banner
banner

Tokenized Gold هنگام راه اندازی پشتیبانی از طریق SALT و NEXO را پیدا می کند

Tokenized Gold با نام مستعار ‘Pax Gold’

این هفته گذشته راه اندازی شد PAX Gold. این پیشنهاد جدید به عنوان یک سکه پایدار و با پشتیبانی از طلای فیزیکی عمل می کند. این محصول توسط PAXOS ایجاد شده و راه اندازی شده است – خالق محبوب انواع مختلف زنجیره پول است که در دنیای بلاکچین مورد استفاده قرار می گیرد.

اکثر شرکت کنندگان در صنعت معتقدند که دارایی های ارزشمندی که از نقدینگی رنج می برند ، گزینه های مناسب برای توکن سازی از طریق بلاکچین هستند. طلا کاملاً با این دسته بندی متناسب است – با PAX که می خواهد بزرگنمایی کند.

PAX Gold یک توکن مبتنی بر ERC-20 است که هر یک نشان دهنده یک اونس خوب تروای طلا است. این اتصال به طلا باعث می شود تا نشانه ها از بازارهای طلا تقلید کنند. این همچنین به دارندگان امکان سرمایه گذاری غیرمستقیم در فلزات گرانبها را می دهد ، البته به روش کارآمدتر ، زیرا توکن ها از نظر مایعات بیشتر هستند و به هزینه های ذخیره سازی نیاز ندارند.

حساب سود و وثیقه

پس از راه اندازی ، PAX Gold بلافاصله تصویب شد ، زیرا چندین شرکت صحبت کردند ، که نشان می دهد پشتیبانی آینده آنها از دارایی از طریق مختلف است. به طور خاص ، دو سیستم عامل وام مبتنی بر بلاکچین – NEXO و نمک – تشدید. اولی حساب های پس انداز با بهره با بودجه توسط PAX Gold ارائه می دهد ، در حالی که دومی وام های رمزنگاری را که از PAX Gold به عنوان وثیقه استفاده می کنند ، تسهیل می کند.

این شمول PAX Gold در چندین سیستم عامل ، مانند موارد ارائه شده توسط SALT و NEXO ، به آینده ای روشن برای پول های ثابت اشاره دارد.

چه به عنوان وثیقه استفاده شود و چه به عنوان وسیله ای برای رشد وجوه در یک حساب با بهره ، پذیرش صنعت از سکه های ثابت همچنان رو به رشد است. شرکت کنندگان در صنعت توانایی خود را برای عملکرد به عنوان سطح شیب دار در رمپ های رمزنگاری تشخیص داده اند و اکنون در تلاشند تا از این پشتیبانی کنند.

تفسیر

در هفته گذشته ، نمایندگان Paxos ، SALT و NEXO هرکدام وقت خود را صرف اظهار نظر در مورد استفاده خود از PAX Gold کردند. آنچه در زیر گفته شده است در زیر است.

چارلز كاسكاريلا ، مدير عامل Paxos ، اظهار داشت,

“در یک سیستم مالی دیجیتال و جهانی ، داشتن طلای فیزیکی یک سرمایه گذاری دست و پا گیر و منسوخ است. تجارت ، تقسیم ، جابجایی یا استفاده از نیرو در مقابل سایر سرمایه گذاری ها آسان نیست. در حالی که تجارت مشتقات طلا – ETF ، معاملات آتی و طلای تخصیص ناپذیر آسان است – اینها نمایندگی های مصنوعی هستند ، نه مالکیت قانونی طلای فیزیکی ، و دسترسی محدودی دارند. طلای خریداری شده از طریق خرده فروشی های بدون اعتبار نه تنها گران است بلکه از آنجا که کیفیت و منشأ طلا تأیید نشده است خطرناک است PAX Gold این چالش های اساسی را حل می کند. تجارت به همان راحتی ETF یا بیت کوین ، بسیار متحرک و قابل تقسیم است و همچنین به دارندگان دارایی با بالاترین کیفیت طلای جهان تعلق می گیرد. داشتن و تجارت طلا هرگز آسان نبوده و ما از دسترسی سریع م andسسات و افراد به طلا به روشی سریعتر و ارزان تر هیجان زده ایم. با قرار دادن طلا بر روی زنجیره بلوک ، ما در حال دسترسی به طلا هستیم.

جنی شیور ، مدیر CO SALT ، اظهار داشت,

“فلزات گرانبها برای توکن سازی ایده آل هستند. به عنوان نمونه طلا از حضانت فیزیکی کاملاً نهادی و پایه گسترده ای از سرمایه گذاران آشنا با کلاس دارایی برخوردار است … طلا به طور سنتی به عنوان پرچین در برابر دارایی های معکوس مانند سهام و ارز فیات نگهداری می شود ، بنابراین برای دارندگان توکن دیجیتال فراهم می کند گزینه های آشنای متنوع سازی دارایی. ما با ارائه PAX Gold به عنوان جدیدترین نوع وثیقه خود ، با ترکیب مزایای سرمایه گذاری طلا و دسترسی آسان به وجوه از طریق وام های پشتیبانی شده توسط رمزنگاری ، به مشتریان خود ارزش افزوده می دهیم. “

 

نکسو

مستقر در لندن ، انگلستان ، NEXO یک شرکت وام بلاکچین است که در سال 2017 تاسیس شد. قابل ذکر است ، آنها مشتری خود را با دسترسی به وام های فوری / خطوط اعتباری پشتیبانی شده توسط دارایی های رمزنگاری شده ارائه می دهند. فعالیت ها گسترش یافته اند و شامل حساب های پس انداز با بهره هستند.

نمک

این شرکت مستقر در دنور ، کلرادو در سال 2016 تاسیس شد و متخصص در وام های پشتیبانی شده توسط رمزنگاری است. از زمان تاسیس ، SALT موفق به گسترش خدمات به کشورهای مختلفی شده است ، از جمله موارد زیر ، اما محدود به آنها نیست:

  • انگلستان
  • ایالات متحده
  • برزیل
  • سوئیس
  • نیوزلند

در سایر خبرها

NEXO اولین شرکتی نیست که حساب های بهره بهره خود را با یک سکه پایدار ارائه می دهد. اگرچه ممکن است اولین کسانی باشند که از PAX Gold استفاده می کنند ، دیگران ، مانند BlockFi ، محصولات مشابهی را در حال حاضر ارائه می دهند. ما اخیراً نگاهی گذرا به برخی از پیشنهادات مختلف Bitcoin با ثبات در بازار و چگونگی نقش آنها در بستر BlockFi انداختیم..

Stablecoins – آیا آنها Gimmicky هستند یا Trendy

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me