banner
banner

چگونه بیت کوین را بدون شناسه بخریم؟

خرید Bitcoin (BTC) بدون شناسنامه امروزه کار ساده ای نیست. کسانی که مایل به خرید بیت کوین بدون شناسنامه هستند باید برای این کار روش های غیر سنتی را جستجو کنند.

سیستم عامل های مبادله و رمزنگاری در حال تطبیق با مقرراتی هستند که توسط کشورها در سراسر جهان وضع شده اند. اگر می خواهید بیت کوین را از طریق سیستم عامل های سنتی اداره کنید ، باید شناسه و اطلاعات خصوصی خود را به اشتراک بگذارید.

این بخشی از رویه های KYC و AML است که در حوزه های قضایی مختلف اجرا شده است. اگر می خواهید نحوه خرید بیت کوین بدون شناسه را بدانید ، ما تمام اطلاعاتی را که باید داشته باشید به اشتراک می گذاریم. 

بدون شناسه از کجا بخریم Bitcoin?

سیستم عامل ها و روش های زیادی برای خرید بیت کوین بدون تأیید شناسه وجود دارد. این فقط یافتن راه درست برای انجام این کار است. اگرچه ممکن است بار اول به نوعی پیچیده باشد ، اما اگر مرتباً این کار را انجام دهید ، کار خیلی سختی نیست.

همانطور که مبادلات متناسب با نیازهای شما برای خرید دارایی های دیجیتال را جستجو می کنید ، اگر می خواهید بیت کوین را بدون تأیید هویت خریداری و ارسال کنید ، باید همین کار را انجام دهید. با این کار می توانید بستر صحیحی برای خرید بیت کوین بدون شناسه پیدا کنید.

برخی از سیستم عامل ها و روش های خرید بیت کوین بدون تأیید شناسه وجود دارد. با این حال ، ممکن است همه آنها در دسترس شما نباشد. این بستگی زیادی به منطقه ای دارد که در آن قرار دارید.

بنابراین ، کجا می توان بیت کوین را بدون شناسه خریداری کرد؟ برخی از سیستم عامل های P2P وجود دارد که در حال حاضر به کاربران اجازه می دهد بدون به اشتراک گذاری اطلاعات خصوصی به BTC دسترسی پیدا کنند. این سیستم عامل های P2P می توانند راهی عالی برای دسترسی به بازار ارزهای رمزپایه باشند.

مبادلات P2P بدون تأیید KYC

این لیستی از سیستم عامل های P2P است که به س yourال شما درمورد خرید بیت کوین بدون شناسه پاسخ می دهد.

مبادلات P2P بدون تأیید KYC

HodlHodl اگر می خواهید از تأیید KYC جلوگیری کنید ، اولین پلتفرمی است که باید به آن فکر کنید. این پلت فرم بودجه شما را نگه نمی دارد ، کاربران می توانند ثبت نام کنند و فقط تجارت خود را شروع کنند. آنها با آدرس و قراردادهای محافظ کار می کنند. کاربران اطلاعات و بودجه خود را کنترل می کنند.

دیوار سکه ها

دیوار سکه ها یک پلت فرم غیرمتمرکز مبادله ارز رمزنگاری P2P است. کاربران می توانند بیت کوین را بدون شناسنامه خریداری و بفروشند. این شرکت از سال 2017 کار کرده است. خریداران و فروشندگان با یکدیگر در ارتباط هستند و نیازی به ارائه داده های KYC ندارند. در سال های اخیر ، این پلت فرم به یکی از محبوب ترین ها در بازار تبدیل شده است. کاربران می توانند در عرض چند ثانیه و بدون استفاده از رابط کاربر پسند ، بیت کوین را بدون شناسه خریداری کنند.

BitQuick

BitQuick می تواند یکی از ساده ترین و سریع ترین راه های خرید بیت کوین باشد. وجوهی را که می خواهید خریداری کنید می توانید از کتاب سفارشات انتخاب کنید. سپس باید مبلغ نشان داده شده به صورت نقدی را با قبض های فیزیکی به حساب گیرنده پرداخت کنید. شما فقط باید به هر شعبه ای از بانک فروشندگان بروید و یک برگه واریز را پر کنید. پس از انجام این کار ، باید رسید را در پیوندی که از طریق ایمیل دریافت می کنید بارگذاری کنید. این آسان است که شما Bitcoin را بدون تأیید با BitQuick خریداری می کنید. توجه داشته باشید که محدودیت خرید 400،00 دلار بدون شناسنامه وجود دارد.

روشهای دیگر خرید Bitcoin بدون اطلاعات KYC

خودپردازهای بیت کوین

خودپردازهای بیت کوین نیز روش خوبی برای خرید بیت کوین بدون شناسنامه است. با این حال ، همه آنها برای خرید BTC بدون شناسه در دسترس کاربران نیست. برخی از آنها تأیید هویت دارند. بعلاوه ، این ممکن است به شما اجازه ندهد بیت کوین را با کارت اعتباری بدون شناسه بخرید. در بیشتر این خودپردازها باید از پول نقد استفاده کنید. می توانید در این پیوند مکانهای خودپردازهای بیت کوین سراسر دنیا.

بیسق

بیسق همچنین اگر می خواهید بدون ارائه اطلاعات خصوصی به بیت کوین دسترسی پیدا کنید ، یک راه حل عالی است. در این سیستم عامل می توانید بدون اشتراک اطلاعات خصوصی با خریداران و فروشندگان در ارتباط باشید.

Totalcoin

Totalcoin نه تنها به عنوان مکانی برای خرید و فروش بیت کوین بلکه به عنوان کیف پول ارز رمزنگاری شده نیز فعالیت می کند. می توانید آن را در تلفن هوشمند خود بارگیری کنید یا از نسخه وب استفاده کنید. در این سیستم عامل ، می توانید برای خرید یا فروش BTC با استفاده از خدمات آنها فقط از حساب ایمیل خود استفاده کنید.

نحوه خرید بیت کوین بدون شناسنامه?

همانطور که می بینید ، روشهای مختلفی برای به دست آوردن Bitcoin بدون KYC وجود دارد. با این حال ، همه آنها در مکان شما در دسترس نخواهند بود. اگر می خواهید بیت کوین را با کارت اعتباری بدون شناسه در آلمان خریداری کنید ، ممکن است سیستم عامل های مشابه یک شخص در کلمبیا را نداشته باشید.

همچنین می توانید ارزهای رمزنگاری شده را از فروشندگان کوپن خریداری کرده و وجوه آن را بصورت آنلاین خریداری کنید. اگر سیستم عامل های فوق الذکر در منطقه شما در دسترس نباشد ، این می تواند یک گزینه باشد.

اکنون که می دانید بیت کوین را بدون شناسه از کجا بخرید ، فقط باید نحوه استفاده از این سیستم عامل ها را بیاموزید. هر کدام از آنها قرار است به روشی متفاوت کار کنند. این شبیه استفاده از حساب بانکی از بانک های مختلف است. هر سیستم عامل ویژگی های مختلفی دارد و راه حل های مختلفی را به کاربران ارائه می دهد.

برخی از آنها ممکن است به شما اجازه خرید و ارسال Bitcoin بدون تأیید هویت با استفاده از حساب های بانکی را بدهند. سایر راه حل ها فقط گزینه بدهی یا کارت اعتباری را در دسترس دارند. به عنوان مثال خودپردازهای بیت کوین فقط پول نقد را کنترل می کنند. این کار دسترسی به بیت کوین را برای کاربران بدون دانش فنی بسیار آسان می کند.

اگر می خواهید از حریم خصوصی خود بیشتر محافظت کنید ، همیشه می توانید از افرادی که می شناسید بیت کوین بخرید. این امر از اطلاعات و حریم خصوصی شما بسیار بهتر از هر یک از سیستم عامل های ذکر شده در گذشته محافظت می کند. با این حال ، ما می دانیم که ممکن است انجام چنین کاری دشوار باشد. به همین دلیل همیشه داشتن مخاطبی که آماده خرید یا فروش BTC باشد ، خوب است.

نحوه خرید آنلاین بیت کوین بدون شناسنامه?

راه حل های خرید آنلاین بیت کوین بدون شناسه در بخش های قبلی ذکر شده است. به همین دلیل است که شما باید از شبکه های P2P که پیشنهاد می کنند ملاقات حضوری داشته باشید ، خودداری کنید. علاوه بر این ، اگر می خواهید بیت کوین را بصورت آنلاین و بدون شناسه بخرید ، قطعاً می خواهید خودپردازهای بیت کوین را از راه حل های خود حذف کنید.

راه حل های آنلاین آن دسته از سیستم عامل هایی هستند که به اینترنت متصل هستند و نیازی به جابجایی فیزیکی ندارند. به طور کلی ، این راه حل های آنلاین راحت تر هستند و نرخ های بهتری را نسبت به خریدهای حضوری ارائه می دهند.

با این وجود ، لازم به ذکر است که در برخی مناطق هیچ سیستم عامل آنلاین برای خرید بیت کوین وجود ندارد. به همین دلیل دستگاه های خودپرداز بیت کوین یا فروشندگان کوپن محلی در سراسر جهان گسترش می یابند.

اگر می خواهید بیت کوین را بصورت آنلاین و بدون شناسه بخرید ، قطعاً باید خدمات موجود در منطقه خود را بررسی کنید. در غیر این صورت ، شما باید از بین راه حل هایی انتخاب کنید که به شما امکان می دهد بیت کوین را به صورت نقدی یا حضوری خریداری کنید.

بدون شناسه از کجا می توان بیت کوین خریداری کرد?

روش های مختلفی برای خرید بیت کوین بدون شناسنامه وجود دارد. می توانید از راه حل های آنلاین و آفلاین استفاده کنید. همه چیز به در دسترس بودن در منطقه شما و راه حل هایی که استفاده از آنها راحت تر است بستگی دارد.

دستگاه خودپرداز Orange Bitcoin با آرم Bitcoin

موارد زیر برخی از محبوب ترین مکانها برای خرید بیت کوین بدون شناسنامه است.

 • مبادلات ارز رمزنگاری شده بدون KYC
 • سیستم عامل های P2P بصورت آنلاین
 • سیستم عامل های P2P بصورت آفلاین
 • خودپردازهای بیت کوین
 • فروشندگان محلی
 • از طریق Vouches
 • مبادلات غیرمتمرکز

این موارد به کاربران این امکان را می دهد تا به ارزشمندترین ارز مجازی جهان دسترسی پیدا کنند. برخی از راه حل های فوق الذکر هزینه ها و کمیسیون های مختلفی دارند. به همین دلیل است که باید یکی از مناسب ترین گزینه ها را برای شما جستجو کنید.

علاوه بر این ، موارد دیگری نیز وجود دارد که باید آنها را مورد توجه قرار دهید. به عنوان مثال ، برخی از سیستم عامل ها نیاز به استفاده از حساب ایمیل دارند. برخی دیگر حتی از شما نمی خواهند یک حساب باز کنید. با این وجود ، همه آنها به یک روش کار نمی کنند و گزینه های پرداخت نیز متفاوت خواهد بود.

در حالی که برخی از راه حل ها اجازه استفاده از کارت های اعتباری یا نقدی را به شما نمی دهند ، قطعاً برخی دیگر این امکان را به شما ارائه می دهند. اگر می خواهید از پول نقد استفاده کنید ، بهترین کار استفاده از راه حل های آفلاین ، از جمله دستگاه های خودپرداز یا کوپن است.

صرافی های غیرمتمرکز (DEX) نیز راهی عالی برای تجارت بیت کوین بدون شناسنامه است. بازار مالی غیرمتمرکز (DeFi) امکانات مختلفی را به تجار و افراد ارائه می دهد. برای شروع تجارت نیازی به ثبت نام DEX ندارید. می توانید از کیف پول خود استفاده کرده و ارزهای مجازی خود را مبادله کنید.

اگر Ethereum (ETH) یا ارزهای دیگر ERC-20 را در دست داشته باشید ، ممکن است بتوانید آنها را با Wrapped BTC (wBTC) مبادله کنید. این یک ارز مجازی است که به شما امکان می دهد بدون داشتن بیت کوین در معرض آن قرار بگیرید. برای هر wBTC در بازار ، یک BTC وجود دارد که از آن پشتیبانی می کند.

تفاوت اصلی این است که نمی توان از بیت کوین در DEX استفاده کرد زیرا بیشتر آنها در بالای Ethereum اجرا می شوند. علاوه بر این ، DEX ها نیازی به ثبت نام ، به اشتراک گذاری اطلاعات خصوصی یا تصویب مقررات KYC ندارند. به همین دلیل این می تواند یکی از بهترین روش های خرید بیت کوین بدون تأیید شناسه باشد.

چگونه می توان حریم خصوصی را هنگام کار با ارزهای رمزپایه بهبود بخشید?

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید در هنگام کار با ارزهای رمزپایه حریم خصوصی خود را بهبود ببخشید. حتی اگر به سیستم عامل هایی که قبلاً اشاره شد دسترسی ندارید ، مواردی وجود دارد که باید برای محافظت از حریم خصوصی خود بدانید.

اگر می خواهید بیت کوین را بدون تأیید شناسه بخرید و ارسال کنید ، می توانید از برخی روش هایی که توضیح دادیم استفاده کنید. اما مسلماً محافظت از حریم خصوصی ما در بازار بسیار مهم است. حتی اگر بیت کوین را با استفاده از صرافی ها یا سیستم عامل های سنتی خریداری کنیم ، باید از داده ها و اطلاعات خود محافظت کنیم.

یکی از کارهایی که می توانید انجام دهید تغییر آدرس BTC مورد استفاده شما است. به شما این امکان را می دهد که از قرار گرفتن در معرض اشخاص مخربی که می خواهند فعالیت شما را ردیابی کنند ، کم کنید. معاملات BTC و رمزنگاری عمومی هستند. همه می توانند آنها را ببینند و تحلیل کنند. به همین دلیل است که می توانید هر بار که پول خود را منتقل می کنید کیف پول خود را تغییر دهید.

علاوه بر این ، می توانید از ارزهای رمزنگاری شده مانند Monero (XMR) که از اطلاعات شما محافظت می کنند ، استفاده کنید. در حالی که اطلاعات BTC همیشه در دسترس است ، Monero اجازه نمی دهد داده های خصوصی با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته شود. همان مزایایی را دارید که اگر خرید و ارسال بیت کوین را بدون تأیید شناسه انجام دهید.

مزایا و معایب خرید بیت کوین بدون شناسنامه

در صورت خرید بیت کوین بدون شناسه موارد مثبت و منفی وجود دارد. تجزیه و تحلیل جوانب مثبت و منفی ایده بهتری به ما می دهد که آیا ارزش خرید بیت کوین بدون شناسه است. استفاده از این مزایا و معایب همچنین به شما کمک می کند تا درک کنید بهترین مکان برای خرید بیت کوین کجاست.

مزایای

 • این بیشتر از استفاده از مبادلات سنتی خصوصی است
 • برخی از سیستم عامل ها به روشی بسیار کارآمد کار می کنند
 • قرار گرفتن در معرض نشت داده ها را کاهش می دهد
 • به شما امکان می دهد به طریقی دیگر با جامعه بیت کوین درگیر شوید
 • آنها امکان خرید آفلاین بیت کوین را به شما ارائه می دهند

معایب

 • رابط کاربری سیستم عامل ها ممکن است چندان کاربر پسند نباشد
 • هزینه ها و کارمزد ها معمولاً بیشتر است
 • پشتیبانی مشتری ضعیف تری دارند
 • این سیستم عامل ها ممکن است در همه مناطق در دسترس نباشند

البته موارد دیگری نیز وجود دارد که می توانید آنها را مورد توجه قرار دهید. همه چیز به آنچه شما به دنبال آن هستید بستگی خواهد داشت. اگر می خواهید بیت کوین را بدون شناسه بخرید ، تجزیه و تحلیل این موارد قطعاً مهم خواهد بود.

خرید بیت کوین بدون حکم نهایی شناسنامه

خبر خوب این است که روش های مختلفی برای دسترسی به بیت کوین بدون شناسنامه وجود دارد. این به آن دسته از کاربرانی که واقعاً می خواهند هنگام استفاده از اینترنت از حریم شخصی خود محافظت کنند ، کمک خواهد کرد. داده های ما در حال حاضر در معرض ، استفاده ، فروش و بهره برداری قرار گرفته است.

هر دو شرکت خصوصی و دولتی از موقعیت های خود برای کنترل بیشتر مردم استفاده می کنند. اگر می خواهید به بیت کوین دسترسی داشته باشید ، مطمئناً خوب است بدانید که ما بدون ارائه شناسه می توانیم این کار را انجام دهیم. حتی اگر برخی از مقررات KYC وجود داشته باشد ، برخی از سیستم عامل ها به ما کمک می کنند تا Bitcoin را بدون شناسه بخریم.

به دنبال مزایا و معایبی که در این مقاله به اشتراک گذاشته شده است ، همچنین درک بهتری از آنچه می توانید در صورت جستجوی مکان هایی برای خرید بیت کوین داشته باشید ، خواهید یافت. همانطور که گفته شد ، دولت ها فشار خود را در بازار افزایش می دهند. آنها می خواهند مبادلات و سیستم عامل هایی برای بدست آوردن داده های کاربران داشته باشند. 2021 سال مهمی برای درک چگونگی تحول بازار خواهد بود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me