banner
banner

Exchange Bithoven: به راهنمای بررسی کاربر Crypto تسلط دارید

بررسی بیتوون-مبادله-بررسی

نحوه استفاده ، تجارت و ثبت نام در بیتوون Crypto Exchange

بیتهوون یک مبادله رمزنگاری است که در کشور جزیره کارائیب ، سنت وینسنت ثبت شده است. بیتهوون که در ژانویه 2019 راه اندازی شد ، به شما امکان می دهد 400 ارز رمزپایه را با تأیید محدود مورد نیاز تجارت کنید.

امکانات

 • تجارت بیش از 400 ارز رمزنگاری شده
 • هزینه های رقابتی در محل و معاملات حاشیه ای
 • مشوق های ثبت نام کاربر جدید (به عنوان مثال 100 DOGE هنگام ثبت نام)

روشهای سپرده گذاری

 • BTC ، LTC ، ETH ، EOS ، BCH ، DOGE ، XMR ، XRP
 • 400+ ارز رمزنگاری شده دیگر (همه ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده برای سپرده ها نیز موجود است)

طرفداران

 • اگر کمتر از 2 BTC معامله کنید ، تأیید کاربر یا KYC لازم نیست
 • محدودیت های جغرافیایی کمی
 • رابط تجارت آسان

منفی ها

 • نظارت نظارتی محدود یا تأیید صحت کاربر
 • تبادل جدید با سابقه محدود
 • عدم شفافیت در مورد عملیات شرکت یا تیم

معرفی

بیتهوون یک صرافی ارز رمزنگاری شده است که در ژانویه 2019 آغاز به کار کرده و آن را به یکی از جدیدترین ورودی های فضای رمزنگاری تبدیل کرده است. این صرافی که به صورت آنلاین در Bithoven.com یافت شده ، وعده داده است که تجارت 400 ارز رمزپایه بیش از حد ارزان و آسان است.

برای تشویق کاربران جدید برای ثبت نام در سیستم عامل ، بیتهوون یک انگیزه ثبت نام منحصر به فرد را راه اندازی کرده است. کاربران جدید می توانند فقط برای ثبت نام برای اولین بار 100 DOGE کسب کنند.

با این حال ، یکی دیگر از جذابیت های اصلی بیتهوون این است که شما می توانید ارز رمزنگاری شده را بخرید ، بفروشید ، سپرده گذاری کنید و از آن خارج شوید ، بدون آنکه نیاز به تأیید کاربر باشد. این پلتفرم به شما امکان می دهد تا حداکثر 2 BTC در روز بدون وارد کردن اطلاعات شخصی معامله کنید. با این وجود برای تجارت بیش از 2 BTC در روز ، باید تأیید KYC را کامل کنید و اسناد را بارگذاری کنید.

با این حال بیتوون کامل نیست. هزینه های معاملات 0.2٪ (صرف نظر از حجم) در مقایسه با صرافی های رقابتی بالا است. بیتوون همچنین هیچ شفافیتی در مورد تیم خود ، محل استقرار و یا هیچ جنبه ای از عملکرد خود ندارد. هیچ چیز مانع از این نیست که بیتهوون کلاهبرداری خروج از کشور را انجام دهد زیرا ما کاملاً در مورد افرادی که شرکت را اداره می کنند چیزی نمی دانیم. ما می دانیم که بیتهوون در یک آدرس در سنت وینسنت و گرنادین ها ثبت شده است ، اما این در مورد آن است.

به طور کلی ، بیتهوون مشابه سایر مبادلات است که نیاز به تأیید کم دارد. این یک محیط تجارت سریع ، ارزان و آسان است که در آن می توانید ارزهای رمزپایه را با ارزهای رمزپایه دیگر معامله کنید ، سپس خارج شوید. محیط رابط و تجارت مشابه آنچه در بیشتر مبادلات دیگر این کالیبر مشاهده می کنید ، است.

برای کشف ویژگی های اصلی بیتهوون ، از جمله نحوه کار ارز و ویژگی های منحصر به فرد آن ، به خواندن ادامه دهید.

ویژگی های کلیدی

ویژگی های اصلی بیتهوون عبارتند از:

کیف پول شخصی: بیتوون به شما امکان می دهد ارز رمزنگاری شده را با استفاده از یک کیف پول شخصی و شخصی که توسط بیتوون میزبانی می شود ، معامله ، سپرده گذاری و برداشت کنید. هر وقت خواستید می توانید از آن کیف پول به آدرس شخصی خود برداشت کنید.

امنیت: بیتهوون از رمزگذاری TLS / SSL ، 2FA و خروج خودکار پس از عدم فعالیت ، از جمله سایر ویژگی های امنیتی ، برای حفظ امنیت کاربران استفاده می کند.

ثبت سریع و آسان: می توانید در عرض چند ثانیه از ثبت نام و واریز وجه در Bithoven تجارت خود را آغاز کنید. فقط با هر آدرس ایمیل ثبت نام کنید ، بیت کوین یا هر ارز رمزنگاری شده دیگر را واریز کنید ، سپس تجارت کنید. بدون تأیید هویت خود می توانید تا 2 BTC معامله کنید.

رابط تجارت استاندارد: بیتهوون دارای همان رابط تجاری است که انتظار دارید در هر صرافی ارز رمزنگاری شده مشاهده شود ، شامل طیف گسترده ای از نمودارها ، کتاب های سفارش و گزارش های بی درنگ.

“نقدینگی بالا”: بیتهوون ادعا می کند که “بالاترین نقدینگی” را ارائه می دهد ، اگرچه صرافی در واقع ادعا نمی کند که چگونه بالاترین نقدینگی را ارائه می دهد. به طور معمول ، مبادلات با بیشترین نقدینگی یا مبادلات بزرگ هستند یا به یک گروه نقدینگی بزرگتر متصل می شوند. بیتوون قطعاً حجم مبادلات بزرگتری را ندارد و مشخص نیست که آیا آنها به یک گروه نقدینگی متصل هستند یا خیر.

ادعاهای غیرمعمول دیگر: مانند سایر مبادلات با کیفیت متوسط ​​، وب سایت بیتهوون نیز پر از ادعاهای غیرمعمول ، غلط های املایی و اشتباهات دستوری است. به عنوان مثال این وب سایت به طور مبهم ادعا می کند که “تجارت فوری” ، “امنیت تضمین شده” ، “ابزار پیشرفته” و “بدون هزینه پنهان” ارائه می دهد ، اما هرگز معنی واقعی هر یک از این اصطلاحات را توضیح نمی دهد.

ارزها و جفتهای بیتهوون

بیتهوون 400 ارز رمزپایه و جفت مختلف ارائه می دهد ، اگرچه بدیهی است که همه جفت ها نقدینگی کافی برای تجارت ندارند. شما می توانید ارزهای اصلی مانند BTC ، ETH ، XRP ، BCH ، EOS ، LTC ، XLM و BSV را پیدا کنید. همچنین می توانید ارزهای رمزپایه مبهم بیشتری را پیدا کنید ، از جمله First Blood (1ST) ، Maecenas (ART) ، Enjin Coin (ENJ) و Zeus Shield Coin (ZSC). برای لیست کامل سکه های موجود ، کلیک کنید اینجا.

روش های سپرده گذاری و برداشت از بیتهوون

بیتوون کاملاً با ارزهای رمزپایه سروکار دارد. در حال حاضر صرافی اجازه واریز ارزهای فیات را نمی دهد.

در عوض ، می توانید با استفاده از بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin ، DASH ، XRP ، XMR ، DOGE ، ZEC و XEM پول را به سیستم عامل واریز یا برداشت کنید. طبق صفحه هزینه های بیتهوون ، شما می توانید با استفاده از همه ارزهای رمزپایه 400+ موجود برای تجارت ، پول را در سیستم عامل واریز یا برداشت کنید..

مراحل ثبت نام و ورود بیتهوون

بیتوون روند ثبت نام و ورود به سیستم ساده دارد. همانطور که در بالا ذکر شد ، برای شروع تجارت نیازی به تأیید حساب خود ندارید. بدون تکمیل تأیید KYC می توانید حداکثر تا 2 BTC در روز معامله کنید. اگر می خواهید از این محدودیت ها فراتر بروید ، باید تأیید KYC را کامل کنید.

تجارت بیتهوون

بیتهوون یک رابط تجارت استاندارد دارد که برای هر کسی که قبلاً از سایر صرافی های رمزنگاری استفاده کرده باشد آشنا خواهد بود. شما نمودارهای سفارشی دارید که عملکرد و حرکات اخیر جفت خاص را نشان می دهد. شما می توانید سفارشات فعلی خرید و فروش بازار را مشاهده کنید. با چند کلیک می توانید یک معامله را انجام دهید.

هزینه های بیتهوون

بیتوون ادعا می کند که رقابتی ترین هزینه ها را در صنعت دارد. ولی آیا اون واقعا درسته؟ بیایید نگاهی به هزینه های بیتهوون بیندازیم:

هزینه های واریز: رایگان

هزینه های برداشت: 0.0015 BTC (یا معادل آن)

هزینه های معاملاتی: 0.2٪

سپرده ها در Bithoven همیشه رایگان هستند ، اگرچه برای برداشت پول خود هزینه کمی پرداخت خواهید کرد. هزینه معاملات 0.2٪ برای مبادلات ارزی فیات استاندارد است اما برای مبادلات رمزنگاری به رمزنگاری زیاد است. ما دیده ایم که سایر مبادلات رمزنگاری به رمزنگاری هزینه معاملات را در حدود 0.05٪ تا 0.15٪ در همه حجم ها ارائه می دهند ، بنابراین هزینه 0.2٪ نسبت به رقبا کمی تندتر است (به خصوص با توجه به اینکه Bithoven هیچ تخفیف مبتنی بر حجم ارائه نمی دهد).

مسائل امنیتی و خرابی Bithoven

بیتهوون در ژانویه 2019 راه اندازی شد. تا آنجا که می توانیم بگوییم ، صرافی هیچ گونه نقض امنیتی یا خرابی عمده ای نداشته است. بیتوون نیز هرگز هک نشده است.

راحتی در استفاده

رابط Bithoven یکسان با رابط کاربری است که تقریباً در هر صرافی ارز رمزنگاری شده دیگر روی کره زمین استفاده می شود. این یک رابط کاربری ساده و قابل فهم است که به شما امکان می دهد به سرعت و به راحتی معامله کنید و سایر عملکردها را انجام دهید.

اعتماد و حریم خصوصی

بیتهوون در ژانویه 2019 تأسیس شد و از زمان راه اندازی تاکنون هیچ گونه نقض اطلاعاتی عمده یا نشت اطلاعات مشتری نداشته است. خوبه. با این حال ، این شرکت خود هیچ شفافیتی ندارد و این باعث می شود به هر طریقی اعتماد به بیتوون سخت شود. وب سایت رسمی بیتهوون در مورد تیم عامل ، دفتر مرکزی شرکت یا سایر اطلاعاتی که باید قبل از اعتماد به پول خود به یک وب سایت تصادفی بدانید ، چیزی درج نمی کند.

تمام آنچه که ما واقعاً درباره بیتهوون می دانیم این است که این شرکت با نام “Fortis Ltd.” ثبت شده است. به آدرسی در کینگستاون ، سنت وینسنت و گرنادین ها.

خدمات مشتری

بیتهوون گزینه های محدودی برای خدمات مشتری دارد. به نظر نمی رسد این شرکت یک بخش خدمات اختصاصی به مشتری را اداره کند. در عوض ، آنها یک فرم ایمیل و دو آدرس ایمیل ([email protected] یا [email protected]) دارند. گزینه های چت زنده یا شماره تلفن برای تماس با هرگونه شکایت اضافی وجود ندارد.

راهنمای استفاده از Bithoven: نحوه تنظیم و استفاده از Bithoven

1. ثبت نام کنید

می توانید از طریق Bithoven.com برای بیتوون ثبت نام کنید. برای شروع کافیست آدرس ایمیل و رمزعبور مورد نظر خود را وارد کنید.     فرآیند ورود به سیستم

ثبت نام در حساب bithoven-Exchange-Account

همچنین می توانید با استفاده از حساب Google یا Google وارد سیستم شوید.

پس از وارد کردن اطلاعات خود ، روی دکمه سبز “ثبت نام” کلیک کنید.

2. تأیید صحت

ایمیلی حاوی پیوند تأیید دریافت خواهید کرد. روی پیوند موجود در نامه کلیک کنید ، سپس پین چهار رقمی خود را در کادر ارائه شده در صفحه بعدی تنظیم کنید.

اقدامات امنیتی - bithoven

3. بارگذاری مستندات

بدون هیچ تأیید بیشتر ، شما مجاز به سپرده گذاری و تجارت حداکثر 2 BTC هستید.

تأیید صحت bithoven-exchange-id-kyc

با این حال ، اگر می خواهید از حد مجاز 2 BTC فراتر بروید ، پس می توانید نام ، تاریخ تولد و اسناد اثبات کننده اطلاعات خود را ارائه دهید.

4. احراز هویت دو عامل

بیتوون به شما امکان می دهد احراز هویت دو عاملی را تنظیم کنید. می توانید هر زمان که شخصی به حساب شما وارد می شود هشدار دریافت کنید.

در واقع بیتهوون برای واریز به شما نیاز به راه اندازی 2FA از طریق Google Authenticator دارد ، بنابراین اگر می خواهید با بیتوون تجارت کنید ، در نهایت باید 2FA را راه اندازی کنید.

5. روش پرداخت

پس از ثبت نام کامل ، می توانید در Bithoven واریز کنید. واریز / برداشت از لیست کشویی را در نوار منوی بالا انتخاب کنید.

پرداخت bithoven

صفحه ای را مشاهده خواهید کرد که تمام گزینه های واریز شما ظاهر می شود. صفحه به این شکل است:

گزینه های بیتوون-مبادله-تجارت

بر روی دکمه + در کنار هر روش سپرده کلیک کنید تا سپرده گذاری در آن ارز انجام شود. بعد از کلیک روی دکمه + ، بیتهوون یک آدرس کیف پول ایجاد می کند و آدرس را نمایش می دهد. آدرس را کپی و پیست کنید ، سپس برای واریز وجه به آدرس آن پول ارسال کنید.

سپرده مبادله بیتوون-بیت کوین

همانطور که در بالا ذکر شد ، شما باید قبل از واریز به حساب خود ، تأیید 2FA را انجام دهید. برای تأیید واریز از برنامه Google Authenticator در تلفن خود استفاده کنید. کد QR را که روی صفحه مشاهده می کنید اسکن کنید.

بسته به ارز رمزنگاری شده ای که برای سپرده گذاری استفاده کرده اید ، ممکن است از چند دقیقه تا 8 ساعت طول بکشد تا پول در حساب شما نشان داده شود.

6. معامله ارز رمزنگاری شده

خرید یا معامله ارز رمزنگاری شده در بیتوون آسان است. پس از واریز سپرده ، می توانید برای مشاهده جفت های معاملاتی موجود به صفحه معاملات مراجعه کنید.

از فهرست کشویی گزینه Exchange را کلیک کنید ، سپس روی Trade کلیک کنید.

مدیریت بورس اوراق بهادار-بیتهوون

بازاری را که می خواهید تجارت کنید پیدا کنید. یک رابط تجارت استاندارد ، نمودار و نمودار ظاهر می شود.

نمودار قیمت bithoven-btc-usd

پلت فرم بازار بیتهوون-رمزنگاری

برای ثبت سفارش خرید ، ستون خرید یا فروش را پر کنید و سپس سفارش خود را ثبت کنید. بیتهوون به شما امکان می دهد سه نوع سفارش مختلف از جمله سفارشات بازار ، سفارشات محدود و سفارشات مقیاس بندی شده را انجام دهید:

سفارشات بازار: شما با بهترین قیمت موجود خرید یا فروش می کنید.

سفارشات محدود: محدودیت (قیمت مشخص) را که می خواهید در آن بخرید یا بفروشید ، لیست می کنید.

سفارش مقیاس بندی شده: شما با سفارش توقف ضرر اضافه شده ، رمزنگاری را خریداری یا می فروشید.

پس از وارد کردن نوع سفارش خود ، بر روی خرید یا فروش کلیک کنید تا تجارت به سیستم عامل ارسال شود.

7. برداشت

برای انجام برداشت به صفحه برداشت بیتهوون بروید ، سپس آدرس دریافت خود را (به عنوان مثال کیف پول خود) جای گذاری کنید.

آدرس bithoven-pull-btc

مبلغی را که می خواهید برداشت کنید وارد کنید. هزینه را بررسی کنید تا مطمئن شوید درست است. سپس ، بر روی دکمه درخواست برداشت کلیک کنید.

8. چگونه می توان DOGE رایگان خود را در مورد Bithoven ادعا کرد

بیتهوون یک تبلیغ رایگان DOGE دارد. فقط برای استفاده از این تبلیغات می توانید 100 DOGE رایگان دریافت کنید.

سکه بدون بیتوون

پس از ورود به سیستم و تأمین اعتبار حساب خود ، به تب تبلیغاتی Bithoven بروید. از این برگه به ​​دنبال گزینه “Free 100 Doge” بگردید ، سپس روی دکمه “Get Free 100 DOGE” کلیک کنید.

با فرم ورود کد کوپن به صفحه کوپن هدایت خواهید شد. کد کوپن را در کادر ارائه شده جایگذاری کنید ، سپس بر روی دکمه بررسی کلیک کنید.

کوپن های مبادله ای bithoven

اگر همه اینها موفقیت آمیز بود ، اکنون کیف پول Bithoven DOGE شما باید 100 DOGE داشته باشد. بیتهوون این تبلیغ را به عنوان تبادل جدید اجرا می کند و تبلیغ ممکن است برای همیشه ادامه نداشته باشد.

حرف آخر

بیتهوون مبادله ای جدید با شفافیت یا اعتماد محدود است. آنچه بیتوون فاقد اعتماد است ، معامله رمزنگاری آسان و بدون راستی آزمایی را جبران می کند. فقط با تأیید ایمیل می توانید تا 2 BTC در Bithoven تجارت کنید. برای فراتر رفتن از این حد ، باید اسناد اولیه را بارگذاری کنید.

مسئله دیگر بیتوون ، هزینه های نسبتاً بالای معاملات است. هزینه های تجارت بیتهوون 0.2٪ است که کمی بیشتر از آن چیزی است که با مبادلات رمزنگاری دیگر به مبادلات رمزنگاری مشاهده می کنیم.

اگرچه هیچ یک از این مسائل شما را آزار نمی دهد ، پس بیتهوون یکی از گزینه های تبادل رمزنگاری است که امروز در دسترس است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me