banner
banner

نحوه خرید بیت کوین (BTC)

به گفته خالق گمنام آن ، Satoshi Nakamoto ، بیت کوین یک “سیستم نقدی نظیر به نظیر” است. هدف در ایجاد Bitcoin ، ایجاد “سیستمی برای معاملات الکترونیکی بدون اعتماد به اعتماد” بود. بیت کوین از طریق تلفیق نبوغ ، عزم راسخ و قدرت فنی در این کار موفق شد.

تصور جهانی بدون بیت کوین دشوار است. امروز ، اولین و موفق ترین ارز رمزنگاری شده در جهان یک نام خانوادگی است. بی شمار نمایش تلویزیونی ، ترانه ، ادای احترام ، آثار هنری و کتابهایی به این اختراع انقلابی اختصاص یافته است. برای کسب اطلاعات بیشتر به راهنمای سرمایه گذاری در بیت کوین مراجعه کنید.

ما 5 کارگزار برتر را که توانایی خرید بیت کوین (BTC) را با کارت اعتباری یا کارت نقدی ارائه می دهند ، لیست می کنیم.

بینانس

بینانس یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده در جهان است. مزایای خرید BTC (BTC) در اینجا این است که شما از هزینه های مبادله کمتری نسبت به صرافی های رقابتی بهره مند می شوید و افزایش نقدینگی شما را قادر می سازد تا سریعاً خرید و فروش کنید تا از اخبار حرکتی بازار بهره مند شوید..

بررسی Binance یا بازدید ما را بخوانید بینانس.

از کد تخفیف استفاده کنید: EE59L0QP با 10٪ بازپرداخت از کلیه هزینه های معاملاتی.

Paybis

Paybis از یک بستر خرید بسیار مطمئن بیت کوین و ارزهای رمزپایه استفاده کنید که در آن می توانید بیت کوین (BTC) و طیف وسیعی از رمزنگاری های دیگر را با استفاده از کارت اعتباری یا بدهی خود خریداری کنید. آنها از سال 2014 وجود داشته و به صدها هزار نفر در خرید بیت کوین کمک کرده اند.

اگر می خواهید بیت کوین (BTC) بخرید و نگه دارید ، این یکی از ساده ترین راه های خرید بیت کوین (BTC) با کارت اعتباری یا کارت نقدی است..

بررسی Paybis ما را ببینید یا بازدید کنید Paybis.

کریپتومات

کریپتومات یک سرویس مبادله ارز و ارزهای رمزپایه مستقر در اتحادیه اروپا است که از سال 2018 فعالیت می کند. دفتر مرکزی آنها در استونی است که یک کانون معتبر اروپایی برای شرکت های مشابه است. آنها که توسط سرجیان محموتوویچ باهوش فناوری تاسیس شده اند ، اکنون در بیش از 80 کشور جهان فعالیت می کنند و به کاربران در سراسر جهان خدمات می دهند. کریپتومات یک گزینه عالی برای اروپایی ها است & سرمایه گذاران آسیایی که به سادگی مایل به خرید و فروش اتریوم (ETH) برای بلند مدت هستند. مشتری ایالات متحده آمریکا نیست.

بررسی کریپتومات را بخوانید یا بازدید کنید کریپتومات.

کراکن

کراکن در مورد مبادلات ارزهای رمزنگاری شده در صنعت یکی از نام های قدیمی است.

از آغاز فروتنانه ، آنها اکنون به یکی از شناخته شده ترین نام ها در فضا تبدیل شده اند که انتخاب گسترده ای از دارایی ها را برای تجارت از جمله بیت کوین (BTC) ارائه می دهد..

هزینه های معاملاتی با سایر صرافی ها قابل رقابت است و اکنون با ارائه معاملات آتی و حاشیه ای همچنان به تکامل خود ادامه می دهند.

بررسی Kraken یا بازدید ما را بخوانید کراکن.

زغال اخته – فقط کانادایی ها

زغال اخته خرید Bitcoin (BTC) در داخل را آسان می کند کانادا بدون هیچ سر و صدا و خرید سریع یا فروش دارایی از طریق پلت فرم آسان برای استفاده آنها. آنها از سال 2017 وجود داشته و دارای چندین مشارکت بسیار مورد اعتماد هستند که باعث شهرت آنها در زمینه ارزهای رمزپایه می شود. آنها همچنین به عنوان یک تجارت خدمات پولی در FINTRAC ثبت شده اند ، از این نظر بسیار قابل اعتماد هستند. مشتری ایالات متحده آمریکا نیست.

بازدید زغال اخته یا به راهنمای نحوه خرید بیت کوین در کانادا مراجعه کنید.

Wirex – فقط انگلستان

Wirex یک برنامه کیف پول رمزنگاری مستقر در انگلستان است که همچنین دارای کارت های نوآورانه پرداخت ویزا و مسترکارت است که می توانید از آنها برای خریدهای روزمره و معاملات پشتیبان خود با ارزهای رمزپایه و فیات استفاده کنید..

این شرکت از سال 2014 فعالیت خود را آغاز کرده و اکنون به یک عملیات جهانی ارائه خدمات در بیش از 130 کشور جهان و دسترسی به پرداخت در بیش از 54 میلیون مکان در سراسر جهان تبدیل شده است. آنها همچنین اخیراً به اولین عضو اصلی Mastercard دوستدار رمزنگاری در جهان تبدیل شده اند.

بررسی Wirex ما را بخوانید یا بازدید کنید Wirex.

iTrustCapital – فقط ایالات متحده آمریکا: محصول IRA

iTrustCapital – در حالی که سرمایه گذاران آمریکایی در طول تاریخ فقط به سهام و اوراق قرضه در حساب بازنشستگی خود دسترسی داشته اند ، صنعت جدیدی با نام Bitcoin IRA یا Crypto IRA ظهور کرده است. اینها سیستم عامل های خودگردان IRA هستند که به مشتریان امکان می دهند در Bitcoin ، Ethereum و سایر دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری کنند و در عین حال مزایای مالیاتی و انعطاف پذیری حساب های بازنشستگی خود را حفظ کنند. این سیستم عامل امکان استفاده از حساب های سنتی IRA و حساب های Roth IRA را فراهم می کند که به طور خاص برای سرمایه گذاری های طولانی مدت طراحی شده اند.

بازدید iTrustCapital یا بدانید Bitcoin IRA چیست?

نحوه خرید بیت کوین (BTC) نحوه خرید بیت کوین (BTC) نحوه خرید بیت کوین (BTC)
★★★★★ ★★★★★ بررسی Binance

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی کراکن

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) بیش از دهها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ بررسی کریپتومات

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران دارایی های دیجیتال (ارزهای رمزپایه) ده ها عامل از جمله هزینه و حداقل حساب ، سیستم عامل های معاملاتی ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

بهترین برای

کاربران پیشرفته

بهترین برای

بازرگانان ایالات متحده آمریکا

بهترین برای

بازرگانان اروپایی

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

1.00 دلار

حداقل حساب

35 یورو

تبلیغات

10٪ Cashback

کد تخفیف: EE59L0QP

تبلیغات

هیچ یک

تبلیغات

هیچ یک

Bitcoin (BTC) چیست?

بیت کوین یک شبکه غیرمتمرکز است که امکان انتقال ارزش بین طرفین را فراهم می کند. این کار را با استفاده از یک شبکه امن ، متشکل از “استخراج کنندگان” ، که گره ها را میزبانی می کنند ، انجام می دهد (رایانه هایی که نسخه های دفتر BTC را ذخیره می کنند).

به عنوان یک دارایی دیجیتال ، مشارکت در شبکه بیت کوین به سادگی نیاز به دسترسی به اتصال به اینترنت دارد. این دارایی می تواند به عنوان وسیله پرداخت یا ذخیره ارزش استفاده شود.

چگونه کار می کند?

بیت کوین با استفاده از پروتکل ‘Proof-of-work’ کار می کند. این ساختار استخراج کنندگان را در شبکه بیت کوین برای دریافت پاداش بیت کوین که هر 10 دقیقه منتشر می شود ، جستجو می کنند. در طول این 10 دقیقه افزایش ، ماینرها تراکنش های انجام شده بین شرکت کنندگان شبکه را تأیید می کنند. سپس این تراکنش ها در یک بلاک داده ثبت می شوند. بلوک ها به ترتیب به ترتیب ثبت می شوند ، شبیه یک زنجیره به هم پیوند می خورند. ماهیت این روند منجر به این شد که این فناوری “بلاکچین” نامیده شود.

به دلیل محبوبیت و رشد شبکه ، استخراج بیت کوین به دلیل نیازهای محاسباتی تا حد زیادی برای یک فرد عادی بی سود شده است. در حالی که استخراج از طریق لپ تاپ امکان پذیر بود ، در اوایل چرخه حیات بیت کوین ، امروزه استخراج کنندگان معمولاً شرکت های بزرگی هستند که لباس های عظیم با هزاران ماشین آلات تخصصی کار می کنند.

تحولات پیش بینی شده?

رشد پیرامون بیت کوین موضوعی بحث برانگیز است. اعتقاد عمومی بر این است که در دراز مدت ، بیت کوین به روشی که امروز وجود دارد وجود نخواهد داشت. بیت کوین یا “رونق” می یابد یا “سقوط”.

بیشتر این رشد که انتظار می رود رخ دهد ، حول این ایده است که بیت کوین جایگزین طلا به عنوان ذخیره ارزش خرید خواهد شد. با قابلیت های فعلی شبکه بیت کوین ، این یک امکان واقعی است. اگر به عنوان ذخیره ارزش رفتار شود ، اولویت کمتری بر سرعت و هزینه معامله گذاشته می شود – تأثیر محدودیت های شبکه فعلی را کاهش می دهد.

جدا از تبدیل شدن به یک ذخیره ارزش ، راه حلهای لایه دوم ، مانند Lightning Network ، امکان تبدیل بیت کوین به یک کاندیدای قانونی برای معاملات خرد و هزینه های روزمره را دارند. توسعه شبکه رعد و برق در دو سال گذشته جهش هایی داشته است ، شرکت های مختلف خود را وقف بلوغ آن کرده اند.

بهترین حالت این است که یک شبکه رعد و برق کاملاً توسعه یافته ، با سرعت ، امنیت و صرفه جویی در هزینه ، اجرا می شود. در این سناریو ، نه تنها معاملات خرد امکان پذیر است ، بلکه ویژگی های ذاتی بیت کوین به آن اجازه می دهد تا به عنوان ذخیره ارزش عمل کند..

ایدئولوژی اساسی?

در حالی که بسیاری از ارزهای رمزپایه اهداف والایی دارند ، تعداد معدودی بر اساس یک ایدئولوژی قوی بنا شده اند. بیت کوین یکی از این معدود است.

با ناشناس بودن Satoshi Nakamoto ، مقاصد وی تا حدودی ناشناخته مانده است. آنچه مشخص است این است که هدف بیت کوین فراهم کردن ابزاری برای انتقال ارزش فراگیر ، ایمن ، پایدار بود. مهمتر از همه ، این بدون دستکاری دولت است.

اعتقاد بر این است که این ویژگی ها که در بیت کوین تعبیه شده اند ، به دلیل نمونه های قبلی کلاهبرداری ، دستکاری و تصمیمات خودپردازانه است که به طور مداوم توسط شرکت کنندگان در سیستم بانکی سنتی گرفته می شود..

در صورت موفقیت ، بیت کوین یک بار در طول زندگی فرصتی را برای ضربه زدن به دکمه “تنظیم مجدد” در فروشگاه های ثروت جهانی فراهم می کند. این فرصت را برای افراد غیربانکی فراهم می کند تا به خدمات مدرن دسترسی پیدا کنند. این امر دموکراسی را در امور مالی به ارمغان می آورد.

پذیرش و جنجال?

از ارزهای رمزنگاری شده ایجاد شده ، در مقایسه با بیت کوین از نظر تصویب ، همه کم رنگ است. در حالی که بیشتر این به دلیل مزیت اولین افراد است ، بیت کوین فقط از طریق ویژگی های ذاتی خود (تمرکززدایی ، ضد تورم و غیره) توانسته است خود را به عنوان رهبر صنعت معرفی کند.

در حالی که تصویب جریان اصلی هنوز اتفاق نیفتاده است ، علائم این امر در سالهای اخیر به طور فزاینده ای آشکار شده است. دارایی ای که روزگاری یک فناوری حاشیه ای بود ، اکنون با تعداد فزاینده ای از راه های خرید و خرج ، نام خانوادگی است.

در سطح نهادی ، بیت کوین طی چند سال گذشته شاهد یک رشته موفقیت و شکست بوده است. در حالی که عدم موفقیت در ایجاد یک ETF بیت کوین دیده شده است ، موفقیت های زیادی وجود داشته است ، موارد زیر فقط چند نمونه است.

معاملات آتی بیت کوین: CME ، Bakkt,

صندوق بیت کوین: 3iQ

خدمات حضانت: جوزا

در طول چرخه حیات بیت کوین ، بحث و جدال های مختلفی میان توسعه دهندگان (SegWit و غیره) وجود داشته و جنجال هایی که بیت کوین را آزار می دهد. دو بحث و جدال متداول در مورد دارایی دیجیتال وجود دارد,

فعالیت غیرقانونی – برداشتی که مجرمان از BTC استفاده می کنند و دارایی از فعالیت بازار سیاه پشتیبانی می کند

مصرف برق – رشد شبکه و تکیه بر اثبات کار ، منجر به افزایش مصرف برق توسط کامپیوترهای تغذیه کننده شبکه می شود..

مقررات?

به دلیل ماهیت غیرمتمرکز و فاقد اقتدار مرکزی ، بیت کوین به عنوان یک امنیت در بیشتر جهان مشاهده نمی شود.

اگرچه ممکن است BTC به عنوان یک امنیت در نظر گرفته نشود ، اما در طبقه بندی جهانی اختلافاتی وجود دارد. ارز است؟ آیا کالا است؟ آیا کلکسیونی است؟ و غیره.

با توجه به آمریکای شمالی ، بیت کوین به طور گسترده ای به عنوان یک ارز مشاهده می شود و به همین ترتیب با آن رفتار می شود. جی کلایتون ، رئیس SEC ، سابقه داشته است بیان این.

“ارزهای رمزنگاری شده: اینها جایگزین ارزهای حاکم هستند ، بیت کوین را جایگزین دلار ، یورو ، ین کنید … این نوع ارز امنیتی نیست.”

چه کسی آن را ساخته است?

بیت کوین ممکن است از همه جالب ترین داستان مبدا باشد. این به دلیل رمز و راز پیرامون بنیانگذار آن – ساتوشی ناکاموتو است.

رمز و راز پیرامون ساتوشی این است که هیچ کس نمی داند او چه کسی است. بعلاوه ، از آنجا که هویت ساتوشی ناشناخته است ، ممکن است این شخص حتی امروز زنده نباشد.

آنچه شناخته شده است این است که کیف پول های مرتبط با Satoshi حاوی تقریباً 1 میلیون BTC هستند که اکثریت قریب به اتفاق از زمان ایجاد دست نخورده باقی مانده اند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me