banner
banner

TokenMarket ضمن همکاری با تجهیزات CMS ، FCA را تأیید می کند

دو قدم به جلو

هفته گذشته تحولات قابل توجه متعددی را از TokenMarket برای ما به ارمغان آورده است. این اطلاعیه ها علاوه بر مشارکت جدید ، تصویب مقررات را نیز شامل می شود. این یک زمان هیجان انگیز برای TokenMarket است ، زیرا کار سخت آنها در ارائه STOs بالاخره در حال تحقق است.

STO های آینده

برای شروع ، TokenMarket رسماً یک رسمیت را دریافت کرد تصویب برای تکمیل STO خود. این چراغ سبز توسط FCA نشان داده شده است ، و راه را نه تنها برای TokenMarket STO ، بلکه برای این بستر برای آغاز میزبانی رویدادهای توکن برای شرکت های مختلف هموار می کند..

با توجه به این موضوع ، شرکت های مختلف در انتظار تکمیل STO های خود از طریق TokenMarket ایستاده اند. انتظار می رود سه نفر زیر اولین کسانی باشند که این کار را انجام می دهند.

 • DOVU
 • سیستم پاداش و بازخرید برای پاداش های مبتنی بر تحرک
 • بادام
  • تشویق به عادتهای هزینه پایدار از طریق بلاکچین
  • Cryotech Nordic
   • سلامتی و سلامتی از طریق ‘Cryo Cabins’
   • مدیر عامل TokenMarket پس از اعطای ورود به جعبه شناور FCA, رایان هانلی, در اخبار صحبت کرد او بیان کرد,

    “ما بسیار خوشحالیم که تصویب FCA برای STO خود را اعلام می کنیم ، انتظار می رود که راه اندازی آن بسیار سریع باشد. ما مشتاقانه منتظریم که از جعبه شن و ماسه خارج شویم ، جمع آوری صندوق و صدور سهام خود را به پایان برسانیم و سپس با راه اندازی STO برای سایر مشاغل بلندپروازانه دست به کار شویم دسترسی به امور مالی هنوز برای SME ها مسئله بزرگی است – همچنان دشوار و گران است ، رشد اقتصادی و ایجاد شغل و ثروت ما امیدواریم که STO خود ما بتواند نشان دهد که شما می توانید از فناوری بلاکچین برای تغییر روش جذب سرمایه استفاده کنید. “

    او ادامه داد,

    “در عین حال ، ما می خواهیم به مجموعه گسترده و عمیق سرمایه گذاران بین المللی خود ، انواع فرصت های مهیج سرمایه گذاری را که قبلاً به روی آنها بسته نشده بود ، ارائه دهیم. ما معتقدیم STO ها چیزی کمتر از تحول و دموکراتیزه کردن بازارهای سرمایه نمی دهند. “

    شراکت

    منجر به آنها اعلامیه در مورد FCA ، TokenMarket همچنین از همکاری استراتژیک با CMS equip خبر داد.

    این مشارکت در تلاش بود تا هنگام میزبانی STO ، تجربه کاملاً مطلوبی را به مشتریان (SME) ارائه دهد. در حالی که TokenMarket بستری را ارائه می دهد که این رویدادهای توکن را تسهیل می کند ، CMS تجهیز می تواند نقش یک مشاور حقوقی ، مربی و شبکه را بر عهده بگیرد. این دو شرکت با هم خدمتی بیشتر از مجموع قطعات خود ارائه می دهند.

    آنچه در زیر گفته شده است نمایندگان هر شرکت در مورد مشارکت هستند.

    رایان هانلی, مدیر عامل TokenMarket ، اظهار داشت,

    “SME ستون فقرات هر اقتصاد مدرن است ، اما بسیاری از آنها به دلیل کمبود و هزینه های مالی رشد مانع می شوند. STO ها راهی جدید ، ارزان تر و آسان تر را برای شرکت های جاه طلب برای جذب سرمایه باز می کنند. اعلامیه امروز یک نقطه عطف مهیج برای ورود بیشتر STO ها به جریان اصلی است. با مشارکت با تجهیزات CMS ، نه تنها شرکت هایی را که بیشترین وعده تجاری را دارند شناسایی خواهیم کرد ، بلکه سطح پشتیبانی مهم دیگری را برای پیمایش در دنیای تأمین مالی STO به این شرکت ها ارائه خواهیم داد. “

    چارلز کریگان, شریک بانکی در تجهیزات CMS ، اظهار داشت,

    “ما از همکاری با TokenMarket خوشحالیم. TokenMarket یک شرکت نوپا و جوان است که نمایانگر تعدادی از مشاغل هیجان انگیز از سراسر جامعه بلاکچین است که دارای ویژگی های استثنایی است که ما از مشاغل اولیه در پیوستن به برنامه تجهیز CMS جستجو می کنیم. مشارکت ما همچنین برای اعضای تجهیز که علاقه مند به کشف چارچوب STO از طریق برنامه سرمایه گذاری و جامعه سرمایه گذاری TokenMarket هستند ، ارزش واقعی را فراهم می کند. ما خوشحالیم که با TokenMarket و مشتریان آنها کار می کنیم و مشتاقانه منتظر همکاری هایی هستیم که این همکاری ایجاد خواهد کرد. “

    TokenMarket

    TokenMarket یک شرکت اروپایی است که در سال 2016 تأسیس شد. این شرکت دفتر مرکزی خود را در جبل الطارق حفظ می کند و فعالیت های خود را در جهت ارائه بستر سرمایه گذاری جمعی انجام می دهد. این خدمات شامل تسهیل صدور رمزهای امنیتی است.

    نظارت بر فعالیت های شرکت توسط مدیر عامل ، رایان هانلی انجام می شود.

    تجهیزات CMS

    CMS equip یک شرکت مستقر در انگلستان است که در سال 2015 تاسیس شده است. همانطور که از نام آنها پیداست ، آنها به گونه ای فعالیت می کنند که SME ها را به ابزاری برای تکمیل یک رویداد تولید سرمایه مجهز کنند. این در درجه اول به صورت مشاوره حقوقی ارائه می شود ، اما شامل آموزش و فرصت های شبکه می شود.

    در سایر خبرها

    در طی چند ماه گذشته ، ما رویدادهای مفصل مربوط به TokenMarket را به دفعات مختلف داشته ایم. این شامل شرکتهایی است که قصد دارند STO آینده را از طریق سیستم عامل خود میزبانی کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پیشنهادات و شرکتی که آنها را به شما ارائه می دهد ، مقالات زیر را بررسی کنید.

    TokenMarket برای میزبانی پیشنهاد امنیتی Token

    بادام – تغییری باشید که زمین به آن نیاز دارد

    مجموعه مصاحبه – الیور بولتون ، مدیر عامل شرکت بادام

    DOVU تاریخ آوریل STO را اعلام می کند

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me