banner
banner

4 بهترین گزینه کاربر پسند برای NiceHash (به روز شده در سال 2019)

تبادل NiceHash محلی است که مردم قدرت محاسباتی خود را به معدنچیانی می دهند که می خواهند سکه جدیدی بسازند.

NiceHash بود تایید شده است که هک شده است چند روز قبل با هکرهایی که بسیاری از سرمایه گذاران Bitcoin را از سیستم عامل منتقل کرده اند.

اگرچه NiceHash اشاره ای به تعداد بیت کوین های سرقت شده نکرده است رویترز گزارش کرده است که این رقم در حدود 4700 بیت کوین است که ارزش آن بیش از 60 میلیون دلار در زمان نوشتن است.

NiceHash در حال حاضر عملیات استخراج را متوقف کرده است در حالی که تحقیقات ادامه دارد تا بدانید دقیقاً چه اتفاقی افتاده است. چند روز بعد ، سرویس Nicehash دوباره راه اندازی شد ، اما برخی از کاربران دیگر به آنچه در آن بود اعتماد نکردند اکثر کاربر پسند سیستم عامل استخراج.

در انتظار زمان شروع مجدد فعالیت NiceHash ، گزینه های دیگری وجود دارد که می توانید از طریق آنها استخراج کنید تا از طریق استخراج پول درآمد کسب کنید. بنابراین ، برخی از خدمات خوب جایگزین nicehash کدامند؟?

CudoMiner

Cudo Miner یک نرم افزار استخراج رمزنگاری است که می تواند برای استخراج altcoins روی رایانه بارگیری و نصب شود. این نرم افزار توسط دانکن کوک و مت هاوکینز تهیه شده است که هر دو متخصص فناوری اطلاعات هستند.

این نرم افزار با ویندوز ، اوبونتو و سیستم عامل Mac سازگار است. برای راه اندازی نرم افزار روی رایانه خود ، به وب سایت رسمی بارگیری و نصب ماینر مراجعه کنید. سپس برای ایجاد یک حساب کاربری اقدام کنید.

این نرم افزار ویژگی های بسیاری از جمله تعویض خودکار الگوریتم را به کاربران ارائه می دهد که اطمینان حاصل می کند تنها سودآورترین سکه ها را استخراج می کنند. این کار با اسکن مقدار سکه و دشواری آن و سپس تغییر کارایی استخراج به صورت خودکار انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که کاربر در همه زمان ها بالاترین سود را دارد.

با این حال ، برای استخراج کنندگان فصلی که می دانند چگونه ماشین های خود را برای استخراج یک سکه خاص بهینه کنند ، می توانند الگوریتم خودکار را غیرفعال کنند و سکه مورد نظر را به صورت دستی انتخاب کنند.

در نتیجه, Cudo Miner به گونه ای طراحی شده است که استفاده از آن برای معدنچیان جدید و باتجربه آسان است. این همچنین یکی از معدود نرم افزارهای استخراج ارز رمزنگاری شده در بازار است که به کاربران امکان می دهد از فعالیت خود سود کسب کنند.

با تنظیمات داخلی اورکلاکینگ GPU و ساخت ISO ، Cudo Miner یک گزینه عالی NiceHas است.

HoneyMiner

HoneyMiner شما را در دوره ای قرار می دهد تا سیستم رایانه ای شما را به یک دکل استخراج تبدیل کند و قدرت پردازش شما را به درآمد غیرفعال اضافی تبدیل کند. برخلاف اینکه خودتان استخراج کنید ، استخراج با HoneyMiner باعث صرفه جویی در هزینه های شما می شود ، به ویژه در مورد برق.

HoneyMineبرنامه r که برای سیستم عامل Windows موجود است ، بارگیری و تنظیم آن آسان است. تمام آنچه برای ثبت نام لازم است یک آدرس ایمیل معتبر است.

این برنامه به گونه ای ساخته شده است که به طور خودکار تشخیص می دهد کدام سکه در هر برهه از زمان سودآور است ، آن را استخراج می کند و همه ارزهای رمزپایه استخراج شده را برای پرداخت به بیت کوین تبدیل می کند. درخواستهای پرداخت را می توان با پشتیبانی از Venmo به زودی در هر کیف پول بیت کوین انجام داد.

همچنین برای کسانی که قبلاً استخراج ارزهای رمزنگاری شده انجام داده اند نیز مورد توجه قرار گرفته است. کسانی که مزارع استخراج دارند. برنامه HoneyMiner می تواند از سرعت پردازش بالا و همچنین استخراج ارزهای رمزپایه استفاده کند.

این استخراج بسیار سودآور است زیرا هر کسی می تواند بدون توجه به قدرت سخت افزاری خود به آن بپیوندد. ماشین حساب رمزنگاری به شما کمک می کند تا تعیین کنید که اگر برای مدت مشخصی سکه های خود را سرگردان کنید ، چقدر می توانید درآمد کسب کنید.

ماینر گیت

برنامه MinerGate cloud mining استخراج را برای همه سودآور و مقرون به صرفه می کند. با پرداخت هزینه کم می توانید بیت کوین و 14 ارز رمزپایه دیگر را استخراج کنید. Hashing24 ، یک شرکت مستقر در اسکاتلند ، قدرت هش مورد نیاز MinerGate را برای استخراج ابر بیت کوین فراهم می کند.

قدرت هش شما تعیین می کند که شما می توانید در یک دوره زمانی معاملات سکه را استخراج کنید. برای خرید 20GH / s برای mining ، به یک بار هزینه 0.0034 BTC با هزینه نگهداری روزانه 0.0066 USD نیاز دارید که در مقایسه با سایر رقبا نسبتاً کم است. قیمت 100GH / s و 500GH / s به ترتیب 0.017 BTC و 0.085 BTC است.

ماینر گیت مزیت نسبت به NiceHash این است که سکه های خود را روی سیستم عامل ذخیره نمی کنید. ارزهای رمزنگاری شده معدن با رسیدن به حداقل پرداخت ها مستقیماً به کیف پول شما پرداخت می شوند. بنابراین ترس از دست دادن قسمت قابل توجهی بیت کوین در صورت خراب شدن شرکت استخراج از بین می رود. Minergate vs Nicehash؟ سیستم عامل Nicehash بسیار سودآورتر از سیستم Minergate است ، اما عدم اعتماد به نفس مردم در حال حاضر به Nicehash باعث می شود Minergate جایگزین خوبی باشد.

Kryptex Miner

معدنچی Kryptex برای کاربران ویندوز استخراج را آسان می کند ، اگرچه آنها مشخص یا اجازه نمی دهند که ارز رمزنگاری شده را استخراج کنید. بارگیری این نرم افزار سخت افزار رایانه شما را تجزیه و تحلیل می کند و ارزش کل درآمد روزانه و ماهانه را به شما می دهد. درآمد شما به آدرس کیف پول بیت کوین شما ارسال می شود و همچنین شما می توانید با Qiwi Visa Wallet که یک کارت بانکی آنلاین رایگان است و می توانید مانند کارت ویزا در اینترنت استفاده کنید ، پرداخت کنید..

گزینه های خروج از کشور برای شما راهنمایی است که کدام یک بهتر است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me