banner
banner

دسته بازار ارزهای رمزنگاری شده: سکه های شبکه اجتماعی

این راهنما به طبقه بندی مختلف بازار ارزهای رمزپایه نگاه می کند ، با تمرکز بر روی دسته 7 که نشان دهنده سکه های شبکه اجتماعی است. این هفتمین قسمت از این مجموعه است که بازار رمزنگاری ها را به 12 دسته اصلی تقسیم می کند.

این مقاله به بررسی دسته هفتم در 100 بازار برتر ارزهای رمزپایه می پردازد که دارای ارزهای رمزپایه ای هستند که توسط یک شبکه اجتماعی یا سیستم عامل پشتیبانی می شوند.

دسته هفتم بازار: سکه های شبکه اجتماعی

شبکه های اجتماعی و رسانه ها بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما هستند ، بطوریکه نسل جوان به طور متوسط ​​9 ساعت روزانه در سایت های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر و اسنپ چت می گذرانند. با این حال ، یک نقطه ضعف مهم در رسانه های اجتماعی سنتی این است که تمام اطلاعات شخصی ما توسط یک پایگاه داده متمرکز کنترل شده توسط یک شرکت ذخیره و مدیریت می شود. این امر آنها را قادر می سازد اطلاعات مربوط به رفتارها ، اولویت ها ، ارتباطات ، عادت ها و اطلاعات حساس ما را جمع آوری و برداشت کنند. با داشتن همه این داده های ارزشمند ، امنیت و حریم خصوصی ما خطر واقعی به خطر افتادن را دارد. اشتباه نکنید ، موارد متعددی وجود داشته است که شرکت های بزرگ رسانه های اجتماعی مورد سو bre استفاده قرار گرفته اند و یا حتی در تنظیمات غیراخلاقی برای بهره برداری از داده های مصرف کننده شرکت کرده اند.

(بیشتر ببینید: تکامل Cryptocurrency: مشکل امروز پول)

راه حل: شبکه اجتماعی غیرمتمرکز

هدف از ایجاد یک شبکه اجتماعی غیرمتمرکز ایجاد توازن قدرت بی اعتماد و عادلانه در میان همه ذینفعان سیستم است ، جایی که همه کاربران بر داده های خود کنترل دارند. در یک سیستم غیرمتمرکز ، کاربران مالک و مدیریت داده های شخصی خود یا هر داده مرتبط با هویت خود هستند. با سطح امنیت و حریم بیشتر ، شبکه های اجتماعی غیرمتمرکز به دنبال ایجاد اخلال در سیستم های سنتی ما هستند.

در اینجا 4 سکه شبکه اجتماعی در لیست 100 ارز رمزنگاری شده برتر است که این کار را انجام می دهند.

اجتماعی ، شبکه اجتماعی ، سکه های شبکه اجتماعی ، سکه های شبکه ، سکه های اجتماعی

Reddcoin (RDD)

اجتماعی ، شبکه اجتماعی ، سکه های شبکه اجتماعی ، سکه های شبکه ، سکه های اجتماعی

Reddcoin که یک ارز رمزنگاری شده اجتماعی است ، به کاربران امکان می دهد RDD را بلافاصله و بدون هیچ گونه هزینه ای ارسال و دریافت کنند. سیستم پرداخت Redercoin (نظیر به نظیر) (P2P) امکان ادغام با طیف گسترده ای از شبکه های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک, Reddit, توییتر و غیره به جای دادن “پسندیدن” در فیس بوک یا توییتر ، کاربران اکنون می توانند با استفاده از سکه های RDD سازندگان محتوا را در تمام سیستم عامل های رسانه های اجتماعی راهنمایی کنند.

Reddcoin یک ارز رمزپایه منبع باز است که یک چنگال از Litecoin (LTC) است. Reddcoin در ژانویه 2014 شروع به کار کرد و در ابتدا از سازوکار اجماع اثبات کار استفاده کرد اما به مکانیزم اجماع جدیدی به نام Proof-of-Stake-Velocity منتقل شد. POSV بطور محلی توسط Reddcoin توسعه یافته و تمرکز آن بر روی سکه گذاری و مشارکت فعال شبکه (سرعت) است. در حال حاضر ، سیستم نوک Reddcoin از قبل در Reddit و Twitter فعال است.

(بیشتر ببینید: دسته بازار ارزهای رمزنگاری شده: ارز رمزپایه خالص)

Steem (STEEM)

اجتماعی ، شبکه اجتماعی ، سکه های شبکه اجتماعی ، سکه های شبکه ، سکه های اجتماعی

Steem یک بستر انتشار غیرمتمرکز است که به سازندگان محتوا اجازه می دهد تا از محتوای خود کسب درآمد کنند. هر زمان که محتوای موجود در بستر Steem افزایش یابد ، سازنده محتوا و کسانی که محتوا را تدوین می کنند حق دریافت حق پول بومی Steem (STEEM) را دارند. Steem همچنین بر اساس بلاکچین بومی خود ساخته شده است. این پروژه از فرزندان دان لاریمر است که مدیر عامل Bithshares و EOS نیز هست. 3 ارز اصلی در سیستم عامل Steem وجود دارد:

 1. STEEM: ارز اصلی Steem با عرضه 100٪ در سال.
 2. دلارهای بخار (SBD): SBD واحد پولی ثابتی است که به دلار آمریکا وابسته است و هر SBD نشان دهنده 1 دلار است. SBD برای جداسازی نوسانات سکه های STEEM که کاملاً به نیروهای بازار وابسته بودند ، ایجاد شد. 50٪ از حقوقی که سازندگان محتوا دریافت می کنند از طریق سکه های SBD پرداخت می شود و 50٪ دیگر Steem Power را به ارمغان می آورند.
 3. قدرت بخار: این توکن غیرقابل تجارت مبتنی بر شهرت است که نماد نفوذ و قدرت کاربر در شبکه است. هرچه تعداد رای مثبت کاربر بیشتر باشد ، آرا their وی بیشتر شمرده می شود و میزان پرداخت وی برای انتخاب بالاتر خواهد بود. کاربران می توانند نشانه های Steem Power خود را برای STEEM تبدیل کنند ، که پس از آن تأثیر آنها را کاهش می دهد.

در قسمت جلویی ، Steem از یک الگوریتم Proof-of-Brain (POB) استفاده می کند که برای استخراج سکه از کاربران می خواهد محتوا ایجاد کنند. زنجیره بلوک Steem با مکانیزم اجماع Delegated-Proof-of-Stake (DPOS) اجرا می شود که یک بلاکچین بسیار مقیاس پذیر با توان عملیاتی بالا است. Steem نمونه ای از یک پروژه ارز رمزنگاری شده است که کاملاً کاربردی است و در بین توده ها جذابیت زیادی پیدا می کند. بیش از بیش از یک میلیون کاربر دارد و در سطح جهانی به عنوان # 1،335 در رتبه بندی وب سایت Alexa قرار دارد.

(همچنین نگاه کنید به: راهنمای سرمایه گذاری در بازار: هر آنچه در مورد کلاهک بازار باید بدانید)

Mithril (MITH)

اجتماعی ، شبکه اجتماعی ، سکه های شبکه اجتماعی ، سکه های شبکه ، سکه های اجتماعی

Mithril یک پلتفرم غیرمتمرکز در رسانه های اجتماعی است که درست مانند Steem ، به سازندگان محتوا به دلیل سهم خود پاداش می دهد. آنچه Steem “Proof-of-Brain” می نامد در شبکه Mithril “social-mining” نامیده می شود. یکی از ویژگی های منحصر به فرد Mithril ، شبکه بازرگانان آن است که از خدمات بی شماری برای دارندگان رمز استفاده می کند تا MITH خود را صرف آن کنند. طیف وسیعی از خدمات شامل کانالهای محتوای برتر ، پخش مستقیم ، برنامه های آنلاین و کالاهای خرده فروشی است.

مشابه Reddcoin ، Mithril امکان ادغام با سیستم عامل های موجود در شبکه های اجتماعی را فراهم می کند. Mithril در نیمه دوم سال 2017 راه اندازی شد ، و آن را بسیار جوان تر از Reddcoin می کند.

Mithril بر روی بلاک چین Ethereum ساخته شده است و واحد پول رایج آن MITH نام دارد که به عنوان ارز اصلی اکوسیستم Mithril استفاده می شود. از نظر کشش ، میتریل یک برنامه تلفن هوشمند به نام LIT (نسخه بتا) راه اندازی کرده است ، یک برنامه رسانه های اجتماعی که به نظر می رسد ترکیبی از اینستاگرام و واتس اپ است. این مقدار قابل توجهی از نصب را جمع آوری کرده است ، که تقریباً به 20000 نصب می رسد+.

(بیشتر بخوانید: سکه ، توکن) & Altcoins: تفاوت چیست؟)

خویشاوند (KIN)

اجتماعی ، شبکه اجتماعی ، سکه های شبکه اجتماعی ، سکه های شبکه ، سکه های اجتماعی

Kin یک توکن است که توسط یک سرویس پیام رسان معروف به نام Kik راه اندازی شده است. برخلاف اکثر پروژه های فاقد محصول کار ، Kik دارای یک پایگاه کاربری قوی با بیش از 15 میلیون کاربر فعال است و در کنار فیس بوک و واتس اپ در 7 محبوب ترین سیستم عامل رسانه اجتماعی قرار دارد. جای تعجب نیست که Kin برای ICO خود نزدیک به 100 میلیون دلار سرمایه جمع کرد.

Kin قصد دارد یک اکوسیستم خدمات دیجیتال غیرمتمرکز باشد که از پول بومی خود به همین نام به نام KIN بهره می برد. از KIN برای تسهیل انتقال ارزش در اکوسیستم Kin استفاده می شود و امکان تعامل مستقیم با تولید کنندگان محتوا و کاربران را فراهم می کند. یکی از ویژگی های برجسته Kin ، موتور پاداش (KRE) آنهاست ، مکانیسم تشویقی بومی که به تولیدکنندگان محتوا براساس استفاده از سرویس های دیجیتالی که از Kin استفاده می کنند ، پاداش می دهد. Kin در حال حاضر بر روی سیستم عامل Ethereum ساخته شده است ، اما به زنجیره بلوکی بومی خود مهاجرت می کند که یک شاخه از بلاکچین Stellar خواهد بود.

دلیل اصلی این امر به دلیل نگرانی های مقیاس پذیر بودن بلاکچین موجود است. Kin به عنوان یکی از معدود برنامه های غیرمتمرکز که به دلیل پایگاه کاربر زیاد و ادغام طبیعی عدم تمرکز در مدل تجاری موجود ، می تواند به مصرف کنندگان رایج ارزهای رمزپایه منجر شود ، شناخته می شود. با این حال ، این واقعیت که Kin در برنامه های مهاجرت بلاکچین چندین بار جهت خود را تغییر داده است ، به نظر می رسد کمبود بینش و آینده نگری وجود دارد.

(همچنین ممکن است علاقه مند باشید: آیا سقوط قیمت Bitcoin منجر به نابودی آن می شود؟)

منابع سودمند برای شروع کار

اگر سفر خود را به دنیای پیچیده ارزهای رمزپایه آغاز می کنید ، در اینجا لیستی از منابع و راهنماهای مفید است که شما را در این راه راهنمایی می کند:

اجتماعی ، شبکه اجتماعی ، سکه های شبکه اجتماعی ، سکه های شبکه ، سکه های اجتماعی

تجارت & تبادل

 • راهنمای رمزنگاری 101: انتخاب بهترین ارز مبادله ای
 • راهنمای تبادل Bittrex: نحوه تجارت در Bittrex
 • راهنمای مبادله Binance: نحوه افتتاح حساب Binance و آنچه باید بدانید
 • راهنمای مبادله Etherdelta: نحوه تجارت در Etherdelta
 • راهنمای مبانی تجارت Cryptocurrency: مقدمه ای بر تجزیه و تحلیل فنی Crypto
 • معاملات ارز رمزنگاری شده: درک جفت های معاملاتی ارز رمزنگاری شده & چگونه کار می کند
 • راهنمای معاملات رمزنگاری: 4 گرفتاری مشترک که هر معامله گر رمزنگاری تجربه خواهد کرد

کیف پول

 • راهنمای کیف پول های رمزنگاری: چرا به کیف پول نیاز دارید?
 • راهنمای کیف پول های رمزنگاری: افتتاح کیف پول بیت کوین
 • راهنمای کیف پول های رمزنگاری: افتتاح MyEtherWallet (MEW)

همچنین بخوانید: راهنمای معاملات رمزنگاری: 4 گرفتاری رایج که هر معامله گر رمزنگاری تجربه می کند و راهنمای مبانی معاملات ارز رمزنگاری شده: مقدمه ای بر تحلیل تکنیکی رمزنگاری.

اکنون در وبینار ارز رمزنگاری شده رایگان ثبت نام کنید تا هر آنچه را که باید در مورد سرمایه گذاری رمزنگاری بدانید ، بیاموزید.

دریافت ما کتاب الکترونیکی اختصاصی که شما را در مراحل گام به گام راهنمایی می کند تا با درآمدزایی از طریق سرمایه گذاری Cryptocurrency شروع به کار کنید!

شما همچنین می توانید به گروه فیس بوک ما در Master The Crypto: دانش پیشرفته رمزنگاری برای پرسیدن هرگونه سوال در مورد رمزنگاری ها!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me