banner
banner

پیش بینی قیمت Ripple (XRP)

(به روز شده در 13 فوریه 2021) امسال برای XRP به عنوان BITBOX ، صرافی پیشرو رمزنگاری مستقر در آسیا ، خیلی شروع نشده است, اعلام کرد که آنها قصد داشتند رمز پرداخت فرامرزی را از لیست خارج کنند. این پلت فرم نتوانست دلیل مشخصی برای دلیل اقدام آنها ارائه دهد. بخشی از دلایلی که آنها به دلیل اینکه می توانند سکه را از لیست خارج کنند ، ارائه دادند ، شامل عملکرد ، قابلیت اطمینان و نقدینگی بود.

تعجب آور نیست با توجه به اینکه این حرکت تنها چند ساعت پس از پمپاژ 12٪ XRP پس از ماهها خونریزی بیش از 2019 انجام شد. XRP سال -50٪ را به پایان رساند.

با این حال ، حذف لیست و کم کاری ، Ripple هنوز هم سومین ارز رمزنگاری شده با محدودیت بازار است و با افزایش استفاده در سال 2020 از طریق پرداخت های مرزی در جنوب شرقی آسیا ، آفریقا و آمریکای لاتین.

همچنین ، با تحقیقاتی که نشان می دهد سرمایه گذاران به XRP اعتماد خود را از دست می دهند ، که ثابت کرده است این قیمت برای مدتی در حدود 0.20 دلار ثابت مانده است ، احساسات منفی آشکار در بعضی مواقع مقدم بر تغییر روند عمده است. کاهش اعتماد سرمایه گذاران به XRP احتمالاً باعث افزایش یک تجمع خواهد شد.

حداقل این نظر یک تحلیلگر مشهور رمزنگاری است که با نام Mr.Anderson نامیده می شود. از طریق الف توییت, وی اخیراً توضیح داده است که حتی اگر اقدام قیمت XRP کاملاً ناخوشایند به نظر برسد ، مانند بسیاری از altcoins ، XRP قادر خواهد بود که وقتی سرمایه گذاران “حوله را پرتاب می کنند” ته ته بلند مدت را تشکیل دهد.

پیش بینی قیمت XRP

در این بخش ، ما می خواهیم چند دلیل را بررسی کنیم که چرا ما معتقدیم XRP برای روزهای بهتر در سال 2020 تنظیم شده است.

امروز XRP را با Binance خریداری کنید!

1. افزایش پذیرش توسط موسسات بانکی 

Ripple یک راه حل بلاکچین ارائه می دهد که سعی در حل مشکلاتی است که طی دهه های گذشته صنعت مالی را با مشکل روبرو کرده است: سرعت پایین پردازش معاملات ، هزینه های بالای معاملات و غیر قابل اعتماد بودن. Ripple همچنین قصد دارد پرداخت های مرزی را برای این ارائه دهندگان پرداخت بزرگ بسیار کارآمدتر کند.

موفقیت اولیه در نشان دادن این راه حل ها به همین دلیل است که موسسات مالی بزرگ به سرعت با پلتفرم Ripple شریک شده اند.

تاکنون بیش از 100 م institutionsسسه مالی از ارائه دهندگان پرداخت تا بانک با Ripple همکاری کرده اند و در حال بهره گیری از بسیاری از راه حل های بلاکچین هستند که این پلتفرم ارائه می دهد. اوایل امسال ریپل شریک شد با BankDhofar – اولین بانکی در عمان که چنین مشارکت دارد. دکتر طارق طاها ، رئیس اطلاعات بانک در بیانیه مطبوعاتی سریعاً به دلیل اهمیت این حرکت برای بانک اشاره کرد.

“با این کار ، ما می توانیم انتقال پول فوری ، بدون اصطکاک و ایمن را در عرض چند ثانیه با دید از انتها به انتهای سفر پرداخت ارائه دهیم.

ریپل همچنین اظهار داشته است كه در آن شركت با “بسیاری از بانك ها” در آلمان مشاركت خواهد كرد.

2. مشارکت بیشتر – مهمترین اخبار موج دار

ریپل خود را به عنوان فناوری دفتر توزیع شده ترجیحی برای معاملات مالی بین مرزی معرفی کرده است.

در این جبهه ، Ripple شاهد پذیرش عمده شرکت های مالی بوده است. متأسفانه قیمت XRP متناسب با این مشارکت ها تغییر نکرده است.

برخی از مفسران گفته اند که دلیل این امر این است که برخی از این شرکت ها از سکه بومی Ripple ، XRP استفاده نمی کنند.

امروز XRP را با Binance خریداری کنید!

گرچه این تا حدی درست است ، اما در زیر ما سه دلیل را بررسی خواهیم کرد که نشان می دهد قیمت XRP به زودی به اوج خود می رسد.

مشارکت Flutterwave

Flutterwave یک شرکت آفریقایی محور است که می خواهد شکاف بین آفریقا و اقتصاد جهانی را برطرف کند.

همکاری این شرکت با Ripple به Flutterware این امکان را می دهد تا از قدرت بلاک چین Ripple برای ایجاد زیرساخت های پرداخت استفاده کند که در خدمت مأموریت آنها باشد..

این مشارکت ، برای اولین بار ، آفریقا را به روی پلت فرم Ripple گشوده است که به طور واقعی زنجیره بلوک پردازش پرداخت در سایر نقاط جهان بوده است..

برای دستیابی به پتانسیل کامل سیستم عامل ، Flutterware مجبور به پیکربندی های جدیدی شد که شامل نصب xCurrent بود. این اتصال به همه سیستم عامل های RippleNet امکان ارسال و دریافت پرداخت به صورت بلادرنگ را می دهد.

Ripple’s xCurrent با پروتکل InterLedger که توسط Fluttterware طراحی شده است تا یک ارز واحد را در اختیار شما قرار دهد.

با عمیق شدن این مشارکت ، احتمالاً مورد استفاده برای XRP به طور طبیعی بوجود خواهد آمد و این بر قیمت آن تأثیر مثبت خواهد گذاشت.

ادغام در Moneynetint

این یکپارچگی قابل توجه دیگر است که در ماه های آینده شاهد افزایش قیمت XRP خواهد بود.

Moneynetint یک شرکت پول الکترونیکی است که در انگلستان مستقر است. این شرکت در ارسال پول به خارج از مرز برای مشتریان شرکتی تخصص دارد. این چیزی است که به این معنی است که مقدار پول ارسال شده نسبتاً زیاد است.

Yishay Trif ، مدیر عامل شرکت Moneynetint در a بیانیه گفت:

“هنگامی که متوجه شدیم تیم Ripple چقدر حرفه ای است و از روند پشتیبانی می کند ، تصمیم گرفتیم آنها را انتخاب کنیم. ما انتظار داریم که با هم بتوانیم توسعه قابل توجهی را انجام دهیم و فرایندها را در زمینه نقل و انتقال پول مرزی ساده کنیم. روندهای رابط و تأیید بین م institutionsسسات مالی ، که قبلاً ماهها یا حتی سالها به طول می انجامید ، اکنون به طور چشمگیری به چند روز تا چند هفته کاهش یافته است. “

این پیشرفت مثبت نشان می دهد با توجه به اینکه این آغاز همکاری آنها است ، ریپل به زودی افزایش خواهد یافت.

امروز XRP را با Binance خریداری کنید!

استفاده از کارت های اعتباری برای خرید XRP در Binance

این شاید دومین خبر مهم سال 2019 برای Ripple باشد. Binance غول پیکر به کاربران این فرصت را داد تا ارز رمزنگاری شده را با استفاده از پرداخت کارت اعتباری توسط Binance خریداری کنند & مشارکت Simplex.

این کار کار را راحت تر کرده است. همانطور که در راهنمای “نحوه خرید XRP از Binance” ذکر شده است ، در حال حاضر تنها راه خرید XRP خرید اول BTC / ETH بود ، در حال حاضر فقط با چند کلیک می توانید این کار را انجام دهید. اکنون تنها کاری که باید انجام دهید اینست که حساب Binance خود را وارد کنید ، مطمئن شوید که سطح 2 را تأیید کرده اید و بر روی “Funds” کلیک کنید -> ”خرید با کارت اعتباری”.

آسان است ، درست است؟ و هزینه ها نیز بسیار کم است – 3.5٪ یا 10 دلار – هر کدام که بالاتر باشد. Visa و Mastercard پذیرفته شده اند و رسیدن XRP به حساب شما بین 10 تا 30 دقیقه طول می کشد.

همچنین ، مشارکت های قابل توجه دیگری نیز وجود دارد که توانایی تأثیرگذاری بر قیمت Ripple در ماه های آینده را دارند.

به عنوان مثال ، بنیاد گیتس و ملیندا شراکت که از طریق پروژه Mojaloop به مردم بی بانک کمک کرده و آنها را به راه حل های مالی متصل می کند. این پروژه از قدرت پروتکل interlingger Ripple استفاده می کند.

علاوه بر این ، مدیرعامل Ripple اظهار داشته است ده ها م institutionsسسه مالی در سال 2019 از رمز XRP استفاده خواهند کرد. بنابراین می توان تصور کرد که قیمت Ripple (XRP) به زودی دستاوردهای عظیمی را تجربه خواهد کرد.

Ripple اکنون در Coinbase Pro است

از 25 فوریه 2019 ، معاملات XRP در Coinbase Pro با جفت های XRP / USD ، XRP / EUR و XRP / BTC بصورت مستقیم انجام می شود. متأسفانه ، فقط کاربران ایالات متحده (غیر ساکن نیویورک) ، انگلیس ، کشورهای عضو اتحادیه اروپا ، کانادا ، سنگاپور و استرالیا می توانند XRP را در Coinbase Pro تجارت کنند. اعلامیه همچنین اشاره می کند که در تاریخ بعدی کشورهای بیشتری اضافه خواهند شد.

مدت ها توسط علاقه مندان به Ripple منتظر ماند و این حرکت قیمت XRP را در مدت زمان تقریبا 3 سنت افزایش داد.

3. اکنون سریعترین بستر پردازش معاملات است

ویزا قبلاً در زمینه مالی جهانی سریعترین شرکت بود سرعت معاملات تا همین اواخر تعدادی از به روزرسانی های سیستم در پلتفرم Ripple باعث شده اند که این پلتفرم از جایگاه برتر پیشی بگیرد.

قبل از به روزرسانی سیستم ، Ripple فقط می توانست 1500 معامله را انجام دهد اما اکنون می تواند تا 50،000 تراکنش در ثانیه را پردازش کند. این رقم بیش از دو برابر تعداد ویزا است که فقط با 24000 مورد تحمل می کند. این باعث می شود Ripple سریعترین پلت فرم پردازش معاملات در جهان باشد.

اکنون شرکت ها می توانند در بسته xRapid ارائه شده توسط Ripple مشترک شده و معاملات سریعتر و ایمن تری انجام دهند. این بسته همچنین به کاهش هزینه مبادله ارز و تسویه حساب جهانی کمک خواهد کرد زیرا XRP و ارز فیات مانند یک دستکش و یک دست مناسب هستند.

این کار سالانه میلیون ها دلار صرفه جویی در شرکت ها و مشتریان آنها خواهد داشت.

در مورد راه حل xRapid ، Ripple در تلاش است تا آن را گسترش دهد تا به تعداد بیشتری از شركت های پردازش كننده پرداخت و نقل و انتقالات با استفاده از دارایی دیجیتال XRP برسد. چندین شرکت وجود دارد که در حال بررسی امکان اجرای این راه حل برای بهبود نقدینگی خود هستند. 

برد گارلینگهاوس ، مدیرعامل ریپل ، اطمینان دارد که بانک ها تا پایان سال جاری از این راه حل استفاده خواهند کرد. 

یکی از شرکت هایی که از xRapid استفاده می کند Cuallix است. این شرکت که در مکزیک واقع شده است ، از طریق وام های اعتباری ، بیمه اتومبیل و سایر موارد راه حل های اعتباری و پرداختی را ارائه می دهد. پس از پیوستن به RippleNet در سال 2017 ، این شرکت تصمیم گرفت آزمایش راه حل xRapid را حتی قبل از انتشار در بازار در سال 2018 آغاز کند.. 

Mercury FX ، یک تجارت حواله به رسمیت شناخته شده ، همچنین از XRP برای ارسال پرداخت به مکزیک و از آن استفاده می کند. در حال حاضر این شرکت یک کانال پرداخت با فیلیپین ایجاد کرده است که به موسسات و مشتریان علاقه مند امکان ارسال سریع و آسان پرداختها را می دهد. 

شرکت های دیگری که از این خدمات استفاده می کنند شامل SendFriend هستند, MoneyGram و یورو اگزیم بانک. این شرکت ها همچنین از محصول xRapid استفاده می کنند تا بتوانند خدمات خود را بهبود بخشند. 

خوشحالیم که اعلام می کنیم پرداخت جهانی کمبریج cambridge_fx در حال استفاده XRP دلار در یک #xRapid آزمایشی برای پرداخت 1300 مشتری جهانی خود با پرداخت سریعتر ، ارزانتر و شفاف تر. https://t.co/dEoL1jVAdh

– Ripple (Ripple @) 1 مارس 2018

با آزمایش بسیاری از شرکت های دیگر XRP ، از جمله Cambridge FX ، WesternUnion و دیگران ، ارز دیجیتال می تواند به گسترش خود ادامه دهد. دیوید شوارتز ، مدیر ارشد ریپل ، گفت که هرچه قیمت XRP بالاتر باشد ، بزرگتر پرداختهایی که Ripple می تواند هدف قرار دهد. 

“ارزش بیشتر تقریباً همیشه به معنای نقدینگی و حجم تجارت بیشتر است. XRP در حال حاضر هر یک از ویژگی های دیگر را دارد تا یک دارایی واسطه ای خوب باشد ، اما در ابتدا با نقدینگی موجود محدود می شود ، “آقای شوارتز نوشت.. 

قیمت بالاتر برای # XRP کمک خواهد کرد @موج دار شدن چندین راه: pic.twitter.com/iSgRK6Mmn1

– دیوید شوارتز (JoelKatz) 5 سپتامبر 2017

راه حل xRapid به شرکت ها این امکان را می دهد تا XRP را با استفاده از ارز محلی از تأمین کنندگان نقدینگی (یعنی صرافی ها) خریداری کنند و با استفاده از XRP انتقال دهند. مشتری گیرنده قادر به فروش وجوه با تأمین کنندگان نقدینگی محلی و دریافت ارز محلی است که می تواند به یک حساب بانکی منتقل شود. 12

کارشناسان پیش بینی قیمت Ripple XRP برای سال 2019 & 2020

ریپل دو چیز است: ارز رمزپایه (XRP) و سیستم پرداخت باز برای بانک ها. ارز رمزنگاری شده یک راه حل قوی برای نقدینگی برای نقل و انتقالات بی درنگ و کم هزینه از طریق بازارهای فیات و رمزنگاری و همچنین گزینه سرمایه گذاری جامعی است..

طبق گفته Messari Ryan Selkis ، مدیر عامل شرکت Messari Ryan ، شرکت Ripple ، چون نرم افزار مستقل “واقعاً خوب” است و اطلاعات آنها کاملاً شفاف است. علاوه بر این ، شرکتهای بیشتری همچنان از پروتکل برای انتقال پول به مناطق مختلف جهان استفاده می کنند. این یک عامل کلیدی است که شاهد افزایش قیمت سکه خواهد بود.

علاوه بر این ، برد گارلینگهاوس ، مدیرعامل ریپل ، اخیراً اظهار داشت که رشد روز افزون سکه قابل توجیه است. وی دلیل این رشد را رشد این شرکت و همچنین اندازه بازارهای ارزی دانست که سکه قصد دارد به آنها بپردازد.

به گفته رئیس رمزنگاری ریپل ، دیوید شوارتز, پرداخت های امروز سیستم ها جایی هستند که ایمیل در اوایل دهه 80 وجود داشته است. هر ارائه دهنده سیستم های خود را برای مشتریان خود ساخته است و اگر مشتریان ترجیح دهند از سیستم دیگری استفاده كنند ، نمی توانند به راحتی با یكدیگر تعامل داشته باشند. اینجاست که ریپل وارد می شود؛ این سیستم عامل امکان اتصال بین سیستم های پرداخت مختلف را فراهم می کند. به دنبال آن افزایش تصویب انجام می شود که قیمت سکه را بالا می برد.

اخبار سکه موج دار, دومین شبکه خبری بزرگ Ripple در وب توسط ترافیک استدلال می کند که با افزایش مشارکت های جدید ، فن آوری ها و عملکرد قوی ، قیمت سکه در سال جاری 7 دلار خواهد بود.

علاوه بر این ، مدیرعامل ریپل ، برد گارلینگهاوس, ابراز خوش بینی کرد وقتی اظهار داشت که بسیاری از شرکتهای پرداخت ، موسسات مالی و بانکها به اکوسیستم Ripple خواهند پیوست ، بنابراین ارزش XRP افزایش می یابد.

پیتر برانت یکی از افرادی است که باید آنها را دنبال کنید. او استاد در نمودار است & تجارت هنگامی که یک کاربر در مورد بینش در مورد Ripple از او س askedال کرد ، او با یک نمودار خوب پاسخ داد.

قطعا در حال جمع شدن است pic.twitter.com/ixY4b6ysqx

– پیتر برانت (PeterLBrandt) 21 ژانویه 2019

InvestingHaven – یک وب سایت شناخته شده برای سرمایه گذاران و علاقه مندان – تحلیلی طولانی درباره قیمت Ripple انجام داده است. طبق تجزیه و تحلیل آنها ، آنها قیمت بالقوه 20 دلاری Ripple’s XRP را در پایان سال 2019 می بینند پیش بینی قیمت موج دار 20 دلار در پایان سال 2019 بسیار خوش بینانه است ، بر اساس این واقعیت که اکنون تنها 0.29 دلار است.

حتی در ماه ژوئن ، آنها هنوز در مورد Ripple صعودی هستند و ادعا می کنند که پیش بینی قیمت آنها ممکن است در 2019 یا 2020 محقق شود – همه اینها به بازار رمزنگاری بستگی دارد & چگونه تکامل می یابد.

فیلیپ نوون ، مدیرعامل Wealth Chain Capital & گروه بلک مور نظر خود را در مورد قیمت ریپل ذکر نکرده و پیش بینی قیمت ریپل را انجام نداده است – اما او ادعا می کند که ریپل از مهمترین ارزهای رمزپایه موجود خواهد بود. برای اینکه نشان دهد چقدر مشتاق Ripple است – او آنها را با مایکروسافت مقایسه کرد.

من هرگز طرفدار آن نبودم #موج دار شدن xrp دلار

اما پسر آنها برخی از حرکتهای جدی را انجام می دهند. و این واقعیت که من با ارائه آنها مشکلی دارم ، فعلاً کنار گذاشته می شود زیرا آنها در پرواز با هواپیما بسیار مهم می شوند # رمزنگاری # بلاکچین پرچم

آنها مایکروسافت خواهند شد # رمزنگاری

– فیلیپ (PhillipNunnUK) 2 اکتبر 2018

LongForecast – وب سایتی که خود را “آژانس پیش بینی اقتصاد” می نامد اعتقاد زیادی به XRP Ripple ندارد. پیش بینی قیمت ریپل آنها برای سال 2019 & سال 2020 حتی اکنون بسیار بالاتر از حد متوسط ​​است. آنها معتقدند که قیمت ریپل تا ژوئیه 2021 بین 0.1 تا 0.2 دلار خواهد بود ، جایی که بازار گاو نر دیگری را برای Ripple آغاز خواهد کرد. فقط در سال 2023 مارس ، آنها قیمت هر ریپل را 0.49 دلار می بینند.

از طرف دیگر OracleTimes همان چشم انداز ما را داشت – 5 دلار در پایان سال 2019. و به نظر می رسد اخبار به نفع Ripple باشد – حتی اگر قیمت آن نیست. از زمان آغاز سال 2019 ، ریپل 10 درصد کاهش یافته است. اما با توجه به اینکه اکنون تقریباً هرکسی می تواند Ripple را با استفاده از کارت اعتباری Binance یا Coinbase Pro خریداری کند – افراد بیشتری قادر به خرید آن هستند که منجر به تصویب بیشتر می شود. و ، ما قیمت بیت کوین را از زمان راه اندازی تا کنون بررسی می کنیم و می بینیم که پذیرش یکی از مهمترین عوامل است.

پیش بینی قیمت Ripple (XRP) – تجزیه و تحلیل فنی, به روز شده در 13 فوریه 2021

XRPUSD کوتاه توسط BullmarketFX بر TradingView.com

برای این تحلیلگر امکان دستیابی به فرصت کوتاه مناسب وجود دارد. وی معتقد است که در بازه زمانی روزانه ، یک شکل گیری W وجود دارد که می تواند در گردن نزدیک 0.475 به ازای هر سکه تکمیل شود. علاوه بر این ، سطح مقاومت زیادی در حدود 0.61 USDT وجود دارد که نشان می دهد XRP ممکن است برای عبور از این سطح برای مدت طولانی مشکلاتی داشته باشد. 

شایان ذکر است که تحلیلگر منتظر بازه های زمانی کمتر است تا در این سطوح موقعیت کوتاهی را بدست آورد. با این حال ، این توصیه سرمایه گذاری از طرف ما نیست. ما منتظر حرکت بعدی XRP در آینده نزدیک هستیم.

XRP / USDT – بازگشت به بازی – طولانی توسط OrianaGH بر TradingView.com

این تحلیلگر نشان می دهد که ارز مجازی می توانست در پایین ترین حد خود قرار گیرد زمانی که به 0.244 USDT برای هر سکه برسد. اکنون ، می بینیم که XRP در حال بالاتر رفتن است و می تواند سطح مقاومت 0.30 USDT را آزمایش کند. 

علاوه بر آن ، تحلیلگر ادعا می کند که منتظر بازپرداخت است تا یک ورودی طولانی با 0.29 USDT برای هر XRP انجام دهد. وی همچنین اظهار داشت که XRP یک خط روند نزولی مهم را شکسته است. 

اگر از 0.30 USDT عبور کند ، در آینده می تواند به سطوح بسیار بالاتری برسد. با این حال ، دنبال کردن اصول اساسی این دارایی دیجیتالی پس از انتشار موضوعی که با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تجربه کرده است ، بسیار مهم است..

XRPUSDT طولانی است توسط معامله گر_OMS بر TradingView.com

برای XRP ، می بینیم که تحلیلگر نشان می دهد که ارز مجازی می تواند بین دو سطح مقاومت معامله شود. این سطح شامل 0.23845 USDT و 0.27011 است. این موارد برای حفظ قیمت XRP در کوتاه مدت بسیار مهم هستند. 

اگرچه XRP می تواند به حدود 0.23845 USDT در هر سکه سقوط کند ، اما می تواند حرکت به سمت 0.43759 USDT را شروع کند. این نشان دهنده افزایش 83 درصدی قیمت در هفته ها و ماه های آینده است. با این وجود ، تحلیلگر به بازرگانان هشدار می دهد که این یک قضاوت شخصی در بازار است که بر اساس اطلاعات منتشر شده و داده های تاریخی در TradingView است. بنابراین ، این قطعاً می تواند در هفته های آینده تغییر کند.

XRPUSDT 01 ژانویه 2020 (کوتاه کوتاه) توسط dee718 بر TradingView.com

اخبار بسیار بد طی هفته گذشته XRP تحت تأثیر قرار گرفته است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از ریپل و دو مدیر شرکت شکایت کرد. وی معتقد است که این امر برای بسیاری از سرمایه گذاران و مردم مفید است تا از دارایی دیجیتال متزلزل شوند. 

علاوه بر این ، وی معتقد است که وضعیت همچنان باز است و ارز مجازی می تواند در آینده نزدیک به حدود 0.38 دلار برسد. با این حال ، ممکن است این مسئله پس از سقوط به زیر 0.18 دلار برای مدت کوتاهی در هفته گذشته ، به نوعی پیچیده باشد. در روزهای اخیر با فروش و فروش XRP توسط فروشندگان و خریداران ، حجم آن نیز بسیار زیاد بوده است.

XRPUSDT در حال ایجاد یک پرچم صعودی است &# x1f990؛ توسط 0618 بر TradingView.com

XRPUSDT در حال حاضر در لحظه ای قرار دارد که در نمودار 4 ساعته یک پرچم صعودی در حال ایجاد است. به گفته این تحلیلگر ، این می تواند یک حرکت بسیار سرسخت برای XRP باشد ، که می تواند به ارز دیجیتال کمک کند تا به 0.70 دلار در هر سکه برسد.. 

این تحلیلگر بر این باور است که اگر قیمت پشتیبانی 4 ساعت را آزمایش کند و شکست خوبی داشته باشد ، می تواند لحظه خوبی برای تعیین سفارش برای بالاتر رفتن باشد. در حال حاضر ، XRP در سطح مقاومت 0.59 دلار به ازای هر سکه معامله می شود و تلاش می کند تا این سطح را بشکند تا حرکت خود را به سمت بالا تا سطح قیمت فوق الذکر ادامه دهد.

سوالات متداول (سQالات متداول)

چه کسی ریپل را ایجاد کرد?

Ripple توسط Ripple Labs Inc ، یک شرکت فناوری مستقر در ایالات متحده ایجاد شده است. این ایده توسط جد مک کالب طراحی و در ابتدا با کمک آرتور بریتو و دیوید شوارتز ساخته شد.

وقتی ریپل راه اندازی شد?

Ripple در 2o12 منتشر شد و در سال 2013 عرضه شد.

ریپل غیرمتمرکز است?

ریپل متمرکز است حتی اگر مدیران آن ادعای غیرمتمرکز بودن آن را داشته باشند. به گفته مت مک کیبین ، یک متخصص بلاکچین ، “ریپل متمرکز است. این اساساً راهی است که بانک ها و م institutionsسسات مالی بزرگ می توانند از طریق دفتر توزیع شده تجارت کنند. “

آیا اثبات موج دار بودن سهام است? 

Ripple از اثبات سهام یا اثبات اجماع کار استفاده نمی کند بلکه از یک پروتکل اجماع استفاده می کند که به اعتبار موجودی حساب و معاملات در سیستم کمک می کند.

آیا ریپل یک سرمایه گذاری خوب است?

برای سرمایه گذارانی که به دنبال سرمایه گذاری عالی زیر 1 دلار هستند ، XRP گزینه بسیار خوبی است. این ارز ارز دیجیتال معمولی شما نیست ، زیرا Ripple در تلاش است تا روش های انتقال پول را متحول کند.

آیا ریپل بالا می رود? 

علاقه مندی رو به رشد در میان موسسات مالی در حال افزایش است زیرا آنها با همکاری با Ripple بیشترین سود را کسب می کنند. توجه بیشتر برای قیمت ارز بومی XRP خوب است و می توان انتظار داشت که در بلند مدت شاهد افزایش قیمت آن باشیم. 

ریپل را از کجا بخریم?

قبل از خرید XRP ، اطمینان حاصل کنید که مکانی امن برای ذخیره سکه های خود دارید. این بدان معنی است که یک کیف پول سخت افزاری عالی دریافت می کنید ، به عنوان مثال ، Ledger Nano X ، Edge ، Trezor و غیره.

شما می توانید XRP را با استفاده از کارت اعتباری / بدهی در eToro ، Coinmama ، CEX.io ، Binance و Coinbase خریداری کنید. XRP را با استفاده از انتقال سیم در eToro ، CEX.io و Coinbase خریداری کنید.

XRP را با استفاده از انتقال SEPA در Coinmama و CEX.io خریداری کنید.

در eToro همچنین می توانید XRP را به طور غیر مستقیم از طریق صندوق تجارت خریداری کنید. همچنین می توانید BTC را خریداری کرده و با XRP در سیستم عامل هایی مانند Binance ، Kraken و Bitstamp مبادله کنید.

آیا ریپل مرده است?

برخلاف بسیاری از سکه هایی که به دلیل عدم استفاده واقعی از پرونده ها آمده و رفته اند ، XRP برای ماندن در اینجا است. با توجه به علاقه بانک ها و سایر موسسات مالی ، ما معتقد نیستیم که Ripple به زودی به جایی می رود. 

 آیا ریپل بهتر از بیت کوین است? 

نه ، اما مقایسه دو سیستم عامل با توجه به اینکه هر دو برای اهداف مختلفی استفاده می شوند منصفانه نیست. بیت کوین برای پرداخت هزینه خدمات و کالاها ساخته شده است ، اما ریپل برای بانک ها و شبکه های پرداخت ایجاد شده است تا به عنوان مبادله ارز ، سیستم پرداخت یا سیستم انتقال پول عمل کند.. 

 آیا ریپل شکست می خورد? 

در کوتاه مدت ، بسیار بعید است که Ripple از کار بیفتد.

 

اریک نویسنده و ویراستار ارزهای رمزپایه است. وی بیش از هفت سال در زمینه فناوری های نوظهور مطالبی نوشت و بیش از 2 میلیون بازدید صفحه را به خود اختصاص داده است. او همچنین حقوق پرداخت شده را نیز اداره می کند سکه آگورا انجمن. او در حال حاضر مشغول کار بر روی اولین رمان خود است که شامل یک شروع کار ارز رمزنگاری شده است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me