banner
banner

کارتهای بدهی به رمزنگاری سیل با پیشنهادات Coinbase ، Paxful و غیره

در حالی که محبوبیت ارزهای رمزنگاری شده همچنان ادامه دارد ، در شرکتهایی که به دنبال ارائه خدمات به این بخش هستند ، بازده بسیار خوبی را شاهد هستیم. در حالی که ارزهای رمزپایه قابلیت های مختلفی را ارائه می دهند ، اما یک پیاده سازی وجود دارد که همیشه در خط مقدم خواهد بود – هزینه های بازرگان. این به معنای فراهم آوردن توانایی در اختیار عموم مردم است که می توانند با استفاده از ارزهای رمزپایه از عادت های روزمره هزینه های خود حمایت کنند.

روزی که مشتری بتواند از منابع ارز رمزنگاری شده خود در یک پمپ بنزین استفاده کند ، تفاوتی با کارت بدهی ، یک روز مهم برای این بخش خواهد بود. خوشبختانه روزی است که به زودی فرا می رسد.

کارت های بدهی رمزنگاری

کارت بدهی رمزنگاری دقیقاً همان چیزی است که از نام آن پیداست – کارت نقدی که به کاربر اجازه می دهد خریدهای روزمره را با دارایی های رمز ارز خود انجام دهد. برای دستیابی به این هدف ، شرکت ها معمولاً مجبورند با پردازنده های پرداخت موجود شریک شوند و از زیرساخت های موجود استفاده کنند. برای بیشتر کارتهای بدهی رمزنگاری که تا به امروز اعلام شده است ، ویزا به این شریک انتخاب تبدیل شده است.

انتظار معتدل

اگر ایده کارت بدهی رمزنگاری یک گام خارق العاده به جلو به نظر می رسد ، انتظارات خود را تعدیل کنید. در حالی که راه اندازی چنین کارت هایی نشان دهنده حرکت رو به جلو در رمزنگاری است ، اما اکثر آنها مطابق انتظار عمل نخواهند کرد.

در حالی که دارندگان کارت برای تأمین بودجه خرید می توانند از منابع ارز رمزنگاری شده خود استفاده کنند ، بازرگانان ارزهای رمزپایه را نمی پذیرند. در عوض ، این مشارکت با ویزا باعث می شود پردازنده پرداخت ارزهای رمزنگاری شده را به FIAT در محل فروش بازرگان تبدیل کند..

در حالت ایده آل ، با توجه به اینکه بازرگانان مشتری های بیشتری را از این طریق پرداخت می کنند و با دارایی های دیجیتال راحت تر می شوند ، روزی از ادغام کامل پشتیبانی می کنند.

پیشنهادهای آینده

اکنون که متوجه شدیم کارت بدهی رمزنگاری چیست و برخی از جوانب مثبت / منفی مرتبط ، چه زمانی می توانیم منتظر استفاده از آنها باشیم?

با قدمت چندین سال پیش ، شرکت های مختلف تمام تلاش خود را برای تولید چنین کارت انجام داده اند. با این حال ، بیشتر پیشگامان این ایده تحت تأثیر مقررات و عدم بلوغ بازار قرار گرفتند. این در سال 2020 تغییر کرده است ، زیرا شرکتهای مطرح و مختلفی از آغاز قریب الوقوع تکرارهای خود خبر داده اند. انتظار می رود هر یک از کارت های زیر در ماه های آینده در ایالات متحده و کشورهای مختلف جهان راه اندازی شود.

Coinbase

به عنوان یکی از بزرگترین نامهای مرتبط با رمزنگاری ، پیش بینی هرگونه پیشنهاد توسط Coinbase بسیار زیاد است. Coinbase برای ورود به کارت های بدهی مبتنی بر رمزنگاری اعلام کرده است …کارت Coinbase‘ این کارت که مدتی دیگر در خارج از ایالات متحده در دسترس است ، به زودی اولین کارت خود را ارائه می دهد ظاهر در مرزهای ایالات متحده.

Coinbase یک قدم فراتر از حمایت از هزینه های رمزنگاری رفته است. این شرکت اعلام کرده است که کارت آن دارای ویژگی های پاداش نیز خواهد بود که به کاربران آن 4٪ بازگشت به Steller یا 1٪ بازگشت به Bitcoin را ارائه می دهد..

انبوه

این جدیدترین است اعلام کرد کارت بدهی رمزنگاری که امروز در اینجا ذکر شده است. این کارت که از طریق همکاری Paxful و Ternio امکان پذیر شده است ، با هدف “بانکداری بدون بانک” ساخته شده است. Paxful به طور خاص داده های جمع آوری شده توسط بانک جهانی را – که نشان می دهد 1.7 میلیارد انسان در جهان خلع بانک نیستند – به عنوان انگیزه این تلاش یادداشت می کند.

Daneil Gouldman ، مدیر عامل شرکت Ternio ، اظهار داشت ، “Paxful بهترین کلاس در بازار همتا برای همتا بیت کوین است ، بنابراین ما در مورد اینکه می توانیم به مشتریان آنها دسترسی به بستر BlockCard را فراهم کنیم جلب توجه می کنیم … جفت کردن همه با هم سرگرم کننده خواهد بود از قابلیت های Paxful با کارت بدهی جهانی و قابلیت های حساب بانکی Blockcard. ترنیو متعهد به ارائه قابلیت همکاری بین ارزهای رمزپایه و سیستم بانکی سنتی است. “

BlockFi

در حالی که پیشنهادات فوق شباهت های مختلفی دارند, پیشنهاد BlockFi کمی متفاوت است به جای اینکه به مشتری اجازه خرید با ارزهای رمزپایه را بدهد ، با ویزا همکاری کرده تا یکی از اولین کارت های پاداش ارز رمزپایه را بسازد.

این بدان معناست که هنگام خریدهای عادی بدهکار ، دارنده کارت می تواند ارزهای رمزنگاری شده پشتیبانی شده را دریافت کند ، مانند نحوه دریافت امتیازات وفاداری ، مانند مایل های هوایی یا “بازپرداخت پول”.

هزینه های واقعی همچنان فقط به تراز دارنده های کارت ارزهای FIAT مربوط می شود. با ارائه سایر پیشنهادات که توانایی دریافت پاداش رمزنگاری را دارند ، علاوه بر هزینه ، جالب است که ببینید آیا ساختار کارت BlockFi هنگام راه اندازی تغییر می کند یا خیر.

حکم هنوز تمام نشده است

نمونه های ارائه شده از کارت های بدهی رمزنگاری ، تنها چند مورد از بسیاری از برنامه ریزی شده ها است. با توجه به اینکه هنوز تعداد کمی از آنها به صورت زنده پخش نشده اند ، هنوز در مورد موفقیت این کارت ها حکم صادر نشده است. آیا مشتریان فقط به کارت های پاداش علاقه مند هستند؟ ترکیبی از هر دو؟ یا اصلاً علاقه ای ندارند?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me