banner
banner

بیت کوین با تبدیل شدن عامل اصلی حجم مجدد به زیر 8 هزار دلار کاهش می یابد: بازار رمزنگاری روزانه

بیت کوین (BTC) روز چهارشنبه ، 11 مارس دوباره به زیر قیمت 8000 دلار سقوط کرد. ارز رمزپایه پیشرو در روز سه شنبه پس از مشاهده ضررهای سنگین – همراه با بازارهای سهام سنتی – در ابتدای هفته دوباره ارزش خود را پیدا کرد.

در زمان پرس ، بیت کوین در حدود 7،850 دلار معامله می شود که تقریباً 4 درصد کمتر از 24 ساعت گذشته است.

قیمت Ethereum (ETH) طی 24 ساعت گذشته الگوی مشابهی را دنبال کرد و بالاتر از مرز 200 دلار افزایش یافت ، امروز صبح امروز دوباره سقوط کرد. در زمان مطبوعات ، ETH در حدود 196 دلار معامله می شود که در روز کمی بیش از 5 درصد کاهش دارد.

مبادله همیشگی BTC / USD

نمودار 4 ساعته داده های مبادله همیشگی BTC / USD. سس: okex.com

با نگاهی به نمودار 4 ساعته BTC ، شاهد هستیم که حجم فروش شب گذشته به سطح بالایی افزایش یافته است ، هرچند که هنوز هم الگوی کوچک شدن را نشان می دهد. قدرت خرس ها به طور موقت ضعیف می شود.

اگر سطح 4 ساعته بتواند سطح 8،250 دلار را حفظ کند و الگوی دو پایین صعودی را تشکیل دهد ، این نشان می دهد که بودجه تهویه بیشتری در منطقه وجود دارد و چشم انداز بازار صعودی است.

اگر الگوی سه قلو تشکیل شود ، شاهد یکپارچه سازی بازار طولانی تر خواهیم بود ، این بدان معنی است که بودجه اصلی قبل از دستیابی به موفقیت نیاز به جذب شمارنده کافی دارد..

سرمایه گذاران باید به مقاومت مقاومت بین 8200 تا 8،250 دلار و پشتیبانی نزدیک به 7،700 دلار توجه کنند.

خرس ها تلاش برای شکستن بیش از $ 8K را سرکوب می کنند

نمودار 1D داده های مبادله همیشگی BTC / USD. سس: okex.com

دیروز ، 10 مارس ، با رفتن به نمودار یک روزه Bitcoin ، BTC کمی قبل از اینکه خرس ها به سرعت قدرت خود را برای سرکوب مجدد قیمت اعمال کنند ، به بالای 8100 دلار رسید..

چندین ریباند آزمایشی در ساعات اولیه صبح امروز موفق به بازپس گیری 8000 دلار نشد.

تحلیلگران OKEx معتقدند که افزایش حجم فروش در ساعت 12 شب قابل مشاهده است. دیروز UTC بسیار بالاتر از برگشت ساعت قبل است.

این نشان می دهد که هنوز مقدار مشخصی از وجوه فروش کوتاه مدت در حدود مارک 8000 $ فعال هستند ، تا حدی می تواند نشان دهنده این باشد که تمایل نزولی به صعودی صعودی دشوار خواهد بود.

شمعدان 1 روزه با تقریباً دو الگوی چکش معکوس بسته شد. این بدان معنی است که اگر اکنون قیمت کاهش یابد ، به این معنی نیست که بازگشت در کوتاه مدت اتفاق می افتد ، زیرا قدرت گاوها هنوز ضعیف است.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت 8000 دلار
 • مقاومت میان مدت 8،250 پوند
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 7،700 دلار
 • پشتیبانی میان مدت 7،400 پوند

مبادله همیشگی ETH / USD

1H ETH / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: okex.com

نمودار 1 ساعته برای ETH نشان می دهد که ته ساعتی سر و شانه در حین تخلیه شب گذشته تشکیل نشده است.

قیمت ETH در یک نقطه حدود 206 دلار به مقاومت رسید و سپس سقوط کرد. اگر روند بتواند در طول 190 تا 197 دلار در روز تثبیت شود ، می توان یک ته دو تشکیل داد.

سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که پایین دوم ممکن است به زمان بیشتری برای شکل گیری نیاز داشته باشد ، زیرا بازار برای هضم دامپینگ قبلی مجبور به ادغام است. بازگشت به 206 دلار نمی تواند چیزی را تضمین کند ، زیرا ممکن است قیمت دوباره در آن سقوط کند. اگر سکه بتواند در حدود 212 دلار تثبیت شود ، یک سیگنال قوی تر خواهد بود.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 206 دلار
 • مقاومت میان مدت: 212 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 195 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 185 دلار

انتخاب معامله گر: مبادله همیشگی TRX / USD

داده های مبادله همیشگی 4H TRX / USD. منبع: okex.com

همانطور که نمودار 4 ساعته ترون (TRX) نشان می دهد ، روند طی این دوره مطابق با اصل موج الیوت است و از زمان فشار ، پیش بینی می کنیم آخرین موج تخلیه به پایان برسد.

به وضوح می توانیم ببینیم که امواج a ، b و c امواج فرعی موج سه هستند زیرا احتمالاً این امواج در حال گسترش هستند. این نوع شرایط در بازارهای شدید ظاهر می شود.

با این وجود ، چون بازار دائماً در حال تغییر است و نظریه ای وجود ندارد که بتواند آینده را 100٪ دقیق پیش بینی کند ، اگر قیمت از 0.01400 دلار متوقف شود ، می تواند سیگنال تثبیت کننده و برگشتی باشد. در صورت شکسته شدن قیمت به زیر این موقعیت ، موج پنجم نیز می تواند یک امتداد باشد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 0.01600 دلار
 • مقاومت میان مدت: 0.01705 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 0.01414 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 0.01305 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

FOKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me