banner
banner

با کمک Securitize ، GRIP و Rialto ، املاک و مستغلات را برای انتشار اوراق بهادار دیجیتال در افزایش سرمایه هدایت کنید

توسعه دهنده املاک و مستغلات مسکونی و تجاری ژاپنی, سرب املاک و مستغلات, دارد اعلام کرد اهداف آن برای میزبانی از افزایش سرمایه آینده است. از طریق اتحاد با ارائه دهندگان خدمات مختلف (Securitize ، GRIP ، Rialto) ، Lead Real Estate میزبان این رویداد در یک بستر جهانی خواهد بود.

افزایش سرمایه به عنوان پیشنهاد اوراق بهادار دیجیتال (DSO) شکل می گیرد ، زیرا Lead Real Estate امیدوار است که مقرون به صرفه ترین بازده را برای سرمایه گذاران علاقه مند فراهم کند. اگرچه Lead Real Estate اعلام نکرده است که مقدار سهام خود به فروش می رسد ، اما آنها نشان می دهند که این یک رویداد چند میلیون دلاری است.

راهنما از یک Trio

کسانی که به Lead Real Estate کمک خواهند کرد ، هر یک از آنها تخصص های مختلفی را به میز می آورند. بر این اساس ، در طول دوره افزایش سرمایه ، شرکت های زیر وظایف مختلفی را بر عهده خواهند گرفت.

 • GRIP به عنوان یک بانک سرمایه گذاری در مرکز مالی بین المللی دبی (DIFC) نقش یک مشاور مالی و مدیر افزایش سرمایه را بر عهده خواهد گرفت.
 • ایمن سازی کنید
  • Securitize که یک رهبر در بخش اوراق بهادار دیجیتال است ، مجموعه فناوری لازم برای ایجاد و انتشار اوراق بهادار دیجیتال فروخته شده را در طول رویداد فراهم می کند..
  • ریالتو
   • مشارکت ریالتوس با استفاده از ثبت نام و جواز کسب آنها در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی (FINRA) ، امکان دسترسی به این رویداد را در مقیاس بیشتر فراهم می کند. این بدان معناست که تعداد بیشتری از سرمایه گذاران از سراسر جهان واجد شرایط شرکت در آن خواهند بود.
   • انتظارات

    در حالی که املاک و مستغلات سرب جزئیات مربوط به میزان سهام خود را که در دسترس است ارائه نکرده است ، اما بینشی در مورد چگونگی پاداش سرمایه گذاران ارائه می دهد..

    • 5٪ p.a. ، به صورت سود سهام
    • 10-20٪ p.a. سود خالص

    به طور مجموع ، املاک و مستغلات سرب انتظار دارد که اینها با بازده 6-8٪ برابر باشد. توجه به این نکته مهم است که اینها صرفاً انتظاراتی هستند. مانند هر سرمایه گذاری ، هیچ تضمینی وجود ندارد.

    یک مسیر مجاور

    تا به امروز ، یکی از محبوب ترین اجرای اوراق بهادار دیجیتال ، توکن دارایی املاک و مستغلات است. به عنوان یک کلاس دارایی با پتانسیل بالا ، که اغلب با نقدینگی کم روبرو است ، بسیاری معتقدند که املاک و مستغلات یک بخش مناسب برای تجدید نظر است.

    اما املاک و مستغلات سرب ، راهی را انتخاب کرده است که در مجاورت آنچه تاکنون دیده ایم ، طی کند. در حالی که بیشتر شرکت ها تمرکز خود را بر روی توکن سازی املاک و مستغلات متمرکز کرده اند ، Lead Real Estate به دنبال استفاده از اوراق بهادار دیجیتال با فروش بخشی از تجارت است..

    این بدان معناست که برای سرمایه گذاران علاقه مند ، در حالی که این بخش به همان شکل باقی می ماند ، محورهای مواجهه آنها است. سودآوری به جای یک دارایی منفرد تحت کنترل آنها ، به موفقیت کل املاک و مستغلات سرب بستگی دارد.

    تفسیر

    با اعلام این رویداد ، نمایندگان هرکدام ، Lead Real Estate و Securitize ، وقت خود را برای اظهارنظر گذاشتند.

    ایجی ناگاهارا, ایالت مدیر عامل شرکت املاک Lead,

    “در Lead Real Estate ما به ارائه ارزش به مشتریان خود در سراسر فعالیت های تجاری خود اعتقاد داریم ، بنابراین پیشگام ابزاری هستیم که دقیقاً برای بهبود کارایی و کاهش اصطکاک طراحی شده است ، در حالی که دسترسی جهانی به یکی از بزرگترین کلان شهرهای جهان ، توکیو را فراهم می کند. با 38 میلیون نفر جمعیت یک راه حل ایده آل برای دستیابی به اهداف سرمایه ما است “

    کارلوس دومینگو, ایالت مدیر عامل شرکت Securitize,

    “Securitize مخصوصاً مفتخر است که ارائه دهنده فناوری صدور امنیت دیجیتال Lead Real Estate است … این معامله نه تنها اعتقاد ما را تأیید می کند که ژاپن به عنوان یک رهبر جهانی در توسعه اوراق بهادار دیجیتال ادامه خواهد داد ، بلکه همچنین نشان می دهد که این فناوری چگونه مسائل واقعی را برای شرکتهای بزرگتر و مستقرتر با ارائه یک راه حل مقرون به صرفه و سازگار برای انتشار و مدیریت اوراق بهادار خصوصی در مقیاس جهانی. ”

    سرب املاک و مستغلات

    Lead Real Estate در سال 2003 تاسیس شد ، یک توسعه دهنده املاک است و از توکیو ژاپن مستقر است. در مدتی که از زمان راه اندازی آن می گذرد ، ارزش دارایی های تحت کنترل آن تقریباً به 65 میلیون دلار رسیده است.

    مدیر عامل شرکت ، ایجی ناگاهاارا ، در حال حاضر نظارت بر عملیات شرکت را بر عهده دارد.

    در سایر خبرها

    ژاپن در مسیر مترادف شدن با تلاشهای مبتنی بر بلاکچین است. فقط چند روز پیش ، ما در حال بحث در مورد تحولات پیرامون Boostry ، و ورود سهامداران جدید در پلت فرم انتشار اوراق بهادار دیجیتال بودیم.

    بین DSO که امروز در اینجا بحث شده ، سرمایه گذاری های اخیر در شرکت های ژاپنی و دولت در حال انجام است پژوهش به ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) ، “سرزمین طلوع خورشید” به نظر می رسد برای تبدیل شدن به یک رهبر در دنیای بلاکچین آماده است.

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me