banner
banner

منازعات ایالات متحده و چین فشارهایی را بر دارایی های خطرناک وارد می کند – Crypto Market Daily

دارایی های ریسک به طور کلی در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است افزایش درگیری بین ایالات متحده و چین. پس از آنکه دومی نیاز به بستن سرکنسولگری خود در هوستون در روز سه شنبه داشت ، چین روز جمعه با دستور ایالات متحده برای بستن کنسولگری خود در چنگدو اقدام متقابل را اعلام کرد.

سهام ایالات متحده در روز پنجشنبه بسته شد ، دلیل اصلی این امر کاهش سهام فناوری است. شاخص Nasdaq Composite 244.71 واحد یا 2.2 درصد افت کرد ، در حالی که S&P 500 40.36 واحد یا 1.23٪ افت کرد. امروز سه شاخص اصلی بورس چین به طور کلی سقوط کردند و شاخص کامپوزیت شانگهای نزدیک به 4 درصد افت کرد – مارک 3200 واحدی را از دست داد.

در همین حال ، قیمت آتی طلا در حال نزدیک شدن به بالاترین حد ممکن است. قیمت آتی آگوست در بورس کالای نیویورک 24.90 دلار یا 1.3 درصد افزایش یافت و در هر اونس 1890 دلار بسته شد. از نمودار ماهانه ، قیمت طلا از الگوی بالنده و قابل توجه فنجان و دسته بیرون آمده است. سطح مقاومت بعدی می تواند اوج تاریخی 1923 دلار باشد.

در همین حال ، بیت کوین نتوانست روند صعودی خود را ادامه دهد و پس از رسیدن به بالاترین سطح $ 9،678 دلار ، طبق قیمت شاخص OKEx BTC ، شروع به عقب نشینی کرد. از طرف دیگر ، اتر (ETH) به دلیل خوش بینی پیرامون آزمایشگاه نهایی ETH 2.0 ، 3.14٪ دیگر افزایش یافت.

کل سرمایه بازار ارزهای رمزنگاری شده 289 میلیارد دلار باقی مانده است. به همین ترتیب ، بر اساس داده های دریافتی ، تسلط بیت کوین بدون تغییر است CoinGecko.

سایر ارزهای رمزپایه با سرمایه بزرگ نیز به ترتیب با Bitcoin Cash (BCH) و EOS به ترتیب 1.57٪ و 2.27٪ افت کرده اند. ChainLink (LINK) نتوانست مقاومت 8.00 دلار را بشکند و به سطح 7.70 دلار برگردد. Algorand (ALGO) طی 24 ساعت گذشته 6.8٪ کاهش داشته است.

صفحه نمایش OKEx Token Board از ساعت 8:00 صبح UTC. منبع: OKEx

کل سود باز برای معاملات آتی BTC 0.57٪ دیگر به 4.5 میلیارد دلار در صرافی های بزرگ افزایش یافته است ، در حالی که OKEx 910 میلیون دلار در موقعیت ها قرار دارد. افزایش مداوم علاقه آزاد باعث عصبی شدن در بازار ارزهای رمزپایه می شود ، زیرا داده های تاریخی نشان می دهد که وقتی سود باز بیش از حد زیاد باشد ، معمولاً با خرابی پایان می یابد.

سود باز آتی BTC (میلیارد دلار). منبع: کج

لیست های جدید در OKEx

اکنون دو نشانگر DeFi داغ در OKEx لیست شده اند.

سپرده های بالانسر (BAL) از ساعت 7:00 صبح امروز UTC فعال هستند. معاملات نقطه ای برای BAL / USDT و BAL / BTC در ساعت 2:00 صبح UTC انجام می شود. در هفت روز گذشته altcoin بیش از 30٪ افزایش داشته است.

علاوه بر این ، پروتکل نقدینگی مشتقات Synthetix (SNX) امروز در ساعت 7:00 صبح UTC معاملات نقطه ای خود را در برابر BTC و USDT آغاز کرد. SNX در ماه گذشته حدود 75 درصد رشد داشته است ، اما در هفته گذشته هیچ افزایش دیگری رخ نداده است.

برندگان و بازندگان برتر

  • DGB / USDT + 9.88٪
  • ZEN / USDT + 9.32٪
  • NULS / USDT + 6.34٪
  • AERGO / USDT -9.28٪
  • MITH / USDT -96/9٪
  • BNT / USDT -10.58٪

در 24 ساعت گذشته آلت کوین های کلاه کوچک به ویژه وحشی نشده اند. بزرگترین سود DigiByte (DGB) بود – 9.88٪ دیگر پس از افزایش 11.55٪ دیروز.

Horizen (ZEN) و NULS به ترتیب 9.32٪ و 6.34٪ افزایش داشتند.

بزرگترین بازنده امروز توکن DeFi Bancor (BNT) است. 10.58٪ کاهش یافته و سودهای خود را از این هفته پاک کرده است.

تجزیه و تحلیل فنی BTC

ما در شاخص مقاومت نسبی ساعتی ، یک واگرایی نزولی مداوم مشاهده کرده ایم که فشار زیادی را به حرکت صعودی دیگر وارد می کند. قیمت BTC طی چند ساعت گذشته در مرحله اصلاح بوده است ، اما همچنان بالاتر از میانگین متحرک 60 ساعته است.

میانگین متحرک 60 ساعته در معاملات امروز یک آستانه است. شکستن زیر این سطح می تواند باعث فروش شود. آستانه میان مدت حدود 9،420 دلار است.

اگر قیمت BTC بتواند امروز تثبیت شود ، فرصتی برای آزمایش مجدد سطح فشار 9700 و 9،800 دلار در آخر هفته وجود دارد.

برای اطلاعات بیشتر معاملات BTC ، معامله گران می توانند مقاله OKEx Insight’s Futures Friday که اوایل امروز منتشر شد را بررسی کنند.

نمودار OKEx BTC Perpetual Swap 1h. منبع: OKEx ، TradingView

تجزیه و تحلیل فنی ETH

ETH در یک الگوی صعودی قرار دارد و این هفته از ادغام دو ماهه خارج شد. آستانه روزانه ممکن است تا 266 دلار افزایش یابد ، اما ETH پتانسیل ایجاد یک واگرایی نزولی دیگر را در شاخص ساعتی RSI دارد..

نمودار OKEx ETH Perpetual Swap 1h. منبع: OKEx ، TradingView

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق ، تحقیقات اصلی را ارائه می دهد & اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me