banner
banner

5 پروژه امیدوار کننده برتر در زنجیره هوشمند Binance

پروژه های مختلفی وجود دارد که در حال گسترش در زنجیره هوشمند Binance (BSC) هستند. این شبکه بلاکچین به منظور ارائه خدمات کارآمد ، سریع و قابل اطمینان نسبت به بلاکچین های سنتی به کاربران و توسعه دهندگان ایجاد شده است.. 

به همین دلیل ما تصمیم گرفته ایم که این راهنمای 5 پروژه برتر آینده در زنجیره هوشمند Binance را ایجاد کنیم. بازار مالیات غیرمتمرکز (DeFi) در طول سال 2020 در حال رشد است و این را می توان در تعداد زیادی از پروژه های جدید منتشر شده مشاهده کرد. 

پنکیک

پنکیک یک مبادله غیرمتمرکز (DEX) است که در بالای BSC اجرا می شود. با این حال ، این سیستم عامل نه تنها به عنوان DEX بلکه به عنوان یک ارائه دهنده خدمات مالی غیرمتمرکز (DeFi) نیز کار می کند. 

برخی از ویژگی هایی که در حال حاضر توسط PancakeSwap ارائه می شود شامل تجارت ، کسب سود در مزارع مختلف تولید و شرکت در قرعه کشی PancakeSwap است.. 

بستر معاملات به عنوان یک سازنده بازار خودکار (AMM) کار می کند که به کاربران امکان می دهد ارزهای خود را با استفاده از BSC مبادله کنند. این شبیه نحوه کار DEX در بالای شبکه Ethereum (ETH) است. تفاوت اصلی در این است که Binance Chain از نظر کارمزد و زمان معاملات بسیار کارآمدتر است. 

راه حل Earn به کاربران کمک می کند ارز رمزنگاری شده CAKE را بدست آورند. این امر می تواند با شرکت در مزارع تولید محصول ، استخراج و همچنین استخرهای شربت حاصل شود. استخرهای شربت اجازه می دهد تا پروژه ها بخشی از توکن خود را به دارندگان رمز CAKE توزیع کنند. 

سرانجام ، قرعه کشی PancakeSwap به کاربران این امکان را می دهد تا 4 بلیط خریداری شده را با یکدیگر مطابقت دهند و 50 درصد از کل بخت آزمایی را از آن خود کنند. با این حال ، کاربرانی که در موقعیت صحیح با 2 عدد یا بیشتر مطابقت دارند نیز تضمین می کنند که پاداش می گیرند. 

در هفته گذشته ، PancakeSwap داشته است ثبت شده 34،44 هزار کاربر دارای حجم 106 میلیون دلار. علاوه بر این ، 64،910 تراکنش با استفاده از PancakeSwap پردازش شده است. امروزه ، این بزرگترین پروژه در بالای شبکه Binance Smart Chain است. 

مبادله پنکی

BSCex

BSCex یک مبادله رمزنگاری غیرمتمرکز جدید است که می خواهد خدمات خارج از زنجیره Binance را در بلاکچین در دسترس قرار دهد. علاوه بر این ، تیم پشتیبان BSCex همچنین در تلاش است تا بسیاری از ویژگی های بازار DeFi را ارتقا دهد تا مزایای اقتصادی را در اختیار کاربران قرار دهد.. 

BSCex با استفاده از یک فناوری به نام Cross Liquidity Layer 2 کار می کند. به این ترتیب می توان از نقدینگی AMM های مختلف در BSC استفاده کرد تا بتواند با استفاده از نقدینگی و تولید محصولات بازده بهتر برای بازرگانان ، به کاربران ارائه دهد.. 

برخی از خدمات ارائه شده توسط BSCex شامل SwapX ، Launchpad ، LaunchpoolX و DexX است. SwapX محصول اصلی ارائه شده توسط اکوسیستم BSCex است. این به عنوان Binance’s Liquid Swap کار می کند اما راه حل ها و گزینه های بسیار پیشرفته تری را برای کاربران ارائه می دهد. علاوه بر این ، SwapX از سایر پول های ثبات و دارایی های دیجیتال نیز پشتیبانی می کند و دسترسی آن را برای همه بیشتر می کند. 

همانطور که از نام ها پیداست ، LaunchpadX و LaunchpoolX نشان دهنده راه حل های مبادله Binance اما در بلاکچین است. با استفاده از LaunchpadX ، کاربران می توانند به راحتی از طریق پیشنهادات Inital Dex (IDO) سرمایه جمع کنند. LaunchpoolX به سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا از مزایای استفاده از نشانه های جدید به صورت رایگان استفاده کنند. این کار به کاربران پاداش می دهد که سکه های تازه ضرب شده ای را می توان بعداً خرید و فروش کرد. 

DexX صرافی رمزنگاری غیرمتمرکز است که از آخرین فن آوری برای به دست آوردن بهترین نقدینگی برای معامله گران استفاده می کند. این به کاربران این امکان را می دهد تا توابع مبادله متمرکز و طیف وسیعی از سفارشات بازار را داشته باشند. 

وب سایت رسمی BSCex

سیاره زهره

پروتکل ونوس دومین 5 پروژه برتر آینده دار در مورد Binance Smart Chain است. ونوس به عنوان یک سیستم بازار پول الگوریتمی کار می کند که هدف آن آوردن یک سیستم وام و اعتبار غیرمتمرکز به زنجیره هوشمند Binance است.. 

تیم پشت پروتکل ونوس در تلاش بوده است تا به کاربران امکان قرض گرفتن دارایی هایی را بدهد که ارزش آنها 75٪ یا کمتر از دارایی های ارائه شده به عنوان وثیقه است. علاوه بر این ، افراد می توانند با تأمین نقدینگی پروتکل سود خود را کسب کنند. 

علاوه بر این ، کاربران می توانند دارایی دیجیتال VAI را ضرب کنند. VAI یک Bitcoin ثابت است که با نسبت 1 به 1 به دلار ایالات متحده متصل است. علاوه بر این ، کاربران به توکن XVS دسترسی پیدا می کنند که به عنوان یک توکن حاکمیت BEP-20 کار می کند. کاربران می توانند از آن برای رأی دادن و بخشی از تصمیمات شبکه استفاده کنند. 

ونوس نیز یکی از بزرگترین پروتکل هایی که در بالای زنجیره هوشمند Binance اجرا می شوند. در 7 روز گذشته ، 1.21 هزار کاربر در این سیستم عامل حضور داشته اند كه مجموعاً 96.44 میلیون دلار رسیدگی كرده و 14760 معامله را پردازش كرده اند.. 

Venus Binance

شیرینی

شیرینی همچنین یکی از بزرگترین و محبوب ترین پروتکل هایی است که در بالای زنجیره هوشمند Binance اجرا می شود. این پروژه به عنوان یک پروتکل بازار غیرمتمرکز و خودکار عمل می کند که راه حل های تجارت NFT را نیز به کاربران ارائه می دهد. 

علاوه بر این ، BakerySwap همچنین در تلاش است تا به تکامل Uniswap ، یکی از بزرگترین پروتکل های DeFi در بازار ارزهای رمزپایه تبدیل شود. تفاوت اصلی این است که BakerySwap می تواند خدمات بهتری را با قیمت ارزان تر و به روشی بسیار کارآمد ارائه دهد. 

BakerySwap با رمز BAKE کار می کند که می تواند برای رأی دادن به دولت و همچنین برای دریافت سود سهام معاملات استفاده شود. علاوه بر این ، کاربران می توانند از رمز برای ایجاد وعده های غذایی دسته جمعی تصادفی ، ایجاد NFT منحصر به فرد استفاده کنند که به عنوان یک مورد جمع آوری شده و به عنوان یک ابزار کشاورزی برای BAKE کار کند.. 

شایان ذکر است که پاداش های ارائه شده توسط پلتفرم BAKE به مجموعه های نقدینگی شامل BUSD ، ETH ، BTC ، DOT ، LINK و BAKE در مقابل BNB است.. 

سکو رسیدگی شده 715 کاربر در 7 روز گذشته موفق به انجام بیش از 5،670 معامله شده اند. حجم کل معاملات معادل 2.32 میلیون دلار بود. 

شیرینی

پروتکل اسپارت

پروتکل اسپارت یک پروتکل برای نقدینگی تشویقی و همچنین دارایی های مصنوعی است که در بالای شبکه Binance Smart Chain اجرا می شود. با ایجاد انگیزه در سرمایه گذاران ، می توان طیف گسترده ای از مجموعه نقدینگی را ایجاد و ایجاد کرد که می تواند برای تولید رمزهای مصنوعی ، وام ، مشتقات و موارد دیگر مورد استفاده قرار گیرد.. 

با در دسترس قرار دادن استخرهای نقدینگی تشویقی ، می توان تشکیل سرمایه بازار را تأمین کرد و نقدینگی را تأمین کرد. با استفاده از مجموعه ای از هزینه های حساس به نقدینگی ، سیستم می تواند قدرت خرید رمز را همیشه اصلاح کند و رشد مقیاس پذیر را امکان پذیر کند. 

کاربران می توانند طیف گسترده ای از دارایی های مصنوعی را ایجاد کنند که از لنگرهای قیمت ارائه شده توسط استخرهای نقدینگی استفاده می کنند. این دارایی ها نیز توسط سهام مجموعه نقدینگی وثیقه می شوند. 

اسپارتایی

5 پروژه امیدوار کننده برتر در مورد واژه های نهایی زنجیره هوشمند Binance

بسیاری از پروتکل ها و سیستم عامل های دیگر در بالای شبکه Binance Smart Chain وجود دارد. Binance همچنین در حال گسترش راه حل ها و خدمات خود به تعداد زیادی از کاربران و تجار جدید است. در این 5 پروژه امیدوار کننده برتر در زنجیره هوشمند Binance ، ما دیده ایم که چگونه DeFi همچنان بر بازار غیرمتمرکز تسلط دارد. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me