banner
banner

راهنمای آینده بیت کوین: بهترین مبادلات + نحوه عملکرد معاملات

آینده بیت کوین چیست؟ آینده بیت کوین چگونه کار می کند؟ بهترین بورس های آتی بیت کوین کدامند؟?

معاملات آتی بیت کوین در سال 2019 زنده و سالم است. به طور متوسط ​​یک روز ، سرمایه گذاران بیش از 5 میلیارد دلار قرارداد آتی بیت کوین مبادله می کنند.

اما آینده بیت کوین دقیقاً چیست؟ معاملات آتی بیت کوین چگونه کار می کنند؟ چگونه می توانم معاملات آتی بیت کوین را شروع کنم?

امروز ، ما در حال توضیح دادن همه مواردی هستیم که باید در مورد معاملات آتی بیت کوین بدانید.

قرارداد آتی چیست?

یک قرارداد آتی به سرمایه گذار اجازه می دهد تا دارایی را با قیمت معین در تاریخ معینی که در برهه ای از آینده تعیین شده خریداری یا بفروشد. سرمایه گذاران بیت کوین می توانند قراردادهای آتی را در بازارهای آتی معامله کنند.

به طور سنتی ، فعال ترین بازارهای آتی شامل طلا ، نفت یا کالاهای مختلف بوده اند.

قرارداد آتی خود شامل جزئیاتی از کلاس دارایی مورد معامله است. در این قرارداد همچنین اندازه خرید ، روز معاملات نهایی ، تاریخ سررسید و مبادله ای که قرارداد در آن خریداری یا فروخته می شود ، ذکر شده است.

از آنجا که قرارداد آتی با ارزش دارایی مرتبط است ، ارزش اساسی قرارداد آتی برای یک ابزار خاص با توجه به خود دارایی واقعی قیمت گذاری می شود.

معاملات آتی چگونه کار می کند?

معاملات آتی شامل دو طرف است. یک مهمانی طولانی در کلاس دارایی می گذرد در حالی که طرف دیگر کوتاه است. در حالی که ما به طور کامل جزئیات تجزیه و تحلیل نمودار بیت کوین را پوشش داده ایم ، یادگیری نحوه معاملات معاملات آتی بیت کوین مقوله متفاوتی است که به طور کلی درک می شود.

قرارداد آتی بر اساس تقاضا ایجاد می شود: قرارداد به طور خودکار در بازار ارائه نمی شود. قرارداد آتی زمانی ایجاد می شود که خریدار با فروشنده مطابقت داشته باشد.

از موقعیت کوتاه برای اطمینان از قیمت فروش در حال حاضر استفاده می شود تا از کسی – مانند پرچین – در برابر کاهش قیمت در آینده محافظت شود. در صورت ادامه افت قیمت ، موقعیت کوتاه برنده می شود.

از موقعیت طولانی برای اطمینان از قیمت خرید در حال حاضر استفاده می شود تا از افزایش قیمت ها در آینده استفاده کنید. در صورت ادامه روند افزایش ، موقعیت بلند برنده خواهد شد.

با هر دو موقعیت ، معامله گر قرارداد را در یک قیمت خاص قفل کرده است.

قراردادهای آتی به صورت توافق بین دو طرف آغاز می شود ، هرچند احتمالاً قرارداد قبل از انقضا قرارداد چندین بار عوض می شود.

وقتی قرارداد آتی منقضی می شود ، تسویه می تواند به صورت فیزیکی (در مورد کالاها) یا از طریق تسویه نقدی (در مورد بیشتر مبادلات آتی بیت کوین) انجام شود..

وقتی قرارداد آتی باشد از نظر جسمی مستقر شد, کالاها با قیمت توافق شده تحویل داده می شوند. به طور معمول ، قراردادهای آتی توسط سرمایه گذاران برای جلوگیری از مواجهه فیزیکی با یک ابزار خاص یا سفته بازان استفاده می شود ، هیچ یک از آنها به دنبال تحویل فیزیکی دارایی نیستند..

وقتی قرارداد آتی باشد تسویه حساب (همچنین به عنوان تسویه مالی شناخته می شود) ، هیچ تبادل فیزیکی کالا انجام نمی شود. در عوض ، مقدار معادل پول نقد مبادله می شود. قرارداد با در نظر گرفتن تفاوت بین قیمت قرارداد در زمان خرید و قیمت در تسویه تسویه می شود.

معاملات آتی بیت کوین نیز رویکردی مشابه دارد. معاملات آتی بیت کوین با پرداخت نقدی به معامله گران اجازه می دهد تا در معرض خطر قرار بگیرند و یا در معرض دارایی رمزنگاری قرار بگیرند بدون اینکه واقعاً مجبور باشند کلیدهای خصوصی خود را مدیریت کنند یا یک حساب رمزنگاری برای خرید بیت کوین ایجاد کنند. معاملات آتی بیت کوین که از نظر جسمی حل و فصل شده اند ، مانند محصولی که Bakkt ارائه می دهد ، نیاز به ذخیره فیزیکی بیت کوین دارد.

قراردادهای آتی در عمل

در عمل ، قراردادهای آتی بیشتر توسط محافظان و دلالان استفاده می شود. به عنوان مثال یک شرکت هواپیمایی ممکن است خود را در برابر افزایش قیمت نفت حفظ کند ، در حالی که یک دلال ممکن است امروز قراردادهای آتی بیت کوین را خریداری کند و پیش بینی افزایش قیمت بیت کوین به جلو را دارد.

هیدجر می تواند طولانی یا کوتاه باشد. یک موقعیت کوتاه برای اطمینان از قیمت در نظر گرفته شده است تا از محافظ در برابر کاهش قیمت در آینده محافظت کند ، در حالی که یک موقعیت طولانی از افزایش قیمت در آینده محافظت می کند.

دلالان وقتی انتظار دارند قیمت ها در آینده کاهش یابد ، کوتاه بیایید. زمانی که انتظار افزایش قیمت در آینده را دارند طولانی می شوند.

به عنوان مثال تمام شرکت های هواپیمایی با خرید قراردادهای آتی از خود در برابر نوسانات قیمت نفت محافظت می کنند. این شرکت هواپیمایی امروز قرارداد آتی نفت خام را خریداری خواهد کرد. آن قرارداد در آینده قیمت مشخص و تاریخ تحویل خواهد داشت. این خطوط هوایی را از نوسانات هزینه های نفت خام عایق بندی می کند: این شرکت هواپیمایی تحت تأثیر نوسانات هزینه های نفت خام به عنوان کالای فیزیکی تحت تأثیر قرار می گیرد ، اما در بازارهای آتی از خود محافظت کرده است.

در همین حال ، یک دلال ممکن است امروز قرارداد آتی بیت کوین را خریداری کند. این قرارداد آتی تضمین می کند که دلال می تواند یک سال دیگر بیت کوین را با قیمت 8000 دلار خریداری کند. اگر قیمت بیت کوین تا پایان قرارداد به 15000 دلار افزایش یابد ، دلال سود قابل توجهی کسب کرده است. اگر تا پایان قرارداد بیت کوین به 5000 دلار کاهش یابد ، دلال ضرر کرده است.

یا ، بیایید مورد یک استخراج کننده بیت کوین را بررسی کنیم. به عنوان مثال یک استخراج کننده بیت کوین ، ممکن است معاملات آتی بیت کوین را به عنوان یک پرچین در برابر نوسان قیمت به فروش برساند. استخراج کننده بیت کوین مانند یک کشاورز سویا است که معاملات آتی سویا را معامله می کند: معدنچی در برخی موارد BTC را “برداشت” می کند و می خواهد آن را بفروشد. برای جلوگیری از خطر کاهش قیمت بیت کوین ، استخراج کننده می تواند قیمت خاص BTC را برای تاریخ خاص آینده قفل کند.

تاریخچه بازارهای آینده

بازارهای آینده جدید نیستند ؛ اولین بازار آتی ، به نام بورس برنج دوجیما ، در سال 1710 در ژاپن راه اندازی شد. بازرگانان قراردادهای آتی را بر اساس قیمت برنج خریداری یا می فروشند.

برخی استدلال می کنند که بورس فلزات لندن در قرن شانزدهم نیز به همین شکل کار می کرده است. برخی دیگر به کد حمورابی از 1750 قبل از میلاد اشاره می کنند که اجازه می دهد فروش کالا و دارایی با قیمت توافقی در تاریخ آینده تحویل داده شود.

در هر صورت ، بازارهای آتی برای مدتی وجود داشته اند. معاملات آتی بیت کوین بسیار جدید است.

تاریخچه آینده بیت کوین

اولین بازارهای آتی بیت کوین در دسامبر 2017 راه اندازی شد. به طور رسمی ، Cboe Futures Exchange، LLC (CFE) اولین کسی بود که معاملات آتی بیت کوین را لیست کرد. با این وجود رقیب بین شهری این سازمان ، CME Group ، اولین نفری بود که از آغاز معاملات آتی بیت کوین خبر داد ، گرچه آنها تا 17 دسامبر مبادله خود را آغاز نکردند..

امروز ، Cboe و CME دو معامله بزرگ و عالی تنظیم شده برای معاملات آتی بیت کوین هستند ، اگرچه رقبای دیگر زیادی ظاهر شده اند.

چرا به مبادلات آتی بیت کوین نیاز داشتیم؟ خوب ، درست مثل بازارهای کالاها ، سرمایه گذاران به راهی برای پرچین سازی احتیاج داشتند.

قبل از شروع معاملات آتی بیت کوین ، ماینرها با آینده نامعلوم و هزینه های عملیاتی ثابت روبرو بودند. استخراج کنندگان مشغول استخراج بیت کوین بودند و بیت کوین را در دست داشتند ، سپس پول را برای قبض های آب و برق و هزینه های عملیاتی خرج می کردند ، اما آنها مطمئن نبودند که بیت کوین آنها در نهایت چقدر ارزش دارد. درست مانند شرکت های هواپیمایی ، معدن کاران نیز به روشی برای جلوگیری از شرط بندی خود احتیاج داشتند. به همین دلیل ما به قراردادهای آتی بیت کوین نیاز داریم.

اگرچه Cboe و CME Group دو بزرگترین و شناخته شده ترین مبادلات آتی بیت کوین هستند ، آنها تنها بازیکنان بازی نیستند.

یکی از مبادلات معاملات آتی بیت کوین تاریخچه خود را به سال 2011 برمی گرداند. OrderBook.net در سال 2011 راه اندازی شد (در اصل با نام iCBIT شناخته می شد). این مبادله تا حدود سال 2016 ادامه داشت. در اوج خود ، OrderBook.net ماهانه میلیون ها قرارداد آتی فروخت. OrderBook.net از آن زمان تعطیل شده است.

به عنوان مثال اخیراً ، TD Ameritrade وارد فضای معاملات آتی بیت کوین شده است. هرکسی که حساب TD Ameritrade داشته باشد می تواند به طور فعال معاملات آتی بیت کوین را انجام دهد. TD Ameritrade معاملات آتی بیت کوین را ارائه می دهد ، اگرچه برای واجد شرایط بودن باید شرایط خاصی را داشته باشید (به عنوان حداقل مانده حساب 25000 دلار).

امروز ، ما ده ها سیستم عامل عمده معاملات آتی رمزنگاری داریم. بیشتر سیستم عامل های نهادی با بهترین تنظیمات همچنان بر قراردادهای آتی بیت کوین و USD تمرکز دارند. با این حال ، بسیاری از ارائه دهندگان دیگر معاملات آتی را در Ether (ETH) ، Litecoin (LTC) ، Bitcoin Cash (BCH) و Ripple (XRP) ارائه می دهند..

به عنوان مثال Kraken ، تمام جفت های قرارداد آتی رمزنگاری زیر را ارائه می دهد: BTC / USD ، ETH / USD ، LTC / USD ، BCH / USD ، XRP / USD و XRP / BTC.

در همین حال ، دو بازار غیرمجاز ، OKEx و BitMEX ، هر یک به طور متوسط ​​حجم روزانه بیش از 1 میلیارد دلار دارند ، که آنها را به دو بزرگترین معاملات آتی بیت کوین تبدیل می کند.

سه دلیل اصلی برای تجارت Crypto Futures

سه دلیل اصلی وجود دارد که شرکت ، سرمایه گذار یا موسسه ای معاملات آتی بیت کوین را انجام می دهد:

ریسک قیمت پرچین: سرمایه گذاران دارای دارایی های دیجیتالی می توانند با اتخاذ موقعیت کوتاه آینده در دارایی مورد نظر ، خطر کاهش قیمت را کاهش دهند. اگر قیمت کاهش یابد ، موقعیت کوتاه با تأمین درآمد اضافی ، ضرر و زیان را کاهش می دهد.

حدس و گمان در مورد جهت بازار: معاملات آتی ارز رمزنگاری شده به سرمایه گذاران این امکان را می دهد که در مورد بالا یا پایین آمدن قیمت ها حدس بزنند. اگر فکر می کنید که قیمت بیت کوین در شرف افزایش است ، به عنوان مثال ، پس می توانید برای معاملات آتی بیت کوین مدت زمان بیشتری را سپری کنید تا بازده خود را چند برابر کنید. اگر فکر می کنید ETH در حال سقوط است ، می توانید آینده های ETH را کوتاه کنید.

ثبات نوسانات قیمت: شرکت های هواپیمایی با خرید معاملات آتی نفت خام نوسانات قیمت نفت را تثبیت می کنند. بعضی ها همین کار را با معاملات آتی بیت کوین انجام می دهند. یک استخراج کننده با جریان بیت کوین مورد انتظار یا یک اپراتور خودپرداز با موجودی برای مدیریت ، به عنوان مثال ممکن است در معرض نوسانات قیمت با استفاده از معاملات آتی بیت کوین باشد.

به طور کلی ، بیشتر معامله گران معاملات آتی بیت کوین در یکی از دسته های فوق قرار می گیرند.

اهرم و معاملات آتی Crypto

اهرم نقش مهمی در معاملات آتی بازی می کند. مشاهده خواهید کرد که بسیاری از مبادلات آتی در مورد میزان اهرم ارائه شده توسط خود تبلیغ می کنند. CME و Cboe به طور متوسط ​​3 تا 5 برابر قدرت اهرم ارائه می دهند ، در حالی که مبادلات غیرمنتظره اهرم 20 تا 100 برابر را ارائه می دهند.

معاملات آتی سرمایه ای بسیار کارآمد هستند ، به این معنی که برای باز کردن موقعیت ها پول کمتری لازم است نسبت به معاملات نقدی (1 برابر) یا معاملات حاشیه ای (3 تا 5 برابر).

به همین دلیل بسیاری از بازارهای آتی بیت کوین – مانند Kraken – به شما اجازه می دهند موقعیت خود را تا 50 برابر افزایش دهید ، با این فرض که وثیقه کافی دارید.

بگذارید بگوییم شما 10 BTC دارید و از کاهش قیمت می ترسید. با خرید و فروش spot ، باید 100٪ پول خود را به بورس spot برای فروش اعتماد کنید. با مبادله حاشیه ، باید به 20٪ اعتماد کنید. با معاملات آتی رمز ارز 50x مانند آنچه در Kraken می بینیم ، می توانید به حداقل 2٪ پول خود در بورس اعتماد کنید..

از آنجا که معاملات آتی Crypto از وثیقه ای به میزان 2٪ از مبلغ تصوری استفاده می کنند ، معاملات آتی رمزنگاری به شما امکان می دهد تا حداکثر 50 برابر اهرم موقعیت داشته باشید ، به معامله گران این انعطاف پذیری را می دهد که در بازار موقعیت خود را حفظ کنند در حالی که ریسک مبادله کمتری نسبت به ریسک درجا یا سیستم عامل های تجارت حاشیه.

بهترین صرافی های آینده بیت کوین که امروز موجود است

امروز ، Cboe و CME به عنوان دو بازار بزرگ و با نظم بیشتر در بازارهای آتی بیت کوین در جهان باقی مانده اند.

رقبای دیگری نیز وارد بازار شده اند. برای مثال می توانید معاملات آتی رمزنگاری را در مبادلات رمزنگاری نظیر Kraken معامله کنید. همچنین می توانید معاملات آتی را در صرافی های رمزنگاری نشده نظیر Deribit ، BitMEX و OKCoin انجام دهید..

هیئت بورس شیکاگو (Cboe)

Cboe اولین بازار تحت نظارت بود که معاملات آتی بیت کوین را آغاز کرد. این شرکت برای راه اندازی رقیب خود را در شهرهای مختلف ، CME Group شکست داد ، حتی اگر گروه CME معاملات آتی خود را هفته های قبل اعلام کرده بود. ویژگی های اصلی معاملات آتی بیت کوین در Cboe عبارتند از:

 • تاریخ لیست: 10 دسامبر 2017
 • نماد تیکر: XBT
 • واحد قرارداد: برابر با 1 BTC
 • شرح: قراردادهای آتی تسویه حساب نقدی بر اساس قیمت حراج Gemini Exchange برای بیت کوین به دلار آمریکا.
 • قیمت گذاری: دلار آمریکا
 • توافق: ارزش تسویه نهایی قیمت حراج بیت کوین به دلار آمریکا خواهد بود که در ساعت 4 بعد از ظهر EST در تاریخ تسویه حساب نهایی توسط صرافی Gemini تعیین می شود.
 • ساعات تجارت: 830 صبح تا 315 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه
 • نرخ های حاشیه: 40٪
 • پاکسازی: شرکت پاکسازی گزینه ها
 • انقضا قرارداد: هفتگی ، ماهانه ، سه ماهه

گروه صرافی شیکاگو (CME)

گروه صرافی شیکاگو (CME) بازار معاملات آتی بیت کوین خود را فقط یک هفته پس از Cboe راه اندازی کرد. امروزه این پلتفرم به روشی مشابه پیشنهاد Cboe عمل می کند ، اگرچه تفاوت های کمی بین این دو گزینه وجود دارد.

 • تاریخ لیست: 17 دسامبر 2017
 • نماد تیکر: BTC
 • واحد قرارداد: برابر با 5 BTC
 • شرح: واریز نقدی بر اساس نرخ مرجع بیت کوین CME CF (BRR) ، که به عنوان نرخ مرجع یک بار در روز قیمت دلار بیت کوین است.
 • قیمت گذاری: دلار آمریکا
 • توافق: این قرارداد با استفاده از CME CF BRR قیمت گذاری شده است که در مورد اصول IOSCO برای معیارهای مالی ساخته شده است. BRR برای محاسبه قیمت گذاری داده ها را از Bitstamp ، Coinbase ، itBit و Kraken می گیرد.
 • ساعات تجارت: یکشنبه تا جمعه از ساعت 6 عصر تا 5 عصر ، با یک ساعت وقفه در ساعت 5 عصر.
 • نرخ های حاشیه: 35٪
 • پاکسازی: CME ClearPort
 • انقضا قرارداد: هر دو ماه یکبار

TD Ameritrade

TD Ameritrade اخیراً معاملات آتی بیت کوین را برای کاربران واجد شرایط راه اندازی کرده است. هر کسی با یک حساب TD Ameritrade که شرایط لازم را دارد می تواند معاملات آتی بیت کوین را مستقیماً از طریق حساب های خود شروع کند. TD Ameritrade برای ارائه معاملات آتی بیت کوین با CME Group همکاری کرده است: شما از طریق حساب TD Ameritrade خود معامله می کنید ، اگرچه تمام معاملات در بازار گروه CME انجام می شود.

برای واجد شرایط شدن در معاملات آتی بیت کوین TD Ameritrade ، حساب شما باید شرایط زیر را داشته باشد:

 • حاشیه فعال شد
 • تصویب گزینه گسترش سطح 2
 • ویژگی های پیشرفته فعال است
 • تأیید معاملات آتی
 • حداقل حساب 25000 دلار

نیاز TD Ameritrade برای معاملات آتی بیت کوین 1.5 برابر بیشتر از نیازهای حاشیه ارز است. پس از تأیید ، آماده هستید که بلافاصله معاملات آتی بیت کوین را آغاز کنید.

کراکن

Kraken یکی از قوی ترین سیستم عامل های معاملات رمزنگاری موجود را دارد. Kraken به شما امکان می دهد انواع ارزهای رمزپایه را به صورت چند جفت مبادله کنید. از ویژگی های اصلی بازار معاملات آتی Crypto Kraken می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • چند جفت ارز: BTC / USD ، ETH / USD ، LTC / USD ، BCH / USD ، XRP / USD و XRP / BTC.
 • قدرت نفوذ: حداکثر اهرم 50 برابر (در تمام جفت ها موجود است)
 • دوره زمانی: دائمی ، ماهانه و سه ماهه (فقط بازه های زمانی دائمی و سه ماهه برای XRP / BTC موجود است)
 • اندازه قرارداد: 1 دلار (1 XRP برای جفت XRP / BTC)
 • وثیقه: BTC ، ETH ، LTC ، BCH یا XRP
 • نوع: وارون (وانیل برای جفت XRP / BTC)
 • هزینه ها: 0.075 tak گیرنده ، 0.02 سازنده
 • توافق: سود حاصل از تجارت بلافاصله تسویه و موجود است. قراردادها در تاریخ انقضا منقضی می شوند و سود باز به صورت نقدی در دارایی وثیقه تسویه می شود.

یکی از بزرگترین مزایای معاملات آتی رمزنگاری با Kraken این است که شما می توانید تا 50 برابر در تمام جفت ها استفاده کنید.

باکت

Bakkt جدیدترین ورودی به فضای معاملات آتی رمزنگاری است. Bakkt یک شرکت رمزنگاری شده است که توسط Intercontinental Exchange (ICE) ، همان شرکت پشت بورس سهام نیویورک (NYSE) راه اندازی شده است. در ابتدا در سال 2018 اعلام شد ، تاریخ راه اندازی Bakkt بیش از یک سال به عقب منتقل شد.

سرانجام ، Bakkt در سپتامبر 2019 با اولین محصول خود راه اندازی شد: یک قرارداد آتی بیت کوین با هدف سرمایه گذاران نهادی که می خواهند در مورد قیمت آینده بیت کوین شرط بندی کنند.

یکی از بزرگترین اختلافات بین Bakkt و رقبای آن این است که قراردادهای آتی Bakkt از نظر فیزیکی در بیت کوین “واقعی” تسویه شده است. برخلاف قراردادهای آتی سنتی در سایر صرافی ها که صرفاً مشتقات بیت کوین هستند ، باکت از بیت کوین فیزیکی استفاده می کند.

سایر ویژگی های اصلی Bakkt عبارتند از:

 • حضانت: برخلاف سایر بازارهای آتی رمزنگاری ، Bakkt بیت کوین فیزیکی را ذخیره می کند. این شرکت سرمایه گذاری قابل توجهی در پیشرفته ترین سطح امنیت فیزیکی و سایبری کرده است و درنهایت به آن امکان ایجاد یک سرویس حضانت درجه یک مناسب برای سرمایه گذاران خرده فروشی و نهادی را داده است..
 • همان فناوری ICE و NYSE: Bakkt ممکن است امن ترین تبادل رمزنگاری موجود باشد. مبادلات بر اساس همان فناوری ساخته شده است که مبادلات عمده بین المللی مانند ICE و NYSE را تأمین می کند.
 • قراردادهای تحویل فیزیکی: برخلاف سایر مبادلات آتی رمزنگاری که در اینجا ذکر شده است ، Bakkt از قراردادهای آتی بیت کوین که به صورت فیزیکی تحویل داده شده استفاده می کند. کاربران باکت به جای اینکه فقط مشتقات بیت کوین را معامله کنند و به صورت نقدی تسویه کنند ، قراردادها را با بیت کوین واقعی تسویه می کنند.
 • سازگار: Bakkt برای انطباق از ابتدا ساخته شده است. کاربران باید تأیید صحت KYC و AML را انجام دهند. Bakkt همچنین دارای تجزیه و تحلیل و نظارت بر زنجیره ای برای تمام رسوبات و برداشت های رمزنگاری است. به طور کلی ، Bakkt خود را به عنوان یک محیط تجارت امن و تنظیم شده قرار می دهد.

امروز ، Bakkt فقط قراردادهای آتی BTC / USD که از نظر جسمی تسویه شده اند را ارائه می دهد. با این حال ، Bakkt در حال حرکت به جلو ، قصد دارد جفتها و پیشنهادات دیگری را راه اندازی کند.

کارگزاران تعاملی

کارگزاران تعاملی به شما امکان می دهد قراردادهای طولانی مدت با 50٪ نیاز به حاشیه را خریداری کنید ، که بهترین در بازار است. اگرچه کارگزاران تعاملی هزینه های کمی بالاتر از رقابت را دریافت می کنند ، این پلت فرم طیف وسیعی از ارزهای مختلف را نیز می پذیرد. به علاوه ، کارگزاران تعاملی به شما امکان می دهد قراردادهای آتی را با Cboe یا CME خریداری کنید.

ویژگی های اصلی کارگزاران تعاملی عبارتند از:

 • ارزهای پذیرفته شده: USD ، EUR ، GBP ، AUD و CAD
 • روش های سپرده گذاری: سیم های بانکی ، ACH ، BPay ، EFT ، چک ها
 • هزینه ها: 5 دلار هزینه CBOE ، 10 دلار CME

نقطه ضعف اصلی کارگزاران تعاملی این است که شورت ها باید حاشیه اضافی را فراهم کنند ، این بدان معناست که شما برای باز کردن یک شورت باید بیش از مقدار اسمی کنترل کنید ، و انگیزه زیادی را برای یک معامله گر باز کنید تا شورت را باز کنید. نقطه ضعف دیگر کارگزاران تعاملی ، هزینه های بالای 5 تا 10 دلار است.

ایستگاه تجارت

TradeStation ارزانترین کارمزد را در صنعت معاملات آتی بیت کوین دارد. اشکال اصلی TradeStation این است که شما باید 66٪ از ارزش اسمی موقعیت خود را به عنوان نیاز حاشیه قرار دهید ، که برخی از مزایای معاملات قرارداد آتی را از بین می برد.

با این وجود TradeStation به بازارهای معاملات آتی بیت کوین CME و Cboe دسترسی دارد و هزینه های 1.50 دلاری بسیار ارزان است.

تجارت الکترونیکی

E Trade یک غول تجاری آمریکایی است که به تازگی پیشنهادات قراردادهای آتی بیت کوین را از طریق بستر تجارت Optionshouse به مشتریان آغاز کرده است. کاربران می توانند هر دو قرارداد CME و Cboe را با 80٪ حاشیه مورد نیاز تجارت کنند. معاملات به دلار آمریکا وثیقه می شوند.

E Trade همچنین دارای هزینه های معقول (اگر کمی زیاد) 2.50 دلار باشد.

امکانات Crypto

CryptoFactiles توسط سازمان رفتار مالی پادشاهی انگلستان (FCA) مجوز دارد و تنظیم می شود ، و به آن یک اختیارات اضافی نسبت به BitMEX ، Deribit و برخی از ارائه دهندگان غیرقانونی این لیست می دهد..

CryptoFactiles همچنین دارای یک ساختار هزینه رقابتی برای معاملات آتی بیت کوین است که شامل 0 دلار کارمزد سازنده و کارمزد گرفتن کمتر از 0.0008 است. یکی از موارد غیرمعمول CryptoFactiles این است که این پلتفرم رمزنگاری را فقط برای سپرده ها می پذیرد. با این وجود کاربران از هرجای دنیا (به جز ایالات متحده و کشورهای تحریم شده) پذیرفته می شوند.

ویژگی های اصلی CryptoFactiles شامل موارد زیر است:

 • ساعات تجارت: 24/7
 • چارچوب زمان: دائمی ، ماهانه و سه ماهه
 • قدرت نفوذ: تا 50 برابر
 • جفت رمزنگاری: BTC ، ETH ، XRP ، LTC و BCH

یکی از مهمترین مزایای CryptoFactiles این است که بازارهای Ripple (XRP) را ارائه می دهد. معاملات در جفت XRP / USD و XRP / BTC را می توان در XRP خود وثیقه گرفت. این ویژگی باعث می شود CryptoFactiles به ویژه گزینه محبوب سرمایه گذاران دارای مقدار زیادی ریپل باشد.

BitMEX

BitMEX یک بازار معاملات آتی رمزنگاری نشده است که دارای قوانین کمی اما نقدینگی زیادی است. این یکی از بزرگترین بازارهای آتی رمزنگاری در جهان است که رقبای خود را با تنظیم بهتر مانند Cboe و CME Group کوتاهی می کند. بطور متوسط ​​روزانه ، BitMEX بیش از 2 میلیارد دلار معامله رمزنگاری را در یک بازه زمانی 24 ساعته شاهد خواهد بود.

BitMEX هزینه سازنده 0.025٪ و هزینه مصرف کننده 0.075٪ را دریافت می کند.

یکی از بزرگترین مزایای BitMEX این است که صرافی اهرم تا 100X را ارائه می دهد ، بسیار بالاتر از رقبای ذکر شده در اینجا. معامله گران می توانند بر اساس انزجار از ریسک پذیری ، اهرمی را از 1 تا 100 تعیین کنند.

سایر ویژگی های اصلی BitMEX عبارتند از:

 • ساعات تجارت: 24/7
 • چارچوب زمان: دائمی ، سه ماهه و دو طبقه
 • انقضا: جمعه آخر ماه قرارداد ساعت 8 عصر EST
 • قدرت نفوذ: 1 برابر تا 100 برابر
 • جفت رمزنگاری: ADA ، BCH ، EOS ، ETH ، LTC ، TRON و XRP
 • کشورهای ممنوعه: ایالات متحده ، کانادا ، کوبا ، کریمه ، ایران ، سوریه و کره شمالی
 • جلد: حجم معاملات روزانه 2 تا 4 میلیارد دلار (2019)

BitMEX از تقسیم 50/50 بین Coinbase و Bitstamp به عنوان شاخص قیمت اصلی بیت کوین استفاده می کند و یک لایه اضافی از اعتبار را به بورس می دهد..

OKCoin / OKEx

OKEx بازوی بین المللی صرافی OKCoin است که در سال 2013 تاسیس شده است. این صرافی در مالت ثبت شده است اما از هنگ کنگ اجرا می شود و بیشتر به بازرگانان چین و سایر کشورهای آسیایی می رسد.

امروزه ، مردم تمایل دارند از OKCoin و OKEx به جای یکدیگر استفاده کنند. هرچه بخوانید ، OKCoin / OKEx اغلب بزرگترین بازار معاملات آتی بیت کوین در اینترنت است ، اگرچه گاهی اوقات توسط BitMEX شکست می خورد. OKCoin به ویژه در میان معامله گران آتی رمزنگاری مستقر در آسیا محبوبیت دارد.

OKCoin در سه ارز رمزپایه مختلف تا 20X اهرم ارائه می دهد. همچنین هزینه های کمی را ارائه می دهد. کاربران می توانند بر اساس میزان تجارت خود و نحوه برداشت پول خود ، از دو سطح مختلف راستی آزمایی استفاده کنند.

از ویژگی های اصلی OKEx می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ساعات تجارت: 24/7
 • چارچوب زمان: هفتگی ، دو هفته نامه و فصلنامه
 • انقضا: جمعه ظهر هفته انقضا
 • قدرت نفوذ: 10 برابر تا 20 برابر
 • جفت رمزنگاری: ETH ، ETC ، BCH ، XRP ، EOS و BTG
 • جلد: 1.5 تا 3 میلیارد دلار در روز (2019)
 • کشورهای ممنوعه: ایالات متحده ، هنگ کنگ ، کوبا ، ایران ، کره شمالی ، کریمه ، سودان ، مالزی ، سوریه ، بنگلادش ، بولیوی ، اکوادور و قرقیزستان

به طور کلی ، OKCoin نقدینگی شدیدی را از صرافی با سابقه ای کمتر از شفافیت ارائه می دهد. مانند BitMEX ، برخی نگرانی ها در مورد برخورد با یک مبادله غیرقانونی وجود دارد. با این حال ، OKCoin همچنان در بین معامله گران رمزنگاری مستقر در آسیا که می خواهند به قراردادهای آتی دسترسی پیدا کنند ، محبوبیت دارد.

دریبیت

Deribit جدیدترین رقیب قرارداد آتی بیت کوین برای BitMEX و OKEx است. صرافی مستقر در هلند در معاملات آتی رمزنگاری تخصص دارد.

ویژگی های اصلی Deribit عبارتند از:

 • ساعات تجارت: 24/7
 • قدرت نفوذ: تا 100 برابر
 • چارچوب زمان: دائمی و سه ماهه
 • جفت رمزنگاری: BTC و ETH

آینده بیت کوین چگونه بر تجارت بیت کوین تأثیر می گذارد?

در مورد چگونگی تأثیر معاملات آتی بیت کوین بر تجارت بیت کوین بحث هایی وجود دارد. هنگامی که معاملات آتی بیت کوین برای اولین بار در اواخر سال 2017 اعلام شد ، بازارها با انتظار پیش رفتند. فروشندگان طولانی مدت بیت کوین این را نشانه ای از جریان اصلی بیت کوین دانستند. آنها فکر کردند تریلیون دلار سرمایه سازمانی در شرف ریختن بیت کوین است.

در عرض یک هفته از راه اندازی اولین بازار معاملات آتی بیت کوین تنظیم شده ، قیمت بیت کوین به بالاترین قیمت خود یعنی 20000 دلار رسید. قیمت خیلی زود سقوط کرد و امروز در حدود 9000 دلار باقی مانده است.

بنابراین ، بازارهای آتی چه تاثیری روی بیت کوین دارند – در همه حال؟ آیا بازارهای آتی برای بزرگترین ارز رمزپایه جهان خوب یا بد هستند?

پاسخ پیچیده است.

نظریه عمومی استدلال می کند که پول سازمانی “هوشمند” به بازارهای آینده سرازیر خواهد شد ، و بازارهای دیگر نیز دنبال خواهند کرد. ما این را با راه اندازی اولیه معاملات آتی بیت کوین مشاهده کردیم. قیمت های آتی بیت کوین افزایش یافت. بازار با توجه به بالاتر بودن قیمت های بازار آتی ، دنباله رو شد و باعث افزایش قیمت بیت کوین در بازار شد. مردم به دنبال بازارهای آتی به عنوان راهنمای جهت گیری آینده بیت کوین بودند – شبیه به نحوه کار بازارهای آتی کالاها ، نفت و طلا.

افزایش اشتها برای کاهش قیمت بیت کوین می تواند ارزش قراردادهای آتی بیت کوین را کاهش دهد ، که احتمالاً منجر به کاهش قیمت بیت کوین می شود.

ما شاهد تأثیر مشابهی در بازارهای سنتی هستیم. حرکات روزانه در Dow ​​mini و S&به عنوان مثال بازارهای آتی P 500 ، هر روز تأثیر مهمی در جهت شاخص های اصلی دارند.

با این وجود بازارهای آتی همیشه بازار اصلی را کنترل نمی کنند. به عنوان مثال اخباری که در ساعات معاملاتی بازار رخ می دهد ، می تواند مسیری را که ما در بازارهای آتی شاهد آن بودیم ، مختل کند. که به عنوان یک جنبش اصیل ، شاید ارزش یادگیری نحوه کسب بیت کوین به عنوان جایگزینی برای معاملات آتی بیت کوین را داشته باشد.

س FAالات متداول درباره قراردادهای آتی بیت کوین

ما در مورد قراردادهای آتی بیت کوین س questionsالات زیادی داریم. در زیر ، ما به برخی از رایج ترین س questionsالاتی که دریافت می کنیم پاسخ می دهیم:

س: قراردادهای آتی بیت کوین چگونه به قیمت بازار اصلی یا بازار بیت کوین مرتبط هستند?

آ: بازارهای آتی بیت کوین قیمت ها را از صرافی های رمزنگاری موجود دریافت می کنند. به عنوان مثال CME از نرخ مرجع Bitcoin CME CF (BRR) خود استفاده می کند ، که داده های قیمت را از چندین صرافی بزرگ استخراج می کند. این قیمت برای تسویه کلیه قراردادهای آتی بیت کوین استفاده می شود.

س: بازارهای آتی بیت کوین چگونه تنظیم می شوند?

آ: بازارهای آتی بیت کوین در ایالات متحده توسط کمیسیون تجارت آینده کالا (CFTC) تنظیم می شود ، که نهادی نظارتی با صلاحیت انحصاری بازارهای آتی بیت کوین آمریکا است. در خارج از کشور ، سایر نهادهای نظارتی نیز نقش های مشابهی را ایفا می کنند. برخی از بازارهای آتی بیت کوین توسط هیچ ارگان دولتی تنظیم نمی شوند.

س: آیا برای معاملات آتی بیت کوین به کیف پول دیجیتال نیاز دارم؟?

آ: شما برای معاملات آتی بیت کوین نیازی به کیف پول دیجیتال ندارید که معاملات آتی به صورت نقدی تسویه شود یا از نظر مالی تسویه شود (مانند مورد CME ، Cboe و اکثر بورس های آتی بیت کوین). با این حال ، اگر با معاملات آتی بیت کوین که از نظر جسمی حل و فصل شده اند – مانند Bakkt ، به یک کیف پول دیجیتال (یا حداقل یک حساب کارگزاری) نیاز خواهید داشت..

س: چرا آمریکایی ها از برخی مبادلات آتی غیرمنظم منع شده اند?

آ: بسیاری از مبادلات آتی بدون مقررات فوق ، آمریکایی ها را ممنوع کرده اند. صرافی ها این کار را می کنند تا از بروز مسئولیت جلوگیری کنند. معاملات آتی در آمریکا توسط CFTC تنظیم می شود و صرافی های غیرمجاز خدماتی را ارائه می دهند که مقررات CFTC را نقض می کنند. تنظیم شدن برای هر کاربر آمریکایی پیچیده است ، بنابراین بیشتر مبادلات فقط کاربران آمریکایی را کاملاً ممنوع می کنند.

س: معاملات آتی بیت کوین چند سال دارند?

آ: معاملات آتی بیت کوین برای اولین بار در دسامبر 2017 با Cboe و گروه CME آغاز به کار کرد. معاملات آتی بیت کوین از سال 2011 در بازارهای غیرقانونی تنظیم می شود.

س: شورتینگ چیست?

آ: شورتینگ عبارت است از قرار دادن شرط کوتاه بدون نیاز به گرفتن وام اولیه. هنگام کوتاه کردن دارایی ، موقعیتی را اتخاذ می کنید که قیمت پایین می آید.

س: چه چیزی مصون سازی است?

آ: هجینگ عملی ساختن موقعیت در یک دارایی برای جبران موقعیت شما در دارایی دیگر است. از آنجا که قراردادهای آتی امکان استفاده از اهرم نیرو را دارند ، بدون توجه به تعداد دارایی های فیزیکی که در اختیار دارید ، آسان است که موقعیت خود را بپوشانید.

س: حاشیه چیست?

آ: مارجین مبلغی است که معامله گر باید در ابتدا هنگام گرفتن موقعیت آتی به عنوان وثیقه واریز کند. برای بسیاری از قراردادهای سنگین معامله شده ، مبالغ حاشیه کمتر از 10٪ قرارداد پایه است. مبادلات تنظیم شده ، از جمله گروه CME و Cboe ، به حاشیه 35٪ تا 40٪ نیاز دارند.

Final Word: آینده تجارت Bitcoin Futures چیست?

فعالیت معاملات آتی بیت کوین در طول سال 2019 همچنان قوی بود. گروه CME گزارش داد که معاملات آتی بیت کوین در هر سال در حدود 300 تا 500 میلیون دلار در روز است..

CME همچنین ادعا می کند که معاملات آتی بیت کوین در میان سرمایه گذاران بزرگ مورد توجه قرار گرفته است. بعلاوه ، هنگام بررسی حجم معاملات آتی در مبادلات غیرمجاز ، شاهد حجم بیش از 4 میلیارد دلار در روز در بسیاری از روزها هستیم.

واضح است که معاملات آتی بیت کوین نقشی اساسی در اکوسیستم رمزنگاری ایفا می کند – و به این زودی ها از بین نمی رود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me