banner
banner

BTC پس از شکست در شکستن بیش از $ 7K ، مجدداً ضعیف می شود ، دو پایین ممکن است: بازار رمزنگاری روزانه

دوشنبه ، 23 مارس: بازارهای ارز رمزنگاری شده امروز صبح سرخ است ، در حالی که ده سکه برتر در هر روز حداقل 5 درصد افت دارند.

بیت کوین (BTC) طی 24 ساعت گذشته تقریباً 7 درصد ضرر کرده است ، دیروز قدرت خود را در مارک 6000 دلار از دست داد تا در زمان مطبوعات حدود 5800 دلار معامله کند.

Ether (ETH) نیز در روز حدود 7 درصد افت کرده است و برای فشار دادن چیزی بیش از 120 دلار معامله می کند.

Ripple’s XRP ارزش کمی کمتری در این روز از دست داده است و 5 درصد کاهش دارد و در حدود 0.15 دلار معامله می شود.

BTC به زیر لبه فوقانی مثلث سقوط می کند ، به دنبال پشتیبانی از لبه پایین است

نمودار 1H داده های مبادله همیشگی BTC / USD. سس: OKEx.com

در آخر هفته ، BTC پس از شکست در مقاومت در برابر $ 7،000 به سرعت سقوط کرد ، و جمعه ، 20 مارس به 6800 $ رسید. اکنون قیمت به زیر لبه بالایی مثلث قبلی $ 6،000 رسیده است.

گاوها هنگامی که قیمت هفته گذشته از محدوده ادغام عبور کرد ، با حجم مشخصی همراه بودند ، اما پس از آن نتوانستند حجم خود را حفظ کنند.

همانطور که قیمت به آرامی به 7000 دلار افزایش یافت ، حجم آن به طور قابل توجهی پایین بود. علاوه بر این ، برخی از گاوهایی که موقعیت های بالاتر از 4000 دلار را باز کرده بودند سود کسب کردند و بازار را ترک کردند و باعث سقوط پس از آزمایش ناموفق شدند.

امروز ، سرمایه گذاران همچنین می توانند لبه پایین الگوی مثلث را به عنوان یک خط روند صعودی در نظر بگیرند. اگر بتوان قیمت را هنگام لمس لبه پایین حمایت کرد ، به این معنی است که این خط موثر واقع شده است و احتمال حرکت صعودی نیز بیشتر خواهد بود. در غیر این صورت ، پایین ممکن است حدود 5000 دلار جمع شود.

نمودار 1D داده های مبادله همیشگی BTC / USD. سس: OKEx.com

نمودار 1 روزه Bitcoin نیز اهمیت خط روند صعودی را که در بالا ذکر شد نشان می دهد. آینده با توجه به اینكه قیمت در نزدیكی این خط قابل پشتیبانی است یا خیر ، مشخص خواهد شد. این بدان معنا نیست که این واقعیت که این بار نیز اثبات شده است به این معنی است که روند روزانه صعودی است – یک خط روند معتبر همیشه باید اثر خود را حداقل سه بار ثابت کند.

در این مرحله ، احساسات بازار هنوز تحت سلطه موقعیت های کوتاه قرار دارند و هر دو طرف بلند و کوتاه به زمان بیشتری برای جمع کردن شمارنده ها احتیاج دارند. بنابراین ، به احتمال زیاد این هفته در حدود 5000 دلار ساخته خواهد شد. الگوی نوسانات باریک و فرار هنوز هم احتمال وقوع مکرر زیادی دارد.

برای جلوگیری از خطر انفجار ناشی از برگشت ناگهانی روند ، باید به سرمایه گذاران کوتاه مدت یادآوری شود که برای مدت طولانی نباید موقعیت را حفظ کنند در حالی که روند مقاومت یا پشتیبانی قوی شکسته نشده است..

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 6000 دلار
 • مقاومت میان مدت: 6،450 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 5600 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 5000 دلار

ETH در منطقه آزمایش جامد گاو نر 120 دلار نگه داشته می شود

داده های مبادله همیشگی 1H ETH / USD. منبع: OKEx.com

ETH پس از شکست در شکستن مقاومت شدید 155 دلار ، اکنون از سطح پشتیبانی $ 120 سقوط کرده است. قدرت فروش زیادی بین 137 تا 155 دلار وجود دارد.

در صورت شکسته شدن حمایت $ 120 ، خطر سقوط بیشتر خواهد بود زیرا این موقعیت خوبی برای قضاوت در مورد قدرت گاوها و خرس ها است. علاوه بر این ، منطقه بین 110 تا 120 دلار می تواند به عنوان یک منطقه پشتیبانی به عنوان یک کل دیده شود ، جایی که شکستن زیر 120 دلار فقط یک سیگنال ضعیف است و فقط شکستن 110 دلار نشان می دهد 100 دلار آزمایش می شود.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که اگر قیمت بتواند بالای 120 دلار را حفظ کند ، انتظار می رود 155 دلار در نیمه دوم هفته دوباره آزمایش شود.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 120 دلار
 • مقاومت میان مدت: 134 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 120 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 110 دلار

معامله گران XRP به دنبال پشتیبانی کوتاه مدت هستند

1H XRP / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

موقعیت های پشتیبانی XRP به اندازه ETH وجود ندارد. XRP فقط سه سطح پشتیبانی موثر اثبات شده قبل از ایجاد یک پایین ترین حد دارد که حدود 0.1400 ، 0.1270 و 0.1028 دلار است..

بازگشت در هفته گذشته ضعیف بود: پس از اینکه قیمت فقط برای یک ساعت افزایش یافت ، بلافاصله حجم خرید به یک سطح پایین کاهش یافت و پس از آن رشد خوبی نداشت. در عوض ، فعالیت فروش افزایش یافت ، به این معنی که گاوها ضعف نشان می دهند و شکستن 0.1750 دلار در کوتاه مدت امکان پذیر نیست.

سرمایه گذاران باید بیشتر به سطح پشتیبانی در حدود 0.1400 دلار اهمیت دهند ، شکستن زیر این بدان معنی است که دو پشتیبانی بعدی را می توان تا حد زیادی لمس کرد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 0.1620 دلار
 • مقاومت میان مدت: 0.1750 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 0.1400 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 0.1270 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me