banner
banner

Fusion (FSN) چیست – همه آنچه باید بدانید

همجوشی چیست?

ذوب پروژه ای است که متشکل از یک پلت فرم مالی مبتنی بر بلاکچین است که از طریق استخدام با قرارداد هوشمند خدمات بین زنجیره ای ، متشکل از سازمان و داده های متقابل را ارائه می دهد. FUSION توسط مدیر عامل BitSE تأسیس شد ، یک شرکت جوجه کشی که QTUM Blockchain و پروژه های رمزپایه Blockchain VeChain را توسعه داده است که هر دو موفق هستند.

فیوژن می خواهد مسائل اصلی را که در حال حاضر فناوری بلاکچین تجربه می کند ، یعنی قابلیت همکاری و مقیاس پذیری را حل کند. هدف از این پروژه این است که ارزهای رمزنگاری شده از کلاسهای مختلف را به زنجیره های مختلف منتقل کند و در نتیجه یک بلاکچین ایجاد کند که تمام نشانه ها و سکه ها را جمع می کند.

Fusion از سازوکار اجماع ترکیبی سلسله مراتبی (HHCM) استفاده می کند که اقلام را از PoW و PoS وام می گیرد. در عین حال ، از یک محاسبات موازی با گروه بندی گره ها با هم ، ایجاد یک بستر کارآمد و ایمن استفاده می کند.

فن آوری های پشت همجوشی

اینترنت ارزشها (IoV)

تیم فیوژن در مقاله سفید خود از عبارت Internet of Values ​​استفاده کرد که بیشتر به موارد مرتبط با ارزهای رمزپایه اشاره دارد ، مانند مبادله و مدیریت دارایی های دیجیتال به طور ایمن و بدون واسطه.

مدیریت حقوق کنترل توزیع شده (DCRM)

Distribution Control Right Management یک لایه امنیتی است که از تمام دارایی های رمزنگاری قفل شده در بلاکچین Fusion محافظت می کند. ذخیره سازی و خرد کردن یک کلید خصوصی اطمینان می دهد که هیچ کس نمی تواند به کلید خصوصی کامل دسترسی داشته باشد ، به این معنی که هیچ گره ای نمی تواند کنترل دارایی های دیجیتال را بدست آورد..

dcrm

قرارداد هوشمند مالی Crypto

قرارداد هوشمند Crypto-Financial (CSC) یک قرارداد هوشمند است که یک معامله مالی بین یکی از ارزهای رمزپایه متعدد را که توسط یک عملیات Lock-in در زنجیره FUSION نقشه برداری می شوند ، انجام می دهد..

مکانیسم راه اندازی چندگانه (MTM)

FUSION همراه با سازوکار تحریک سنتی معاملات ، عوامل مبتنی بر زمان و رویداد را در قراردادهای هوشمند خود گنجانده است. این سه حالت محرک ناشی از موقعیت های مختلف مالی بوده و برای پاسخگویی به درخواست های قراردادهای هوشمند مالی پیچیده طراحی شده اند.

سازوکار اجماع ترکیبی سلسله مراتبی (HHCM)

HHCM از PoW و PoS استفاده می کند ، با استفاده از محاسبات موازی یک سازوکار اجماع مناسب را در لایه های مختلف اتخاذ می کند ، بنابراین می تواند گره ها را گروه بندی کند و به تعادل رضایت بخشی از اثربخشی ، امنیت ، مقیاس و سایر جنبه ها دست یابد..

توابع CryptoFinancial

DCRM به دارایی های دیجیتال مختلف اجازه می دهد تا در بستر Fusion با یکدیگر تعامل داشته باشند. در نتیجه ، CSC (قرارداد هوشمند رمزنگاری مالی) توانایی اعمال توابع با درجه پیچیدگی بالاتر مانند چند منظوره ، چند علامت و تفکیک رباخواری را دارد..

چند منظوره توانایی یک قرارداد هوشمند برای پشتیبانی از چندین نوع حساب مختلف و تعریف همزمان تعاملات بین کاربران مختلف و قراردادهای مختلف هوشمند است.

چند نشانه ای شامل تعریف همزمان رابطه بین چندین دارایی دیجیتال مختلف با یک قرارداد هوشمند است ، پس از اینکه دارایی ها از طریق فرآیند قفل به FUSION ترسیم شدند.

تفکیک حق انتفاع به این معنی است که حق انتفاع و مالکیت دارایی های دیجیتال قابل تفکیک است. قراردادهای هوشمند سنتی فقط می توانند نشانه ها را از یک طرف به یک طرف دیگر به طور کلی منتقل کنند و به یک طرف اجازه نمی دهند مالکیت دارایی دیجیتال را بدست آورند در حالی که طرف دیگر حق انتفاع دارایی دیجیتال را بدست می آورد ، به این معنی که مالکیت و حق انتفاع از یکدیگر جدا نیستند. از طرف دیگر ، یک قرارداد هوشمند رمزنگاری مالی به راحتی بیش از دو حساب کاربری یا حساب قراردادی را در یک قرارداد تعریف می کند ، بنابراین می تواند حساب های مالکیت را تعریف کند و معاملات مالی را به طور مستقل انجام دهد.

برای قراردادهای Fusion Smart از موارد استفاده کنید

قراردادهای هوشمند FUSION می تواند به عنوان یک سیستم اعتماد برای برخی از قراردادهای مالی بین طرفین استفاده شود. قرارداد هوشمند می تواند در حین انعقاد قرارداد تنظیم شود ، اما وقتی قرارداد منعقد شد ، محتوای آن قابل اصلاح نیست. برای مثال می توان از آنها برای قانونی کردن توافق نامه وام بین مشتری و بانک استفاده کرد.

با قرارداد هوشمند FUSION ، موسسه مالی که وام را صادر می کند هنگام امضای توافق نامه نیازی به اعتماد به مقامات یا وام گیرنده ندارد. اگر وام گیرنده اعتبار خود را پس ندهد ، موسسه مالی حضانت خانه را به طور خودکار بدست می آورد (همانطور که در توافق نامه مشخص شده است).

تیم

BitSE ، شرکت پشت پروژه Fusion ، در سال 2013 توسط Dejun Qian تاسیس شد ، همچنین مسئول ایجاد QTUM و VeChain. QTUM و VeChain هر دو بنیان بلاکچین هستند که به سرمایه گذاری مستقلی تبدیل شدند.

تیم اصلی FUSION شامل 22 نفر از اعضای تیم تمام وقت است که 14 نفر از آنها در زمینه های مختلف فن آوری تخصص دارند.

دژون کیان مدیر عامل و بنیانگذار BitSE است و همچنین خالق Qtum و Vechain است. وی پیش از این مدیر کل شعبه IBM بود. وی لیسانس علوم کامپیوتر را در دانشگاه فودان دریافت کرد.

تیم همجوشی

دکتر جیانگانگ وو مسئول توسعه بنیاد ، دارای دکترای ریاضیات و مهندسی مالی ، دانشگاه دارایی و اقتصاد شانگهای است. وی همچنین به عنوان محقق در مدرسه تجارت بین المللی China Europe و مدرس در دانشکده مدیریت دانشگاه شانگهای کار می کند.

Handling Foundation Communication نوآم کوهن است که پیش از این معاون اصلی بازاریابی و توسعه تجارت در Orbotech بود. وی بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی برای سازمانهای متعددی از صنعت فناوری دارد. وی دارای مدرک کارشناسی مهندسی الکترونیک از Technion (حیفا ، اسرائیل) و MBA از INSEAD است.

درباره رمز FSN

رمز اصلی پلت فرم Fusion ، FSN ، در پرداخت هزینه های شبکه استفاده خواهد شد. قراردادهای هوشمند برای اجرای آنها نیاز به FSN دارند ، دقیقاً مانند نحوه استفاده از ETH در شبکه Ethereum.

در حال حاضر ، Fusion 5.43 دلار آمریکا قیمت دارد ، که دارای کلاه بازار بیش از 161،063،619 دلار و یک منبع گردش 29،684،331 از کل 57،344،000 توکن است.

FSN را در کجا ذخیره کنید

رمز FSN ERC-20 است ، بنابراین هر کیف پول سازگار با ERC-20 قادر به ذخیره FSN خواهد بود.

از کجا بخریم FSN

در حال حاضر ، رمز FSN را می توان در خریداری کرد بیبوکس, کریپتوس, IDEX, و همدلی. می توانی چک کنی CoinMarketCap (CMC) به روز نگه داشتن.

پیش بینی قیمت

Fusion (FSN) سابقه کوتاهی در بازار ارزهای رمزنگاری شده دارد که به ما اجازه نمی دهد در بلند مدت پیش بینی کنیم. رمز ارزهای Fusion قبل از 30 ژوئن شبکه اصلی Fusion را راه اندازی می کنند. به همین دلیل می توان انتظار افزایش کمی قیمت را داشت.

در حال حاضر می توانیم ببینیم که قیمت از نظر دلار USD و BTC در حال رشد است. در ماه مارس ، در حدود 1.6 دلار معامله شد و در ماه مه به 9.6 دلار رسید ، که در مدت زمان بسیار کوتاهی افزایش قیمت مهمی داشت.

برای درک اینکه مقاومت و مقاومت درازمدت سطوح پشتیبانی این ارز رمزپایه چیست ، باید دنبال کنید که بازار در ماههای آینده چگونه ادامه خواهد یافت.

حکم

FUSION پروژه ای است که هدف آن تسهیل فرآیند معاملات بین دارایی های دیجیتال در اکوسیستم رمزنگاری است و به عنوان زیرساخت اینترنت ارزشها عمل می کند. تقاضای بازار برای IoV زیاد است و به همین دلیل تقاضا برای توکن های FSN نیز افزایش خواهد یافت.

Fusion Contact و اطلاعات اضافی:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me