banner
banner

Paxful Exchange: بر راهنمای بررسی کاربر رمزنگاری مسلط شوید

بررسی تبادل آزار دهنده

نحوه استفاده ، تجارت و ثبت نام در Paxful Crypto Exchange

Paxful یک بازار آنلاین است که خریداران و فروشندگان می توانند برای تجارت بیت کوین با یکدیگر ملاقات کنند. این شبیه LocalBitcoins است و طیف وسیعی از گزینه های پرداخت را ارائه می دهد که در صرافی های سنتی یافت نمی شود.

امکانات

 • رمزنگاری را با PayPal ، کارتهای اعتباری یا نقدی یا حتی کارتهای هدیه استارباکس خریداری کنید
 • بازار بیت کوین نظیر به نظیر که خریداران و فروشندگان را به هم متصل می کند
 • بیش از 300 روش برای پرداخت بیت کوین

روشهای سپرده گذاری

 • نقل و انتقالات بانکی
 • کارت های اعتباری و نقدی
 • پی پال
 • کارت هدیه
 • پول نقد
 • در کل 300+ روش واریز

طرفداران

 • با استفاده از 300+ روش پرداخت ، بلافاصله بیت کوین بخرید
 • خدمات محافظت برای جلوگیری از کلاهبرداری
 • مستقیماً با خریداران یا فروشندگان ارتباط برقرار کنید

منفی ها

 • هزینه های میانی
 • محدودیت خرید
 • برخی از فروشندگان یا خریداران بدخواه ناگزیر از بازار عبور می کنند

معرفی

Paxful یک بازار آنلاین بی نظیر است که در آن می توانید با خریداران و فروشندگان علاقه مند به بیت کوین ارتباط برقرار کنید. این کار مشابه LocalBitcoins یا eBay است. Paxful در واقع هیچ یک از بیت کوین های خود را خریداری یا نمی فروشد. در عوض ، برای همه معاملات به عنوان یک واسطه عمل می کند. تا زمان پرداخت کامل ، بیت کوین در حالت نگهداری نگهداری می شود.

مزیت اصلی Paxful این است که می توانید با استفاده از 300+ روش پرداخت ، بیت کوین بخرید. این یک آرایه گیج کننده از روش های پرداخت است که روشهای جدید دائماً به آن اضافه می شوند. اگر کسی بیت کوین را برای یک کیسه سیب می فروشد ، بنابراین می توانید از طریق Paxful بیت کوین را برای یک سیب بخرید.

امروزه روش های پرداخت رایج در Paxful شامل نقل و انتقالات بانکی محلی (Bank of America ، Wells Fargo ، SEPA ، SWIFT و حواله های بانکی) ، کیف پول آنلاین (PayPal ، Skrill ، NetSpend ، PerfectMoney و OkPay) ، کارت های هدیه (VISA ، MasterCard ، آمازون ، تارگت ، بهترین خرید و والمارت) ، کارتهای نقدی و اعتباری و ارزهای دیجیتال. چه کارت هدیه آمازون 20 دلاری داشته باشید و چه 10 هزار دلار در PayPal نشسته اید ، باید بتوانید فروشنده ای را پیدا کنید که مایل به پذیرفتن پیشنهاد شما از طریق Paxful باشد.

این پشتیبانی گسترده از گزینه های پرداخت مزیت اصلی استفاده از Paxful است. LocalBitcoins تنها بازار مهم دیگری است که کاربران می توانند با روش های پرداخت غیرمتعارف مانند کارت های هدیه ، بیت کوین خریداری کنند. صرافی های متعارف فقط ممکن است نقل و انتقالات بانکی یا سپرده های رمزنگاری شده را بپذیرند. در عین حال Paxful تقریباً هر چیزی را می پذیرد.

مطمئناً ، اجازه تعامل مستقیم خریداران و فروشندگان با یکدیگر ، ناگزیر مسائل امنیتی را به همراه خواهد داشت. به همین دلیل Paxful سرمایه گذاری قابل توجهی در زمینه امنیت کرده است.

خریداران قابل قبول به طور کامل توسط سرویس محافظت از وب سایت و احراز هویت دو فاکتور (2FA) محافظت می شوند. Paxful کلیه فروشندگان را تأیید و بررسی می کند و به شما امکان پرداخت با اطمینان را می دهد. پس از پرداخت ، Paxful این پرداخت را در سپرده نگه می دارد و آن را تأیید می کند. سپس ، فروشنده بیت کوین را می فرستد.

Paxful همچنین دارای یک سیستم گزارش ، تحقیق و حل اختلاف کاملاً ثابت است. در صورت بروز اختلاف ، وب سایت تمام تلاش خود را می کند تا مشکل را به شکلی منصفانه برای همه طرفین شناسایی و حل کند. هنوز هم می توانید گزارش های زیادی درباره کلاهبرداری از طریق Paxful (یا LocalBitcoins) را پیدا کنید. با این حال ، Paxful اقدامات منطقی را برای کاهش احتمال کلاهبرداری انجام داده است.

Paxful همچنین بیش از آنچه بسیاری از مردم تصور می کنند در حال اجرا است. این وب سایت برای اولین بار در سال 2014 با نام EasyBitz راه اندازی شد.

ویژگی های کلیدی

ویژگی های اصلی Paxful عبارتند از:

300 راه پرداخت: Paxful 300+ روش پرداخت مختلف را قبول می کند ، از کارت های هدیه آمازون گرفته تا نقل و انتقالات بانکی SWIFT. اگر فروشنده ای مایل به پذیرش روش پرداخت باشد ، پس می توانید از طریق Paxful با آن روش پرداخت بیت کوین بخرید.

روش های پرداخت محلی: برخی از صرافی ها فقط انتقال بانکی را از کاربران مستقر در ایالات متحده یا اتحادیه اروپا مجاز می دانند. با این وجود Paxful روش های پرداخت را که در منطقه محلی شما تهیه شده اند ، می پذیرد. آیا می خواهید با استفاده از انتقال الکترونیکی INTERAC کانادا بیت کوین بخرید؟ می توانید این کار را با Paxful انجام دهید.

پشتیبانی خوب بین المللی: برخی از بزرگترین بازارهای Paxful در مناطقی واقع شده اند که بقیه مراکز خرید از آنها بازدید نمی کنند. به عنوان مثال هزاران خریدار و فروشنده بیت کوین در Paxful در نیجریه ، چین ، هند ، روسیه و سایر کشورها وجود دارند..

الزامات محدود KYC و AML: تأیید سطح یک Paxful به شما امکان خرید و فروش حداکثر 1500 دلار بیت کوین را فقط با تأیید ایمیل و شماره تلفن می دهد. اگر می خواهید مقدار ناچیزی بیت کوین بخرید ، Paxful به شما اجازه می دهد این کار را انجام دهید.

پس از تأیید KYC و AML محدودیتی وجود ندارد: شما می توانید با بارگذاری شناسه و آدرس خود ، سطح دو یا سه را تأیید کنید و حد خود را به 10 هزار دلار افزایش دهید. اگر تأیید سطح چهار را پشت سر بگذارید ، هیچ محدودیتی وجود ندارد.

به جز کشورهای مجازات شده در سراسر جهان در دسترس است: اکثر مبادلات الزامات سختگیرانه ای دارند که کشورها می توانند در بورس معامله کنند. Paxful اما در همه جای دنیا به جز برخی از کشورهای مجازات شده از جمله بوروندی ، جمهوری آفریقای مرکزی ، کوبا ، کریمه ، ایران ، عراق ، لبنان ، لیبی ، کره شمالی ، سومالی ، سودان جنوبی ، سودان و دارفور سوریه و یمن.

بدون هزینه خریدار: Paxful هیچ هزینه ای در Paxful از خریداران دریافت نمی کند. با این حال ، بیشتر فروشندگان Paxful بسته به روش پرداخت شما هزینه های شخصی خود را دریافت می کنند.

1٪ هزینه فروشنده: فروشندگان در Paxful هزینه 1٪ پرداخت می کنند.

بسیار شبیه به LocalBitcoins: LocalBitcoins در سال 2012 تاسیس شد ، در حالی که Paxful در سال 2014 راه اندازی شد. امروز ، این دو وب سایت بسیار با یکدیگر رقابت می کنند. به نظر می رسد LocalBitcoins کاربران بیشتری دارد ، اگرچه ممکن است Paxful برای خدمات مشتری امتیاز بیشتری داشته باشد.

برنامه های وابسته: Paxful به شما امکان می دهد از طریق برنامه وابسته آنها درآمد منفعل کسب کنید. پیوند خود را به اشتراک بگذارید ، سپس برای هرکسی که ثبت نام کرده و از طریق آن پیوند معامله می کند بیت کوین کسب کنید.

برداشت های رایگان: Paxful در هنگام برداشت پول از کیف پول Paxful (بدون پرداخت هزینه استخراج بیت کوین) هزینه اضافی دریافت نمی کند.

جفت و ارزهای پکسفول

Paxful جفت ارزی یکسانی با صرافی سنتی ندارد. در عوض ، Paxful خریداران و فروشندگان را برای تجارت بیت کوین به یکدیگر متصل می کند. فروشندگان Paxful ده ها ارز مختلف فیات از سراسر جهان را می پذیرند. برای فروش ارز فیات بومی خود با بیت کوین مشکلی نخواهید داشت. بیت کوین تنها ارز رمزنگاری شده است که به طور رسمی در وب سایت ذکر شده است ، اگرچه ممکن است شما بتوانید فروشندگانی را پیدا کنید که ارزهای رمزپایه دیگری را نیز ارائه می دهند. paxful-exchange-buy-sell-bitcoin

روش های پرداخت واریز و برداشت م Pثر

Paxful از 300+ روش واریز و برداشت ، از نقل و انتقالات بانکی تا کارت های هدیه iTunes ، پشتیبانی می کند. نقل و انتقالات بانکی ، PayPal ، Interac آنلاین ، کارت های اعتباری و نقدی ، کارت های هدیه ، Skrill ، پول نقد ، Zelle Pay ، Western Union ، نقل و انتقالات داخلی ، Venmo ، ApplePay ، Square ، SEPA ، SWIFT و موارد دیگر توسط Paxful پشتیبانی می شوند. همچنین می توانید با استفاده از چند ارز رمزپایه شده از جمله BTC و ETH پول واریز کنید.

مضطرب-رمزنگاری-برداشت-برداشت

مراحل ثبت نام و ورود به سیستم

Paxful ایجاد حساب کاربری و خرید یا فروش فوری بیت کوین را آسان می کند. برخی از روش های پرداخت ، از جمله کارت های اعتباری و نقدی یا PayPal ، می توانند بلافاصله پس از ثبت نام استفاده شوند. سایر روش های پرداخت ، از جمله نقل و انتقالات بانکی ، نیاز به تأیید بیشتر دارند.

Paxful دارای چهار سطح تأیید است ، هر یک با محدودیت های مختلف:

 • سطح 1: آدرس ایمیل و تأیید شماره تلفن ، محدودیت 1500 دلار.
 • سطح 2: تأیید هویت صادر شده توسط دولت ، سقف 10،000 دلار.
 • سطح 3: تأیید آدرس ، سقف 10،000 دلار.
 • سطح 4: دقت کافی بیشتر و بررسی دستی KYC ، بدون محدودیت.

تجارت Paxful

Paxful خریداران و فروشندگان را برای انجام معاملات بهم متصل می کند. در حالی که انتقال به اتمام می رسد ، پول در سپرده نگهداری می شود. برخی از خریداران مایل به خرید بیت کوین در ازای دریافت ارز فیات هستند در حالی که خریداران دیگر مایل به خرید ارز فیات در ازای فروش بیت کوین هستند. فروشندگان معاملات را به بازار Paxful ارسال می کنند ، سپس خریداران آن معاملات را می پذیرند. با این وجود Paxful ، واسط معاملاتی معمولی ندارد ، همانطور که در برخی صرافی های دیگر مشاهده می شود.

حق الزحمه

Paxful علی رغم اینکه به عنوان واسطه برای تمام معاملات عمل می کند ، به طرز شگفت آوری هزینه های کمتری را تحمیل می کند.

 • هزینه خریدار: 0 دلار
 • هزینه فروشنده:

هنگام برداشت بیت کوین از صرافی ، هزینه ثابت 0.0005 BTC پرداخت خواهید کرد که هزینه های استخراج بیت کوین و زیرساخت های Paxful را پوشش می دهد.

همچنین می توانید ماهانه حداکثر پنج بار بیت کوین را برای سایر کاربران Paxful ارسال کنید. پس از آن ، برای هر معامله ای که برای مشتری Paxful دیگر ارسال می شود ، هزینه ای به مبلغ 1 دلار (به زبان BTC) اعمال می شود.

Paxful هزینه برداشت را دریافت نمی کند.

Paxful Security Issues و Downtime

مانند سایر بازارهای نظیر به نظیر ، می توانید از Paxful در مورد کلاهبرداری از کاربران توسط فروشندگان یا خریداران شکایت کنید. با این حال ، Paxful برای کاهش این موارد گام برمی دارد ، و Paxful یک سیستم حل اختلاف خوب دارد. به ناچار ، مردم همچنان از طریق Paxful رد می شوند ، اگرچه اکثریت قریب به اتفاق کاربران معاملات Paxful را بدون مشکل انجام می دهند. Paxful هرگز نقض امنیتی عمده ، نشت اطلاعات کاربر یا حملات دیگر را تجربه نکرده است.

سهولت استفاده

استفاده از Paxful در برخی از فروشندگان آسان است ، اما در مورد دیگران دشوارتر است. بسته به روش پرداختی که انتخاب می کنید و صداقت شخصی که با او معامله می کنید ، تجربه تجارت شما بسیار متفاوت است. برخی از افراد در Paxful ثبت نام می کنند و در عرض 10 دقیقه اولین بیت کوین خود را خریداری می کنند. دیگران برای اولین بار در معاملات Paxful ثبت نام می کنند و کلاهبرداری می شوند. رابط کاربری کاملاً تحت وب است. هیچ برنامه موبایلی وجود ندارد.

Paxful در سازماندهی پیشنهادات برای منطقه شما کار بسیار خوبی انجام می دهد. می توانید روش پرداخت ، حداقل و حداکثر مبلغ ، نرخ هر بیت کوین و مبلغ هر دلاری را که می خواهید ببینید.

اعتماد و حریم خصوصی Paxful

مانند هر بازار P2P ، اعتماد و حریم خصوصی کاملاً به افرادی که با آنها سر و کار دارید بستگی دارد. برای تجارت بیش از 1500 دلار بیت کوین با Paxful باید هویت خود را تأیید کنید (با بارگذاری شناسه دولتی). برخی از فروشندگان نیز ممکن است به اطلاعات اضافی نیاز داشته باشند. با این حال ، باید بتوانید فروشندگانی را پیدا کنید که مایل به تجارت ناشناس بیت کوین هستند. برای مثال می توانید برای انتقال نقدی حضوری ملاقات کنید.

خدمات مشتری Paxful

Paxful از خدمات خوب مشتری و سیستم حل اختلاف جامعی برخوردار است. یکی از بهترین ویژگی های خدمات مشتری سیستم چت زنده فوری Paxful است که شما را در اولین تجارت خود راهنمایی می کند. اگر این اولین تجارت بیت کوین شماست ، می توانید یک فروشنده باتجربه را راهنمایی کنید تا با یک گفتگوی زنده یک به یک شما را در این روند راهنمایی کند. وجوه در حالی که تجارت کامل است ، در حال نگهداری است و Paxful در صورت بروز اختلافات به طور کامل بررسی می کند.

راهنمای کاربر Paxful: نحوه تنظیم و استفاده از Paxful

استفاده از Paxful ساده است. در اینجا نحوه ثبت نام و خرید اولین بیت کوین های خود با Paxful آورده شده است:

1. ثبت نام کنید

تنظیم-مبادله-رمزنگاری پریشان

بر روی دکمه “ایجاد حساب” در بالای صفحه کلیک کنید.

فرآیند paxful-Exchange-Sign-Account-Account

آدرس ایمیل ، نام کاربری و رمز ورود خود را وارد کنید ، سپس با شرایط خدمات موافقت کنید.

تأیید صحیح مبادله

2. تأیید صحت

پس از تأیید شماره تلفن و آدرس ایمیل خود می توانید تا سقف 1500 دلار بیت کوین بخرید یا بفروشید (تأیید سطح یک).

paxful-exchange-bitcoin-کیف پول

با تأیید سطح دو و سه (شناسه دولتی و اثبات آدرس) ، می توانید با Paxful تا 10،000 دلار بیت کوین تجارت کنید.

با تأیید سطح چهار (بررسی دستی KYC / AML توسط کارمندان Paxful) ، می توانید بیت کوین را بدون محدودیت در سیستم عامل معامله کنید.

آموزش paxful-crypto-trading

3. احراز هویت دو عامل

Paxful توصیه می کند برای افزایش امنیت ، احراز هویت دو عاملی (2FA) را تنظیم کنید.

قبل از استفاده از حساب Paxful ، باید سوالات امنیتی را تنظیم کنید. اگر مجبور شوید حساب خود را بازنشانی کنید یا شماره تلفن خود را تغییر دهید از این سالات استفاده خواهد شد.

paxful-Exchange-Security-Authentication

2FA اجباری نیست اما توصیه می شود. می توانید 2FA را از طریق پیام کوتاه ، Google Authenticator یا Authy تنظیم کنید. همچنین می توانید هنگام خرید یا فروش بیت کوین ، استفاده از 2FA ، برداشت بیت کوین ، تغییر رمز ورود و انجام سایر کارها استفاده کنید..

4. روش پرداخت

Paxful به شما امکان می دهد پول را فقط با استفاده از بیت کوین در کیف پول Paxful خود واریز کنید. هیچ روش دیگری برای واریز در دسترس نیست. با این وجود ، شما آزادانه می توانید بازار را برای خریداران و فروشندگان حاضر به پذیرش 300+ روش مختلف پرداخت ، از جمله کارت های هدیه استارباکس گرفته تا نقل و انتقالات بانک آمریکا بررسی کنید..

روشهای پرداخت ناخوشایند

5. معامله ارز رمزنگاری شده

در بازار Paxful گشت بزنید تا کسی را که مایل به خرید یا فروش ارز رمزپایه است با استفاده از روش پرداخت مورد نظر خود پیدا کنید.

انتقال ارز-رمزنگاری

همانطور که در بالا ذکر شد ، Paxful تقریباً در هر کشور در سراسر جهان در دسترس است (به استثنای برخی از کشورهای تحریم شده یا تحریم شده). در هر مکانی که قرار دارید ، باید بتوانید حداقل یک فروشنده منطقه خود را پیدا کنید. با کشورهای بزرگتر ، ممکن است صدها یا حتی هزاران فروشنده داشته باشید که از بین آنها انتخاب کنید.

روند خرید و فروش بسته به شخصی که با او معامله می کنید متفاوت است. ممکن است مجبور شوید به عنوان مثال عکس کارت هدیه را برای Paxful ارسال کنید یا انتقال بانکی را آغاز کنید. فروشنده مراحل بعدی را توضیح دهد.

6. برداشت

می توانید بیت کوین را از کیف پول Paxful خود به هر کیف پول بیت کوین دیگری بردارید. همچنین می توانید بیت کوین را در Paxful برای سایر روش های پرداخت مانند پول نقد یا کارت هدیه بفروشید. در بسیاری از موارد ، می توانید تجارت کاملی انجام دهید بدون اینکه لمس Paxful پول خود را انجام دهید (به غیر از سپردن).

حرف آخر

Paxful یک رقیب LocalBitcoins است که در سال 2014 تاسیس شده است (با نام EasyBitz) راهی آسان برای خرید و فروش بیت کوین به کاربران در سراسر جهان. امروز ، Paxful به یکی از بزرگترین بازارهای بیت کوین نظیر به نظیر در جهان تبدیل شده است. این یکی از معدود مکانهایی است که می توانید بیت کوین را با پول نقد ، کارت های هدیه ، نقل و انتقالات بانکی ، PayPal و سایر روش های پرداخت در همه جا در یک مکان خریداری و فروش کنید..

به طور کلی ، Paxful یک بازار قابل اعتماد است که تعامل با خریداران یا فروشندگان بیت کوین را در یک محیط امن و همکار به راحتی امکان پذیر می کند. اگرچه بعضی از افراد مطمئناً با Paxful کلاهبرداری می شوند ، اما این وب سایت تمام تلاش خود را برای ایمن نگه داشتن همه با استفاده از سپردن ، حل و فصل اختلافات خوب و قابلیت های چت زنده در دسترس انجام می دهد.

تجارت & تبادل

 • راهنمای رمزنگاری 101: انتخاب بهترین ارز مبادله ای
 • راهنمای تبادل Bittrex: نحوه تجارت در Bittrex
 • راهنمای مبادله Binance: نحوه افتتاح حساب Binance و آنچه باید بدانید
 • راهنمای تبادل جوزا: راهنمای بررسی کاربر
 • راهنمای تبادل Kraken: راهنمای بررسی کاربر
 • راهنمای مبادله Etherdelta: نحوه تجارت در Etherdelta
 • راهنمای مبانی تجارت Cryptocurrency: مقدمه ای بر تجزیه و تحلیل فنی Crypto
 • معاملات ارز رمزنگاری شده: درک جفت های معاملاتی ارز رمزنگاری شده & چگونه کار می کند
 • راهنمای معاملات رمزنگاری: 4 گرفتاری مشترک که هر معامله گر رمزنگاری تجربه خواهد کرد

کیف پول

 • راهنمای کیف پول های رمزنگاری: چرا به کیف پول نیاز دارید?
 • راهنمای کیف پول های رمزنگاری: افتتاح کیف پول بیت کوین
 • راهنمای کیف پول های رمزنگاری: افتتاح MyEtherWallet (MEW)

شما همچنین می توانید به گروه فیس بوک ما در Master The Crypto: دانش پیشرفته رمزنگاری برای پرسیدن هر گونه سوال در مورد ارزهای رمزپایه.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me