banner
banner

آزمایش سه سایت پیش بینی قیمت رمزنگاری

فقط تصور کن شما از یک وب سایت بازدید می کنید و به شما می گوید که سکه در آینده به چه قیمتی خواهد رسید. به نظر می رسد داستان یا کلاهبرداری است؟ شاید ، اما وب سایت هایی هستند که در پیش بینی قیمت ارزهای رمزپایه تخصص دارند. امروز ما قصد داریم سه مورد از محبوب ترین وب سایت های پیش بینی قیمت رمزنگاری را بررسی کنیم تا ارزش آنها را هنگام پیش بینی قیمت ارزهای رمزپایه تعیین کنیم..

بهترین راه برای آزمایش آنها مقایسه پیش بینی های آنهاست و ما دقیقاً همین کار را کردیم.

Walletinvestor.com

تقریباً برای هر پیش بینی سکه از گوگل استفاده کنید, walletinvestor.com در نتایج نشان داده خواهد شد. این پورتال پیش بینی قیمت ارزهای رمزپایه و همچنین پیش بینی سهام ، کالا و جفت ارز را ارائه می دهد. پیش بینی رمزنگاری برای هر روز از ماه است و اطلاعات مربوط به حداقل ، حداکثر و متوسط ​​قیمت یک سکه را نشان می دهد. در مشهورترین سکه ها ، پیش بینی قیمت تا 5 سال پیش وجود دارد. ارزهای رمزنگاری شده با حجم معاملات متوسط ​​یا پایین تنها پیش بینی های چند ماه آینده را دارند.

TradingBeasts.com

دومین وب سایت مشهوری که مورد بررسی قرار دادیم tradingbeasts.com/crypto/ است. برخلاف walletinvestor ، این صریحاً بر ارزهای رمزپایه تمرکز دارد ، پیش بینی دارایی های دیگر در دسترس نیست. بدون توجه به حجم معاملات ، TradingBeasts پیش بینی قیمت بیش از 1400 سکه را برای سه سال آینده ارائه می دهد. به غیر از قیمت حداکثر ، حداقل و متوسط ​​، می توانید در مورد درصد تغییر نیز اطلاعات کسب کنید.

LongForecast.com

مطمئناً سومین منبع اثبات شده با پیش بینی قیمت ارزهای رمزپایه است LongForecast.com. این وب سایت برای پنج سال آینده با تغییر ماهانه و حداکثر ، حداقل قیمت پیش بینی قیمت دارد (با این وجود سیستم قیمت متوسطی ایجاد نمی کند). برخلاف دو منبع ذکر شده در بالا ، این پورتال فقط برای 15 ارز رمزنگاری شده محبوب پیش بینی قیمت دارد.

تحلیل پیش بینی ها

ما فهمیدیم که بهترین روش برای مقایسه دقت پیش بینی قیمت این وب سایت ها بررسی سه ارز رمزپایه (دو سکه محبوب و یکی با حجم معاملات نسبتاً کم) است. ما پیش بینی های کوتاه مدت و همچنین پیش بینی های طولانی مدت را آزمایش خواهیم کرد. در اینجا داده استخراج شده از هر 3 این وب سایت وجود دارد

پیش بینی قیمت برای اکتبر 2018 (کوتاه مدت) 

بیت کوین خط تیره ARK
walletinvestor.com 9348-13451 491-828 0.8048-4.704
TradingBeasts.com 9،294-13،668 339-498 3.75-5.52
LongForecast.com 6،620-8،474 153-197

پیش بینی قیمت برای ژانویه 2021 (بلند مدت)

walletinvestor.com 26،390 – 32،437 1،422-1،870
TradingBeasts.com 13،837 – 20،349 562-827 8.11-11.93
LongForecast.com 31،478 – 39،070 373-463

امروز ، در تاریخ بررسی پیش بینی ها ، قیمت بیت کوین 8135 دلار است. پیش بینی های کوتاه مدت بسیار مشابه هستند ، انتظارات LongForecast.com کمتر از دو منبع دیگر است. پیش بینی های طولانی مدت تفاوت زیادی دارند ، به خصوص پیش بینی انجام شده توسط TradingBeasts.com که تقریباً نیمی از دو پورتال باقی مانده است.

Dash امروز 237 دلار است و دقیقاً مانند بیت کوین ، بدبینانه ترین پیش بینی ها توسط LongForecast.com انجام می شود که انتظار می رود قیمت در مقیاس کوتاه مدت کاهش یابد. پیش بینی های طولانی مدت به ویژه در walletinvestor.com بسیار روشن است ، که پیش بینی می کند قیمتی دوبرابر دو وب سایت دیگر باشد.

آخرین پیش بینی ARK ، 75 امین سکه بزرگ با سقف بازار است. همانطور که قبلاً ذکر شد LongForecast.com فقط پیش بینی 15 محبوب ترین سکه را دارد بنابراین چیزی برای مقایسه ما وجود ندارد. متأسفانه ، حتی walletinvestor.com نیز پیش بینی های قیمت تا دسامبر 2018 را دارد بنابراین ما می توانیم فقط پیش بینی های کوتاه مدت آن را مقایسه کنیم. قیمت فعلی ARK 1.23 دلار است. پیش بینی انجام شده توسط walletinvestor.com بسیار گسترده است و گفته می شود قیمت باید از 0.8048-4.704 باشد. پیش بینی های انجام شده توسط TradingBeasts.com بسیار مشابه هستند ، فقط حداقل قیمت آنچنان کم نیست. پیش بینی طولانی مدت که فقط توسط یکی از این سایت ها ارائه می شود 8.11-11.93 است.

نتیجه گیری – 3 سایت برتر پیش بینی قیمت ارزهای رمزپایه

نتیجه گیری مناسب برای این مقاله باید چندین سال صبر کند. هر چند فقط در عرض چند ماه به نتایج کوتاه مدت پی خواهیم برد. با این وجود ، دشوار است اعتبار یک سایت به عنوان بهترین پیش بینی کننده بدون داده های بیشتر. و حتی سایتی که می تواند قیمت BTC را به درستی پیش بینی کند ، با DASH یا سکه دیگری کاملاً از دست می رود.

ما با یک نقل قول از TradingBeasts.com پایان خواهیم داد: “هیچ کس نمی تواند قیمت ارزهای رمزپایه را با اطمینان کامل پیش بینی کند ، بنابراین درک این نکته مهم است که پیش بینی قیمت صرفاً به عنوان پیشنهادی برای توسعه قیمت های احتمالی ارائه می شود و قرار نیست به عنوان مشاوره سرمایه گذاری استفاده می شود. “

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me