banner
banner

به روزرسانی SALT پس از عزیمت مدیر عامل شرکت

پس از سال 2017 که قطعاً یکی از بهترین سالها برای فناوری رمزپایه و بلاکچین بود ، سال 2018 مشکلات زیادی را برای پروژه های رمزنگاری مختلف از جمله نمک, بستر اعطای وام و پشتوانه بلاکچین وام و وام قرض الحسنه.

پس از تعلیق عضویت جدید در ماه فوریه ، SALT در جولای 2018 بار دیگر وصله خشن را آغاز کرد ، زمانی که مدیر عامل آن ، شاون اوون ، ناگهان تصمیم به ترک شرکت گرفت.

این واقعه بسیار اندکی پس از آن اتفاق افتاد نکسو (یکی از قوی ترین رقبای SALT ، همچنین ارائه دهنده وام تحت حمایت بلاکچین) پیشنهاد خرید شرکت را داده است. در روز جمعه آن هفته ، نکسو یک مقاله را منتشر کرد نامه نیت (LOI) برای خرید دارایی های SALT مانند “مطالبات قابل دریافت وام با وثیقه های مربوطه ، دارایی های مارک و بانک اطلاعاتی مشتری.”

از آنجا که جزئیات رسمی بسیار کمی به روشنایی منجر شد ، این عزیمت ناگهانی باعث فشارهای ناگوار زیادی برای SALT شد ، حتی برخی از افراد به احتمال کلاهبرداری خروج اشاره کردند ، این یک عمل متقلبانه توسط مروجین غیراخلاقی ارزهای رمزنگاری شده است که پس از ناپدید شدن با پول سرمایه گذار ، ICO پروژه (عرضه اولیه سکه).

بعد از آن چه اتفاقی افتاد?

برای مبتدیان ، پیشنهاد Nexo به طور گسترده ای توسط جامعه SALT رد شد و اخم خود را نسبت به این نوع تبلیغات تبلیغاتی اعلام کرد. بعداً ، رئیس دفتر موقت و مدیر عامل ، بیل سینکلر ، شان اوون جایگزین شد ، همانطور که توسط مقامات رسمی پلت فرم توصیف شده است پست وبلاگ.

مدیر عامل جدید فرصتی را برای ابراز اطمینان به پروژه و خوش بینی در مورد آینده SALT از دست نداد و اظهار داشت: “من مشتاقانه منتظر ایجاد پلی از ادامه نوآوری بین خدمات مالی سنتی و بلاکچین هستم. کار با چنین افراد باهوش و فداکاری بسیار خوشحال کننده بوده است و ما در حال شروع کار هستیم. “

4

منبع: ویکی پدیا

علیرغم همه چالش ها و موانع ، SALT به نظر نمی رسید که توسعه خود را متوقف کند ، زیرا پست های وبلاگ بیشتر و اعلام شده از وقایع مختلف همچنان در وبلاگ متوسط ​​پلت فرم.

حوادث پس از آن ، تمام شایعات قبلی را غیرمستند تعریف کرد. در اخیر پست وبلاگ از اول آگوست ، بیل سینکلر مصمم بود که به تعهد این شرکت به نوآوری های آینده اشاره کند. به همین ترتیب ، مدیر عامل شرکت به آرامی از علاقه نشان داده شده توسط رقبای مختلف برای خرید SALT قدردانی کرد.

“اخیراً ، SALT تعدادی پرسش بازاریابی دریافت کرده است که نشان می دهد علاقه مند به خرید تجارت ما هستند. در حالی که ما از علاقه رقبا به هدف و مدل تجاری خود قدردانی می کنیم ، شرکت ما برای فروش نیست و همچنین ما به دنبال M نیستیم&فعالیت های A (ادغام و ادغام) ” او اعلام کرد.

مدیرعامل با ابراز اطمینان کامل از پروژه ای که نمایندگی می کند ، پست وبلاگ را به پایان رساند “با بیش از 50 میلیون دلار وام تا به امروز خدمات پذیرفته شده ، بیش از 70،000 وام و اعتبار فعال در 3 كشور ، جامعه باید مطمئن باشد كه SALT همچنان قوی است و به بهبود محصولات ، خدمات و در دسترس بودن خود اختصاص داده است.”

برنامه جدید POA SALT

طی هفته های بعد ، SALT با اعلام جدیدی عطش خاموش نشدنی برای توسعه را نشان داد برنامه اثبات دسترسی (POA) به منظور گسترش انعطاف پذیری عضو است.

“با معرفی مدتها انتظار POA ، اکنون اعضا now در مورد ساختار وامهای خود به انعطاف پذیری بیشتری دسترسی پیدا می کنند. این به اعضای فرصت می دهد تا رویکرد خود را متناسب با نیازهای شخصی خود برای وام انتخاب کنند. اعضای دیگر برای دسترسی به محدودیت های وام دیگر نیازی به استفاده از واحدهای عضویت SALT ندارند. آنها به راحتی می توانند از واحدهای عضویت SALT خود برای سفارشی کردن وام خود استفاده کنند. “ پست وبلاگ توصیف می کند.

به طور خلاصه ، POA راهی ساده برای تغییر شرایط وام با استفاده از رمز SALT در اختیار کاربران پلتفرم قرار می دهد.

خدمات SALT اکنون در 35 ایالت ایالات متحده در دسترس است

حتی چشمگیرتر از آن شرکت است گسترش از فعالیت خود در 20 ایالت دیگر در ایالات متحده است. با این اقدام ، SALT با گسترش نفوذ خود در بازار به 35 ایالت ، از مجموع 50 ایالت در ایالات متحده آمریكا ، 60 درصد بازار خود را گسترش داد. این واقعیت که SALT این کار را در طول بازار خرس مدیریت کرده باید خود اثبات این باشد که منظور شرکت از تجارت است. همانطور که الهام بخش این واقعیت است که SALT موانعی مانند مقیاس وسیع جغرافیایی ایالات متحده و تنوع نظارتی بین همه کشورهای درگیر را با مشکل روبرو کرده است..

“تا همین اواخر ، SALT Lending در 15 حوزه قضایی ایالات متحده و همچنین نیوزیلند و انگلستان فعالیت می کند. پیگیری فعال ما از فرصت های اضافی برای فعال کردن اعضای خود نتیجه خوبی داده است. ما مفتخریم که اضافه کردن 20 حوزه قضایی جدید را در ایالات متحده اعلام می کنیم که در آنها می توانیم فعالیت خود را در مجموع برای 35 کشور گسترش دهیم. در واقع ما 60 our دامنه خود را گسترش داده ایم. با ادامه رشد ما ، ما پیش بینی می کنیم در مورد محل کار خود اعلامیه های بیشتری اعلام کنیم. امروز خوشحالیم که به خدمات گسترده اعضای جدید خدمات ارائه می دهیم. ”.

1

منبع: https://blog.SALTlending.com

یک مشارکت جدید به نفع سازمانهای غیر انتفاعی

SALT همچنین از طریق a اعلام کرده است پست وبلاگ بنیاد SALT Bridge ، “سازمان خواهران بشردوستانه” آن ، با همکاری بنیاد Doing Good برای کمک به سایر سازمانهای کوچک غیر انتفاعی همکاری می کند.

معرفی قیمت گذاری پویا

در آن پست وبلاگ, SALT رکوردشکنی و این واقعیت را که دیگر فقط یک شرکت تازه کار نیست توصیف می کند. این پست همچنین یک نگاه اجمالی به چگونگی تغییر جهت شرکت به سمت یک مدل قیمت گذاری پویا ، کلیه مزایای آن و چگونگی این حرکت بازتاب هر آنچه SALT از تجربیات خود و جامعه خود آموخته است ، ارائه می دهد..

2

منبع: Adobe Stock

هنگام خرید عضویت های SALT به طور مستقیم از وام SALT ، کاربران از سیاست بازپرداخت رقابتی ، “محدودیت خرید بدون مقدار در قیمت تعیین شده” ، “عدم لغزش قیمت” و امکان مشاهده به روزرسانی های قیمت در داشبورد وام گیرنده بهره مند می شوند. در زمان واقعی.

“هدف ارائه قیمت رقابتی و تجربه آسان برای مشتریان است,”مدیر عامل شرکت بیل سینکلر اعلام کرد.

بر اساس همه اتفاقات فعلی ، SALT به خوبی می تواند به عنوان یک نمونه کامل از حرفه ای توصیف شود. نیمه اول سال 2018 ، یک دوره هیجان انگیز برای شرکت بود ، با فراز و نشیب های زیادی ، اما SALT نه تنها موفق شد از همه موانع و موانع موجود در این راه عبور کند ، بلکه توانست درجه تحول چشمگیری را در همه جبهه ها حفظ کند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me