banner
banner

6 پروژه جالب NEO برتر

پروژه NEO اخیراً سروصدای زیادی را در اطراف خود ایجاد کرده است ، خصوصاً اینکه به عنوان یکی از بزرگترین رقبای Ethereum شناخته شده است. سرمایه گذاران از سراسر جهان نیز علاقه زیادی به بسیاری از پروژه های توسعه یافته در این سیستم عامل نشان داده اند.

در مقاله ما ، 6 پروژه امیدوار کننده را که در بستر NEO توسعه یافته اند ، پوشش خواهیم داد.

  1. هستی شناسی

هستی شناسی یک پلت فرم عمومی است که برای پشتیبانی از بلاکچین های متعدد یا پروژه های سنتی فناوری اطلاعات طراحی شده است. این مجموعه ای از پروتکل ها را اجرا می کند که امکان استفاده از توابع مختلف را فراهم می کند. مهمترین نمونه های این عملکردها تأیید هویت دیجیتال ، مجوز انجام عملیات مختلف و تبادل داده است.

هدف اصلی پلتفرم هستی شناسی ایجاد “اکوسیستم اعتماد” است که به کاربران خود اجازه می دهد عملیات تجاری خود را توسعه دهند..

هستی شناسی یک تیم بزرگ و با استعداد را با تجربیات و دانش رمزنگاری فراوان جمع کرده است. این پروژه اشتراکات زیادی با NEO دارد. به عنوان مثال ، هر دو پروژه دارای یک بنیانگذار مشترک ، شرکت توسعه فناوری چینی ، Onchain هستند. دا هونگ فی ، بنیانگذار NEO ، همچنین مدیرعامل Onchain است. جون جی ، یکی دیگر از بنیانگذاران Onchain نیز یکی از بنیانگذاران هستی شناسی است.

پس از آنکه Ontology هواپیمای خود را در مارس 2018 تکمیل کرد ، جایی که 20 میلیون نشانه به صورت رایگان توزیع کرد ، قیمت توکن و تبلیغات کلی برای پروژه سر به فلک کشید..

هستی شناسی یک نقشه راه جاه طلبانه دارد و تاکنون مرحله پیشرفت پس از نقطه عطفی را با پیشرفت نسبتاً سریع به دست آورده است. با پشتیبانی تیمی قدرتمند از این پروژه ، پشتیبانی Onchain و جامعه NEO ، و همچنین لیست قابل توجهی از شرکا ، Ontology در حال حرکت در مسیر مشخصی برای موفقیت است..

هستی شناسی 2

NEO و Ontology هر دو دارند شریک شد به منظور ایجاد یک پلت فرم متقابل زنجیره ای که بتواند برای آینده اینترنت نسل آینده کار کند. این دو شبکه و پروژه بلاکچین به منظور استفاده از پروتکل های قابلیت همکاری با یکدیگر همکاری خواهند کرد. به این ترتیب ، NEO بر توسعه پروتکل و م componentsلفه ها متمرکز خواهد شد در حالی که هستی شناسی یک چارچوب هویت غیرمتمرکز اثبات شده در آینده را ایجاد می کند.. 

درباره آن ، بنیانگذار هستی شناسی لی جون ، اظهار نظر کرد:

“با ساخت یک سیستم بین زنجیره ای باز و جهانی ، NEO و Ontology تبادل ارزش بین زنجیره ای و همچنین همکاری تجاری برای ایجاد زیرساخت های بنیادی برای نسل بعدی اینترنت را ارتقا می بخشند.”

وی همچنین اشاره کرده است که آنها فناوری و جامعه خود را برای ارائه موارد استفاده در دنیای واقعی برای فناوری بلاکچین افزایش می دهند. 

Ontology (ONT) 25 امین ارز رمزنگاری شده در بازار است و در حال حاضر بسیار نزدیک به NEO ، بیستمین ارز معامله می شود. هر قطعه سکه ONT را می توان با قیمت 0.76 دلار خریداری کرد و ارزش سرمایه آن 405 میلیون دلار است.

  1. NASH – (تبادل NEX سابق)

این پروژه ای است که باعث ایجاد هیاهوی زیادی در جامعه NEO شده است. NEX مبادلات توسط تیم شهر صهیون (CoZ) نه تنها برای انجام معاملات خرید و فروش ساده بلکه معاملات پیچیده تر نیز ایجاد شده است.

ترکیب سرعت و سهولت کلی مبادلات متمرکز با امنیت ذاتی برتر ارائه شده توسط غیرمتمرکز ، هدف اصلی این سیستم عامل است.

این صرافی دارای یک موتور تطبیق خارج از زنجیره است. با استفاده از این مدل ، سفارشات از آدرسهای مختلف کاربر امضا و ارسال می شوند ، خارج از زنجیره مطابقت داده و سپس امضا می شوند. متعاقباً ، سفارش توسط بلاکچین به حسابها ارجاع می شود. این NEX را قادر می سازد تا به سرعتی که صرافی های متمرکز دارند دست یابد و همچنین یک مدل حساب کاربری غیرمتمرکز را حفظ کند..

NEX از تعارضات احتمالی منافع ممکن است ناشی از معاملات خارج از زنجیره باشد ، آگاه است. برای جلوگیری از این ، همه مسابقات خارج از زنجیره مطابق با یک الگوریتم قابل ردیابی عمومی عمل می کنند. این امکان را برای هر کسی فراهم می کند تا بررسی کند که آیا منصفانه از مبادله استفاده می شود یا خیر.

NEX

اگرچه ما در مورد NEX نوشتیم ، اما اکنون ارز مبادله ای رمزنگاری شده است نامیده می شود تبادل نش. این پلتفرم توسط فابیو کنسین تاسیس شد و هدف آنها ارائه مالی توزیع شده به مخاطبان عظیم بود. 

این شرکت معتقد است که با ارائه یک تجربه رمزنگاری ایمن و کاربر پسند ، می توان به هدف آنها دست یافت. 

علی رغم تغییر NEX به Nash ، دارایی دیجیتال مربوط به این پروژه همچنان NEX نامیده می شود. طراحی آرم جدید آنها نشان دادن “حرکت ، سرعت و همچنین قابلیت دسترسی” است. 

این نام تجاری جدید در اوایل سال 2019 انجام شد و از طریق گزارش سه ماهه منتشر شده توسط این شرکت اطلاع داده شد. 

Canesin توضیح داد که این صرافی همچنین دارای یک سیستم “کاملاً غیر حضوری” است که با استفاده از اثبات دانش صفر برای مدیریت کلیدهای کاربر بدون داشتن دانش لازم از کلیدها ، از آن استفاده می کند. در عین حال ، صرافی همچنین معاملات بین زنجیره ای را ارائه داده است که به کاربران امکان می دهد دارایی های دیجیتالی مختلف را به روشی آسان و سریع مبادله کنند. 

برخی از ارزهای دیجیتالی ارائه شده توسط نش شامل Ethereum (ETH) ، NEO و USD Coin (USDC) هستند. علاوه بر این ، جفت معاملاتی در بازارهای مختلف مانند NEO ، GAS ، Ethereum Classic (ETC) ، USDC ، نشانه توجه اصلی (BAT) ، OmiseGO (OMG) ، 0x (ZRX) ، PHX ، NOS ، AVA ، GUARD و همچنین وجود خواهد داشت LX ، در میان دیگران. 

هدف این پلتفرم ساخت سیستمی است که بتواند تمام حجم معاملات را تا حد ممکن کنترل کند و از مزایای یک موتور منطبق “کاملاً معقول” برای کاربران برخوردار باشد.. 

  1. مغز عمیق

DeepBrain Chain یک سیستم عامل عصبی غیرمتمرکز است که در بالای بلاک چین NEO ساخته شده است. هدف اصلی آن تأمین توان محاسباتی هوش مصنوعی به شرکت های هوش مصنوعی است.

در این سفید نامه به طور دقیق توصیف می شود که هدف این پلتفرم ارائه “یک سیستم محاسبات هوش مصنوعی ارزان قیمت ، خصوصی ، انعطاف پذیر ، ایمن و غیرمتمرکز به محصولات هوش مصنوعی است.”

هوش مصنوعی

شرکت های هوش مصنوعی امروز باید “به رایانه های خود” آموزش دهند تا نحوه محاسبات شبکه عصبی را پردازش کنند. این روشی پر زحمت است که برای ایجاد الگوریتم های اطلاعاتی مورد نیاز به زمان و منابع زیادی نیاز دارد.

DeepBrain به طور قابل توجهی این هزینه های محاسبات را کاهش می دهد. با استفاده از مدل تجاری منحصر به فرد پلت فرم ، هر گره 70٪ از درآمد خود را از طریق استخراج و 30٪ از هزینه های پرداخت شده توسط شرکت هایی که می خواهند کامپیوترهای AI را آموزش دهند دریافت می کند..

آنها قصد دارند یک “شبکه عصبی غیر متمرکز” ایجاد کنند ، جایی که هزینه های محاسباتی برای آزمایش الگوریتم ها توسط گره های شبکه تقسیم می شود.

علاوه بر تقسیم قدرت محاسباتی مورد نیاز برای توسعه سیستم های AI ، بستر DBC همچنین به عنوان یک محیط تجارت امن و غیرمتمرکز عمل خواهد کرد. هر کسی مجاز به خرید و فروش داده در بازار خود است که امنیت بالایی را ایجاد می کند.

عمیق

طی چند ماه گذشته ، پیشرفت چشمگیری در DeepBrain Chain مشاهده شده است. این شرکت گزارشی را منتشر کرد که در آن آنها مطلع شدند که یک API برای آدرس ایمیل الزام آور برای استخراج کنندگان که اجاره ماشین های خود را ایجاد کرده اند ، تهیه کرده اند.. 

علاوه بر این ، اعضای جامعه از چین که در آزمایش DBChain شرکت کرده اند بازخورد بسیار مفیدی ارائه داده اند که می تواند برای بهبود کل شبکه استفاده شود. 

علاوه بر آن ، آنها یک انجمن انجمن توسعه دهندگان هوش مصنوعی چینی ساخته اند که در آن توسعه دهندگان هوش مصنوعی می توانند مقالات خود را ارسال کنند و در مورد توسعه فعلی شبکه بحث کنند. انجمن است www.dbctalk.org. آنها همچنین توافق نامه های مختلفی را با شبکه ها و شرکت های دیگر امضا کرده اند. 

در مورد شبکه اصلی DeepBrain ، آنها اطلاع دادند که وصله های امنیتی مختلفی را پیاده سازی کرده اند. سهام و دموکراسی نیز بهبود یافته است. در مورد آن ، اکنون پاداش و پرداخت برای سهامداران تنظیم شده است. پس از آن ، هنگامی که یک جلسه به پایان می رسد ، پاداش با به موقع بودن بلوک های تولید شده در دوره از پیش تعریف شده ، تعیین می شود. 

درباره به روزرسانی های دموکراسی ، تیم پشتیبان DeepBrain Chain اطلاع دادند که این ویژگی اصلی تمرکززدایی شبکه خواهد بود. 

اولین قدم همراه با پیشنهاد است. برای اینکه ایجاد شود ، یک پیشنهاد دهنده وجوه را به یک حساب ذینفع ارسال می کند و ممکن است شامل “set_code” باشد که زمان اجرا را ارتقا می دهد. سپس یک همه پرسی برگزار خواهد شد و به این پیشنهاد اجازه می دهد آرا votes را بدست آورد. 

  1. زنجیره QLC

زنجیره QLC (Qlink سابق) قصد دارد اولین بستر جهانی برای ارتباطات راه دور توزیع شده در جهان باشد. هدف این پلتفرم ایجاد سیستم هایی است که به کاربران شبکه QLC اجازه می دهد به یک گروه مخابراتی غیرمتمرکز تبدیل شوند.

QLC

QLC امکان “اجاره” پهنای باند استفاده نشده را به سایر همتایان پلتفرم به کاربران ارائه می دهد. در ازای ارائه پهنای باند ، به این فروشندگان پاداش توکن تعلق می گیرد.

QLC چهار سرویس کلیدی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد: اشتراک Wi-Fi ، دسترسی به داده تلفن همراه ، اشتراک محتوا و سرویس پیام کوتاه از طریق سازمان. برای فعال کردن این ، QLC از یک برنامه تلفن همراه و دسک تاپ استفاده می کند. با کمک برنامه تلفن همراه ، کاربران می توانند از طریق اتصالات Wi-Fi به داده های تلفن همراه و صفحات وب دسترسی پیدا کنند.

برنامه دسک تاپ QLC اساساً همان ویژگی های برنامه تلفن همراه را ارائه می دهد. علاوه بر این ، برنامه دسک تاپ به کاربران امکان می دهد پیامک های بلااستفاده Enterprise to-Peer (E2P) را خریداری کنند ، سپس می توان از آنها برای صدور محتوا از طریق QLC استفاده کرد.

در حال حاضر ، هیچ مشاغلی وجود ندارد که بخواهد همان کارهای QLC را انجام دهد و آنها را در زمینه اختصاصی پیشگام کند. پلت فرم QLC در را برای بازار کاملاً جدیدی باز می کند که Wi-Fi را در دسترس ، ارزان تر و بسیار مسلط تر از آنچه در حال حاضر موجود است ، می کند.

QLC2

QLC Chain اخیراً فعالیت کرده است تایید شده 23 اشکال از یک امتیاز. در همین زمان ، آنها همچنین دومین گزارش دو ماهانه خود را برای ماه ژوئیه منتشر کرده اند که در آن آنها در مورد پیشرفت های آزمایش بتا سخت افزار Confidant برای QDEX و همچنین بسیاری از به روزرسانی های Q-Wallet اطلاع رسانی می کنند.. 

Confidant سخت افزاری است که بر روی حریم خصوصی تمرکز دارد و به کاربران امکان میزبانی شبکه های گفتگوی خصوصی و فضای ذخیره سازی ابری را می دهد. علاوه بر این ، QLC Chain اخیراً آزمایش بتا را برای پلتفرم رایانامه ای که هم اکنون در حال توسعه هستند انجام داده است. 

همانطور که آنها مطلع, برنامه Confidentant Bug Bounty با 37 اشکال ارسالی توسط چهار مشارکت کننده به پایان رسید. پیش بینی می شود شرکت کنندگان در این بخش 70،000 QLC دریافت کنند که بین شرکت کنندگان در فضل تقسیم خواهد شد. 

در مورد Q-Wallet ، آنها اکنون قابلیت معاملات OTC را ارائه می دهند. علاوه بر این ، آنها می خواهند ارزهای رمزپایه و ارز را برای خرید و فروش ارزهای فیات آسان کنند ، به کاربران این امکان را بدهند که توکن های QLC را در معرض خطر قرار دهند و تجربه خدمات مخابراتی را بهبود بخشند.. 

QLC Chain همچنین 50 شرکت کننده را به آزمایش بتا برنامه های QDEX و نحوه کار این برنامه ها دعوت می کند. 

در حال حاضر ، QLC 441 بزرگترین ارز رمزنگاری شده در بازار با ارزش 3.8 میلیون دلار و قیمت هر سکه 0.0162 دلار است.. 

  1. زیپین

زیپین یک پلت فرم قابل تنظیم است که بر تمرکززدایی و محافظت از آثار خلاق متمرکز است. به طور خلاصه ، ماموریت اصلی Zeepin این است که هنرمندان ، نویسندگان و طراحان را قادر سازد تا از کار خود اطمینان حاصل کنند. همچنین به کاربران روش هایی برای یافتن مکان هایی برای بازی ، استخدام استعدادهای جدید و تشکیل مشارکت های مشترک می دهد.

Zeepin2

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ، زو فی ، بیش از 15 سال تجربه در صنعت خلاقیت دارد و به عنوان یک فعال فعال در بسیاری از شرکت های نوپا همکاری داشته است..

روندهای فعلی حفاظت از آثار خلاقانه دشوار و پیچیده است. یافتن کسی که از یک قطعه هنری محافظت کرده است اغلب دشوار است و اثبات اصل بودن قطعه و اصلاً اصلاح نشدن آن تقریباً غیرممکن است.

با استفاده از Zeepin ، کاربران می توانند کار خود را در بلاکچین ادامه دهند و “مزایای حق نسخه برداری” را دریافت کنند ، سپس می توانند “مزایای مجاز” را به شما اختصاص دهند که به طور مرتب امکان تحویل آسان کار خود را به صورت سازمان یافته فراهم می کند. با این کار خطرات ناشی از تغییر یا استفاده از کار آنها به روشی غیرمجاز برطرف می شود.

Zeepin همچنین امکان ادغام م institutionsسسات مالی شخص ثالث را برای امکان تحویل خودکار پرداخت ها به نویسنده / سازنده با هزینه های کم فراهم می کند..

زیپین

به گفته Zeepin ، هدف این است که کاملاً بر “قول ناتمام تحویل ZeeSeries dApp و توانمندسازی صنایع فرهنگی و خلاق برای انعکاس تعهد اصلی خود به همه” تمرکز کند. 

علاوه بر این ، آنها اطلاع دادند که در طول یک و نیم سال گذشته ، آنها با CryptoGalaxy برای آزمایش و آزمایش چیزهای جدید کار کرده اند. CryptoGalaxy یکی از اولین بازی های مجازی مبتنی بر فناوری بلاکچین است. 

علاوه بر این ، Zeepin در حال کار بر روی تبلیغ پروژه های مختلف برای دسترسی به کاربران بالقوه جدید ، سازندگان و طراحانی است که می خواهند از توسعه Zeepin پشتیبانی کنند.

      6. ققنوس نبض قرمز

این پروژه دیگری مبتنی بر بالای شبکه NEO است و هدف آن جمع آوری و تجزیه و تحلیل خدمات ساخته شده در بالای بلاک چین NEO است. مانند بسیاری از پروژه های دیگر ، بیشتر کاربران و شرکت ها از بازار چین می آیند. 

Red Pulse به عنوان اولین پیشنهاد اولیه سکه (ICO) شناخته می شود که مبتنی بر بلاک چین NEO است. این شرکت در هنگ کنگ واقع شده است و کار در این پروژه را از سال 2015 آغاز کرده است. پس از چند سال پیشرفت ، Red Pulse در شبکه NEO راه اندازی شد. هدف این است که تمام رویدادهای بازار در بازارهای چین ، از جمله شرکت ها ، بخش ها و کل اقتصاد کشور را پوشش دهد.

با استفاده از این پروژه ، هدف ارائه کلیه اطلاعات مالی و اقتصادی لازم در مورد بازار چین است. انتظار می رود این راه حل برای بسیاری از سرمایه گذاران باشد که می خواهند در این اقتصاد در حال رشد سرمایه گذاری کنند. 

Red Pulse از دارایی دیجیتال RPX استفاده کرد که پروژه را در بالای شبکه NEO تأمین می کرد. با این حال ، چیزهایی برای این پروژه تغییر یافت که به Red Pulse Phoenix تبدیل شد. پلت فرم جدید ققنوس “تکامل بعدی در Red Pulse ، ایجاد زیرساخت های جدید انقلابی و رمزگذاری پیشرفته” است. این سکه جدید اکنون PHX نام دارد. 

مانند گزارش شده توسط صرافی رمزنگاری شناخته شده Binance ، رمز جدید PHX از NEP5 به BEP2 منتقل شد و خود را PHB نامید. تیکر به منظور نشان دادن سکه جدید مبتنی بر Binance Chain ، یک شبکه بلاک چین جدید که به شرکت ها و افراد اجازه می دهد پروژه ها و دارایی های دیجیتال خود را مستقر کنند ، تغییر کرد.. 

جفت جدید معاملات بورس Binance شامل PHB / BNB ، PHB / BTC ، PHB / USDC و PHB / PAX است. طبق CoinMarketCap ، PHB به عنوان 372 بزرگترین رمزنگاری با سرمایه بازار 5.25 میلیون دلار و قیمت هر سکه 0.00633 دلار معامله می شود.. 

اینها 6 جالب ترین پروژه ای هستند که مبتنی بر پلتفرم NEO هستند یا هستند. NEO در حال حاضر در تلاش است تا شبکه بلاکچین NEO 3.0 خود را با پیشرفتهای مختلف در نحوه کار راه اندازی کند. هدف اصلی در پشت آن آماده سازی شبکه بلاک چین NEO برای استفاده توسط شرکت های تجاری ، م institutionsسسات ، دولت ها و سازمان ها است. 

اگر می خواهید درباره NEO بیشتر بدانید ، می توانید راهنمای مبتدیان NEO را مطالعه کنید.

NEO را می توانید از مبادله Binance, یکی از بهترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در سال 2019.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me