banner
banner

نحوه خرید نشانه های EOS در Binance

EOS ششمین سکه بزرگ جهان با استفاده از سرمایه بازار است که در حال حاضر ارزش کل عرضه تقریبا 5 میلیارد دلار دارد. با افزایش استفاده از بلاکچین و برنامه های غیرمتمرکز در جریان اصلی ، سکه EOS به راحتی می تواند از نظر ارزش حتی بالاتر برود. این سکه پیش از این در آوریل 2018 رهبران بازار را تهدید کرد ، زمانی که برای مدت کوتاهی 21 دلار را شکست. برای تجزیه و تحلیل بیشتر می توانید مقاله پیش بینی قیمت EOS UseTheBitcoin را مطالعه کنید.

پیش از این راهنمای نحوه خرید سکه های EOS را به صورت پرطرفدار بخوانید بینانس تبادل.

EOS چیست?

EOS توسط شرکت Block.one ایجاد شده است ، یک پلت فرم بسیار شبیه به Ethereum است. به عنوان یک بستر قرارداد هوشمند ، انواع کاربران قادر به ساخت برنامه های بلاکچین در شبکه EOS هستند. هدف انعطاف پذیری و مقیاس پذیری بیشتری نسبت به شبکه Ethereum است.

مشخصه اصلی EOS تاکنون فروش توکن آن بوده است که تقریباً یک سال به طول انجامید و بیش از 4 میلیارد دلار درآمد داشت ، و این بزرگترین فروش توکن تاکنون است. در همان زمان فروش توکن در اواسط سال 2018 به پایان رسید ، این تیم شبکه اصلی EOS را راه اندازی کرد و یک توکن از توکن های نگهدارنده ERC20 به نشانه های بومی EOS داد. از آن زمان تاکنون چندین dApp و ICO در بلاکچین EOS راه اندازی شده اند.

حال بیایید ببینیم که چگونه می توانید اولین نشانه های EOS خود را خریداری کنید.

مرحله 1: ثبت نام برای یک حساب در بینانس

این راهنما نحوه خرید توکن های EOS را در صرافی Binance با BTC یا ETH بررسی می کند. در این مرحله ، تعداد بسیار کمی از صرافی ها دارای جفت های EOS و Fiat هستند.

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، اولین قدم ایجاد یک حساب Binance است. این فرآیند باید سریع و آسان انجام شود و تقریباً در هر کجای دنیا برای افراد قابل استفاده است.

ثبت نام binance 3

مرحله 2: حساب خود را تأیید کنید

قبل از شروع تجارت ، باید چندین اسناد تأیید را به تیم Binance ارسال کنید. همچنین ، از این فرصت استفاده کنید و اقدامات امنیتی مانند احراز هویت 2-عامل را برای حساب خود تنظیم کنید.

مرحله 3: BTC یا ETH را به حساب Binance خود ارسال کنید

پس از راه اندازی حساب خود ، مقداری سکه BTC یا ETH را به کیف پول Binance ارسال کنید. اگر هیچ کدام از این دو سکه را ندارید ، یا می خواهید بیشتر در رمزنگاری سرمایه گذاری کنید ، می توانید رمزگذاری را با کارت اعتباری از چندین سایت خریداری کنید ، مانند کویناما یا تغییر.

برای سپرده گذاری ، به بالای صفحه خود بروید و “وجوه” ، سپس “سپرده ها” را انتخاب کنید.

سپرده Binance 3

از منوی کشویی سکه مورد نظرتان را برای واریز انتخاب کنید. اکنون آدرس کیف پول به شما داده می شود تا سکه های خود را به آنها ارسال کنید. مطمئن شوید که فقط سکه مشخص شده را ارسال می کنید (به عنوان مثال BTC به کیف پول BTC یا ETH به کیف پول ETH). هر سکه دیگری که به اینجا بفرستید ممکن است مفقود شود.

مرحله 4: منتظر تأیید شوید

بسته به بار شبکه ، ممکن است کمی طول بکشد تا تراکنش شما انجام شود. قبل از پیشرفت صبر کنید تا Binance تأیید کند که معامله با موفقیت انجام شده است.

مرحله 5: جفت BTC یا ETH را پیدا کرده و انتخاب کنید

هنگامی که سکه ها در کیف پول Binance شما قرار گرفتند ، به قسمت صرافی سایت بروید. برای رفتن به اینجا ، به بالای صفحه بروید و “Exchange” ، سپس “Basic” را انتخاب کنید.

حالا به سمت راست صفحه بروید. سکه ای را که می خواهید با آن تجارت کنید (BTC ، ETH ، USDT یا BNB) انتخاب کنید و EOS را در نوار جستجو تایپ کنید. روی جفتی که ظاهر می شود کلیک کنید (به عنوان مثال EOS / BTC یا EOS / ETH).

eos binance 1

اختیاری: برای خرید در زمان مناسب از ابزارهای پیشرفته Binance استفاده کنید

در بخش تجارت ، Binance ابزارها و داده های زیادی را برای کمک به شما در تجارت هوشمندتر ارائه می دهد. آنها تاریخچه قیمت و سفارشات و نمودارهای قیمت زنده و قابل تنظیم دارند. شما همچنین می توانید سفارشات محدود را انجام دهید. با سفارشات محدود ، قیمتی را که می خواهید EOS را بخرید (یا بفروشید) ، در رابطه با BTC / ETH تعیین می کنید. هنگامی که قیمت به آن نقطه رسید ، Binance سفارش شما را اجرا می کند.

مرحله ششم: مقدار EOS را برای خرید انتخاب کنید

در زیر نمودارهای قیمت ، انتخاب کنید که چه مقدار EOS می خواهید خریداری کنید. قیمتی را که می خواهید خریداری کنید تعیین کنید یا “Market” را برای خرید با قیمت فعلی انتخاب کنید (این مورد برای معامله گران تازه کار توصیه می شود).

eos binance 2

مرحله 7: خرید EOS!

دکمه سبز “Buy EOS” را بزنید و کارتان تمام شد!

مرحله 8: سکه های خود را به یک کیف پول امن EOS منتقل کنید

بهترین روش در رمزنگاری این است که سکه های خود را هنگام خرید و فروش در کیف پول ایمن ، خارج از صرافی نگه دارید. به این ترتیب ، بر خلاف اعتماد به اقدامات امنیتی مبادله ، بر امنیت توکن های خود کنترل کامل دارید.

برای این کار به یک کیف پول رمزنگاری نیاز دارید که از EOS پشتیبانی کند. SimplEOS کیف پول و Greymass eos-voter کیف پول دو کیف پول رومیزی است که فقط برای EOS ساخته شده است. متناوباً بی نهایت wallet یک کیف پول موبایل برای Android و iOS است که از تعدادی سکه مختلف پشتیبانی می کند.

برای بالاترین سطح امنیت ، ممکن است بخواهید روی یک کیف پول سخت افزاری مانند لجر نانو اس.

برای برداشتن رمزهای EOS خود از Binance ، به بخش “Funds” ، سپس “برداشت” بروید.

EOS را از فهرست کشویی انتخاب کنید. سپس آدرس کیف پول را از کیف پول EOS خود وارد کنید ، و همچنین مقدار EOS را که می خواهید منتقل کنید قرار دهید. آدرس را صحیح بررسی کنید و ارسال را فشار دهید.

… و همین! برای شروع سرمایه گذاری در اکوسیستم EOS فقط باید بدانید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me