banner
banner

مدیرعامل OKEx در Blockchain Economy 2020 ، ترکیه می گوید: درآمد منفعل رمزنگاری می تواند به سود میلیاردها نفر باشد

OKEx (www.okex.com) ، بزرگترین بورس ارزهای رمزنگاری شده و مشتقات جهان ، برای شرکت در Blockchain Economy ، مورد انتظارترین اجلاس بلاکچین در MENA و اوراسیا هفته گذشته در استانبول ، به ترکیه سفر کرد. در حالی که OKEx گفتگوهای زیادی درباره صحنه رمزنگاری محلی انجام داده است ، Lennix Lai ، مدیر بازارهای مالی OKEx در رویداد جمعه گذشته (21 فوریه 2020) نظر خود را در مورد درآمد غیرفعال به طور انحصاری در بازار رمزنگاری ارائه داد.

“بلاکچین و دارایی های دیجیتال به تدریج نحوه بهره ما را تغییر می دهند. جریان های اصلی سرمایه اجتماعی را در مورد نحوه تخصیص نرخ بهره و در نظر گرفتن بانک ها به عنوان اطلاعات اصلی و واسطه های اعتباری تعریف می کنند. “گفت: Lennix Lai ، مدیر بازارهای مالی OKEx. “با حرکت به جلو ، براساس PoS و DPoS و همچنین وام های DeFi ، محصولات بالقوه جدیدی ارائه می شود که به طور منظم منافع ارائه می دهند. این امر می تواند برای سیستم مالی سنتی سودمند باشد و از این رو میلیاردها کاربر از کسب درآمد منفعل بهره مند شوند. “

Lennix Lai ، مدیر بازارهای مالی OKEx در 21 فوریه 2020 سخنرانی اصلی کرد. Lennix Lai ، مدیر بازارهای مالی OKEx به مصاحبه رسانه ای در محل دعوت شد.

بی بانکی به چالشی جهانی تبدیل شده است

سیستم مالی سنتی چالش هایی را به رسمیت شناخته است. هزینه های بالای عملیاتی ایجاد شعب بانکی و ارائه خدمات در کشورهای در حال توسعه یا کمتر توسعه یافته به یک مانع تبدیل شده است. دوران نرخ بهره پایین چندین عارضه جانبی نامطلوب برای اقتصاد دنیای واقعی به همراه داشته است ، به ویژه خسارت بانکها ، که برای ذخیره ذخایر اضافی هزینه بیشتری پرداخت می کنند اما قادر به انتقال نرخ منفی به سپرده گذاران.

درآمد منفعل در رمزنگاری

اهمیت بلاکچین و همچنین ارز رمزنگاری شده ، می تواند به عنوان یک راه حل جایگزین در حل چنین چالشی عمل کند ، جایی که قراردادهای هوشمند میزبان بلاکچین منجر به اصلاحات هوشمندتر در امور مالی تجارت با کاهش هزینه می شود.

ابزارهای مالی بدون مجوز می تواند 99٪ از موانع ایجاد و ایجاد قراردادهای قابل معامله برای هر کسی را برای محافظت ، تجارت و درآمد کسب کند. استخر OKEx اکنون پشتیبانی می کند گیر کردن از 8 نشانه اصلی از جمله EOS ، ATOM ، DAI ، و VSYS و غیره ، با نرخ بهره تا 15٪.

دیدگاه DeFi در OKEx – اقتصاد بدون اصطکاک

تجارت خودکار هوشمند مبتنی بر قرارداد می تواند تسویه حساب فوری با خطرات طرف مقابل صفر ، به حداقل رساندن 99٪ نیاز به وثیقه و ترازنامه در یک چرخه تجارت را به دست آورد. از نظر DeFi ، بازار رمزنگاری سود متناوبی برای بازار پول سنتی دارد. بازار سنتی پول ممکن است از نظر قابلیت دسترسی محدود به مقررات محلی ، نیازهای نهادی و سرمایه باشد ، وام دهی با یک نظارت و انطباق مداوم ، یک تجربه جهانی غیرمجاز را به ارمغان می آورد. جدا از این ، خطر وام های DeFi طرف مقابل بسیار کمتر از وام های همکار به همتا است. علاوه بر این ، قرارداد هوشمند به طور قابل توجهی سرعت پردازش را افزایش می دهد و با حذف اسناد و مدارک دست و پاگیر برای واسطه ها ، سهولت استفاده را بهبود می بخشد.

OKChain – زنجیره بلوکی عمومی تجاری متعلق به OKEx

OKEx به عنوان نقطه عطفی در توسعه اکوسیستم DeFi خود ، اخیراً OKChain ، بلاک چین تجاری عمومی را که از ایجاد و انتشار برنامه های DeFi پشتیبانی می کند ، راه اندازی کرد. کاربران می توانند برنامه های DeFi خود را بر اساس فناوری بلاکچین در OKChain بسازند. در همان زمان ، OKEx OKEx DEX را نیز عرضه کرد ، مبادله غیرمتمرکز صرافی اولین برنامه در OKChain است. برای ارائه تجربه تجارت و نقدینگی بهتر ، OKEx DEX از تسویه حساب در زمان واقعی در یک محیط بی اعتماد پشتیبانی می کند.

برای موارد برجسته رویداد ، لطفاً از OKEx دیدن کنید.

عکسهای رویداد:

غرفه OKEx در Blockchain Economy 2020 با سوغاتی و اطلاعات جذاب در این اجلاس نمادین بود.

Lennix Lai ، مدیر بازارهای مالی OKEx ، در طول اجلاس 2 روزه با رسانه ها ، مهمانان و شرکای تجاری زیادی درگیر شد.

Lennix Lai ، مدیر بازارهای مالی OKEx ، سخنرانی اصلی را در Blockchain Economy 2020 ارائه داد ، و در آن موضوع پیرامون انحصار درآمد انفعالی را بررسی کرد. تیم OKEx برای ملاقات و خوش آمدگویی به هر بازدید کننده از این رویداد در محل برگزاری بود.

پایان

درباره OKEx

OKEx بزرگترین و متنوع ترین بازار ارزهای رمزنگاری شده در جهان است که معامله گران رمزپایه جهانی ، معدن کاران و سرمایه گذاران نهادی برای مدیریت دارایی های رمزنگاری ، افزایش فرصت های سرمایه گذاری و ریسک های محافظت می آیند. ما تجارت ارز و معاملات مشتقه ، از جمله معاملات آتی ، تعویض همیشگی و گزینه های ارزهای رمزپایه اصلی را ارائه می دهیم ، و انعطاف پذیری زیادی را در سرمایه گذاران برای تدوین استراتژی های خود برای به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات ارائه می دهیم..

تماس با رسانه:

ویوین چوی

ایمیل: [email protected]

vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me