banner
banner

کارگزاران فارکس استرالیا

ما تعداد زیادی از کارگزاران فارکس را در استرالیا بررسی کرده ایم ، 6 کارگزار برتر وجود دارد که با دستورالعمل های کیفیت ما مطابقت داشته و اقامت استرالیا را می پذیرند. موارد زیر را توصیه می کنیم:

کارگزاران فارکس استرالیا

بازارهای دریاسالار یکی از قابل اعتمادترین محیطهای تجاری را که می توانید پیدا کنید فراهم می کند. این اعتماد نه تنها با مدتها فعالیت بعنوان یک کارگزار برتر فارکس ، تقریباً 20 سال ، پشتیبانی می شود بلکه در هنگام اعتماد و حمایت از معامله گران توسط سختگیرترین سازمان های مالی تنظیم می شود.

این کارگزار به این واقعیت افتخار می کند که توسط نهادهای محترم متعددی در سراسر جهان تنظیم می شود و بدون توجه به نوع دارایی هایی که به دنبال تجارت هستند ، یک تجربه تجارت جامع را در اختیار بازرگانان قرار می دهد. همه اینها با پشتوانه برخی از بهترین سیستم عامل های تجارت در تجارت است.

آنها در استرالیا فعالیت می کنند که مهم است و دارای مجوز خدمات مالی استرالیا (AFSL) برای انجام فعالیت های خدمات مالی در استرالیا هستند ، محدود به خدمات مالی تحت پوشش شماره AFSL آن. 410681.

بررسی تفصیلی بازارهای دریاسالار ما را بخوانید

از Admiral Markets دیدن کنید

هشدار: CFD ابزار پیچیده ای هستند و به دلیل اهرم فشار زیاد به سرعت از دست می دهند. 79٪ حساب های سرمایه گذار خرده فروشی در هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. شما باید در نظر بگیرید که آیا می دانید CFD چگونه کار می کند و آیا توانایی پرداخت خطر بالای از دست دادن پول خود را دارید یا خیر.

کارگزاران فارکس استرالیا

eToro از نظر بازار فارکس یکی از بزرگترین نامها در صنعت است. آنها از سال 2007 فعالیت می کنند و به لطف مقررات عالی و عالی و تجربه تجارت بی نظیر که به افرادی که قصد دارند در تجارت اجتماعی یا فارکس شرکت کنند ، به یک نام مشهور در سراسر جهان تبدیل شده اند..

آنها اکنون مکانهایی در سراسر جهان دارند و به بیش از 7 میلیون تاجر در صدها کشور از جمله کل استرالیا خدمات ارائه می دهند.

eToro توسط بدنه های سطح بالا در سراسر جهان به شدت تنظیم می شود. این ارگان ها شامل CySEC در اتحادیه اروپا هستند که کارگزار را کاملاً مطابق با ESMA و همچنین FCA در انگلیس و ASIC در استرالیا سازگار می کند..

در استرالیا ، آنها در حال حاضر با نام تجاری eToro AUS Capital Pty Ltd با مجوز خدمات مالی استرالیا # 491139 فعالیت می کنند.

بررسی تفصیلی eToro ما را بخوانید

از eToro دیدن کنید

هشدار: لطفاً توجه داشته باشید که کلیه معاملات خطرناک است. 67٪ از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی در هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. شما باید فکر کنید که آیا توانایی پرداخت خطر بالای از دست دادن پول خود را دارید یا خیر. این محتوا فقط برای اهداف آموزشی است و توصیه ای برای سرمایه گذاری نیست.

کارگزاران فارکس استرالیا

AvaTrade اولین توصیه ما برای ساکنان استرالیا است ، دلیل این امر Ava Capital Markets Australia Pty Ltd است که در استرالیا توسط اوراق بهادار استرالیا & کمیسیون سرمایه گذاری (پروانه شماره 406684). ASIC تنظیم کننده شرکت ها ، بازارها و خدمات مالی استرالیا است و مسئول اطمینان از منصفانه و شفاف بودن بازارهای مالی آن است. مجوز و مقررات استرالیا فقط برای ساکنان استرالیا اعمال می شود.

در حالی که آنها در سال 2006 در ایرلند تاسیس شدند ، از آن زمان رشد کرده و به یکی از برترین کارگزاران فارکس در این بخش تبدیل شده اند و از آن زمان دفتر خود را در استرالیا اضافه کرده اند:

بازارهای سرمایه AvaTrade Australia Pty Ltd.

سطح 13

خیابان 2 پارک

سیدنی NSW 2000

استرالیا

کمترین میزان سپرده گذاری با حداقل 100 دلار در اکثر انواع حساب های موجود ، همراه با مقررات قابل احترام از تعدادی از ارگان های سراسر جهان ، AvaTrade را به گزینه ای محبوب برای معامله گران استرالیایی جدید و باتجربه تبدیل کرده است..

این کارگزار طیف گسترده ای از دارایی ها را برای تجارت ارائه می دهد که شامل بیش از 60 جفت ارز و بازارهای دیگر برای تجارت سهام ، ETF ، رمزنگاری و غیره است. کاربران AvaTrade همچنین می توانند از طیف گسترده ای از محتوای آموزشی با مطالب بصیرت متناسب با تمام سطح معامله گران بهره مند شوند.

بررسی دقیق AvaTrade ما را بخوانید

بازدید آواتجارت

هشدار: تجارت فارکس / CFD & گزینه های حاشیه ای سطح بالایی از خطر را به همراه دارد و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. درجه بالای اهرم فشار می تواند بر علیه شما و همچنین برای شما موثر باشد. قبل از تصمیم گیری برای تجارت هرگونه محصولات دارای اهرم مالی ، باید اهداف سرمایه گذاری ، سطح تجربه و اشتهای ریسک خود را با دقت در نظر بگیرید.

کارگزاران فارکس استرالیا

XM در دوره ای که سپری شده است ، آنها موفق شده اند به یکی از نامهای فوری قابل شناسایی در تجارت فارکس تبدیل شوند و همچنین کارگزاران فارکس در رتبه برتر جهانی هستند. این نه تنها به دلیل انطباق عالی نظارتی آنها در سراسر جهان است ، بلکه توسط CySEC و ASIC و همچنین دو تنظیم کننده درجه یک دیگر تنظیم می شوند ، بلکه همچنین به دلیل اینکه در استرالیا نیز تنظیم می شوند.

Point Trading of Financial Instruments Pty Ltd توسط کمیسیون سرمایه گذاری اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا مجاز و تنظیم می شود (پروانه شماره 443670).

این کارگزار نیازهای بازار فارکس را در بیش از 196 کشور جهان تأمین می کند. این امر آنها را به یکی از در دسترس ترین واسطه های موجود در صنعت برای تمام سطوح تاجران تبدیل می کند. این مورد را با یک بخش آموزش استثنایی و دارایی های متنوعی برای تجارت مرتبط کنید و یک ترکیب برنده با XM خواهید داشت.

بررسی دقیق XM ما را بخوانید

از XM دیدن کنید

هشدار: تجارت فارکس و ابزارهای مالی اهرمی خطر قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما نباید بیش از توان مالی خود برای از دست دادن سرمایه گذاری کنید و باید اطمینان حاصل کنید که خطرات موجود را کاملاً درک می کنید. تجارت محصولات اهرمی ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. تجارت کالاهای غیر اهرمی مانند سهام همچنین با خطر روبرو می شود زیرا ارزش سهام می تواند سقوط کند و همچنین افزایش یابد ، که این می تواند به معنای بازگشت کمتر از آنچه در ابتدا بودید باشد..

CityIndex

CityIndex نام تجاری GAIN Capital Australia Pty Ltd. است. آنها دفاتر دارند در خیابان 100 هریس ، پیرمونت ، نیویورک 2009 (ACN 141 774 727 ، AFSL 345646) صادر کننده CFD است و محصولات خارج از بورس معامله می شوند.

نام تجاری GAIN Capital که در محافل مالی در سراسر جهان شناخته شده اند و همچنین در بورس اوراق بهادار نیویورک ذکر شده اند. از نظر کارگزار در این بخش ، شاخص شهر یکی از سنگ بناهای کل صنعت است که از سال 1983 وجود داشته است.

با چنین سابقه طولانی ، جای تعجب نیست که City Index برای بسیاری از بازرگانان باتجربه Aussie که با تنظیم مقررات در قالب چندین بدنه درجه یک ، به دنبال عملیاتی امن هستند ، به مقصد تبدیل شده اند..

هنوز کارگزار به تکامل خود ادامه می دهد و به لطف یک فضای بسیار رقابتی و کم هزینه با انتخاب بالای دارایی برای انتخاب ، مکانی عالی برای رشد تجار جدید در صنعت فراهم می کند..

تمام معاملات شامل ریسک است و زیان می تواند بیش از سپرده باشد.

بررسی تفصیلی CityIndex ما را بخوانید

از CityIndex دیدن کنید

هشدار: CFD ابزار پیچیده ای هستند و به دلیل اهرم فشار زیاد به سرعت از دست می دهند. 73٪ از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی در هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. شما باید در نظر بگیرید که آیا می دانید CFD چگونه کار می کند و آیا توانایی پرداخت خطر بالای از دست دادن پول خود را دارید یا خیر. سرمایه در معرض خطر.

کارگزاران فارکس استرالیا

FX M در سال 2011 در اروپا تاسیس شد. دفتر مرکزی آنها در حال حاضر در قبرس است اما خدمات در تجارت فارکس و بسیاری دارایی های دیگر را به بازرگانان در سراسر جهان از جمله تمام مناطق استرالیا ارائه می دهند. آنها به سرعت به یکی از برترین کارگزاران فارکس در کل بخش تبدیل شده اند.

حداقل سپرده FXTM بسته به نوع حساب شما از 10 دلار فقط شروع می شود. این بدان معناست که تجارت از طریق FXTM برای همه سطح معامله گران در دسترس است. به این موارد اضافه شده ، آنها یک کارگزار بسیار خوب تنظیم شده با پشتیبانی از چندین نهاد محترم از جمله CySEC در اروپا و FCA در انگلستان هستند.

این آیین نامه قابل اعتماد ، یک دامنه رقابتی از هزینه های تجاری و در دسترس بودن بیش از 250 دارایی برای تجارت ، همچنان FXTM را به گزینه ای محبوب برای Aussies تبدیل می کند.

بررسی دقیق FXTM ما را بخوانید

از FXTM دیدن کنید

هشدار: تجارت فارکس و ابزارهای مالی اهرمی خطر قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما نباید بیش از توان مالی خود برای از دست دادن سرمایه گذاری کنید و باید اطمینان حاصل کنید که خطرات موجود را کاملاً درک می کنید. تجارت محصولات اهرمی ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. تجارت کالاهای غیر اهرمی مانند سهام همچنین با خطر روبرو می شود زیرا ارزش سهام می تواند سقوط کند و همچنین افزایش یابد ، که این می تواند به معنای بازگشت کمتر از آنچه در ابتدا بودید باشد..

چیست ASIC?

این مخفف عبارت: کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا است.

این یک نهاد مستقل دولت استرالیا است که به عنوان تنظیم کننده شرکتی استرالیا عمل می کند. نقش ASIC اجرای و تنظیم قوانین شرکت و خدمات مالی برای حمایت از مصرف کنندگان و سرمایه گذاران استرالیایی است.

ASIC در اول ژوئیه سال 1998 تاسیس شد و این به دنبال توصیه های Wallis Inquiry بود. اختیارات و دامنه ASIC توسط قانون کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا ، 2001 (Cth) تعیین می شود

آیا این کارگزاران مشتریانی از همه ایالت ها را می پذیرند?

در حالی که بسیاری از کارگزاران فارکس را در این وب سایت نشان می دهیم ، فقط کارگزارانی که در این صفحه وجود دارند در حال حاضر مشتریانی را از استرالیا می پذیرند. هیچ محدودیت منطقه ای برای ایالت ها یا سرزمین های منفرد استرالیا وجود ندارد. (نیو ساوت ولز ، کوئینزلند ، استرالیای جنوبی ، تاسمانی ، ویکتوریا ، استرالیای غربی ؛ و سه قلمرو داخلی: قلمرو پایتخت استرالیا (ACT) ، قلمرو شمالی و قلمرو خلیج جرویس.)

آیا می توانم با پشتیبانی مشتری تماس بگیرم?

ما کارگزار فارکس را در استرالیا توصیه می کنیم که پشتیبانی 24/7 از تمام استرالیا را ارائه می دهد. در بیشتر موارد ممکن است از طریق تلفن ، ایمیل یا گپ زنده استفاده کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me