banner
banner

نحوه کوتاه کردن بیت کوین (BTC) – راهنمای آسان برای پیگیری

یادگیری نحوه کوتاه کردن بیت کوین (BTC) یک مهارت اساسی برای یادگیری است اگر قصد دارید یک معامله گر رمزنگاری حرفه ای شوید. قابل ذکر است ، اتصال کوتاه یک استراتژی پیشرفته سرمایه گذاری است که با ریسک بالایی همراه است. با این وجود ، اگر بر مهارت مسلط باشید ، در زمان کاهش ارزش بازار توانایی کسب بازده عظیم را خواهید داشت.

فروش کوتاه چیست?

فروش کوتاه یک روش سرمایه گذاری است که به شما امکان می دهد از افت قیمت یک دارایی خاص بهره مند شوید. هنگامی که یک سرمایه گذار حدس می زند که دارایی قابل معامله ای مانند بیت کوین ، سهام یا سایر اوراق بهادار کاهش یابد ، با استفاده از شورت می توانند سود کسب کنند. در یک سناریوی فروش کوتاه ، شما در برابر قیمت دارایی مورد نظر شرط می بندید.

چرا می خواهید بیت کوین کوتاه کنید?

در حالی که در دراز مدت به راحتی می توان دریافت که بیت کوین همچنان افزایش قیمت را می بیند ، اما دلایل بی شماری برای کوتاه کردن این ارز رمزپایه وجود دارد. بازار بی ثبات است و به جای اجازه دادن به دارایی های خود در زمان کاهش ارزش بازار ، می توانید با استفاده از شورت از دارایی های خود مطمئن شوید.

چرخه قیمت سالانه بیت کوین

چرخه قیمت سالانه بیت کوین

Shorting Bitcoin چگونه کار می کند

برای درک کوتاه کردن ، بیایید ابتدا به صنعت ایجاد کننده این روش ، سهام نگاهی بیندازیم. در بازار سهام ، فروش کوتاه یک استراتژی محبوب سرمایه گذاری است. برای انجام یک بخش کوتاه ، یک سرمایه گذار مقدار مشخصی از سهام را که معتقدند ارزش آن کاهش می یابد ، وام می گیرد. سرمایه گذار به محض دریافت این سهام ، آنها را به ارزش بازار فعلی می فروشد. پس از کاهش قیمت دارایی ، سرمایه گذار می تواند سهام را پس بخرد و به وام دهنده بازگرداند.

شورت بیت کوین

در حالی که دارایی متفاوت است ، اما کوتاه کردن بیت کوین تقریباً به همان روش کار می کند. یک معامله گر رمزنگاری قبل از افت بازار پیش بینی شده ، بیت کوین را وام می گیرد. به محض دریافت سرمایه گذار بیت کوین خود ، دارایی های آن فروخته می شود. پس از آنکه ارزش بیت کوین افت قیمت خود را به پایان رساند ، سرمایه گذار بیت کوین را با وجوه فروش اصلی خریداری می کند.

از آنجا که قیمت بیت کوین ارزانتر از وام آن است ، می توانید وام خود را بازپرداخت کنید و تفاوت بازپرداخت و کل معاملات خود را حفظ کنید. در اینجا یک مثال خاص از کوتاهی در عمل آورده شده است.

نمونه کوتاه

جرمی 5 بیت کوین را با قیمت 12000 دلار وام می گیرد. او بلافاصله این سکه ها را به قیمت 60،000.00 دلار می فروشد. چند روز می گذرد. در روز سوم ، قوز جرمی صحت داشت. قیمت بیت کوین تا $ 10،000.00 اصلاحات اساسی انجام داد.

سپس جرمی با استفاده از 60،000 دلاری که از فروش اولیه دارایی های خود داشت ، بیت کوین را خریداری می کند. از آنجا که قیمت بیت کوین 2000 دلار افت کرد ، جرمی شش بیت کوین برای خرید خود دریافت می کند. سپس او پنج بیت کوین را به وام دهنده باز می گرداند. آخرین بیت کوین سود اوست.

جرمی می تواند این بیت کوین را بفروشد و 10 هزار دلار آن را حفظ کند ، یا می تواند از درآمد خود برای سرمایه گذاری های دیگر استفاده کند. اگر او کوتاه بازار نبود ، فقط زیان هایی را در سبد سهام خود نشان می داد. حتی اگر او دارایی های خود را با سکه های ثابت معامله می کرد ، فقط تفاوت قیمت را از دارایی های اصلی خود و افت ارزش ایجاد می کرد. در عوض ، او ROI خود را با استفاده از این روش پیشرفته معاملات 5 برابر می کند.

نحوه کوتاه کردن بیت کوین?

اتصال کوتاه بیت کوین امروز از همیشه آسان تر است. اولین قدم ، یافتن یک بستر قابل اعتماد است که اجازه تجارت با اهرم را داشته باشد. این سیستم عامل ها در وام های سرمایه گذاری کوتاه مدت با ریسک بالا تخصص دارند.

نکته مهم ، شما باید هر وامی را که می گیرید ، به علاوه هزینه ها را پس دهید. اگر ده بیت کوین وام بگیرید ، باید زمان بازپرداخت وام خود را پس بگیرید. برای اطمینان از وعده خود ، این سیستم عامل ها از کاربران می خواهند سپرده گذاری کنند یا حاشیه بدهند.

شرایط حاشیه شما به عنوان نوعی وثیقه یا وثیقه عمل می کند. این دارایی ها با هدف اطمینان از بازپرداخت سهام در تاریخ توافق شده آینده ، موقعیت شما را پس می گیرند. اگر کوتاه شما شروع به خراب شدن می کند ، وام دهنده شما می تواند و به احتمال زیاد حاشیه شما را اعلام خواهد کرد. اکثر سیستم عامل ها فقط نیاز به اطلاع سریع برای انجام این کار دارند. به همین دلایل ، ضروری است که شما تمام جزئیات توافق نامه کوتاه بیت کوین خود را بخوانید.

راه های کوتاه بیت کوین

امروزه روش های مختلفی برای کوتاه کردن بیت کوین وجود دارد. هر یک از این تکنیک ها مزایا و معایب خاص خود را دارند. قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه کدام استراتژی مناسب با نیاز شماست ، باید کل شرایط را در نظر بگیرید.

فروش کوتاه – قرارداد تفاوت (CFD)

یکی از محبوب ترین راه های کوتاه سازی بیت کوین استفاده از CFD است. CFD به شما امکان می دهد بدون خرید مستقیم سکه ، بیت کوین کوتاه کنید. در عوض ، شما یک CFD امضا می کنید و می پذیرید که فقط تفاوت قیمت دارایی در زمان وام و نرخ قرارداد خود را پرداخت کنید. CFD محبوب است زیرا راحت تر و مقرون به صرفه است زیرا نیازی به خرید اضافی نیست.

نحوه CFD کوتاه

eToro مبادله برتر خدمات تجارت CFD ارز رمزنگاری شده است. برای شروع باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. خوشبختانه روند کار ساده است. قابل ذکر است ، قبل از استفاده از سیستم عامل ، باید هویت و حساب خود را از طریق ایمیل تأیید کنید.

هنگامی که همه راه اندازی شد ، اتصال کوتاه ساده است. تمام کاری که شما باید انجام دهید باز کردن معامله با ابزار BTC / USD است. بعد ، باید “Sell” را از میان گزینه ها انتخاب کنید. به صفحه ای منتقل خواهید شد که به شما امکان می دهد تمام جزئیات CFD خود را تنظیم کنید. از این آسانتر نمی شود. از همه بهتر ، eToro دارای یک رابط پیشرفته است که به راحتی قابل پیمایش است. در اینجا فرم بگیرید ، می توانید در مورد تمام تحولات بازار به روز باشید.

هشدار: لطفاً توجه داشته باشید که کلیه معاملات خطرناک است. 67٪ از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی در هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. شما باید فکر کنید که آیا توانایی پرداخت خطر بالای از دست دادن پول خود را دارید یا خیر. این محتوا فقط برای اهداف آموزشی است و توصیه ای برای سرمایه گذاری نیست.

اتصال کوتاه

امروزه مبادلات زیادی در بازار وجود دارد که خدمات کوتاه را ارائه می دهند. بیشتر این سیستم عامل ها به شما امکان می دهند از استراتژی اتصال خود استفاده کنید. شورت اهرمی عمل وام گرفتن بیت کوین بیشتر از مبادله ای است که شما قبل از فروش ندارید.

تخلیه قیمت بیت کوین

تخلیه قیمت بیت کوین

معاملات اهرمی یکی از پر خطرترین استراتژی های بازار است. این نیاز به درک کاملی از شرایط بازار و سرمایه گذاری شما دارد. علاوه بر این ، برای موفقیت در این استراتژی واقعا به زمان بندی بی عیب و نقصی نیاز دارید. اگر بورس احساس کند سرمایه گذاری های شما رو به زوال است ، آنها تجارت شما را زود بسته می کنند ، حاشیه شما را حفظ می کنند و وام شما را بازپرداخت می کنند.

درک زمان کوتاه

زمان های خاصی وجود دارد که کوتاه شدن بیت کوین پیچیده تر از بقیه است. به عنوان مثال ، کوتاه کردن بیت کوین در برابر روند صعودی بلند مدت می تواند مشکل باشد ، حداقل این است. بیت کوین راهی برای افزایش آرام آرام ارزش دارد. برعکس ، این دارایی دیجیتال می تواند هزاران دلار ارزش بازار را در عرض چند دقیقه کاهش دهد. این سناریوها بیان می کنند که چرا تکمیل موفقیت آمیز کوتاه مدت برای سرمایه گذاران جدید دشوار است.

درک ذهنیت بازار

همچنین توجه به ذهنیت سایر معامله گران در بازار نیز مهم است. اگر بیت کوین کوتاه کنید و ناگهان قیمت به سرعت شروع به افزایش کند ، باید برای خرید مجدد دارایی خود عجله کنید. متأسفانه ، هر سرمایه گذار دیگری که همین تصمیم را گرفته است ، به دنبال انجام همان کار خواهد بود.

این تلاش ناگهانی برای خرید مجدد بیت کوین ارزش بازار را به شدت بالا می برد. وقتی این سناریو اجرا می شود ، همان چیزی است که به عنوان یک فشار کوتاه شناخته می شود. فشارهای کوتاه به ضررهای شما در این موقعیت می افزایند. برای جلوگیری از این سناریو ، باید در ارزیابی های بازار هوشیار باشید.

فروش های گذشته بیت کوین 

بازار بیت کوین نه سال داده معاملاتی دارد تا اکنون پشتیبان تهیه کند. یک نگاه اجمالی به گذشته بیت کوین و به راحتی می توانید سناریوهایی را ببینید که فروش عمده ای را آغاز کرده اند. هرچه بیشتر این سناریوها را درک کنید ، شناسایی فروش عمده بعدی در بازار راحت تر خواهد بود. در اینجا برخی از دلایل اصلی لکنت زبان قیمت بیت کوین در گذشته ذکر شده است.

Bitcoin Whale Dump - How to Short Bitcoin (BTC)

Bitcoin Whale Dump – How to Short Bitcoin (BTC)

نکات نظارتی

از آنجا که بازار رمزنگاری هنوز در مراحل ابتدایی خود قرار دارد ، هنوز عدم اطمینان قانونی زیادی در مورد این صنعت وجود دارد. در صورتی که یک کشور بزرگ ممنوعیت یا موضع گیری ضد بیت کوین اعمال می کند ، بازار مطابق با آن تنظیم می شود.

عمده هک های تبادل – کوتاه بیت کوین

تاریخچه نشان داده است که هک های مبادله ای عمده می توانند قیمت بیت کوین را در عرض چند دقیقه کاهش دهند. یکی از نمونه های معروف این سناریو در زمان هک Mt.Gox بود. به هنگام, کوه گوکس بزرگترین صرافی بیت کوین در جهان بود. هک شدن آن باعث شد قیمت بیت کوین برای ماهها روند نزولی داشته باشد.

چنگال های سخت

هارد فورک هنگامی رخ می دهد که جامعه پشت یک پروژه رمزنگاری در یک نسخه خاص تقسیم شود. در یک چنگال سخت ، برخی از استخراج کنندگان از تغییر پروتکل جدید خودداری می کنند. این از لحظه حرکت چنگال به جلو دو زنجیره بلوک جداگانه ایجاد می کند. در نتیجه ، چنگال های سخت نیز شکافی در جامعه پشتیبانی سکه ایجاد می کنند.

وقتی جامعه بر روی اندازه بلوک معاملات تقسیم شد ، قیمت بیت کوین کاهش یافت. این ردیف در نهایت منجر به ایجاد بیت کوین کش. امروزه هر دو سکه طرفداران زیادی در بازار دارند.

به روزرسانی های تأخیری

سناریوی دیگری در رابطه با بروزرسانی وجود دارد که می تواند قیمت دارایی دیجیتال را کاهش دهد. وقتی بروزرسانی های مهم تأخیرهای قابل توجهی را ببینند ، می تواند باعث از بین رفتن ایمان توسط سرمایه گذاران شود. این از دست دادن ایمان خود را در حرکتهای منفی قیمت نشان می دهد.

وقتی توسعه دهندگان به روزرسانی SegWit را به تعویق انداختند ، بیت کوین با اشکالات قابل توجهی روبرو شد. SegWit در تلاش برای مقابله با ازدحام بازار در بلاکچین بیت کوین ، حجم معاملات را کاهش داد. در آن زمان ، ازدحام شبکه غیرقابل تحمل بود. در نتیجه ، هر تاخیری با حرکت منفی قیمت روبرو شد.

توسعه دهندگان در حال خروج از پروژه

یکی دیگر از تحولات مهم دیگری که می تواند به قیمت سکه آسیب برساند ، خروج یک عضو اصلی از سیستم عامل است. توسعه دهندگان بلاکچین تقاضای زیادی دارند. برنامه نویسان برتر در کل صنعت مورد احترام هستند. وقتی کسی یک پروژه را ترک می کند ، می تواند نماد آغاز پایان یک سکه باشد. همچنین می تواند یک تغییر در عملکرد اصلی سکه به سمت جلو باشد. در هر صورت ، سرمایه گذاران دوست ندارند این بچه ها بروند.

سناریوهای ریسک آینده

همچنین سناریوهای آینده وجود دارد که می تواند بر قیمت بیت کوین تأثیر منفی بگذارد. به عنوان مثال ، اگر الگوریتم هش رمزنگاری بیت کوین شکسته شود ، سکه ناامن می شود و ارزش بازار آن به شدت سقوط می کند. در همین راستا ، بهره برداری های مهم از برنامه نویسی همچنین می توانند سرمایه گذاران را نسبت به این ارز رمزپایه از دست بدهند.

آیین نامه های آینده

تغییرات نظارتی در بازار شاید بزرگترین تهدید برای قیمت بیت کوین باشد. در گذشته ، کشورهای بزرگی مانند چین فشار زیادی به بازار وارد کرده اند. در سال 2017 ، چین کلیه مبادلات و ICO در این کشور را ممنوع کرد. این اقدامات به دنبال اخبار ، قیمت Bitcoin را به شدت کاهش داد.

Satoshi’s Back

Satoshi Nakamoto خالق ناشناس Bitcoins در چند سال گذشته در سایه باقی مانده است. در روزهای اولیه بیت کوین ، ناکاموتو بیش از یک میلیون سکه استخراج کرد. این سکه ها از روز اول در کیف پول های او نشسته است. اگر این سکه ها وارد بازار شوند ، قیمت بیت کوین شاهد یک اصلاح بزرگ برای بازتاب عرضه اضافی است.

خطرات کوتاه شدن بیت کوین

فروش کوتاه به عنوان یک استراتژی تجارت پر خطر در نظر گرفته می شود زیرا سود را حتی در صورت افزایش ضرر محدود می کند. اتصال کوتاه به خصوص اگر وام دهنده قبل از فرصت برای کاهش قیمت ، دارایی را درخواست کند ، خطرناک است. برخی از تکنیک ها وجود دارد که می توانید برای ساده سازی فرآیند به کار ببرید ، اما هیچ یک از آنها اثبات کامل نیست.

بیایید همین مثال قبل از استفاده از بیت کوین 12000 دلاری را که به 10 هزار دلار کاهش یافت ، بررسی کنیم. در سناریوی اول که طبق برنامه به اتمام رسید ، قیمت بیت کوین کاهش یافت و سرمایه گذار بدهی های خود را به وام دهنده پرداخت کرد. حال بیایید ببینیم که اگر قیمت بیت کوین پایین نیاید چه اتفاقی می افتد.

حداکثر قرار گرفتن در معرض خطر

بگذارید بگوییم قیمت بیت کوین به جای افت ، تا 13000 دلار جهش کرد. در این شرایط ، وام دهنده وام خود را فرا می خواند. وام دهنده تجارت شما را می بندد و حاشیه شما را حفظ می کند. علاوه بر این ، شما به جای بیت کوین اصلی 60 هزار دلاری که قرض گرفته اید ، به ارزش 65000 دلار بیت کوین بدهکار خواهید بود.

Shorting Bitcoin – خلاصه

اتصال کوتاه راهی عالی برای کسب سود اضافی است. با این حال ، اگر تازه وارد معامله هستید یا با بازار آشنایی ندارید ، اتصال کوتاه کوتاه یکی از سریع ترین راه ها برای از دست دادن غنیمت است. به همین دلایل ، هر سرمایه گذار قبل از ورود به بازار اتصال کوتاه ، باید به جستجوی روح بپردازد. همانطور که گفته شد ، shorting ابزاری قدرتمند است که در صورت تکمیل صحیح ، ROI زیادی برای سرمایه گذاران فراهم می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me