین ، اصول اصلی روز 1 بدون در نظر گرفتن سرعت رشد سریع و ارزش بیت کوین ، بطور مداوم در حال بهبود و حفظ هستند..

بیست و پنج – فناوری های لایه 2 Bitcoin

پرداختن به گلوگاههای متعددی که برای جلوگیری از تصویب گسترده بیت کوین ایجاد می شوند. تیم اصلی توسعه آن سخت تلاش کرده اند تا برخی از راه حل های لایه 2 را ارائه دهند که شامل Lightning است که سرعت معامله را افزایش می دهد و همچنین درختان مرکل برای کاهش تقاضا برای فضای حافظه و سرعت پردازش برای پردازش اطلاعات.

بیست و شش- در مورد پیشرفت ها موارد بیشتری در راه است

همانطور که قبلا ذکر شد ، در حالی که بیت کوین با معرفی شبکه رعد و برق برای سرعت پردازش و درختان مرکل ، تغییراتی را در سیستم خود ایجاد کرده است. بیت کوین دارای تعدادی بهبود و ویژگی مختلف است که شامل موارد زیر است: (مبادله های زیردریایی ، مبادله اتمی ، کانال های با بودجه دوگانه ، ابوالهول ، نوترینو ، التو و …).

بیست و هفت – زیرساخت های بیت کوین ایجاد می شود

شبکه رعد و برق چیزی است که عناصر بیشتری از بیت کوین را به خود جلب می کند – به خصوص که توسعه دهندگان به دنبال استفاده کاملتر از آن به همراه سایر محصولات و خدمات اضافه شده هستند..

بیست و هشت – نرخ هش قدرتمند بیت کوین

در حالی که امثال Bitcoin SV و ABC در مورد مسئله هش و قدرت پردازش با یکدیگر مبارزه شریرانه ای داشته اند ، نرخ هش بیت کوین به بالایی بی سابقه رسیده است.

بیست و نه – نرخ هش (دوباره)

اختلال در میزان هش بیت کوین چیزی است که به سرعت در طول سالها بهبود می یابد. که خبر خوبی برای استخر استخراج کنندگان آن است.

سی – راه حل های حضانت بیت کوین

با افزایش این محبوبیت در میان سرمایه گذاران تازه وارد و حرفه ای – نیاز به خدمات حرفه ای همراه با سرمایه گذاری بیت کوین. راه حل های ذخیره سازی به طور خاص ایمن و به ویژه راه حل های نگهداری.

سی و یک – موارد استفاده از بیت کوین رشد می کند

بیت کوین چیزی فراتر از اینکه فقط به عنوان یک نوع پول مجازی استفاده شود ، به لیست موارد مورد استفاده خود افزوده است ، از شبکه رعد و برق به عنوان یک راه حل پرداخت و حتی بازی با بازی های Satoshi Games استفاده می شود.

سی و دو – بیت کوین به عنوان یک رقیب شناخته شده

در حالی که بیت کوین قبل از رشد حباب و ظهور به عنوان یک بازار سرمایه گذاری پررونق مورد توجه عمومی قرار گرفت. همین افراد ، همراه با میلیون ها نفر دیگر به آهستگی می فهمند که بیت کوین چیزی فراتر از یک راه سرمایه گذاری است و عناصری دارد که از سایر محصولات پول موجود در بازار برتر است.

سی و سه – بیت کوین به طور کلی در حال افزایش است

با توسعه و توسعه تیم اصلی بیت کوین که از راه حل های جدید و ابتکاری برای ارز و بلاکچین خود استقبال می کند ، این زیرساختی است که به طور قابل توجهی در حال رشد است و هنوز نشانه کمی از توقف ندارد.

سی و چهار – یادگار

میت های بیت کوین چیزی فراتر از یک موضوع جدید هستند – آنها بخشی از یک کمپین بازاریابی بسیار قدرتمند هستند و ، بیایید این را بپذیریم – بسیار کارآمد هستند. بازاریابی دیجیتال 101 به ما می آموزد که اگر بتوانید چیزی را ایجاد کنید که به یک پدیده ویروسی تبدیل شود ، در این صورت به محدوده ای خواهید رسید که فراتر از هزاران مورد است..

سی و پنج – ادبیات بیت کوین در حال ظهور است

در کنار این بازاریابی ویروسی ، به طور کلی ادبیات و اطلاعات بیت کوین در مورد ارزهای رمزپایه و بلاکچین در حال گسترش است. و این به کمک روشنفکرانی مانند آندریاس آنتونوپولوس به همراه دون و الکس تاپسکات برای انتشار کتاب کمک می کند.

سی و شش – آموزش بیت کوین

در کنار این ظهور ادبیات ، میم ها و سرمایه گذاری های گسترده تر ، بیت کوین شاهد شکوفائی ضرب المثلی در زمینه آموزش افرادی است که نسبت به آن و فناوری اصلی کنجکاو هستند. ما حتی شاهد محبوبیت فزاینده ای در دوره ها هستیم ، نه تنها از چهره های اصلی صنعت ، بلکه همچنین از سوی م institutionsسسات دانشگاهی تاسیس شده ، مانند دانشگاه آکسفورد ، هاروارد و دیگران.

سی و هفت – ظهور کارآفرینی Sole-Bitcoin

بیت کوین چیزی فراتر از یک صنعت پیرامون استخراج سکه است ، این امکان را برای کسب و کارهای متفقین و مبتنی بر عرضه و کارآفرینی نیز فراهم کرده است. این شامل طیف وسیعی از ارائه دهندگان کیف پول سخت و سردخانه ، راه حل های نگهداری و حتی معامله گران قرارداد آتی است ، همانطور که به زودی با Bakkt در بازار خواهیم دید.

سی و هشت – بیشتر و بیشتر امور مالی سنتی

با محبوبیت روزافزون بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده ، شاهد کاهش مداوم مالی متعارف و م institutionalسسات و سرمایه گذاران هستیم. به خصوص که مشاغل حرفه ای مانند صرافی بین قاره ای شروع به ارائه خدمات حرفه ای برای این سرمایه گذاران می کنند.

سی و نه – نسبت سهام به جریان

با دیدن اینکه به نظر می رسد استخراج بیت کوین به طور فزاینده ای دشوار خواهد بود ، بخشی از آن به دلیل نیاز روزافزون به نیروی هش از معدنچیان ، بلکه همچنین از سیستم کمبود داخلی آن است ، این یک ارزیابی بازار بسیار بیشتر ایجاد می کند. با کاهش عرضه ، بخشی از آن به دلیل کاهش تقارن و عرضه ثابت ، کاربران به تغذیه تقاضا کمک می کنند ، اجازه می دهد ارزیابی آن افزایش یابد.

چهل – نفوذ بیت کوین

ما از ابتکارات شما صرفه جویی می کنیم تا به راحتی به این واقعیت واقف شوید که نفوذ حباب های سیاسی مانند وست مینستر و دیجیتال Bitcoins نسبت به سایر صنایع نسبتاً کم است. این واقعیت که راه حل های مبتنی بر بلاکچین مانند Facebook Libra موفق به انجام آن شده اند ، در حال حاضر به عنوان شاهدی بر آنچه بیت کوین دارد ، تاکنون انجام نشده است..

چهل و یکم – بیت کوین هنوز در بازار مالی جهانی افت دارد

هنگام در نظر گرفتن اینکه بورس بزرگ است یا بازار مشتقات و املاک و مستغلات – چه رسد به تقریبا 8 تریلیون دلار بازار فلزات گرانبها طلا – BTC $ هنوز هم در کل بازار نسبی است. ناگفته نماند که طلا ده ها قرن قدمت دارد در حالی که # بیت کوین فقط یک دهه قدمت دارد و شمارش می شود. آینده “پول قابل برنامه ریزی” بیت کوین در پایه پولی جهانی فضای زیادی برای رشد دارد.

چهل و دو – نسبت شارپ

نه ، نه برنامه تلویزیونی ، بلکه نسبت شارپ بیت کوین. برای برخی از زمینه های بهتر: نسبت شارپ به عملکرد و نرخ بازدهی سرمایه گذاران بیت کوین در مقایسه با دارایی هایی که دارای نرخ ریسک کاهش یا صفر هستند ، اشاره دارد. برای بیت کوین ، این بازده نسبت به انواع دیگر کلاس های دارایی موجود ، دارای بازده تعدیل شده بالاتری است – اما سرمایه گذاران در بهترین حالت بازدهی بسیار عجیب و غریب دارند..

چهل و سه – عدم همبستگی

بیت کوین یک دارایی دیجیتالی نمادین است ، این یک داده است ، اما این واقعیت که به سادگی با هیچ نوع کلاس دارایی دیگری در ارتباط نیست ، به این معنی است که گاهی اوقات می تواند با سایر دارایی ها و عملکرد آنها متناقض باشد.

چهل و چهار – قاتل حواله

وقتی صحبت از محصولات بین المللی مانند MoneyGram و Western Union می شود ، و از ارز رمزنگاری شده ای مانند بیت کوین استفاده می شود ، نیاز شخص ثالث برای تحریک پرداخت یا انتقال بین المللی را کاملاً کنار می زند. راه حل های حواله در واقع یک صنعت با ارزش باورنکردنی است و این واقعیت که ارزهای رمزپایه یک راه حل ابتکاری و مقرون به صرفه ارائه می دهند برای میلیون ها کاربر بسیار ارزشمند است.

چهل و پنج – تخریب به عنوان ایجاد ICO و Altcoins

در حالی که ما کاملاً تحت اللفظی “Tulip Mania” ICO و altcoins در سال 2016/2017 دیده ایم ، این چشم انداز برای کاربران جدید و باتجربه ارزهای رمزپایه بسیار کاربر پسندتر می شود. که با توجه به این واقعیت که فضای هدایت را آسان تر می کند و احتمال اعتماد بیشتر کاربران را برای آن فراهم می کند ، برای همه کاربران بسیار مورد استقبال قرار گرفته است..

چهل و شش – نوسانات در حال کاهش است

یکی از نقاط مثبت خالص در دنیای بیت کوین اکنون این است که مطمئناً شاهد نوسانات بازار در سال های 2017 و 2018 نیستیم. احساس ثبات بیشتری در بازار ارزهای رمزپایه وجود دارد و این یک تغییر خوشایند برای بیت کوین است ، به خصوص اگر ببیند که با خود به همان شیوه یک ارز متعارف رفتار می شود.

چهل و هفت – معیارها در حال انجام هستند

یک مزیت بزرگ که از بلاکچین و به خصوص برای بیت کوین مشاهده می کنیم این است که سرمایه گذاران بزرگ در اختیار داشتن BTC خود هستند. این امر علاوه بر این که به نوسان بازار کمک نمی کند به دلیل فروش یا خرید موقعیت های بزرگ است.

چهل و هشت – دارندگان فرقه های کوچک در حال افزایش هستند

در حالی که Over the Counter (OTC) و سرمایه گذاران سازمانی به طور پیوسته در حال ظهور هستند ، ما هنوز شاهد سهم عادلانه دارندگان فرقه های کوچک هستیم. با توجه به همان معیارهای زنجیره ای که به آن اشاره کردیم ، شاهد افزایش میزان کاربرانی با نام های کوچک BTC هستیم. اینها از 1 ، .1 (یا 2 در مورد این نویسنده) یا حتی.01BTC در کیف پول دیجیتال یا سخت نگهداری می شوند.

چهل و نه – افزایش قیمت بیت کوین

ماه گذشته ، ما شاهد افزایش صعودی قیمت بیت کوین بودیم تا قبل از کمی عقب نشینی ، یکی از بالاترین زمان خود را ببینیم. حتی اگر این حرکت در آنجا وجود نداشته باشد ، ما همچنان شاهد رشد خوش بینانه ارز هستیم.

Fifty – بیت کوین در حال افزایش است

با توجه به تجزیه و تحلیل Log Log اخیراً ، که قیمت های لگاریتمی و همچنین مقیاس زمانی را نشان می دهد ، نشان می دهد که حتی اگر ما شاهد کاهش سرعت حرکت قیمت بیت کوین هستیم ، ما شاهد رشد کندتر ، قابل اعتماد اما مداوم در قیمت BTC و با نوسانات بسیار کمتری نسبت به قبل.

پنجاه و یک – قطره کمتر

همراه با این افزایش قابل اعتمادتر به سمت بالا ، بر اساس تجزیه و تحلیل ، میزان پایین آمدن قیمت ماهانه به طور آشکاری در فرکانس و شدت کاهش می یابد. و چه خبر بهتر ، این است که احتمالاً در آینده نیز ادامه خواهد یافت.

پنجاه و دو – تقویت خود

طراحی اساسی بیت کوین به این معنی است که ویژگی هایی برای آن وجود دارد که امکان ایجاد یک حلقه خود-تغذیه ای مداوم را فراهم می کند که به آن اجازه می دهد تا به طور مداوم قوی تر شود ، و این فقط به پشتیبانی از سطوح اطمینان سرمایه گذاران از ارز رمزپایه درازمدت منجر می شود. که همچنین قرار است به ارزهای رمزنگاری شده دیگر خونریزی کند.

در آنجا شما معتقدین به بیت کوین هستید. از روزهای Genesis-Satoshi Nakamoto گرفته تا محبوب ترین کارشناسان رمزنگاری پیش بینی قیمت در محدوده 100000 تا 1000000 میلیون دلار دلار آمریکا به ازای هر سکه بیت کوین (BTC). بازار برای یک حرکت بزرگ و یا سقوط در حال گرم شدن است ، اما با در نظر گرفتن مجموع مطالبی که اخیراً خوانده اید ، از پیش بینی های قیمت BTC صعودی ، تا رشد مداوم قیمت بیت کوین در ده سال اول آن و اگر فقط چند مورد از 50 باشد بیت کوین کاتالیزورهای ارزش کلاهبرداری بازار بلافاصله کلیک می کنند تا این امر می تواند بازار را سبز کرده و دوباره به ماه صعود کند.

نگاهی به برترین پیش بینی های قیمت بیت کوین و رویدادهای تاریخی زمانبندی قیمت گذاری BTC باید به گفتگو در مورد اینکه کجا بیت کوین رفته است ، کمک کند تا بدانید احتمالاً در آینده به کجا می رود. اگر تحلیل قیمت یا پیش بینی بیت کوین دارید ، لطفاً آن را از طریق ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید تا به لیست اضافه شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me