banner
banner

Crypto Market Daily 6 2.6) | در پایان این هفته به ادغام نیاز است ، در صورت کاهش بازار به اولین سطح پشتیبانی توجه کنید

قرارداد دائمی BTC:

شخصیت سطح:4H- صعودی

این نمودار 4H BTC است ، روند صعودی پس از ادغام در طی هفته گذشته متوقف نمی شود. در واقع ، اگر نمودار را بزرگ کنیم ، قیمت اخیراً در کانال صعودی در حال حرکت است ، و پس از شکستن سطح مقاومت 9600 $ ، سیگنالی از موج فرمت ظاهر می شود زیرا پمپ شب گذشته می تواند به عنوان موج 3 از 5 باشد موج سطح بزرگتر قیمت در برابر 9750 دلار مقاومت کرد ، با آخرین پمپ بزرگ مقایسه کنید ، حجم صعودی این بار واضح است که بیشتر است ، و این شرایط تایید کننده نظریه 5 موج سرسخت است.

از نظر تئوری ، BTC در یک بازگرداندن کوتاه مدت حرکت می کند ، اگر روند حمایت 9520 دلار پشتیبانی کند ، به این معنی است که پیش بینی صعودی قوی تر است و روند ادامه خواهد داشت. با این حال ، MACD هنوز برای مدت زمانی واگرایی را نشان می دهد ، ممکن است ادغام اتفاق بیفتد زیرا نیازهای بازار باعث تقویت پمپ می شود. سرمایه گذاران می توانند منتظر بمانند تا قیمت 9500 دلار تثبیت شود و سپس وارد بورس شوند. شکست تا 9000 دلار نشانه دیگری از پایان این مرحله صعودی است.

شخصیت سطح:1D – سرسخت

این نمودار سطح روزانه BTC است ، در تجزیه و تحلیل دیروز ، من همیشه معتقدم که به دلیل حجم کم ، روند رو به عقب می رود. با این حال ، حجم سنگین شبانه باعث شده است که قیمت شوک اخیر بین 9200 تا 9600 دلار شکسته شود. پس از چند ساعت ، روند ثابت کرد که شکستن یک شکست غلط نیست زیرا قیمت همچنان بر روی 9600 دلار ثابت است.

از احساس اخیر بازار ، روند ممکن است به سرعت سطح مقاومت بالایی را پس از یک تحکیم کوتاه مدت شکست. به شخصه ، من هنوز هم معتقدم که سطح فعلی نمی تواند به قیمت مستقیم مقاومت در برابر 9800 100 10000 دلار کمک کند. پیش بینی احتمالی این است که روند ممکن است در آخر هفته 9500 96 9600 $ ادغام شود و سپس پمپ بعدی را 1 یا 2 هفته آینده شروع کنید.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 9700 دلار:9800 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:9550 دلار پشتیبانی میان مدت:9420 دلار

قرارداد دائمی ETH

شخصیت سطح: 4H- صعودی

این نمودار 4 ساعته ETH است ، منطقه مقاومت اخیر بین 212 و 224 دلار است. روند در پایان موج سوم صعودی حرکت می کند و اکنون زمان ورود به موج چهارم صعودی است.

MACD از ETH قوی تر از BTC است زیرا انرژی برتر اخیر بزرگتر از انرژی قبلی است همانطور که نمودار نشان می دهد. این یک روند صعودی است ، این بدان معنی است که پایین برداشتن زیر 195 دلار نخواهد بود ، اگر شکست 195 دلار به معنای پایان این مرحله صعودی باشد.

داده های حجم نیز نشان می دهد که وجوه خرید در این روزها به تدریج در حال رشد است. سرمایه گذاران فقط می توانند به پایان عقب نشینی توجه کرده و جهت گیری آینده را با سطح حمایت قضاوت کنند.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 212 دلار:224 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:195 دلار پشتیبانی میان مدت:184 دلار

قرارداد دائمی XRP

شخصیت سطح:4H- صعودی

قرارداد دائمی OKEx XRP: نمودار 4 ساعته نمودار نشان می دهد که XRP نتوانسته است سطح مقاومت 0.2840 دلار را در طول روز آزمایش کند ، مطمئناً به این معنی نیست که زمان بازپس گیری است. تاریخچه XRP را مرور کنید ، هنگامی که بیشتر نشانگرهای فنی نشان می دهند پمپاژ آن متوقف می شود ، همیشه صعودی خواهد بود.

اما این بار ، حجم خرید در مقایسه با پمپ شب گذشته کمتر می شود. Pullback هنوز یک رویداد مهم است زیرا سرمایه گذاران باید توجه بیشتری به اثربخشی پشتیبانی 0.2727 دلار داشته باشند ، و این با سایر سکه ها یکسان نیست ، اگر حجم خرید بالا نرود ، XRP همیشه تخلیه بیشتری خواهد کرد. اطمینان حاصل کنید که ادغام می تواند کمی بالاتر از 0.2727 دلار تثبیت شود ، پس زمان مناسب برای ورود است.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت: مقاومت متوسط ​​0.2840 دلار: $0.2895

پشتیبانی کوتاه مدت: $0.2727 پشتیبانی میان مدت$0.2620

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me