banner
banner

OKEx لیست های نشانه DeFi را ادامه می دهد ، مسابقه جدید تجارت تیم Elite را راه اندازی می کند: به روز رسانی هفتگی

این هفته در OKEx ما به پشتیبانی خود از امور مالی غیرمتمرکز ادامه دادیم و فقط در این هفته چهار نشانه DeFi ذکر کردیم. ما همچنین چندین مسابقه تبلیغاتی و مسابقه را آغاز کردیم و به شرکت کنندگان این فرصت را دادیم تا OKB – رمز بومی پلت فرم OKEx را بدست آورند. علاوه بر این ، ما در رویدادهای صنعت شرکت کردیم و یک مسابقه دیگر تجارت OKEx Elite Team را با یک جایزه 150،000 USDT آغاز کردیم..

این هفته مسابقه و مسابقه

ماجراجویی OKExAlts

برای دور ابتدایی ما "ماجراجویی OKExAlts" کمپین ، ما در حال اجرا هستیم "حدس بزنید Altcoin" مسابقه ، که در آن کاربران می توانند OKB را هر روز با حدس زدن altcoin که دارای بیشترین درصد تغییر در 24 ساعت در بازار مبادله حاشیه USDT OKEx است ، برنده شوند..

کاربران می توانند تا ساعت 9:00 صبح UTC در 17 آگوست در مسابقه حدس Altcoin شرکت کنند.

مسابقه میمون های OKEx

در دور دوم مسابقه Memes OKEx ، کاربران فرصت دیگری دارند تا خلاقیت خود را از بین ببرند. این تبلیغات تا ساعت 3:59 بعدازظهر UTC در تاریخ 20 آگوست فعال خواهد بود و کاربران می توانند با ایجاد و بارگذاری الگوهای رفتاری و مرتبط با altcoin و ارائه آنها برای بررسی.

مسابقه OKExAlts

مسابقه OKEx Alts در آخر هفته تا ماه اوت در حساب رسمی توییتر ما اجرا می شود! کاربران باید برای اخطارهای رسمی و فرصت برای به اشتراک گذاشتن در یک مجموعه از 30 OKB هر آخر هفته دنبال کنید.

نسخه محدود OKEx200K NFT + 1000 $ Giveaway (تمدید شده)

به دلیل تقاضای بیش از حد ، ما تبلیغات OKEx200K خود را گسترش دادیم (که پس از دستیابی به پیروان 200K در توییتر شروع کردیم) و نسخه محدود NFT (به عنوان مثال ، نشانه های غیر قابل استفاده) را به 2،000 افزایش دادیم. این تبلیغ تا 16 آگوست ادامه خواهد داشت و کاربران می توانند با دنبال کردن در این مسابقه شرکت کنند این قوانین.

مسابقه معاملات تیم OKEx Elite

مسابقه تجارت تیم OKEx Elite با موفقیت در حال انجام است و از ساعت 4:00 بعد از ظهر UTC در تاریخ 12 آگوست ، این رقابت حجم معاملات 136 میلیون دلار را ثبت کرد. اگر شما یک تاجر برتر هستید و آنچه را که لازم است برای رقابت با بهترین ها داشته باشید ، می توانید از اینجا تجارت کنید تا سهمی از جایزه 150،000 USDT را بدست آورید.

مسابقه استراتژی تجارت

برای به دست آوردن کارت تخفیف هزینه معاملات 50 دلاری ، با اشتراک ایده های تجاری خود به مسابقه استراتژی تجارت ما بپیوندید! درباره مسابقه بیشتر بدانید.

لیست های جدید

Aave (قرض دادن)

OKEx این هفته Aave (LEND) را لیست کرد ، به کاربران اجازه می دهد در 11 اوت وام خود را واریز کنند و از 12 آگوست تجارت خود را آغاز کنند. Aave که قبلاً با نام ETHLend شناخته می شد ، یک پروژه DeFi است که به عنوان یک پروتکل بازار پول غیر حضوری طراحی شده است..

اکنون می توانید تجارت LEND را شروع کنید یا درباره لیست بیشتر بدانید.

پروتون (XPR)

پروتون (XPR) اکنون برای تجارت در OKEx در دسترس است. پروتون یک حساب هویتی مطمئن و تأیید شده با یک لایه تسویه حساب مالی فراهم می کند. کاربران آن مجبور نیستند کلیدهای خصوصی را با اشخاص ثالث به اشتراک بگذارند ، در حالی که به هر کسی اجازه می دهد هویت خود را با استفاده از کلیدهای عمومی احراز هویت کند.

اکنون می توانید تجارت XPR را شروع کنید یا درباره این لیست بیشتر بدانید.

آراگون (ANT)

آراگون (ANT) اکنون به طور رسمی در OKEx درج شده است. این پروژه به کاربران این امکان را می دهد تا سازمانی را که به عنوان قراردادهای هوشمند وجود دارد و ذینفعان و حقوق و امتیازات آنها را تعریف می کند ، ایجاد و مدیریت کنند. ANT رمز حاکمیتی برای شبکه آراگون است که زیرساخت ها و خدمات را به کاربران پلت فرم ارائه می دهد.

می توانید در مورد این لیست بیشتر بیاموزید یا اکنون تجارت OK را در OKEx شروع کنید.

سرم (SRM)

کاربران OKEx هم اکنون می توانند سرم (SRM) را در OKEx معامله کنند و این فرصت را دارند که سهمی از 30000 جایزه SRM را از آن خود کنند. هدف سرم اولین معامله مشتقات کاملاً غیرمتمرکز در جهان با معاملات بی اعتماد زنجیره ای است.

می توانید در مورد لیست اطلاعات بیشتری کسب کنید یا هم اکنون تجارت SRM را شروع کنید.

ارتقا System سیستم

نقطه & ارتقا system سیستم تجارت حاشیه

در این هفته سیستم معاملات برنامه ریزی شده و حاشیه ای برنامه ریزی شده در همه بازارها (از جمله در دسک تاپ ، برنامه تلفن همراه و API) ارتقا یافت. این ارتقا در تاریخ 13 آگوست با موفقیت انجام شد.

حاشیه پولکادوت & تعلیق معاملات مبادله دائمی

جامعه پولکادوت رأی داد که طرح تقسیم x100 DOT را در تاریخ 27 ژوئیه تصویب کند. طبق اعلام رسمی ، انتقال DOT از 18 آگوست اعمال می شود و طرح تقسیم DOT از 21 آگوست آغاز می شود. می توانید بیشتر بخوانید درباره این به روزرسانی اینجا.

معاملات گزینه ها به حالت تعلیق درآمد

معاملات گزینه ها به منظور بهینه سازی خدمات ما و بهبود تجربه تجارت کاربران ، در ساعت 8:30 صبح UTC امروز ، 14 اوت ، به منظور تعمیر و نگهداری سیستم به حالت تعلیق درآمد. شما می توانید بیشتر در مورد این در اینجا بخوانید.

OKEx در رویدادها

رویداد گذشته: OKEx AMA – آینده رمزنگاری در هند

راه اندازی تجارت جدید OKEx ، تجارت P2P در هند ، طی 4 آگوست طی AMA اعلام شد. می توانید تماشا کنید این ویدیو برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازار ارزهای رمزنگاری شده در هند و برنامه ها و اهداف OKEx ، با مدیر بازارهای مالی ما ، لنیکس لای ، و رئیس P2P هند ، Keerthan Shetty.

میزگرد OKEx DeFi 5

در 7 اوت ، جردن ممتازی ، همکار اصلی Synthetix ، به میزگرد 5 دکلمه OKEx دفی ما پیوست تا در مورد “ترکیب دارایی: راهی کاملاً جدید به دارایی های دنیای واقعی متشکل شود” برخی از نکات کلیدی بحث شامل دارایی های واقعی در Synthetix ، DAO Trio و بازیکنان متمرکز در DeFi است. شما می توانید تماشا کنید فیلم کامل اینجا.

میزگرد OKEx DeFi 6

برای میزگرد OKEx DeFi در 14 آگوست ، مدیر عامل شرکت ما جی هائو با گوردون گائو ، مدیر عامل شرکت صحبت کرد & بنیانگذار WaykiChain ، برای بحث در مورد نحوه WaykiChain & هدف WGRT تغییر دنیای DeFi با مکانیسم # 3 است. مشترک شدن در مقام رسمی ما باشید یوتیوب برای قسمتهای بیشتر سری میزگرد OKEx دفی.

OKEx را دنبال کنید

متوسط: https://medium.com/@OKEx

گروه تلگرام (انگلیسی):

گروه تلگرام (روسی):

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me