banner
banner

نحوه ایجاد کیف پول کاغذی بیت کوین

ما قبلاً در مورد کیف پول های کاغذی بیت کوین کاملاً جزئی صحبت کرده ایم. بنابراین تا این مرحله ، باید بدانید کیف پول های کاغذی بیت کوین چیست و چگونه کار می کنند. اما اگر فکر می کنید که چگونه این کیف پول های کاغذی را به طور واقعی ایجاد کنید ، دیگر به دنبال این نباشید در این مقاله ، ما جزئیات ریز و درشت چگونگی راه اندازی کیف پول بیت کوین و جایگزین کاغذی آن را مرور خواهیم کرد..

نحوه ایجاد کیف پول کاغذی بیت کوین

از آنجا که این مقاله است آموزش ایجاد کیف پول بیت کوین, مناسب خواهد بود که تمام مراحل را به صورت گام به گام طی کرده و هر مرحله را به روشنی توضیح دهیم. بیایید به آن بپردازیم.

1. مولد کیف پول کاغذی بیت کوین

تعدادی وجود دارد ژنراتورهای مختلف کیف پول کاغذی بیت کوین که می توانید انتخاب کنید. برای این آموزش ، ما از یک مولد محبوب کیف پول کاغذی استفاده خواهیم کرد, BitAddress.

کیف پول بیت کوین ایجاد کنید

صفحه اصلی Bitaddress

گزینه های دیگری برای تولیدکنندگان کیف پول وجود دارد و می توانید برخی از آنها را جستجو کنید ، اما برای این آموزش ما باید به یک تولید کننده بسنده کنیم.

2. آدرس Bitcoin ایجاد کنید

برای تولید کلید خصوصی و آدرس های عمومی خود ، تنها کاری که باید انجام دهید این است ماوس را به سادگی حرکت دهید تا زمانی که درصد بالای تولید کننده به 100٪ تبدیل شود.

ایجاد آدرس بیت کوین

ایجاد آدرس بیت کوین

به تفاوت این دو تصویر توجه کنید. ارقام درصد بالای ژنراتور از 1٪ به 99٪ تبدیل شده است. وقتی به 100٪ رسید ، آدرس بیت کوین خود را خواهید داشت.

کیف پول کاغذی بیت کوینکیف پول کاغذی بیت کوین که به تازگی تولید شده است

3. یک کیف پول کاغذی تازه تولید شده

حالا شما هم می توانید کیف پول بیت کوین را همانطور که هست چاپ کنید یا می توانید کمی وقت بگذارید و کمی سفارشی کنید تا حتی بهتر شود. در مرحله بعدی می خواهید بر روی برگه “کیف پول کاغذی” درست در کنار برگه “کیف پول تنها” کلیک کنید.

پس از ورود به زبانه کیف پول کاغذی ، تعدادی انتخاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت. می توانید کارهای هنری را پنهان کنید اما مهمتر از همه این است که مجبور باشید تعداد آدرس موردنظر خود را برای تولید آدرسهای موردنظر برای چاپ در هر صفحه انتخاب کنید.

کیف پول کاغذی خود را چاپ کنید

کیف پول کاغذی آماده چاپ

4. کیف پول کاغذی خود را تولید و چاپ کنید

پس از سفارشی کردن کیف پول کاغذی ، پیش بروید و نماد “ایجاد” را فشار دهید. بعد از اینکه یک کیف پول کاغذی تولید کردید ، فقط کافی است کیف پول کاغذی خود را چاپ کنید.

5. کیف پول کاغذی خود را تأمین کنید

پس از چاپ کیف پول کاغذی خود ، بدیهی است که این کار را انجام خواهید داد باید کیف پول را تأمین مالی کنید در غیر این صورت ارزش کیف پول بیش از کاغذی نیست که روی آن چاپ شده است. با استفاده از آدرس عمومی چاپ شده روی کیف پول می توانید پول را به کیف پول کاغذی خود بفرستید. این دقیقاً مانند هر معامله دیگر با بیت کوین کار می کند.

6. موجودی کیف پول کاغذ Bitcoin را بررسی کنید

بعد از اینکه کیف پول کاغذی خود را تأمین کردید, آخرین کاری که باید انجام دهید بررسی تعادل کیف پول کاغذ بیت کوین است. همیشه تأیید هر معامله به عنوان یک اقدام پیشگیرانه مهم است ، اگر نه چیز دیگری.

به منظور بررسی تعادل خود را, شما می توانید ساده به بیش از به blockchain.info یا متخصص بلاک. تأیید معامله خود با استفاده از این سرویس ها به سادگی وارد کردن آدرس بیت کوین است.

جوانب مثبت و منفی کیف پول های کاغذی

طرفداران:

 • کیف پول کاغذی آفلاین است.
 • حامل کلیدهای خصوصی را کنترل می کند
 • ساخت آن بسیار ارزان است.
 • مناسب برای ذخیره سازی.

موارد منفی:

 • کاغذ مطمئن ترین روش برای ذخیره پول دیجیتال نیست.
 • در صورت گم شدن یا سرقت ، راهی برای بازیابی بیت کوین وجود ندارد.
 • مستعد آسیب است.

کیف پول کاغذی Altcoin

همانطور که ممکن است از آموزش یاد گرفته باشید ، ایجاد کیف پول کاغذی بیت کوین کاری دشوار است. اما در مورد کیف پول های کاغذی altcoin چطور؟ خوب, بیشتر آلت کوین های معروف مولد کیف پول کاغذی مخصوص به خود دارند. بنابراین ، اگر یک کیف پول کاغذی اتریوم یا یک کیف پول کاغذی litecoin می خواهید ، می توانید به راحتی یک تولید کننده آدرس را به صورت آنلاین پیدا کنید.

با این حال ، اگر به برخی از ارزهای رمزپایه کمتر استفاده شده علاقه دارید ، پس احتمالاً مجبور به یادگیری ایجاد دستی کیف پول کاغذی هستید. ایجاد دستی کیف پول کاغذی اساساً ضروری است کلیدهای خصوصی خود را صادر کنید و آن را روی یک کاغذ چاپ کنید.

خواندن: بهترین کیف پول های Altcoin: 11 کیف پول برای ذخیره ایمن Altcoins شما

ایجاد دستی کیف پول کاغذی

بیایید نگاهی به چگونگی ایجاد دستی کیف پول کاغذی اتریم بیندازیم:

 1. ابتدا باید آدرس کیف پول خود را کپی کنید.
 2. دوم ، شما کلید خصوصی خود را می خواهید.
 3. هنگامی که کلید خصوصی و آدرس های عمومی خود را دارید ، می توانید آن را همانطور که هست چاپ کنید یا ابتدا کدهای QR تولید کنید ، که برای سهولت استفاده توصیه می شود.
 4. پس از چاپ کدهای QR ، در اصل یک کیف پول کاغذی ایجاد کرده اید.

دست آخر ، شما می خواهید جزئیات کیف پول خود را از رایانه پاک کنید. از آنجا که در شرف حذف کیف پول هستید ، می خواهید ابتدا مطمئن شوید که بودجه ای در کیف پول شما وجود ندارد.

درحال حذف ردپای کیف پول کاغذی خود

برای حذف جزئیات کیف پول خود ، کاوشگر پرونده را باز کنید:

 1. C: \
 2. C: \ کاربران \
 3. C: \ کاربران \ [نام کاربری] \
 4. C: \ کاربران \ [نام کاربری] \ AppData \
 5. C: \ کاربران \ [نام کاربری] \ AppData \ رومینگ \ [نام برنامه Wallet] \

وقتی کیف پول را در فهرست رایانه پیدا کردید, پیش بروید و پرونده wallet.dat را حذف کنید.

جایگزین فیزیکی برای کیف پول های کاغذی

قبل از پایان مقاله ، مهم است که ما در مورد روش های دیگر ذخیره فیزیکی بیت کوین بحث کنیم. اگرچه کیف پول های کاغذی می توانند بسیار مفید باشند ، اما ایده آل ترین روش برای ذخیره مقادیر زیادی بیت کوین نیستند. تنها راهی که می توانید مقادیر زیادی بیت کوین را در آن ذخیره کنید ، استفاده از کیف پول سخت افزاری است.

کیف پول سخت افزار

کیف پول سخت افزاری مطمئن ترین روشی است که می توانید برای ذخیره بیت کوین خود استفاده کنید. این کیف پول ها دارای تعدادی ویژگی امنیتی داخلی هستند که عملا آنها را غیرقابل نفوذ می کند. اگر بیت کوین خود را در کیف پول سخت افزاری ذخیره کنید و از تمام ویژگی های امنیتی آن استفاده کنید ، هرگز نمی توانید بیت کوین خود را گم کنید..

به عنوان مثال ، اگر کیف پول سخت افزاری شما به سرقت رفته باشد ، مجرمان بدون اجازه شما نمی توانند به بیت کوین های شما دسترسی پیدا کنند. اما مهمتر, بدون دسترسی فیزیکی به کیف پول خود ، می توانید بیت کوین را بازیابی کنید. به همین ترتیب ، اگر کیف پول سخت افزاری شما آسیب ببیند ، می توانید بیت کوین خود را در کیف پول سخت افزاری دیگری بازیابی کنید.

بهترین کیف پول های سخت افزاری

[شناسه go_pricing = ”hdwwallet”]

1. لجر نانو

Ledger Nano به عنوان یکی از ایمن ترین کیف پول های سخت افزاری ارزهای رمزپایه در نظر گرفته شده است. جدا از بیت کوین ، از اتر و چند ارز رمزپایه دیگر نیز پشتیبانی می کند.

کیف پول سخت افزاری

2. ترزور

Trezor یک کیف پول سخت افزاری است و همچنین به عنوان دستگاه امضای معاملات آفلاین کار می کند. این یک طیف گسترده ای از ویژگی های امنیتی است ، که آن را به یکی از بهترین کیف پول های سخت افزاری تبدیل کرده است.

کیف پول سخت افزاری

3. KeepKey

KeepKey با بقیه کیف پول های سخت افزاری کمی متفاوت است. همچنین به عنوان یک مولد پین تصادفی عمل می کند ، که برای دسترسی به کیف پول سخت افزاری مورد نیاز است. KeepKey اطمینان می دهد که حتی اگر کیف پول شما به سرقت برود ، محتوای آن تا زمانی که نتوانید آنها را در دستگاه دیگری بازیابی کنید ، ایمن خواهد ماند

کیف پول سخت افزاری

نتیجه

امیدواریم بعد از خواندن این مقاله ، برخی از مزایا و معایب استفاده از کیف پول های کاغذی را بدانید. اما مهمتر از همه ، هر وقت نیاز به کیف پول کاغذی بیت کوین پیدا کردید ، می توانید کیف پول های کاغذی ایجاد کنید.

ما همچنین این آزادی را به شما دادیم که در مورد اهمیت امنیت و چگونگی ارائه کیف پول های سخت افزاری برای نگهداری بیت کوین های شما کیف پول های سخت افزاری به شما یادآوری کنیم. اگر به نظر شما این مقاله آموزنده و سرگرم کننده است ، چرا بررسی سایر موارد فقط به عنوان مقالات آموزنده در مورد استفاده از بیت کوین و افزایش پول دیجیتال را در نظر نمی گیرید..

خواندن: در اینجا 9 بهترین کیف پول بیت کوین که می شناسیم و اعتماد داریم آورده شده است

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me