banner
banner

بررسی STO: راهنمای پیشنهادات توکن امنیتی چگونه کار می کند

بررسی رمز ارائه امنیت

یک رمز امنیتی یا STO ، اتفاقی است که هنگام ترکیب IPO و ICO با هم اتفاق می افتد. شما چارچوب نظارتی قانونی فروش امنیتی را بهمراه یک توکن دیجیتال مبتنی بر بلاکچین ICO دریافت می کنید.

فوربس اخیراً پیشنهاد داده است که پیشنهادات رمز امنیتی می تواند “آینده جمع آوری پول” باشد.

STO چیست؟ پیشنهادات رمز امنیتی چگونه کار می کنند؟ سرمایه گذاران عادی مثل شما چگونه می توانند در بازار STO شرکت کنند؟ بیایید تاریخچه رمز امنیتی ، مزایای مقررات را پوشش دهیم و محبوب ترین مبادلات را لیست کنیم تا همه آنچه را که باید در مورد STO ها و نحوه کار آنها در اکوسیستم رمزنگاری بدانید توضیح دهیم..

رمزعبور امنیتی چیست?

راهنمای sto

تعریف پیشنهاد رمز امنیتی زمانی است که فروش در جایی اتفاق می افتد که یک سرمایه گذار پول را با سکه یا نشانه مبادله کند. این سکه ها یا نشانه ها اوراق بهادار هستند: آنها به یک دارایی سرمایه گذاری اساسی مانند سهام ، اوراق قرضه ، اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات (REITs) و سایر دارایی ها مرتبط هستند.

STO مشابه ICO است. در حقیقت ، آنها ممکن است به روشی تقریباً یکسان عمل کنند. با استفاده از STO و ICO ، شخصی در حال مبادله پول با یک رمز دیجیتالی است.

تفاوت اصلی بین STO و ICO البته در علامت فروخته شده است. با ICO ، این توکن تقریباً می تواند هر چیزی باشد – از ارز دیجیتال گرفته تا یک توکن سودمند. با STO ، رمز دیجیتال یک امنیت است. رمز یک ابزار مالی قابل مذاکره و قابل مذاکره با ارزش پولی خاص است.

رمزهای امنیتی چیست؟ چطورکار می کنند?

پیشنهادات رمز امنیتی چگونه کار می کنند

رمزهای امنیتی نمایشی دیجیتالی از برخی از دارایی های امنیتی است. رایج ترین نشانه های امنیتی نشان دهنده موارد زیر است:

بازارهای سرمایه: یک شرکت ممکن است سهام خود را به توکن تبدیل کند. دارندگان توکن ممکن است سود سهام بدست آورند یا از حق رأی خاصی برخوردار باشند.

صندوق های سرمایه گذاری: یک صندوق سرمایه گذاری ممکن است سهام خود را به نشانه تبدیل کند. دارندگان توکن حق دریافت بخشی از سود حاصل از صندوق سهام را دارند.

کالاها: کالایی ممکن است به نشانه تقسیم شود ، سپس در طی STO عرضه شود.

مشاور املاک: ارزش سهام املاک و مستغلات می تواند به نشانه تبدیل شود – دقیقاً مانند نحوه عملکرد REIT.

در نهایت ، پیشنهادات رمز امنیتی تغییری در اوراق بهادار اساسی ایجاد نمی کنند. آنها همان اوراق بهاداری هستند که می توانید از طریق یک سیستم سرمایه گذاری عادی خریداری کنید. با این حال ، آنها در حال تغییر روش شرکت ها و سرمایه گذاران برای فروش امنیتی هستند.

پیشنهادات رمز امنیتی در کجا انجام می شود?

sto چگونه کار می کند

نشانه های امنیتی در صرافی های معمولی ارزهای رمزپایه معامله نمی شوند.

معاملات توکن امنیتی تنظیم می شود. فقط افراد خاصی می توانند در معاملات توکن امنیتی قانونی شرکت کنند.

صرافی برای ارائه تجارت امنیتی قانونی باید کاملاً با مقررات مطابقت داشته باشد و ممکن است صرافی برای احراز شرایط خاص به سرمایه گذاران نیاز داشته باشد. برای مثال ممکن است سرمایه گذاران نیاز به اعتبار داشته باشند. ممکن است سرمایه گذاران برای تأیید هویت و وضعیت معتبر خود نیاز به تکمیل روند پردازشی گسترده داشته باشند.

به همه این دلایل ، بازار رمزهای امنیتی در صرافی های تنظیم شده یا صرافی های ویژه صورت می گیرد.

مبادلات تنظیم شده مانند Coinbase و Kraken به عنوان مثال صرافی های امنیتی مانند CEZEX ، نشانه های امنیتی را لیست می کنند.

برای دیدن بزرگترین مبادلات رمزهای امنیتی موجود ، لیست ما را در پایین بررسی کنید.

تاریخچه پیشنهادات رمز امنیتی: چرا ما به STO نیاز داریم؟ آنها از کجا آمده اند?

تاریخچه رمز امنیتی

برای درک پیشنهادات رمز امنیتی ، ابتدا باید پیشنهادات اولیه سکه (ICO) را توضیح دهیم.

2017 سال ICO بود

2017 سال رمزنگاری بود و بیت کوین به جریان اصلی تبدیل شد. همچنین سال ICO بود. استارت آپ ها در سراسر جهان با استفاده از پیشنهادات اولیه سکه (ICO) برای جمع آوری سرمایه استفاده کردند.

با عرضه اولیه سکه ، یک شرکت در ازای ارز فیات (مانند USD) یا ارز رمزنگاری شده (مانند BTC یا ETH) یک سکه دیجیتال می فروخت. سرمایه گذاران می توانستند برای این شرکت پول ارسال کنند و شرکت نیز در ازای آن سکه می فرستد.

ICOs به عنوان یک روش جدید جمع آوری کمک مالی مورد ستایش قرار گرفت. ICO ها زمینه های بازی را متعادل کردند و به استارت آپ های فناوری اجازه می دهند تا سرمایه قابل توجهی را بدون اتکا به دنیای سنتی و سنتی جمع آوری سرمایه جمع کنند. هر کسی در دنیا می تواند ICO راه اندازی کند ، به هر کسی که علاقه مند است نشانه بفروشد.

ICOs در سال 2017 منفجر شد. شرکت های نوپا در پایان سال 5.6 میلیارد دلار از طریق ICO جمع کردند. فعالیت ICO در Q1 2018 زمانی به اوج خود رسید که استارت آپ ها فقط در سه ماه اول سال 6.3 میلیارد دلار سرمایه جمع کردند.

سرانجام ، ICO توسط دشمن قابل پیش بینی کاهش یافت: مقررات.

اواسط سال 2018: مقررات ICO را به زمین باز می گرداند

اکثر کشورها قوانین سختگیرانه سرمایه گذاری حاکم بر این که چه کسی می تواند به چه کسی سرمایه گذاری کند را اداره می کند. به عنوان مثال ، در ایالات متحده ، هر شرکتی که سهام بفروشد ، باید فروش را در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ثبت کند.

در طول سال 2017 ، ICO ها در یک منطقه خاکستری قرار داشتند. مردم واقعاً مطمئن نبودند که سکه های فروخته شده سهام هستند. آیا توکی مانند بیت کوین واقعاً قابل مقایسه با سهم یک شرکت بود؟ اتریوم چطور؟ XRP؟ توکن ها از نظر عملکرد و روش های جمع آوری کمک مالی بسیار متنوع بوده و سرمایه گذاران گیج مانده بودند.

این اولین باری نیست که رگولاتورها در ایالات متحده می خواهند سهام را از دارایی های دیگر تشخیص دهند. پس از پرونده برجسته دادگاه عالی در سال 1946 ، SEC استفاده کرده است تست هووی برای تعیین سهام بودن یک دارایی. اساساً ، تست Howey بیان می کند که اگر دارایی به عنوان یک اوراق بهادار عمل کند ، آن یک امنیت تحت قانون است.

مشخص شد که برخی سکه ها در تست هووی موفق نبوده اند. این شرکت ها تحت عنوان ICO اقدام به فروش اوراق بهادار می کردند. سکه های دیگر تست هووی را پشت سر گذاشتند.

قوانین بین سکه ها بسیار متفاوت است. به عنوان مثال ، بیشتر نهادهای نظارتی در ایالات متحده تصدیق می کنند که بیت کوین باید تست هوی را بدون مشکل پشت سر بگذارد. به عنوان مثال هیچ سازمانی وجود ندارد که بیت کوین را در ICO بفروشد و هیچ سازمان متمرکز از طریق فروش بیت کوین پول جمع نمی کند.

Ethereum ، که در ICO راه اندازی شده توسط بنیاد Ethereum فروخته شد ، و XRP ، که ارتباط نزدیک با موفقیت شرکت خصوصی Ripple دارد ، ممکن است در آینده به عنوان اوراق بهادار تلقی شود.

به دلیل همه این سردرگمی ها ، اپراتورهای ICO ممنوعیت ورود مشتریان از ایالات متحده را شروع کردند. به زودی ، تنظیم کننده های مالی در سایر کشورها نیز به این روند پیوستند.

امروزه هنوز ICO های زیادی وجود دارد. برخی از ICO ها در یک منطقه خاکستری از قانون وجود دارند که به شهروندان برخی از کشورها اجازه مشارکت می دهد اما به برخی دیگر اجازه نمی دهد. سایر ICO ها کاملاً غیرقانونی هستند ، به این امید که SEC اقدامی نکند ، راه اندازی شده است. و برخی ICO ها حتی در ایالات متحده کاملاً قانونی هستند: اقلام فروخته شده در تست هووی قبول می شوند و سهام محسوب نمی شوند.

همه این پیش زمینه مهم است زیرا توضیح می دهد که پیشنهادهای رمز امنیتی از کجا آمده است.

پیشنهادات رمز امنیتی به این دلیل ظهور کردند که مردم مزایای ICO (راحتی ، دسترسی ، سرعت) را تشخیص دادند اما به ضرورت تنظیم مقررات بیشتر اعتراف کردند. پیشنهادات رمز امنیتی تنظیم IPO را با راحتی ICO ترکیب می کنند ، اما همیشه از خطرات کلاهبرداری بیت کوین و طرح های جعلی ICO آگاه باشید..

مزایای ارائه رمز امنیتی

مزایای sto

در طول اوج شکوفایی ICO 2017 تا 2018 ، ناشران توکن بدون توجه به قوانین موجود در مورد اوراق بهادار ، کیسه های توکن را فروختند. سرمایه گذاران شرکت کننده در فروش غیر قانونی توکن هیچ قانونی از حقوق محافظت شده برخوردار نبودند.

پیشنهادات توکن امنیتی به گونه ای طراحی شده اند که به عنوان یک جایگزین منطبق بر مقررات ، در برابر فروش عادی رمز استفاده می شوند. فروش توکن امنیتی از حقوق قانونی محافظت شده ای برای سرمایه گذاران برخوردار است. به عنوان مثال این حق دارندگان توکن امنیتی را برای سود سهام یا سایر جریان های درآمد از پیش تعریف شده اعطا می کند.

صادرکنندگان همچنین از پیشنهادهای رمزهای امنیتی بهره مند می شوند. صادرکنندگان می دانند که توکن هایشان توسط سرمایه گذاران معتبر و معتبر خریداری می شود. بعلاوه ، صادرکنندگان می توانند در مورد نحوه کارکرد توکن ها صادق باشند. صادرکنندگان می توانند ارزش اقتصادی خاص توکن را توصیف کنند ، به عنوان مثال ، به جای رقصیدن در مورد این که رمز امنیتی است.

برخی از بزرگترین مزایای ارائه توکن امنیتی عبارتند از:

فروش قانونی اوراق بهادار به عنوان نشانه: در طی هجوم ICO 2017 تا 2018 ، شرکت ها به طور موثر اوراق بهادار را به عنوان سکه های دیجیتال می فروختند. دارندگان سکه از حقوق خاصی برخوردار بودند – به عنوان مثال سود سهام یا حق رأی. سایر ICO ها درمورد فروش غیرقانونی اوراق بهادار ظریف تر بودند. با استفاده از STO ، نیازی به رقصیدن درمورد این نیست که رمز امنیتی است.

تنظیم شده: همه مشاغل قانونی باید در کشورهایی که در آن تجارت می کنند از مقررات پیروی کنند. پیشنهادات رمز امنیتی تنظیم می شوند. آنها طبق قوانین کشور در مورد فروش سهام عمل می کنند. به عنوان مثال کشوری که اوراق بهادار در ایالات متحده می فروشد ، باید از مقررات SEC یا FTC پیروی کند.

از تهدید سرکوب های بعدی جلوگیری کنید: با استفاده از ICO ، کسی ممکن است یک وعده امیدوار کننده برای فروش داشته باشد ، اما سرمایه گذاران به دلیل تهدید به سرکوب های آینده احتیاط می کنند. اگر یک پروژه خوب به نظر می رسد اما به طور بالقوه مقررات SEC را نقض می کند ، یک ابر تاریک بر کل پروژه می اندازد.

اعتبار: اگر کسی در خیابان به سمت شما می آمد و از سهام بزرگی که می فروخت به شما گفت ، تردید خواهید داشت. اگر به یک سیستم تجارت تنظیم شده وارد شوید و یک پیشنهاد امنیتی جدید از یک شرکت شفاف و تحت نظارت مشاهده کنید ، اعتبار بیشتری به شما می دهد.

راحتی: ICO شیوه جمع آوری پول توسط استارتاپها را تغییر داد. ICO ها نیز نقص هایی داشتند. فروش توکن امنیتی مزایای ICO را بدون منفی همراه می کند. با ورود به صرافی دیجیتال خرید یک رمز آنلاین بصورت آنلاین مناسب است.

قابلیت برنامه ریزی: رمزهای امنیتی می توانند چیزی فراتر از یک کاغذ دیجیتالی با نام شما و یک گواهی سهام بر روی آن باشند. رمزهای امنیتی می توانند با قراردادهای هوشمند قابل برنامه ریزی و اجرا باشند.

پرداخت خودکار سود سهام یا حق رای: برخی از نشانه های امنیتی از طریق قرارداد هوشمند سفارشی می شوند تا به طور خودکار پرداخت سود سهام را انجام دهند. قرارداد هوشمند سود شرکت را به بخشهای مختلف تقسیم می کند ، سپس درصد مشخصی از سود را به هر دارنده توزیع می کند. سایر نشانه های امنیتی دارای حق رای گیری خودکار داخلی هستند که توسط قراردادهای هوشمند تأمین می شود.

پذیرش سرمایه گذاران بین المللی: برخی از بازارهای اوراق بهادار فقط برای سرمایه گذاران محلی آزاد است. با ارائه یک رمز امنیتی ، هر کسی در دنیا می تواند در فروش توکن شرکت کند.

کمتر دستکاری نهادی: از نظر تئوری ، STO ها باید دستکاری نهادی کمتری داشته باشند. یک بازار آزاد و آزاد با واسطه های کمتر باید دستکاری بازار را کاهش دهد. فروش اوراق بهادار را خارج از مرز موسسات بزرگ می شکند.

نقدینگی بیشتر: رمزهای امنیتی در مبادلات امنیتی ویژه معامله می شوند. سرمایه گذاران می توانند از طریق این صرافی ها یک یا چند علامت اوراق بهادار بخرند و به سرمایه گذاران راهی آسان برای تصفیه یا تنظیم دارایی های خود بدهند.

سهامداران جدید با قوانین جدید: STO ها به شرکت ها این امکان را می دهند تا مجموعه جدیدی از سهامداران با ایده های جدید در مورد بدهی ، سهام ، رأی گیری و مشارکت ها ایجاد کنند. این یک امنیت قابل تنظیم و سازگار برای دنیای جدید مالی است.

به دلیل همه این مزایا ، پیشنهادهای رمزهای امنیتی در حال تغییر اصول مالی هستند.

چه زمانی یک رمز امنیتی می شود امنیت؟?

پیشنهاد رمز امنیتی چیست

اگر توکن دیجیتال مانند یک اوراق بهادار عمل کند ، به طور کلی از نظر قانون یک امنیت محسوب می شود.

چگونه تشخیص دهیم که یک رمز دیجیتال مانند یک امنیت کار می کند؟ خوب ، متداول ترین روش استفاده از تست هووی است.

تست هووی

آزمون هووی به حکم دادگاه عالی ایالات متحده در سال 1946 اشاره دارد. یک مزرعه مرکبات به نام شرکت هووی فلوریدا تصمیم گرفت نیمی از املاک بزرگ خود را برای تأمین هزینه های توسعه اضافی اجاره دهد. نیمی از املاک به سرمایه گذاران مختلف اجاره داده شد. کسانی که زمین هوئی را خریداری کرده اند ، هیچ گونه “دانش ، مهارت و تجهیزات لازم برای مراقبت و پرورش درخت مرکبات” را نداشته اند ، که آنها را به حدس و گمان تبدیل کرد. این افراد اجاره را براساس این فرض که “در نتیجه تلاش شخص دیگری” برای آنها سودآوری دارد ، خریداری کردند..

شرکت هووی وقتی موفق به ثبت این فروش در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نشد ، به مشکل برخورد. SEC ادعا کرد که شرکت Howey در حال فروش یک اوراق بهادار ثبت نشده است ، در حالی که شرکت Howey استدلال می کند که این یک امنیت واقعی نیست.

این پرونده در نهایت به دادگاه عالی ایالات متحده راه یافت ، که حکم داد فروش زمین شرکت هووی واقعاً اوراق بهادار است. سرمایه گذاران در حال خرید زمین بودند زیرا انتظار داشتند از کار شخص دیگری سود ببرند. بنابراین ، فروش باید به ثبت برسد.

چگونه می توان از آزمون هووی عبور کرد

طبق حکم هووی ، اگر چیزی دارای شرایط زیر باشد ، یک امنیت محسوب می شود:

این یک سرمایه گذاری پول است

سرمایه گذاری در یک شرکت مشترک است

انتظار سود از کار مروجین یا شخص ثالث وجود دارد

تست هوی و رمزنگاری

تست هووی از همان ابتدا نقش مهمی در رمزنگاری داشته است. در سال 2017 و 2018 ، اپراتورهای ICO نسبت به قبولی در آزمون هووی بیشتر احتیاط می کنند. اگر یک ICO در تست Howey شکست بخورد ، می تواند یک فروش امنیتی غیرقانونی توسط SEC اعلام شود. اگر یک ICO تست هووی را قبول می کرد ، پس از آن قانونی بود.

یک ICO ممکن است نشانه خود را به عنوان مثال بدون ارزش سرمایه گذاری مورد انتظار تبلیغ کند. ICO ممکن است توکن را به عنوان توکن “سودمند” توصیف کند که فقط برای تعامل با سیستم عامل می تواند مورد استفاده قرار گیرد. به عنوان مثال Binance Coin (BNB) برای کاهش هزینه های معاملاتی در سیستم عامل استفاده می شود.

اینجاست که همه چیز روی حیله و تزویر است: انتظار می رود با محبوبیت بیشتر یک سکو ، ارزش یک توکن ابزار افزایش یابد. ارزش BNB از پنی به بیش از 15 دلار افزایش یافته است زیرا این رمز ارز برای یکی از بزرگترین صرافی های جهان است.

چه تفاوتی بین نشانه های امنیتی و اوراق بهادار توکن دار وجود دارد?

رمزهای امنیتی و اوراق بهادار توکن شده

شاید تعجب کنید که بین تفاوت نشانه های امنیتی و اوراق بهادار توکنی تفاوت دارد. اشتباه گرفتن این دو آسان است ، اما بسیاری معتقدند بیشتر دارایی های ارزشمند جهان در آینده توکن سازی را تجربه می کنند.

بزرگترین تفاوت بین این دو مورد این است که رمزهای امنیتی اوراق بهادار تازه منتشر شده ای هستند که روی یک دفتر توزیع شده ساخته می شوند ، در حالی که اوراق بهادار توکنی فقط نمایشی از محصولات مالی است که از قبل وجود دارد.

اگر محصول مالی جدیدی صادر کرده اید که دارای ویژگی های امنیتی است ، این یک رمز امنیتی است. اگر یک محصول مالی موجود را برداشته اید ، آن را به 1 میلیون قطعه جداگانه جدا کرده و هر قطعه را فروخته اید ، این یک امنیت توکن است.

اگرچه توکن های امنیتی و اوراق بهادار رمز دار ممکن است از ظاهر و اصطلاحات مشابهی برخوردار باشند ، اما صدور رمزهای امنیتی هیچ ارتباطی با اوراق بهادار توکن دار ندارد.

تاریخچه مختصری از پیشنهادات رمز امنیتی

تاریخچه

اولین پیشنهاد امنیتی توسط Blockchain Capital (BCAP) در 10 آوریل 2017 راه اندازی شد. این شرکت 10 میلیون دلار در یک روز جمع آوری کرد.

از زمان این اولین STO موفق ، شرکت های بیشتری مزایای STO را بررسی کرده اند.

دیگر لحظات قابل توجه در تاریخ STO عبارتند از:

10 آوریل 2017: Blockchain Capital اولین پیشنهاد رمز امنیتی شناخته شده را تکمیل می کند.

22 سپتامبر 2017: Science Blockchain (SCI) STO خود را تکمیل می کند.

1 مارس 2018: Spice VS یک STO را کامل می کند.

1 مه 2018: Quadrant Biosciences STO خود را تکمیل می کند ، و اولین فروش سهام شرکت توکن سازی شده را در یک بلاکچین ارائه می دهد.

1 آگوست 2018: Aspen Coin یک STO را نشان می دهد ، اولین فروش مالکیت املاک و مستغلات توکنیزه شده (مانند نسخه رمزگذاری REIT).

1 دسامبر 2018: Hub در کلمبیا STO خود را ارائه می دهد ، که دومین فروش REIT توکن است.

10 ژانویه 2019: Sharespost STO خود را راه اندازی می کند ، که اولین تجارت اوراق بهادار دیجیتال توسط ATS و فروشنده کارگزار است که در آن ATS حافظ اوراق بهادار دیجیتال است.

24 ژانویه 2019: tZERO: تبادل ویژه توکن امنیتی ارائه شده به نام tZERO باز می شود.

Exchange Token Exchanges: لیست کامل مبادلات STO

لیست ارائه رمزهای امنیتی

امروزه سرمایه گذاران می توانند در انواع صرافی های STO رمزهای امنیتی را خریداری یا بفروشند. با تشکر از دوستان ما در رمز. امنیت, در اینجا لیست کاملی از مبادلات STO موجود است:

آرکاکس: Archax یک مبادله نهادی جدید و تنظیم شده برای تجارت توکن های مورد حمایت دارایی است. صرافی مستقر در لندن توسط متخصصانی از دنیای مالی سنتی تأسیس شد.

ATLANT: ATLANT برای تسهیل مالکیت توکنی شده و اجاره جهانی P2P برای برهم زدن فضای املاک و مستغلات از یک پلت فرم غیر متمرکز بلاکچین استفاده می کند.

Bancor: پروتکل Bancor استانداردی برای ایجاد Smart Tokens است. Bancor همچنین یک شبکه نقدینگی غیرمتمرکز است که دارای رمزهای امنیتی و سایر دارایی های دیجیتالی است.

بانك: BANKEX یک شرکت fintech است که نشانه های امنیتی را لیست می کند.

Binance: Binance یکی از بزرگترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان است. صرافی نشانه های امنیتی خاصی را لیست می کند.

ماه سیاه: Blackmoon یک پلت فرم تجارت خودکار است که نشانه های امنیتی خاصی را لیست می کند.

بورس اوراق بهادار کانادا: CSE اکنون به عنوان یک بورس سهام ثبت شده است ، اکنون از فناوری بلاکچین برای بهینه سازی و تأیید اعتبار معاملات ، از جمله معاملات رمز امنیتی استفاده می کند..

CEZEX: CEZEX سه نوع رمز امنیتی ارائه می دهد ، از جمله مشتقات ، ارزهای رمزپایه و رمزهای امنیتی.

Coinbase: Coinbase مستقر در سانفرانسیسکو یکی از شناخته شده ترین نام ها در صنعت رمزنگاری است. صرافی نشانه های امنیتی خاصی را لیست می کند.

بورس سهام جبل الطارق: بورس سهام جبل الطارق (GSX) از کمیسیون خدمات مالی مجوز دارد و تجارت رمزهای امنیتی را ارائه می دهد.

هووبی: Huobi مستقر در سنگاپور نه تنها نشانه های امنیتی را لیست می کند ، بلکه در هنگام خدمات به مشتریان در سراسر آسیا و سراسر جهان دارای یک لیست درب پشت در صرافی هنگ کنگ (HKEx) است..

ICHX: ICHX نشانه های امنیتی را در یک اکوسیستم تنظیم شده ، شفاف و کارآمد به نام بستر iSTOX ارائه می دهد.

KoreConX: KoreConX پروتکل KoreProt خود را برای اوراق بهادار توکن دار ارائه می دهد ، به شرکت ها اجازه می دهد تا به راحتی اوراق بهادار را در چندین حوزه قضایی بفروشند.

کراکن: Kraken یک صرافی بیت کوین است که کاملاً تنظیم شده است و از سال 2011 راه اندازی شده است. این صرافی نشانه های امنیتی خاصی را لیست می کند.

LXDX: LXDX برای پاسخگویی به سرمایه گذاران حرفه ای ساخته شده است. اعضا به زیرساختی دسترسی پیدا می کنند که مزایای استفاده از مسیریابی هوشمند الگوریتمی و تجارت استخر تاریک را با هم ترکیب می کند.

بورس سهام مالت: بورس اوراق بهادار مالت 25 سال است که فعالیت می کند ، اما اکنون با رعایت مقررات کشور مالت ، رمزهای امنیتی را ارائه می دهد.

NYSTX: New York Security Token Exchange یک رهبر جهانی در بازار رمزهای امنیتی است و ادعا می کند که پیشرفته ترین ، امن ترین و سریع ترین تبادل رمزهای امنیتی جهان را دارد.

OKEx: غول تبادل رمزنگاری OKEx فروش رمزهای امنیتی را در یک محیط کاملاً مایع ارائه می دهد.

شبکه OpenFinance: شبکه OpenFinance در ایالات متحده به عنوان یک بستر تجاری برای دارایی های دیجیتال جایگزین مانند رمزهای امنیتی تنظیم می شود.

پالادیوم: پالادیوم از بلاکچین استفاده می کند تا یک تجربه رمزنگاری و بانکی ساده و یکپارچه را در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین کاربران می توانند رمزهای امنیتی را خریداری کنند.

Poloniex: تبادل رمزگذاری Poloniex نشانه های امنیتی را در یک محیط تنظیم شده و مایع به فروش می رساند.

SIX Digital Exchange: SIX Digital Exchange توکن سازی اوراق بهادار موجود را امکان پذیر می کند ، سپس به کاربران اجازه می دهد تا این اوراق بهادار دیجیتالی و رمزهای امنیتی را معامله کنند.

تمپلوم: تمپلوم یک مبادله تنظیم شده ، پایان به انتها برای افزایش سرمایه است.

TokenMarket: TokenMarket یک بستر مبتنی بر بلاکچین است که راه اندازی فروش رمز را برای شرکت های نوپا آسان می کند.

tZERO: tZERO با هدف حذف وال استریت و ناکارآمدی های آن از روند جمع آوری سرمایه تأسیس شد.

VRBex: VRBex صرافی است که سرمایه گذاران می توانند ارز رمزنگاری شده یا سرمایه گذاری در دارایی های رمزنگاری مانند رمزهای امنیتی را انجام دهند.

خدمات راه اندازی STO

راه اندازی STO می تواند پیچیده باشد. خوشبختانه شرکت هایی برای کمک به مردم در انجام STO های ایمن و تنظیم شده ظهور کرده اند.

برخی از بزرگترین اسامی موجود در فضای خدمات STO که زیرساختهای فراگیری را ارائه می دهند عبارتند از:

  • Polymath (POLY)
  • بندرگاه
  • ایمن سازی کنید
  • ازدحام

همه این شرکت ها از نظر کمک قانونی ، فرآیندها ، صدور سکه و سایر موارد مرتبط به شرکت های دارای رمز رمز STO کمک می کنند..

آیا کسی می تواند در STO شرکت کند?

چگونه می توان در رمزهای امنیتی سرمایه گذاری کرد

در ایالات متحده ، تنها سرمایه گذاران معتبر می توانند در STO شرکت کنند. قانون ایالات متحده یک سرمایه گذار معتبر را هر کسی با ارزش خالص بیش از 1 میلیون دلار تعریف می کند که طی دو سال گذشته سالانه بیش از 200000 دلار درآمد کسب کرده است.

در خارج از ایالات متحده ، قانون سرمایه گذار معتبر اعمال نمی شود ، به این معنی که هر کسی می تواند در بیشتر STO ها شرکت کند.

با این حال ، برخی از کشورها با محبوبیت بیشتر محدودیت های خاصی را برای STO اعمال می کنند و برخی از ایالات یا مناطق دیگر ممکن است مقررات اضافی STO داشته باشند. ما توصیه می کنیم قبل از شرکت در STO ، مقررات حوزه قضایی محلی خود را بررسی کنید.

حرف آخر

سال 2017 سال عرضه اولیه سکه (ICO) بود. آیا سال 2020 می تواند سال ارائه رمز امنیتی باشد?

اکنون که همه سرمایه گذاران رمزنگاری می دانند که رمزهای امنیتی صادر شده توسط بلاکچین می توانند حق سهام عدالت یا حق تقسیم سود (یا مالکیت) در شرکت ها را فراهم کنند ، توجه دقیق به بازار STO در ماه های آینده بسیار مهم خواهد بود و سالها با سقوط موانع قانونی و ایجاد موانع قانونی.

STO دارای مزایای فراوانی است و مطمئناً ممکن است در آینده شاهد راه اندازی STO توسط برخی از بزرگترین شرکتهای جهان باشیم. با مرور این راهنمای ارائه رمز امنیتی تحت پوشش قرار دادن سیستم عامل های تبادل معاملات امنیتی ، چگونگی شروع پیشنهادات امنیتی توکنیزه شده خود و همه لیست های موجود در سکه های رمزنگاری STO ، اطمینان حاصل کنید که در این حلقه باقی بمانید و آخرین اطلاعات مربوط به همه اتفاقات مربوط به آینده جمع آوری کمک های مالی را دریافت کنید. در دنیای بلاکچین ، پیشنهادات رمز امنیتی (STO).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me