banner
banner

بیت کوین بلافاصله پس از عبور از منطقه ادغام تا 7،500 دلار با مقاومت سخت مواجه می شود: بازار رمزنگاری روزانه

جمعه ، 24 آوریل: بیشتر ارزهای رمزپایه برتر طی 24 ساعت گذشته سودهای خوبی را ثبت می کنند.

بیت کوین (BTC) با شکستن مقاومت 7،200 دلاری 6 درصدی رشد دارد و با فشار دادن زمان تقریبی 7،500 دلار تسویه حساب می کند.

Ethereum (ETH) در روز کمی بیش از 3 درصد رشد می کند و با 188 دلار معامله ، پایین تر از سطح مقاومت اصلی 195 دلار است..

Ripple’s XRP در حدود 0.195 دلار معامله می شود که در طی 24 ساعت گذشته تقریبا 4 درصد رشد داشته است.

نمودار 1H داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

نمودار 1 ساعته Bitcoin نشان می دهد که در ساعت شکست روز گذشته ، قیمت با سایه بالایی نسبتاً طولانی بسته شد. این نشانه فشار فروش بالای اطراف منطقه بین 7،650 تا 7800 دلار است.

در چند ساعت آینده ، روند ثابت کرد که در حال حاضر گاوها به زمان استراحت و جذب شمارنده های بیشتری پس از شکست نیاز دارند. نمودار حجم معاملات BTC همچنین نشان می دهد که سطح وجوه صعودی پس از رشد سریع در طی شکست ، به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

در حال حاضر ، سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که ورود به موقعیت طولانی خطرناک است زیرا قبل از تأیید منطقی بودن شکست ، هنوز احتمال سقوط قیمت به منطقه قبلی وجود دارد. این آخر هفته می تواند یک دوره خوب برای تأیید این موضوع باشد – به یاد داشته باشید ، حتی اگر قیمت در 7،450 دلار تثبیت شود ، شکستن یک مقاومت مجدد دشوار است که منطقه مقاومت را بین 7،700- 7850 دلار شکست. در کوتاه مدت ، این روند ممکن است حدود 7500 و 7850 دلار ادغام شود.

برای برگشت بیشتر ، BTC باید در 7،500 دلار تثبیت شود

نمودار 1D داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

BTC در سطح روزانه به تدریج به تقاطع MA (30) و MA (60) محدود شد و در نهایت روند شکست صعودی آغاز شد. این روند در حدود 7،470 دلار در بالای منطقه ادغام قرار گرفت و دوباره به 7800 دلار بازگشت. قیمت به سرعت به بالای 7،500 دلار سقوط کرد و به طور موقت وارد ادغام شد.

تحلیلگران OKEx معتقدند شکستن تعادل بین گاوها و خرس ها پس از یک دوره ادغام مرحله ای است که بازار باید در یک چرخه تجربه کند. با نزدیک شدن به روند نزولی اخیر BTC و پایین آمدن سطح بازگشت ، ممکن است در هر زمان دستیابی به موفقیت رخ دهد. همراه با عامل نصف شدن آینده بیت کوین ، به طور طبیعی احتمال دستیابی به موفقیت صعودی بالا است.

با این حال ، لازم به ذکر است که خیلی بالاتر از منطقه ادغام ، لبه بالایی منطقه تجارت فشرده در انتهای سال گذشته قرار ندارد که بین 7،700- 7850 دلار است. مقاومت مقاومت در این منطقه در سطح روزانه یا حتی هفتگی قابل مشاهده است. اگر روند بتواند روی 7،500 دلار تثبیت شود ، انتظار می رود که بازار دوباره حرکت کند.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 7،700 دلار
 • مقاومت میان مدت: 7850 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 7،450 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 7،250 دلار

195 دلار سطح کلیدی ETH است

1H ETH / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

ETH همچنین هنگام آزمایش سطح مقاومت 195 دلار به سمت بالا مسدود شد. دلیل کلیدی بودن این نکته این است که افت قیمت در مارس بر اساس این قیمت به عنوان نقطه شروع بود. همچنین لبه بالایی منطقه ادغام قبل از اوج در فوریه را تشکیل می دهد.

بنابراین اگر ETH بتواند این نقطه را نقض کند معنی دار است. به طور کلی ، بازار ممکن است یک پمپ یک طرفه را آغاز کند. با این حال ، اگر فشار آن در حدود 195 دلار همچنان تحت فشار باشد ، ممکن است روند ادامه یابد و بعداً پیشرفت کند.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که اگر ETH بتواند 200 دلار بشکند ، بنابراین می توان انتظار پمپ بیشتری را داشت. قبل از اینکه بازپرداخت به زیر 175 دلار برسد ، الگوی کانال صعودی شکسته نخواهد شد.

سطح صدای ساعتی در طی این شکست قطعاً افزایش یافته است ، اگر بتواند سطح فعلی را حفظ کند یا از آن فراتر رود ممکن است سیگنالی برای برگشت دوباره باشد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 195 دلار
 • مقاومت میان مدت: 200 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 185 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 175 دلار

XRP شکست ضعیف تری را مشاهده می کند

داده های مبادله ثابت XRP / USD 1D. منبع: OKEx.com

قدرت دستیابی به موفقیت XRP دیروز به طور قابل توجهی ضعیف تر بود ، زیرا حتی نتوانست قسمت بالای منطقه ادغام فعلی را آزمایش کند. بسیار محتمل است که ممکن است همچنان به جهش کلی بازار متکی باشد و اندکی صعود کند و مقاومت 0.2 دلار ممکن است یک نقطه موفقیت مهم باشد..

این واقعیت که بالای کنونی منطقه ادغام تقریباً در همان سطح با سطح پایین در سال 2019 است ، الگوی XRP را از دو سکه برتر دیگر جدا می کند. برای XRP ، شکستن مقاومت در حدود 0.2 دلار بدان معنی است که انتظار یک جهش بیشتر را داریم. با این حال ، سطح صدا در حال حاضر قادر به پشتیبانی از موفقیت بزرگ نیست. سرمایه گذاران بهتر است منتظر پمپ سکه های مهم دیگر باشند و سپس وارد شوند.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 0.2000 دلار
 • مقاومت میان مدت: 0.2170 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 0.1940 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 0.1895 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me