banner
banner

(BTC) بیت کوین در مقابل بیت کوین کش (BHC)

موضوعات بحث برانگیز زیادی در فضای ارزهای رمزنگاری شده در مورد بیت کوین در مقابل بیت کوین کش وجود دارد. اثبات کار در مقابل اثبات سهام ، ارزش واقعی یک بیت کوین ، آیا آلت کوین ها ارزش طولانی مدت دارند (حداکثر گرایی BTC)… اما شاید بحث برانگیزترین و شناخته شده ترین موضوع ارزهای رمزپایه از سال 2017 تاکنون ، استدلال Bitcoin (BTC) در مقابل Bitcoin Cash (BCH).

چنگال Bitcoin Cash (BCH)

1 آگوست 2017 آغاز رسمی بحث بدنام BTC / BCH ، با بیت کوین مشاهده یک چنگال در شبکه طراحی شده برای افزایش اندازه بلوک (مقیاس پذیری). این چنگال منجر به دو سکه جداگانه (BTC و BCH) شد که دارندگان BTC به ازای هر 1 BTC که در زمان چنگال داشتند ، 1 BCH دریافت می کردند.

بیت کوین در مقابل بیت کوین کش

انشعاب BCH جنجال های قابل توجهی را در جامعه ارزهای رمزنگاری ایجاد کرده است ، که تا حدودی نتیجه درگیری داخلی است ، حتی قبل از هارد فورک BCH. چنگال BCH نتیجه اختلاف نظرات توسعه دهندگان بیت کوین بود با قدردانی از هزینه های بالای معامله ، “شکایات نظریه اقتصادی در مورد تمایل به بلوک های کامل” و سانسور ، به ذکر چند.

یک بحث اصلی در مورد BTC در مورد BCH از نظر توسعه دهندگان است. بیت کوین بوده است اظهار داشت در مقایسه با BCH ، یک پایگاه / جامعه بزرگتر و باتجربه تر از توسعه دهندگان داشته باشید.

احزاب تقسیم شده

پس از انشعاب BCH ، دو چهره برجسته پا به کانون توجه گذاشته اند و از BCH مثبت صحبت می کنند. راجر ور (سابق مدیر عامل از MemoryDealors.com) و کریگ رایت (ادعاها ساتوشی ناکاموتو) ممکن است دو صریح ترین مدافعان BCH باشند. یکی از استدلال های اصلی اردوگاه BCH این است که BCH مثال نزدیک تری از آنچه ساتوشی در ابتدا تصور می کرد است ، حتی برخی از طرفداران ادعا می کنند که “BCH BTC است”.

با این حال ، به نظر می رسد بسیاری از جامعه ارزهای رمزنگاری مخالف هستند ، بسیاری از چهره های برجسته اختلاف نظر خود را در مورد BCH ابراز می کنند. اریک وورهیس (مدیر عامل Shapeshift) در توئیتر خود نوشت: «بیت کوین زنجیره ای است که از بلوک پیدایش نشأت گرفته و بالاترین میزان اثبات انباشته کار را دارد. چنگال Bitcoin Cash نتوانست اکثریت را بدست آورد ، بنابراین بیت کوین نیست ». ویتالیک بوترین (خالق Ethereum) همچنین کریگ رایت را “تقلب”در کنفرانس Deconomy 2018 در ماه آوریل.

Bitcoin.com (که توسط Roger Ver / BCH اداره می شود) شناخته شده است گیج کردن عموم مردم منجر به پیوستن عموم مردم در یک پرونده قضایی علیه Bitcoin.com می شود و ادعا می کنند که در نتیجه سردرگمی فریب خرید BCH به جای BTC را خورده اند.

امتیاز معتبر ساخته شده

طرف Bitcoin Cash چند استدلال قابل تأمل دارد. یکی از استدلالهای اصلی این مفهوم را ارائه می دهد که BCH با دید واقعی Satoshi Nakamoto برای “سیستم نقدی الکترونیکی نظیر به نظیر” مطابقت بیشتری دارد (همانطور که در اصل مشاهده می شود سفید نامه BTC) از اواخر سال 2017 / اوایل سال 2018 ، شبکه BTC پر از معاملات بود و باعث معاملات بیش از حد طولانی و گران قیمت BTC شد. این مسئله یک مشکل بزرگ را در توانایی مقیاس گذاری بیت کوین در آن زمان آشکار کرد ، بنابراین برخی از ادعاهای اردوگاه BCH را تأیید کرد.

جمعیت BCH همچنین با بیان ادعاهایی که جامعه BTC (/ r / بیت کوین به طور خاص) نمی کند واکنش نشان دادن مثبت نسبت به جملاتی که مخالف اندیشه مشترک هستند.

بحث Bitcoin و Bitcoin Cash

به تازگی ، جیمی سانگ ماکسیمالیست برجسته BTC در یک شرکت کرده است بحث برنامه ریزی شده علیه Roger Ver (BCH) در سفر دریایی Blockchain Coinsbank. این بحث شبیه به یک بحث سیاسی بود ، در حالی که هر طرف چند ضربه چاقو به طرف دیگر می زد. با این حال ، هر دو طرف چندین نکته قابل تأمل داشتند که نشان می دهد احتمالاً پرونده ای برای هر دو طرف وجود دارد.

BTC طولانی ترین زنجیره را دارد ، بیشترین افراد را پشت سر خود دارد (همانطور که در قیمت آن دیده می شود) ، و غیره. با این حال ، چیزهایی برای گفتن BCH و توانایی آن برای تبدیل شدن به یک ارز معاملاتی وجود دارد (در حالی که هنوز حداکثر عرضه 21،000،000 را حفظ می کند) . در حالت ایده آل ، بهترین گزینه به نظر می رسد سکه ای باشد که ذخیره ارزش بالایی داشته باشد و همچنین معامله ای باشد ، مهم نیست که شبکه چقدر شلوغ باشد. شاید پاسخ شبکه رعد و برق برای BTC باشد ، یا شاید نه. اما به نظر می رسد وقتی همه کارها گفته و انجام می شود ، عموم مردم / اکثریت تصمیم می گیرند که بالاترین سکه بازار را داشته باشند و اکنون این BTC است.

نوشته شده توسط UseTheBitcoin نویسنده مهمان – بنجامین پیروس

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me