banner
banner

اندرو گازدکی ، مدیر عامل altcoin.io – مجموعه مصاحبه ها

در سال 2009 ، اندرو در حالی که دانشجوی ارشد دانشگاه بود ، Bizness Apps را تأسیس و راه اندازی کرد. از آن زمان ، او به کمک بیش از 500000 کسب و کار کوچک در ارتباط با مشتریان خود در دستگاه های تلفن همراه کمک کرده است. برنامه های Bizness در سال 2018 توسط یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی به ارزش 1 میلیارد دلار خریداری شد.

Gazdecki در نیویورک تایمز ، فوربس وال استریت ژورنال ، Inc.com ، و مجله کارآفرین و همچنین وبلاگ های برجسته صنعت مانند Mashable ، TechCrunch و VentureBeat برجسته شده است..

ما خوشحالیم که آندرو گازدکی از برنامه شلوغ خود مرخصی گرفت و در مورد آخرین پروژه خود صحبت کرد.

AT: برای شروع می توانید کمی درباره پروژه خود بگویید altcoin.io?

AG: Altcoin.io یک مبادله رمزنگاری غیرمتمرکز است که برای ارائه سرعت و کاربرد یک مبادله متمرکز طراحی شده است (به عنوان مثال Coinbase) ، اما هیچ یک از خطرهای امنیتی بازداشت.

وقتی شروع به معامله altcoins کردم ، به سرعت فهمیدم که محبوب ترین صرافی ها متمرکز شده اند ، و مالکیت نشانه های معامله گران را در اختیار گرفتند. این یک خطر بزرگ امنیتی است. این صرافی ها با در دست داشتن نشانه های معامله گران ، ناخواسته سرقت را دعوت می کنند. از سال 2011 ، میلیاردها دلار دزدیده شده است ، و من معتقدم که مردم شایسته بهتر هستند.

بنابراین ، Altcoin.io مبادله معاملات آینده خواهد بود – اگر دوست دارید یک مبادله رمزنگاری 2.0 باشد – استفاده از آن سریع و آسان است ، در حالی که اطمینان حاصل کنید که معامله گران همیشه کنترل نشانه های خود را حفظ می کنند. با این آرامش خاطر ، امیدواریم که در آینده شاهد افزایش سرقت رمزپایه ها به سقف تریلیون دلار باشیم.

AT: شما اخیراً در جذب سرمایه در ازای دریافت سهام موفق بودید wefunder.com. چه چیزی شما را به سرمایه گذاری گسترده در برابر وفاندرمن در برابر مدل سنتی ICO تحریک کرد?

آ.گ: ما به نشانه ای احتیاج نداریم ، پس چرا برای جمع آوری کمک مالی یکی ایجاد می کنیم؟ برخی از ICO ها یک هدف قانونی دارند ، اما مبادله ما برای کارکرد به یک رمز متکی نیست. ایجاد یک مورد به سادگی تمرکز ما را از ایجاد بهترین مبادله رمزنگاری در جهان برای یافتن کاربردی برای نشانه ای که واقعاً نیازی به آن نداریم ، دور می کند..

در مورد اهداف ICO سردرگمی زیادی وجود دارد. من فکر می کنم آنها ممکن است از لطف افتاده باشند به همین دلیل که همیشه مناسب نیستند یا واقعاً لازم نیستند که یک پروژه بلاکچین از زمین خارج شود. ما فکر می کنیم کمپین موفقیت آمیز WeFunder ما این را به خوبی ثابت می کند.

AT: شما در مورد بلاکچین Ethereum تصمیم گرفتید. چه عاملی باعث شد این پلتفرم در مقابل EOS ، NEO یا پلتفرم دیگری انتخاب کنید?

AG: Ethereum مدت طولانی تری وجود داشته است ، یکی از بزرگترین شبکه های توسعه دهنده را در اختیار دارد و به طور فعال در حال کار بر روی “سه گانه” مقیاس پذیری از طریق sharding ، Plasma و کانال های دولتی است. سایر بلاک چین ها کارهای جالب انجام می دهند ، اما تصور اینکه آنها از Ethereum برتری خواهند داشت – یا حتی به قول های خود عمل می کنند خیلی زود است..

نکته مهم ، به نظر می رسد Ethereum در ایجاد زنجیره بلوکی مقیاس پذیر که فدای تمرکززدایی نمی شود ، تلاش بیشتری می کند. دستیابی به مقیاس با کاهش تعداد گره های مسئول ایجاد بلوک های جدید آسان خواهد بود ، اما به نظر ما این فقط متمرکز سازی مبدل است. هنگامی که شروع به از بین بردن تمرکز زدایی می کنیم ، مزایای آن را از دست می دهیم.

بنابراین ما اعتقاد داریم که اتریوم گزینه مناسبی برای ماست و در آینده امیدواریم که بتوانیم از تبادل رمز میان زنجیره ای پشتیبانی کنیم.

AT: آنچه تبادل شما را از سایر صرافی های غیرمتمرکز مانند Etherdelta متمایز می کند?

AG: مبادلات غیرمتمرکز زیادی وجود دارد و آنها هنوز در جایی نزدیک به حجم معاملات مبادلات متمرکز کار نمی کنند..

ما اعتقاد داریم مشکل مبادلات غیرمتمرکز موجود سه برابر است: یک ، استفاده از آنها دشوار است. دو ، فن آوری کند است. و سه ، تمرکز کافی بر افزایش نقدینگی نیست.

Altcoin.io فقط یک مبادله غیرمتمرکز نیست ، بلکه یک موتور کاملاً جدید تجاری است که از ابتدا طراحی شده است تا برای معامله گران فصلی و تازه کار ، ایمن ، سریع و جذاب باشد. ما در حال آزاد کردن یک SDK هستیم تا به سایر مبادلات و برنامه های کاربردی کمک کنیم تا از تجربه ما بیاموزند و حتی نقدینگی را بین خود تقسیم کنیم..

همانطور که همه ما می دانیم امنیت در مبادلات از اهمیت بالایی برخوردار است. برای اطمینان از امنیت و یکپارچگی شبکه ، چه مراحلی را برمی دارید altcoin.io تبادل?

AG: Altcoin.io مبتنی بر معماری زنجیره ای مانند پلاسما است که برای اولین بار در مقاله سفید Vitalik Buterin و Joseph Poon شرح داده شده است, پلاسما: قراردادهای هوشمند مستقل مقیاس پذیر. پلاسما امکان ایجاد زنجیرهای جانبی را دارد که به موازات زنجیره بلوک حرکت می کنند و با استفاده از قراردادهای هوشمند در شبکه Ethereum کنترل می شوند. از همه مهمتر ، آنها ایمن هستند.

هنگامی که معامله گران علامت رد و بدل می کنند ، گره ها هر معامله را با استفاده از مکانیزم اجماع اثبات اقتدار ، که توسط شریک ما Tendermint اداره می شود ، تأیید و امضا می کنند. وقتی بازرگانان وجوه را برداشت می کنند ، باید مدت زمان مشخصی را منتظر بمانند تا گره ها بتوانند هرگونه رفتار متقلبانه را به چالش بکشند. اگر کسی کار ناپسندی انجام دهد ، گره ها مکانیزم خروج انبوه را ایجاد می کنند که نشانه ها را به آخرین حالت قانونی بلاکچین باز می گرداند.

این ، همراه با دفاعیات معمول بلاکچین مانند رمزنگاری ، عدم تمرکز و کلیدهای خصوصی ، اطمینان حاصل می کند که مبادله ما از امن ترین بازار است. و از آنجا که هرگز مالکیت علائم تجاری را در اختیار نمی گیریم ، هیچ خطری برای حضانت وجود ندارد – هیچ حمله وسوسه انگیز هکری “honeypot”.

 

AT: نشانه های کاربران چگونه ذخیره می شود?

AG: تمام علائم کاربران ما به طور ایمن در قراردادهای هوشمند در شبکه Ethereum ذخیره می شوند. ما هرگز کنترل آنها را در دست نمی گیریم و معامله گران با اقدامات امنیتی که قبلاً عنوان کردم محافظت می شوند. توکن ها در کیف پول معامله گران امن می مانند تا زمانی که بخواهند تجارت کنند و سپس قرارداد هوشمند و زنجیره ای جانبی برای اتصال بازرگانان و انجام معاملات بدون درگیر شدن شخص ثالث با یکدیگر همکاری می کنند.

 

AT: اکثر مبادلات از نظر استراتژیک در خارج از کشور در حوزه های قضایی مانند مالت ، سنگاپور ، سوئیس و غیره واقع شده اند. آنچه باعث شد تصمیم بگیرید خارج از ایالات متحده فعالیت کنید?

AG: ما فعالیت در ایالات متحده آمریکا را یک مزیت رقابتی می دانیم. من همچنین علاقه زیادی به منطقه سن دیگو دارم ، و بسیاری از ذهن های با استعداد اینجا که می توانند به واقعیت مبادله غیر متمرکز ما کمک کنند.

در حالی که ایالات متحده در حال حاضر مشغول اتمام برخی تنظیمات نظارتی است ، ما معتقدیم فضای بلاکچین دارای پتانسیل خارق العاده ای است و در هنگام کار آنها در قلب همه چیز قرار می گیرد ، ما را نسبت به سایر پروژه های مستقر در جای دیگر فراتر می برد..

 

AT: شما قبلاً در مورد رمزهای امنیتی بحث کرده اید وبلاگ و سایر سیستم عامل ها آیا می توانید به ما بگویید که شخصاً در مورد پتانسیل رشد این فضا چه احساسی دارید?

AG: رمزهای امنیتی ساده ترین روش کسری کردن دارایی های دنیای واقعی است که ارزش آنها به تریلیون دلار می رسد. س isال این است که آیا باید تقسیم بندی کنیم و به نظر من پاسخ مثبت است – این نقدینگی را تقویت می کند ، بازار را دموکراتیک می کند و بوروکراسی پیچیده در تجارت اوراق بهادار را ساده می کند..

به نظر من فرصتی که توسط رمزهای امنیتی ارائه می شود بسیار بیشتر از حتی ارزهای رمزپایه است. آنها می توانند نشان دهنده همه چیز در جهان باشند که دارای ارزش است و در حال حاضر در بازارهای امنیتی جهانی تجارت می شود – به معنای واقعی کلمه یک فرصت چند هزار میلیارد دلاری.

 

AT: آیا برنامه هایی برای آن در نظر گرفته شده است altcoin.io برای ورود به بازار اوراق بهادار در آینده?

AG: ما اعتقاد داریم که نشانه های امنیتی آینده بسیار خوبی در پیش رو دارند و ما دوست داریم به معامله گران کمک کنیم تا آنها را به روشی سریع ، آسان و ایمن مبادله کنند. رقم سازی و تقسیم ارزش بسیار منطقی است ، فراهم کردن شفافیت ، کارایی و کمک به تعداد بیشتری از مردم در ثروت اقتصاد خود. اگر ما بتوانیم به حمایت از چنین تغییری کمک کنیم ، این فقط می تواند یک چیز خوب باشد.

 

AT: دوست دارید چه چیز دیگری را ذکر کنید altcoin.io?

AG: ما مدت زیادی را صرف ساخت فناوری مناسب برای مبادلات غیرمتمرکز خود کرده ایم و به همان اندازه مشتاق ایجاد تجربه کاربری شگفت انگیز برای معامله گران خود هستیم ، از جمله پشتیبانی 24/7 مشتری. بنابراین من می خواهم به همه معامله گران بالقوه این مصاحبه را قول دهم: اگر فکر می کنید به هر طریقی می توانیم تبادلات خود را بهبود ببخشیم ، به ما اطلاع دهید و سعی خواهیم کرد این اتفاق را بیاندازیم. ما ممکن است همیشه موفق نباشیم ، اما سخت تلاش خواهیم کرد تا Altcoin.io بهترین مبادله ای باشد که تاجران برای معامله گران ساخته اند.

AT: با تشکر از وقت شما ، من شخصاً مشتاقانه منتظر استفاده از پلتفرم altcoin.io در آینده هستم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me