banner
banner

5 پیش بینی قیمت بیت کوین اشتباه رفته است

پیش بینی قیمت در فضای رمزنگاری رایج است ، بخشی به این دلیل که بسیاری از سرمایه گذاران برای ایجاد انگیزه به آنها اعتماد می کنند و بخشی دیگر به دلیل تحقق برخی از آنها. حتی در این صورت ، بسیاری از پیش بینی های بیت کوین در سمت اشتباهی ظاهر می شوند. در اینجا لیستی از پیش بینی های قیمت بیت کوین وجود دارد که نتوانستند به اهداف خود در سال 2018 برسند.

رونی مواس: 28،000 دلار تا اواسط سال 2018

همان اوایل مارس 2018 ، تحلیلگر مالی ، رونی مواس ، چنین پیش بینی کرد بیت کوین روند صعودی را تجربه می کند و به ارزش 28000 دلار می رسد, به احتمال زیاد تا اواسط امسال. با این حال ، در حال حاضر همه چیز ایستاده است ، این پیش بینی بیت کوین ممکن است روز روشن نبیند. سال تقریباً در حال پایان است ، اما بزرگترین و پیشگام ترین ارز رمزنگاری شده در جهان تقریباً نیمی از این رقم نیست.

از زمان نوشتن این مقاله ، ارزش بیت کوین 3965 دلار در دلار آمریکا است CoinMarketCap, وب سایتی که ارزهای رمزپایه را از نظر اندازه بازار فهرست می کند. قبل از تغییر وضعیت بهتر باید چندین مورد تغییر کند. از آنجا که در اوایل سال 2018 به بالاترین سطح خود رسید ، قیمت بیت کوین یک سری افت داشته است زیرا خرس ها همچنان به طور غیرقابل کنترل قیمت را کاهش می دهند. نوسان بخشی از بازار رمزنگاری است ، اما احتمال اینکه BTC در روزهای باقیمانده سال قوی تر باشد ، بسیار کم است..

رونی مواس ، تحلیلگر وال استریت و بنیانگذار Standpoint Research است. پیش بینی بیت کوین وی به نوعی بر عملکرد فعلی ارز رمزپایه متمرکز نبود. شاید او تصور کند که یک روند صعودی به زودی ظاهر خواهد شد ، حتی اگر تحلیلگران فنی سیگنال های قابل توجهی از فروش را نشان می دهند.

DutkKG1WwAU Jmv

منبع: Twitter.com

کی ون-پترسن: 100000 دلار در سال 2018

در دسامبر 2016 ، کی ون-پترسن پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین در سال 2017 به 2000 دلار برسد. در آن زمان ، ارزش Bitcoin در Coinbase 900 دلار بود. این پیش بینی زمانی درست شد که تا ماه مه 2017 ، ارزش ارز رمزنگاری شده از 2000 دلار فراتر رفته باشد. با این حال ، پیش بینی دیگری از بیت کوین توسط همان تحلیلگر در مسیر اشتباهی قرار دارد. ون-پترسن اشاره کرد که قیمت بیت کوین ممکن است در سال 2018 به 100000 دلار برسد.

وان-پترسن در ژانویه امسال با CNBC صحبت كرد و گفت:

“اول از همه ، شما می توانید استدلال کنید که ما در بیت کوین تصحیح درستی داریم ، در یک نقطه 50 درصد بازپرداخت داشته است ، که سالم است. اما ما هنوز اثر کاملی از قراردادهای آتی را ندیده ایم … من تعجب نمی کنم اگر چیزی باشد که ما شاهد آن هستیم. این به نوعی ساختن یک بنیاد است ، سپس کمی بیشتر ارزیابی می کنید. “

بر اساس قیمت فعلی بیت کوین ، ممکن است این پیش بینی درست نباشد. از ژانویه 2018 ، سکه افت چشمگیری از ارزش را تجربه کرده است که بازیابی آن ممکن است مدت زیادی طول بکشد. پیش بینی بیت کوین وان-پترسن از 100000 دلار حتی با اظهارات قبلی وی مبنی بر اینکه ممکن است طول بکشد ، مغایرت داشت ده سال برای ارزش بیت کوین برای رسیدن به این علامت.

پیش بینی بیت کوین 60،000 دلار تا دسامبر 2018

اواخر دسامبر 2017 ، بیت کوین یک روند صعودی را حفظ کرد و باعث شد بسیاری از کارشناسان به این نتیجه برسند که ارز رمزنگاری شده ممکن است در سال 2018 به 60 هزار دلار برسد. با این حال ، ارزش ارز رمزنگاری پیشگام نزدیک به این رقم نیست زیرا سال نزدیک به پایان آن است. در حالی که بیت کوین همچنان مقاوم و مسلط بر فضای رمزنگاری است ، از ژانویه 2018 ارزش آن بسیار افت کرده است.

اوایل سال جاری در مورد BTC صحبت کردند ، چند متخصص معتقدند که ارزش ارز رمزنگاری شده بین 50،000 تا 60،000 $ معلق است.

در Futurism در دسامبر 2017, ماروین دومونت, یک ویراستار ارشد Bitcoin.com گفت ، “بیت کوین می تواند به 60،000 دلار [تا دسامبر] 2018 برسد.”

یک متخصص دیگر نیز ایده مشابهی را به اشتراک گذاشت. به گفته محمد طیب ، مدیر CO Medicalchain ، “بیت کوین در سال آینده ممکن است به 50،000 دلار برسد ، اگر بیشتر نباشد …. من فکر می کنم همه ما از عناوینی که تقریباً ماهانه درباره دستیابی به موفقیت بیت کوین منتشر می شود کمتر و کمتر متعجب می شویم. و وقتی به 50000 دلار برسد تعجب آور نخواهد بود. ”

Mike Novogratz: پیش بینی بیت کوین 40000 دلار

مایک نووگراتز یک تحلیلگر مشهور و سرمایه گذار صندوق های تامینی است. به گفته وی ، قیمت بیت کوین ممکن است در سال 2018 به 40000 دلار برسد. با توجه به اینکه ارزش ارز رمزپایه در یک زمان به نیمی از این رقم رسید ، حدس و گمان قیمت بیت کوین Novogratz هنوز هم ممکن است اتفاق بیفتد ، اما در سال 2018 این اتفاق نمی افتد.

تا لحظه تنظیم این مقاله ، قیمت کمی بالاتر از 3000 دلار آمریکا است. بیشتر مردم خوشحال می شوند اگر این وضعیت در آنجا بماند یا صعود کند ، اما در پایان دسامبر کمتر از مارک سه هزار دلاری نباشد.

بر اساس عملکرد بیت کوین و سایر آلت کوین ها به طور کلی ، می توان گفت که سال برای ارزهای رمزپایه مطلوب نبوده است. حتی ارزش آلت کوین های اساسی مانند Ethereum ، Bitcoin Cash و سایر موارد نیز با حاشیه های بسیار زیاد ارزش های خود را کاهش داده اند. با وجود زندگی کمی که برای سال 2018 باقی مانده است ، ما فقط می توانیم منتظر باشیم ببینیم اوضاع در فضای رمزنگاری چگونه پیش خواهد رفت.

توماس لی: 14000 دلار در ثانیهپایان دسامبر 2018

پیش بینی بیت کوین از توماس لی 14000 دلار یکی از مواردی است که تا پیش بینی بیت کوین در سال 2018 از دست خواهد رفت. گاو بیت کوین وال استریت به چند فاکتور اشاره کرد که فکر می کرد می تواند قیمت بیت کوین را تا این حد بالا ببرد. این عوامل شامل لیستی در حال رشد از آدرسهای فعال کیف پول ، افزایش معاملات در هر حساب و “عوامل تأثیرگذار در عرضه” بود. با این وجود به این زودی ها به نتیجه نمی رسند و تنها چند روز از سال 2018 باقی مانده است.

توماس لی یک سرمایه گذار برجسته بیت کوین و بنیانگذار Fundstrat Global ، یک شرکت تحقیقاتی است. در حالی که وی برای پشتیبانی از پیش بینی های خود از آمار و علم داده قوی استفاده کرده است ، اما هیچ یک از آنها نزدیک به آنچه نمودارها نشان می دهند نیست. در یکی از توییت هایش, لی پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین در سال 2018 می تواند به 25000 دلار برسد.

104858370 IMG 6144 tom lee.1910x1000

منبع: cnbc.com

افکار نهایی

بسیاری از پیش بینی های قیمت بیت کوین احتمالاً اهداف خود را برای سال 2018 از دست خواهند داد. با این حال ، این به معنای بی اعتبار بودن حدس و گمان نیست. از پیش بینی های ناموفق ، درس های ارزشمندی برای یادگیری وجود دارد.

فضای رمزنگاری پر از نوسان زیاد است و بنابراین ، هیچ کس نمی تواند دقیقاً بگوید که در ساعت ، روز ، هفته ، ماه یا سال آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. در حالی که 2018 عمدتا نزولی بوده است ، سرمایه گذاران فصلی و تأثیرگذارهای رمزنگاری مانند اریک وورهیس ، جان مک آفی ، تیم دراپر و بسیاری دیگر کاملاً خوش بین هستند که ارز رمزنگاری شده راهی برای پیشبرد است. با پایان سال 2018 ، تحلیلگران می توانند نظرات خود را بیان کنند ، اما مردم فقط می توانند به نمودارها اعتماد کنند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me