banner
banner

نحوه خرید بیت کوین به صورت ناشناس

بیت کوین خود واقعاً ناشناس نیست. وقتی به ناشناس ماندن آن فکر می کنید ، این یک حمله قلبی کوچک وجود دارد: هر کسی می تواند بیت کوین شما را برای یک آدرس مشخص ببیند. به علاوه ، آنها می توانند نحوه انتقال بیت کوین از آن آدرس به آدرس دیگر را دنبال کنند.

حتی در این صورت ، شاید این بزرگترین نگرانی بیشتر دارندگان بیت کوین و خریداران بالقوه نباشد. آنچه بسیاری را وحشت زده می کند این است: مجبور به شناسایی هویت شخصی خود هنگام خرید یا فروش بیت کوین – برخی از افراد با ارسال عکس گذرنامه و سلفی خود راحت نیست.

اگر به نظر شما می رسد ، شما احتمالاً می خواهید بدانید که چگونه بیت کوین را به صورت ناشناس و بدون تأیید خریداری کنید. در این مقاله نحوه کار در مورد آن بحث شده است. ادامه مطلب.

خرید بیت کوین به صورت ناشناس و بدون شناسنامه

شما احتمالاً این مقاله را می خوانید زیرا سعی کرده اید با اکثر صرافی ها بیت کوین بخرید اما آنها قبل از اینکه شما سفارشی کنید ، درخواست تأیید کردند. این می تواند ناامید کننده باشد. از این گذشته ، بیت کوین قرار بود یک ارز دیجیتال نظیر به نظیر باشد. ممکن است از خود بپرسید: تأیید هویت شما چه ارتباطی با آن دارد؟ راستش را بخواهید ، بعضی از ما فقط می خواهیم برخی بیت کوین بخریم و زندگی خود را ادامه دهیم.

جالب: آیا معاملات بیت کوین واقعاً ناشناس هستند?

با این حال ، سیستم به این صورت سیم کشی نمی شود. اکثر صرافی هایی که ارزهای دیجیتال را معامله می کنند ، از جمله بیت کوین ، برای محافظت از خود در برابر کلاهبرداری و پولشویی مجبور به تأیید شناسه هستند. همچنین ، خرید بیت کوین به صورت ناشناس کار آسانی نیست زیرا در بیشتر سناریوها ، می توانید ارز فیات را با بیت کوین مبادله کنید. مگر اینکه بدون درگیر شدن با واسطه مستقیماً از فروشنده خرید کنید ، تضمینی برای ناشناس ماندن نیست.

حتی در این صورت ، چندین روش برای خرید بیت کوین بدون انجام راستی آزمایی وجود دارد.

می توانید به روش های زیر اقدام به خرید بیت کوین کنید:

 • سایت های معاملات نظیر به نظیر
 • مبادلات خاص که درخواست تأیید ندارند.
 • از خودپردازهای BTC خرید کنید.

لطفا توجه داشته باشید که بسته به پلتفرمی که بیت کوین می خرید روش پرداخت بسیار متفاوت خواهد بود. شما ممکن است کارت های اعتباری / بدهی ، کوپن های پیش پرداخت / کارت های هدیه ، سپرده های نقدی ، انتقال بانکی و غیره را انتخاب کنید – همه اینها به مکانی که بیت کوین را از کجا خریداری می کنید بستگی دارد..

بعلاوه ، برخی از این روشهای پرداخت کاملاً ناشناس نیستند اما حداقل لازم نیست هنگام خرید بیت کوین مشخصات شخصی خود را ارائه دهید. اگر اشتباه نکنم ، احتمالاً می خواهید بیت کوین بخرید و کنار بروید. این شما هستید که تصمیم می گیرید از کدام روش پرداخت استفاده کنید.

اجازه دهید برخی از گزینه های موجود را بررسی کنیم.

سیستم عامل های نظیر به نظیر

وقتی می خواهید بیت کوین را بدون تأیید خریداری کنید ، بازارهای P2P یک گزینه عالی است. مزیت این سیستم عامل ها این است که جزئیات معاملات بین شما و فروشنده به صورت خصوصی باقی می ماند.

برخی از بازارهای معتبر P2P برای بررسی:

1. LocalBitcoins

آرم LocalBitcoins.com

Localbitcoins یکی از بازارهای P2P است که می توانید بدون تایید بیت کوین بخرید. در Localbitcoins خریداران می توانند پول فیات را با بیت کوین مبادله کنند. شما فقط باید برای دیدن پیشنهادات فروشندگان مختلف ، همراه با روش پرداختی که ترجیح می دهند از آن استفاده کنند ، وب سایت را مرور کنید.

با شروع معامله ، Localbitcoins بیت کوین فروشندگان را در یک حساب سپرده قفل می کند. سکه ها تنها در صورت تأیید فروشنده برای دریافت وجه ، به کیف پول Localbitcoins شما منتقل می شوند. اگر می خواهید ناشناس باشید ، واریز نقدی به خوبی کار می کند. دیدارهای رو در رو مشکلی ندارد ، اما به راحتی می توانید کلاهبرداری کنید.

برای خرید بیت کوین در Localbitcoins ، این مراحل را دنبال کنید:

مرحله 1: ثبت نام در localbitcoins.com.

گام 2: پیشنهادهای مختلف را در صفحه تبلیغات مرور کنید. اطمینان حاصل کنید که نتایج را با روش پرداختی که انتخاب کرده اید فیلتر کنید. می تواند پول نقد از طریق پست یا سپرده نقدی در بانک باشد.

مرحله 3: اگر با آگهی مورد علاقه خود روبرو شدید ، برای دیدن شرایط تجارت روی آن کلیک کنید ، سپس درخواست تجارت را ارسال کنید. حتماً شرایط فروشنده را بخوانید. در بیشتر موارد ، فروشنده یک شماره تلفن ارائه می دهد. می توانید برای ترتیب دادن جلسه ملاقات یا بحث در مورد مقصد پرداخت با آنها تماس بگیرید.

وقتی فروشنده پرداخت را دریافت کرد ، بیت کوین را از حساب Localbitcoins Escrow به کیف پول Localbitcoins شما آزاد می کند. برای هر معامله ای که شروع می کنید ، Localbitcoins یک کد به شما می دهد. شما برای اطمینان از اینکه فروشنده بیت کوین را منتشر کرده است ، از این کد دقیق استفاده خواهید کرد. اگر کد را از فروشنده بخواهید ، و کد آن با کد شما مطابقت نداشته باشد ، فروشنده بیت کوین را منتشر نکرده است.

در صورتی که به فروشنده مبلغی را پرداخت کنید اما او نتوانست جلوی معامله خود را بگیرد ، Localbitcoins بیت کوین را به حساب شما منتقل می کند. این اقدام امنیتی اطمینان می دهد که کلاهبرداری نخواهید کرد.

در اینجا ویدئویی در مورد نحوه خرید بیت کوین به صورت ناشناس در Localbitcoins.com آمده است.

طرفداران:

 • شما با یک شخص واقعی سر و کار دارید.
 • ایمن و سریع اگر به شرایط آنها پایبند باشید.
 • روش های مختلف پرداخت را ارائه می دهد.
 • محدودیتی وجود ندارد

منفی ها:

 • کلاهبرداری خیلی زیاد.
 • معاملات رو در رو می تواند ناامن باشد.
 • ملاقات محلی برای افراد در مکانهای مختلف جغرافیایی امکان پذیر نیست.
 • هزینه ها ممکن است بعضی اوقات زیاد باشد.

2. PaxFul

خرید بیت کوین در Paxful

Paxful از سال 2015 وجود دارد. اگر در خرید بیت کوین در کشور خود مشکل دارید ، شاید بتوانید Paxful را امتحان کنید – آنها از مردم از سراسر جهان استقبال می کنند. معامله گران به عنوان یک صرافی همتا به همتا ، می توانند ارزهای دیجیتالی را بدون گذراندن مراحل راستی آزمایی دقیق آزادانه مبادله کنند. Paxful بستری است که هم خریداران و هم فروشندگان بیت کوین را به هم متصل می کند.

برای ناشناس ماندن ، واریزهای نقدی و پیش پرداخت بهترین گزینه ها هستند زیرا شما نیازی به بارگذاری شناسه خود ندارید.

مرحله 1: برای خرید بیت کوین ، کافی است یک حساب کاربری در آن ثبت کنید انبوه. با تأیید پیوندی که به ایمیل شما ارسال می شود ، حساب خود را فعال کنید.

گام 2: برای مرور در لیست های مختلف به صفحه پیشنهادات بروید ؛ در صورتی که نمی خواهید شناسه خود را ارائه دهید ، وجه های نقدی یا واریز پیش پرداخت را به عنوان روش پرداخت انتخاب کنید. پس از مشاهده تبلیغات اغواکننده ، برای دیدن شرایط تجارت روی نماد «خرید» کلیک کنید و حتی با فروشنده گپ بزنید.

پس از اتمام پرداخت ، بیت کوین از حساب Escrow به کیف پول Paxful شما منتقل می شود.

طرفداران:

 • بدون محدودیت یا تأیید مبلغی که می توانید خریداری کنید.
 • خرید بیت کوین آسان است.
 • پشتیبانی پاسخگو.
 • شهرت فروشنده را نشان می دهد.

منفی ها:

 • برای خریداران ، نرخ ارز در بیشتر معاملات بالا است.
 • ممکن است فروشنده سعی کند شما را کلاهبرداری کند.

3. HodlHodl

از HodlHodl بیت کوین بخرید

Hodlhodl یک ارز رمزنگاری شده P2P است که نیازی به انطباق با KYC / AML ندارد. برای خرید بیت کوین ، فقط باید حساب کاربری خود را ایجاد کنید. این سیستم عامل واقعاً امیدوار است که بتواند تغییری ایجاد کند. کاربر کنترل بودجه را در اختیار خود قرار می دهد ، و هزینه های قابل پرداخت بسیار پایین است – تقریبا 0.6 per در هر تجارت. مزیت دیگر این است که Hodlhodl دارای Testnet است. با Testnet می توانید نحوه تجارت بدون ارز واقعی را بیاموزید. همچنین ، بورس قصد دارد ادغام شود شبکه رعد و برق به سیستم عامل خود برای انجام معاملات سریع.

برای خرید بیت کوین به صورت ناشناس ، می توانید شخصاً پول نقد ، سپرده نقدی در بانک یا پول نقد از طریق پست را انتخاب کنید. بسته به محل زندگی خود ، ممکن است خوش شانس باشید کسی را که پول نقد را به عنوان روش پرداخت رسمی قبول می کند ، پیدا کنید. در غیر این صورت ، شما باید به روش های دیگر پرداخت رضایت دهید.

سر به هودلهدل برای ایجاد حساب کاربری خود برای شروع خرید فقط باید یک ایمیل و رمز عبور منحصر به فرد ارائه دهید. پس از فعال کردن حساب خود با تأیید پیوندی که صندوق ورودی شما را ارسال کرد ، به برگه «خرید بیت کوین» بروید. از آنجا می توانید جستجو را متناسب با مکان و روش پرداخت خود فیلتر کنید. اگر پیشنهادی را پیدا کردید که دوست دارید ، برای ثبت سفارش روی نمایه فروشنده کلیک کنید.

طرفداران:

 • بدون تأیید مورد نیاز است.
 • هزینه های کم.
 • امن است؛ کاربران وجوه را کنترل می کنند.
 • پشتیبانی از Segwit.

منفی ها:

 • شهروندان ایالات متحده مجاز نیستند.

4. ریمیتانو

خرید بیت کوین در Remitano

Remitano یکی دیگر از بازارهای بیت کوین P2P است. درست مثل اکثر بازارهای P2P ، این سرویس از Escrow برای سرعت بخشیدن به معاملات استفاده می کند. ابتدا خریدار معامله ای را آغاز می کند و مقدار بیت کوین مورد نظر برای خرید را مشخص می کند. سپس فروشنده بیت کوین را به حساب Remitano’s Escrow منتقل می کند ، در آنجا قفل می شود تا زمانی که فروشنده تأیید کند که پرداخت را دریافت کرده است.

برای خرید بیت کوین بدون تأیید در Remitano ، یک حساب کاربری ثبت کنید (به آدرس ایمیل احتیاج دارید) ، سپس لیست فروشندگان را انتخاب کنید تا گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای دیدن شرایط تجارت و نحوه پرداخت ، روی پیشنهاد کلیک کنید. بیت کوین از حساب Remitano’s Escrow به آدرس بیت کوین شما منتشر می شود.

طرفداران:

 • بدون نیاز به KYC / AML برای سپرده های نقدی.
 • شهرت فروشنده را نشان می دهد.
 • برای محافظت از معامله گران از Escrow استفاده می کند.
 • هزینه های کم.
 • پاسخگویی به مراقبت از مشتری.

منفی ها:

 • این پایگاه دریایی است.
 • یافتن فروشنده ای که سپرده نقدی را بپذیرد آسان نیست.

5. Bitquick

Bitcoin را در Bitquick بخرید

BitQuick قبلاً با عنوان BuyBitcoin.US شناخته می شد. در اینجا ، شما فقط می توانید مقدار کمی بیت کوین خریداری کنید زیرا محدودیت خرید در حدود 500 دلار بیت کوین محدود شده است. بالاتر از این حد ، ممکن است مجبور شوید شناسه خود را تأیید کنید. اگر امیدوارید مقادیر کمی بیت کوین بخرید ، BitQuick شروع خوبی است. برای شروع خرید فقط باید شماره تلفن خود را تأیید کنید.

نحوه خرید:

مرحله 1: روی دکمه “خرید” کلیک کنید و مبلغی را که می خواهید خریداری کنید مشخص کنید. متناوباً ، می توانید به لیست سفارشات بروید.

گام 2: نزدیکترین بانک به خود را انتخاب کنید و سپس واریز نقدی کنید.

مرحله 3: از رسید مربوط به معامله عکس بگیرید و آن را از طریق ایمیل برای فروشنده ارسال کنید.

مرحله 4: فروشنده بیت کوین را پس از تأیید صحت رسید ، از حالت سپرده خارج می کند.

طرفداران:

 • برای مقادیر کم مناسب است.
 • سریع است حداکثر یک ساعت برای دریافت بیت کوین.
 • پشتیبانی سریع و پاسخگو از مشتری.

منفی ها:

 • حریم خصوصی محدود است نیاز به شناسایی مقادیر زیاد دارد.
 • شست پایین هزینه های بالا ؛ 2٪ برای سپرده های نقدی.
 • برای افراد فاقد شناسنامه محدود کنید.

6. والوفکوین

خرید بیت کوین در WallOfCoins

Wallofcoins یکی دیگر از P2P Exchange است که می توانید بیت کوین را بدون شناسه بخرید. این پلتفرم برای محافظت از هویت کاربران خود ، فقط از سپرده نقدی در بانک استفاده می کند. برای خرید بیت کوین با Wallofcoins فقط به یک ایمیل و یک شماره تلفن فعال احتیاج دارید – محدودیتی در میزان خرید بیت کوین وجود ندارد.

برای خرید بیت کوین ، به سادگی بر روی دکمه “خرید” کلیک کنید ، کد پستی خود را وارد کنید تا سیستم بتواند نزدیکترین مقصد پرداخت را پیدا کند. سپس ، آدرس بیت کوین خود را ، مبلغی که می خواهید خریداری کنید ، ارائه دهید و سپس سفارش دهید. والوفکوین شما را از طریق یک سیستم پیام کوتاه راهنمایی می کند, نحوه پرداخت به مقصد پرداخت انتخاب شده.

این ویدئو نحوه کار در مورد آن را توضیح می دهد.

طرفداران:

 • بدون محدودیت.
 • شما می توانید تا 5 دلار خرید کنید.
 • هزینه های کم.

منفی ها:

 • بیشتر فروشندگان تمایلی به فروش مقادیر زیاد BTC ندارند.
 • شست پایین فروشنده تأیید پرداخت سرعت تحویل را تعیین می کند.
 • شست پایین هزینه های شارژ شده به صورت عمومی نمایش داده نمی شوند.

7. Bisq

خرید بیت کوین در Bisq

Bisq یک برنامه غیرمتمرکز منبع باز و نظیر به نظیر است. با استفاده از این برنامه ، هرکسی می تواند ارز فیات را با بیت کوین مبادله کند. از آنجا که هیچ سرور متمرکز برای اعتماد وجود ندارد ، کاربران وجوه خود را کنترل می کنند. برای خرید بیت کوین با استفاده از برنامه Bisq نیازی به ارائه اطلاعات شخصی ندارید. بعلاوه ، تمام جزئیات معامله بین شما و فروشنده خصوصی باقی می ماند.

مرحله 1: برنامه Bisq را بارگیری کرده و در رایانه خود نصب کنید.

گام 2: روش پرداخت را به حساب Bisq خود پیوند دهید. شما می توانید انواع روش های پرداخت از جمله انتقال بانکی و واریز نقدی را انتخاب کنید.

مرحله 3: بعد از اینکه روش پرداخت را پیوند دادید ، برای شروع مرور پیشنهادات ، به برگه “Buy BTC” بروید. کلیک کنید روی ‘خرید BTC ‘ برگه برای تکمیل الزامات پیشنهاد: مقدار BTC برای خرید ، مبلغ پرداختی به دلار آمریکا یا یورو و هزینه ها + سپرده قابل پرداخت قابل پرداخت. شما باید تجارت خود را با مقدار کمی BTC تأمین کنید. این سپرده امنیتی ، هزینه های معاملاتی و هزینه های استخراج را شامل می شود. بودجه خود را می توانید از طریق برنامه Bisq یا از طریق کیف پول دیگر تأمین کنید.

مرحله 4: منتظر بمانید که بلاکچین بیت کوین تراکنش BTC شما را تأیید کند (حداقل شش تأیید لازم است) و سپس پرداخت بیت کوین های خریداری شده را ادامه دهید. پس از پرداخت ، منتظر تأیید فروشنده شوید. شما باید بیت کوین خود را همراه با وثیقه وثیقه خود ، پس از تأیید فروشنده از دریافت پرداخت ، دریافت کنید. در صورت اختلاف ، برنامه دارای سیستم داوری داخلی است.

طرفداران:

 • غیرمتمرکز است. بدون ثبت نام مورد نیاز است.
 • منبع باز ، امن و سریع.
 • معاملات کاملاً ناشناس هستند.
 • انگشت شست دارای سیستم داوری است.

منفی ها:

 • در ابتدا کاربران ممکن است در اجرای مشتری مشکل داشته باشند.
 • اگر شخصی مقداری BTC برای ارائه وثیقه نداشته باشد عملی نیست.

با کارتهای اعتباری / کارتهای بدهی بطور ناشناس بیت کوین بخرید

خرید بیت کوین به صورت ناشناس با کارت اعتباری / بدهی کار سختی است. این به دلیل افزایش پرونده های کلاهبرداری است که شامل پول های پلاستیکی است. بنابراین ، صرافی ها برای جلوگیری از گرفتار شدن در این مخلوط ، باید جزئیات KYC / AML را بخواهند. صرافی هایی که درخواست تأیید ندارند به احتمال زیاد محدودیتی در میزان خرید بیت کوین با کارت اعتباری یا کارت نقدی دارند..

اگر تأیید هویت خود را ندارید, در اینجا پنج صرافی وجود دارد که می توانید بیت کوین را با کارت اعتباری خریداری کنید.

برای خرید بیت کوین بدون شناسه ، با استفاده از کارت های اعتباری ، این دو صرافی را امتحان کنید. همچنین توجه داشته باشید که کارتهای اعتباری و کارتهای بدهی تنها گزینه پرداخت پذیرفته شده نیستند. سپرده های نقدی و حتی کوپن های اعتباری نیز جایگزین هستند.

247 مبادله

247Exchange یکی از بسترهایی است که می توانید با استفاده از کارت های اعتباری یا کارت های بدهی بدون شناسه بیت کوین بخرید. با این حال ، آنها برای کاربران جدید محدودیت شروع خرید دارند. محدودیت روزانه / ماهانه حساب های جدید 100 دلار است. برای افزایش محدودیت های خود ، باید بیت کوین هایی با ارزش معادل حداقل 15 دلار خریداری کنید. این باید حد روزانه شما را به 150 دلار برساند. سقف ماهانه شما تا 300 دلار می رسد.

اگر حداقل 100 دلار بیت کوین بخرید ، محدودیت روزانه شما به 250 دلار می رسد در حالی که محدودیت ماهانه تا 500 دلار افزایش می یابد. به طور معمول ، هرچه مدت طولانی تری بتوانید از کارت اعتباری خود با 247Exchange استفاده کنید ، محدودیت خرید شما بیشتر است. اگر می خواهید سقف خرید خود را بیش از 3000 دلار (محدودیت روزانه) و 30 هزار دلار (سقف ماهانه) افزایش دهید ، 247Exchange باعث می شود که تأیید کنید..

پرداخت با اعتبار تنها گزینه نیست. همچنین امکان پرداخت از طریق واریز وجه نقدی و پیش پرداخت را دارید.

برای خرید برخی بیت کوین ، یک حساب 247Exchange ثبت کنید. برای شروع فقط به یک آدرس ایمیل نیاز دارید و خرید بیت کوین به صورت ناشناس بسیار مناسب است. از آنجا مکان خود را ، روش پرداختی را که ترجیح می دهید انتخاب کنید و سپس سفارش خود را انجام دهید.

طرفداران:

 • با هر کارت اعتباری / کارت بدهی بیت کوین بخرید.
 • این کارت از سپرده نقدی و کارتهای اعتباری پیش پرداخت پشتیبانی می کند.
 • سریع و آسان.
 • شست پشتیبانی پشتیبانی قابل اعتماد.

منفی ها:

 • محدودیت معامله برای کاربران تأیید نشده.

Buysomebitcoins

Buysomebitcoins بازهم صرافی دیگری است که می توانید بدون ارائه شناسه خود با کارت اعتباری بیت کوین بخرید. با این حال ، آنها درخواست تأیید از کسانی را دارند که محدودیت بیشتری می خواهند. برای خرید بیت کوین ، فقط باید شماره خود را تأیید کنید. آنها برای تأیید کد شما را ارسال می کنند. همچنین ، آنها برای تأیید کارت شما 1 دلار از حساب شما بدهی می گیرند ، مبلغی که قابل استرداد نیست.

اگرچه این رابط کاربری ساده و کاربر پسند است ، اما برخی از کاربران از داشتن هزینه های پنهان از Exchange شکایت کرده اند. همچنین ، مشخص نیست که آیا خدمات مشتری آنها پاسخگو است یا خیر.

طرفداران:

 • بیت کوین را با کارت اعتباری بدون شناسه بخرید.
 • معامله فوری است.

منفی ها:

 • تنظیم نشده.
 • کاربران وجوه را کنترل نمی کنند.
 • کاربران از هزینه های پنهان شکایت دارند.
 • وب سایت ایمن به نظر نمی رسد.

خرید در خودپردازهای بیت کوین

روش سریع دیگر برای خرید ناشناس بیت کوین از طریق خودپردازهای بیت کوین است. با این حال ، یک روش منفی نیز وجود دارد: محدودیت هایی که می توانید به صورت ناشناس خریداری کنید وجود دارد. همچنین ، این گزینه برای همه در دسترس نیست.

با اکثر اپراتورهای بیت کوین ، لازم نیست هویت خود را برای محدودیت های پایین تأیید کنید. محدودیت ها و راستی آزمایی ها بسته به نوع دستگاه و اپراتور متفاوت است.

از نقشه Coinatmradar.com برای قرار دادن خودپرداز در نزدیکی خود استفاده کنید. در حال حاضر ، بیش از 3000 دستگاه خودپرداز در سراسر جهان پخش شده است. شانس ها … هستند؛ می تواند یکی در نزدیکی شهر شما باشد. در این صورت ، فقط کافی است مراحل زیر را دنبال کنید تا بدون نیاز به شناسه بیت کوین را به صورت ناشناس خریداری کنید.

چگونه می توان در مورد آن پیش رفت:

 1. با استفاده از ATM بیت کوین در نزدیکی خود پیدا کنید https://coinatmradar.com/ نقشه.
 2. تا دستگاه خودپرداز بروید ؛ در رابط UI ، زبان خود را انتخاب کنید و به گزینه “Buy Bitcoins” بروید. در مرحله بعد ، مقدار BTC مورد نظر برای خرید را تعریف کنید.
 3. در مرحله بعد ، شماره تلفن یا آدرس ایمیل خود را وارد کنید (این مرحله بسته به نوع دستگاه متفاوت خواهد بود). کد تأیید به این شماره یا ایمیل ارسال می شود.
 4. باز هم ، بسته به نوع دستگاه ، می توانید آدرس بیت کوین موجود را ارائه دهید یا ممکن است مجبور شوید آدرس جدیدی ایجاد کنید. اگر می خواهید از آدرس بیت کوین موجود استفاده کنید ، گزینه اسکن کد QR آن را دارید.
 5. بعد ، فیات پول را وارد سیستم کنید و برای دریافت بیت کوین از معامله خارج شوید.

توجه: برخی از ماشین آلات آدرس بیت کوین را چاپ نمی کنند. این بدان معنی است که شما باید قبل از خرید با ماشین های خاص ، آدرس کیف پول بیت کوین داشته باشید. اگر سرنخی ندارید نحوه تنظیم کیف پول بیت کوین ، این راهنما مفید خواهد بود.

نتیجه گیری در مورد نحوه خرید ناشناس بیت کوین

خرید بیت کوین بدون ارائه اطلاعات شخصی امروز یک چالش است. به این دلیل که اکثر مبادلاتی که امکان خرید ارزهای دیجیتال را فراهم می کنند ، جزئیات KYC / AML را می خواهند. هنوز هم ، اگر اطلاعات شخصی خود را به وب سایت های شخص ثالث ارائه نمی دهید ، پنجره کوچکی وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید – یا خرید بیت کوین از وب سایت هایی که در بالا ذکر کردیم یا استخراج بیت کوین با استفاده از استخرهای استخراج را در نظر بگیرید.

استخراج یک بازی توپی متفاوت است. با افزایش دشواری شبکه و هزینه های انرژی انجام شده برای اجرای ماینرهای ASIC ، استخراج احتمالاً برای همه مناسب نیست. به راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه استخراج بیت کوین در سال 2018 مراجعه کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me