banner
banner

Crypto Market Daily 1.16 () | BTC زیر فشار متوسط ​​180 روزه تحت فشار است و در کوتاه مدت تقاضا برای پاسخگویی وجود دارد.

قرارداد دائمی BTC:

شخصیت سطح:1H- صعودی

این نمودار 1 ساعته BTC است ، نشان می دهد که قیمت پس از عدم آزمایش مجدد 9000 دلار در یک کانال تلفیقی در حال حرکت است و می توانیم ببینیم که در گذشته ، BTC در بین 8000 82 8200 $ به اولین کانال تلفیقی وارد شده است این یک فرم کلاسیک است زیرا حجم در هنگام تلفیق کوچکتر می شود ، و حجم آن هنگام شکستن به شدت بیشتر می شود ، و این بار ، حجم نیز نشان دهنده شکل کاهش است ، این بدان معنی است که قیمت برای مدتی در این کانال حرکت می کند تا زمانی که محدوده حرکت و حجم در حال کوچکترین است. شکستن لبه فوقانی به معنای افزایش صعودی است که در آینده بیشتر خواهد بود ، در مقابل ، شکستن لبه پایین ممکن است به معنی دوره بیشتری از پاسخگویی باشد. در صورت خرابی ، سرمایه گذاران می توانند به موقعیت پشتیبانی 8500 دلاری توجه کنند.

شخصیت سطح:1D – تلفیق

اگرچه BTC در ماه می و اکتبر از منطقه میانی منطقه تجارت فشرده عبور کرد که سال گذشته از اهمیت خاصی برخوردار بود ، اما نتوانست به طور مداوم منطقه برتر از 8،800 تا 8900 $ را آزمایش کند. این شکست ممکن است به این معنی باشد که بودجه فروش زیادی در نزدیکی محل وجود دارد. تحلیلگر OKEx نئو معتقد است که با نزدیک شدن قیمت به بالای دو صندوق معاملات فشرده قبلی ، انتظارات برخی از گاوها برای دستیابی به موفقیت کوتاه مدت همچنان رو به کاهش است. با خروج وجوه سودآور و افزودن وجوه فروش فعال ، تقاضای پاسخ به تماس نیاز است و باید به سرمایه گذاران یادآوری شود که از سطح روزانه ، می توان دریافت که میانگین متحرک قیمت 180 روزه موثر بوده است نقش مقاومت ، افزایش احتمال بازگشت در کوتاه مدت. توجه به اثربخشی پشتیبانی در منطقه 8500 8 8،600 $ مهم است. اگر بعد از تماس مجدد روی منطقه تثبیت شود ، هنوز فرصتی برای ایجاد یک بالاترین سطح وجود دارد. شکستن زیر حصیر منطقه همچنان به دنبال پشتیبانی جدید است ، دامنه حدود 8،300 ~ 8،450 $ است.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت متوسط ​​8700 دلار:8870 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:8570 دلار پشتیبانی میان مدت:8465 دلار

قرارداد دائمی ETH

شخصیت سطح: تثبیت 1H

این نمودار 1 ساعته ETH است ، همانطور که می بینیم هر قیمت بالاترین قیمت بازگشت و هر پایین برگشت تماس نیز پایین می آید. تمام قسمتهای پایین و پایین را به هم متصل کنید ، یک شکل گوه صعودی در حال شکل گرفتن است. از آنجا که حجم نمودار نمودار را کم می کند ، اطمینان حاصل کنید که فرم می تواند برای مدتی دوام بیاورد و لبه بالایی گوه مقاومت خواهد کرد ، اگر قیمت با رشد زیاد حجم خرید از آن شکسته شود ، این صعودی است گوه موفق است. در غیر این صورت ، در صورت شکستن زیر لبه پایین ، ETH ممکن است پشتیبانی قوی بعدی را که نزدیک به 152 دلار است ، آزمایش کند.

سرمایه گذاران در طول روز باید توجه داشته باشند که حتی اگر شکست در کوتاه مدت اتفاق بیفتد ، اگر قیمت نتواند در لبه بالا یا پایین گوه تثبیت شود ، شکستن کاذب است.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 162 دلار:167 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:155 دلار پشتیبانی میان مدت:152 دلار

قرارداد دائمی XRP

شخصیت سطح:تلفیق 4H

قرارداد دائمی OKEx XRP: در سطح 4 ساعته ، XRP پس از ایجاد یک بالاترین قیمت که نزدیک به 0.2457 دلار است ، سقوط کرده است. اکنون نمودار به ما نشان می دهد که قیمت در حال حرکت به سمت خط گردن پایین قبلی است ، در صورت کاهش قیمت در اینجا ، خط گردن همیشه عملکردی دارد. به نظر می رسد روند نزولی در موقعیت متوقف شده است.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که MACD در حال نزولی است و ممکن است حوزه پشتیبانی در کوتاه مدت شکسته شود. ناحیه پشتیبانی بعدی در ناحیه پاسخ پس از برگشت از پایین قبلی است که در نمودار نشان داده شده است. نزدیک به 0.2100 دلار است. اگر قیمت بتواند روی خط گردن نزدیک به 0.2245 دلار تثبیت شود ، ممکن است 0.2375 دلار در آینده آزمایش شود ، این یک بالا M تشکیل می دهد اما ایجاد یک بالا جدید دشوار است ، سطح دوم همیشه پایین تر از سطح اول در این فرم.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت: 0.2310 دلار مقاومت میان مدت: $0.2370

پشتیبانی کوتاه مدت: $0.2245 پشتیبانی میان مدت$0.2100

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me