banner
banner

تبلیغات بیت کوین در هنگ کنگ ظاهر می شود و PBoC تأثیرات DCEP را مشخص می کند

مروری هفتگی در مورد اخبار بلاکچین و ارزهای رمزپایه از چین و هنگ کنگ.

یک هفته شلوغ در حوزه های بلاک چین و هنگ کنگ بوده است. معاون بانک مردم چین مقاله ای در مورد تأثیر DCEP بر حجم پول چین منتشر کرد. علاوه بر این ، تبلیغات بیت کوین در هنگ کنگ ویروسی می شود.

در این هفته همه چیزهایی را که ممکن است در رابطه با این داستان ها و موارد دیگر از دست داده باشید ، در این هفته از Watch Market China Watch OKEx Insights آورده شده است.

معاون استاندار PBoC پنج تأثیر DCEP بر میزان پول چین را بیان می کند

فن یفی ، معاون رئیس بانک خلق چین ، اخیراً منتشر شده مقاله ای در مورد تأثیر ارز دیجیتال چین ، DCEP ، بر میزان پول M0 آن. پنج نکته مهم که باید توجه داشته باشید عبارتند از:

 1. DCEP بخشی از M0 چین است ، به این معنی که بخشی از عرضه اسکناس و سکه های کاغذی است – به عنوان مثال ، پول نقد فیزیکی.
 2. DCEP یک واحد پول متمرکز است و توسط PBoC اداره می شود.
 3. صدور و گردش DCEP باید مطابق با قوانین و مقررات مربوط به مدیریت پول نقد باشد.
 4. DCEP کالای عمومی است که توسط PBoC ارائه می شود. بانک مرکزی چین برای استفاده از ارز دیجیتال سود و هزینه ای را برای عموم مردم دریافت نمی کند.
 5. بانکهای تجاری در چین مسئول تسهیل تبدیل DCEP و فیات RMB برای عموم مردم هستند.

غذاهای کلیدی

 • راه اندازی DCEP یک نقطه عطف مهم در دیجیتالی کردن سیستم عرضه پول چین است. به گفته فن ، تقاضای چنین اقدامی از توسعه سریع پرداخت های تلفن همراه و الکترونیکی در چین ناشی می شود.
 • صدور و گردش DCEP نیز مانند ارزهای فیات مشمول مقررات ضد پولشویی و تأمین مالی تروریسم است..

شبکه خدمات Blockchain از زبان برنامه نویسی رسمی استقبال می کند

Red Date Technology – توسعه دهنده پروژه بلاک چین در سراسر کشور ، شبکه خدمات Blockchain – معرفی کرد زبان مدل سازی دارایی دیجیتال به عنوان یک زبان برنامه نویسی یکپارچه با قرارداد هوشمند برای BSN. زبان برنامه نویسی منبع باز و بلاکچین-اگنوستیک توسط استارت آپ بلاکچین آمریکایی Digital Asset Holdings در حال توسعه است و در سال 2021 در دسترس توسعه دهندگان BSN قرار خواهد گرفت.

به گفته He Yifan ، مدیر عامل شرکت ، زبان مدل سازی دارایی دیجیتال استاندارد انحصاری برای توسعه برنامه های غیرمتمرکز در شبکه خدمات Blockchain خواهد بود. پذیرش زبان برنامه نویسی یکپارچه هوشمند با هدف افزایش قابلیت همکاری BSN است ، زیرا توسعه دهندگان نیازی به بازنویسی قرارداد هوشمند خود با هر بار استقرار برنامه در آن ندارند.

غذاهای کلیدی

 • پیش بینی می شود زبان مدل سازی دارایی دیجیتال اولین آزمایش خود را در نوامبر سال 2020 به پایان برساند و با استفاده از Hyperledger Fabric IBM و FISCO BCOS WeBank کار کند..
 • BSN همچنان ادامه دارد ادغام کردن بلاکچین های عمومی بیشتری با Algorand ، ShareRing و Solana به زودی به هم متصل می شوند.

کمپین های آموزشی بیت کوین در هنگ کنگ ظاهر می شود

به دنبال انتشار آگهی تبلیغات بیت کوین در اپل دیلی ، روزنامه معتبر در هنگ کنگ ، موج دیگری از تبلیغات در تراموا و بیلبوردهای تبلیغاتی در هنگ کنگ ایجاد شده است..

این تبلیغات توسط انجمن بیت کوین هنگ کنگ راه اندازی شده است و هدف آن افزایش آگاهی عمومی از ارزهای رمزپایه به عنوان جایگزینی برای مالی سنتی است. مطابق با یک اطلاعیه, پنج پیام بیلبورد در مورد مزایا و خطرات بیت کوین در میان اقتصاد جهانی که به سرعت در حال تغییر است وجود دارد.

غذاهای کلیدی

 • این تبلیغات شایستگی های اقتصادی بیت کوین را به عنوان جایگزینی برای امور مالی سنتی برجسته می کند. به عنوان مثال ، عرضه کل محدود BTC از مشکل تورم گسترده ناشی از چاپ بی وقفه ارزهای فیات جلوگیری می کند.
 • تبلیغات بیت کوین با شعار "بانک خودت باش" در مقابل مقرهای بانکهای بزرگ هنگ کنگ مانند HSBC و Standard Chartered قرار داده شده اند – بحث در مورد ورود مالی در منطقه.

# بیت کوین تبلیغات درست در مقابل هستند #HSBC ستاد در #هنگ کنگ – آیا این یک چالش است یا گام دیگری به جلو برای فراگیری مالی است? pic.twitter.com/ywPXY3x7wV– جی هائوOKEx (@ JayHao8) 11 سپتامبر 2020

فروش خرده فروشی در چین برای اولین بار در سال 2020 رشد کرد

بازار سهام در چین و هنگ کنگ در این هفته اندکی برگشت. Shanghai SE Composite و CSI 300 در حال حاضر در زمان مطبوعات با 3،284 و 4،657 معامله می شوند و به ترتیب هفتگی 0.90٪ و 1.58٪ سود می برند. در هنگ کنگ ، شاخص Hang Seng این هفته 0.92٪ افزایش یافت و در حال حاضر 24،694 است.

شاخص های بازار چین و هنگ کنگ اندکی رشد کردند. منبع: تجارت اقتصادی ، Investing.com

رشد اندک بازار سهام چین تحت تأثیر رشد فروش خرده فروشی در ماه آگوست به وجود آمده است. طبق اداره ملی آمار ، خرده فروشی چین رشد کرد در ماه آگوست 0.5 درصد – اولین رشد در بخش خرده فروشی ، امسال. رشد خرده فروشی با بهبود اقتصادی COVID-19 چین مطابقت دارد.

غذای اصلی

 • با وجود رشد اخیر در ماه آگوست ، فروش خرده فروشی در ضعیف ترین منطقه بهبود اقتصادی چین باقی مانده است. برای مقایسه ، رشد صنعتی در حالی که رشد 5.6 درصدی نسبت به سال گذشته در آگوست داشت ، نشانه های قوی تری از بهبود را نشان داد – تخمین 5.1 درصدی.

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق ، تحقیقات اصلی را ارائه می دهد & اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me