banner
banner

چرا PayPal و Venmo از Revolut تقویت بیشتری در پذیرش رمزنگاری هستند

ورودی رمزنگاری پی پال قرار است هم خرده فروشی و هم ارز رمزپایه تجاری را تقویت کند – Market Watch

وقتی نوبت به تصویب گسترده می رسد ، بیت کوین (BTC) و سایر ارزهای رمزپایه این هفته پس از PayPal Holdings Inc. ، غول پرداخت آنلاین که 239 میلیارد دلار سرمایه بازار دارد ، افزایش چشمگیری پیدا کردند., اعلام کرد افزودن چهار ارز رمزپایه اصلی به ارائه محصولات آن. از سال 2021 ، کاربران می توانند ارز رمزنگاری شده را مستقیماً از حساب PayPal خود خریداری ، نگهداری و فروش کنند.

به دنبال اعلام پی پال ، قیمت BTC و بسیاری از آلت کوین ها به طور قابل توجهی افزایش یافت. 

BTC از اعلامیه PayPal افزایش چشمگیری دریافت کرد. منبع: OKEx ، TradingView

همانطور که توسط PayPal بیان شد ، افزایش علاقه به پرداخت های دیجیتال – ناشی از COVID-19 و توسعه ارزهای دیجیتال بانک مرکزی یا CBDC – تصویب ارزهای رمزپایه توسط این شرکت را تسریع می کند.

چهار ارز رمزنگاری شده پشتیبانی شده – BTC ، Ether (ETH) ، بیت کوین کش (BCH) و Litecoin (LTC) – در هفته های آینده ابتدا در دسترس کاربران ایالات متحده قرار می گیرد و انتظار می رود تا Venmo گسترش یابد و بازارهای بین المللی را در این کشور انتخاب کند. نیمه اول سال 2021.

به طور خلاصه استراتژی رمزنگاری PayPal

پی پال اظهار داشت که مشتریان می توانند با استفاده از دارایی های رمز ارز ، خریدهای خود را با 26 میلیون بازرگان در سراسر جهان تأمین کنند. برای ارائه یک تجربه یکپارچه ، هیچ هزینه خدماتی برای خرید یا فروش رمزنگاری تا پایان سال دریافت نمی شود. علاوه بر این ، برای نگه داشتن ارز رمزپایه در حساب PayPal هیچ هزینه ای دریافت نمی شود. این شرکت همچنین هرگونه هزینه تبدیل بین ارز رمزنگاری شده و فیات را رد کرد. به همین ترتیب ، از طرف بازرگان ، PayPal هیچ گونه ادغام یا هزینه اضافی برای پذیرش پرداخت های رمزنگاری اعمال نمی کند.

همچنین از طرف وزارت خدمات مالی امور خارجه نیویورک به پی پال BitLicense مشروط اعطا شده است. علاوه بر این ، PayPal به گسترش استراتژی رمزنگاری خود از طریق مشارکت با متولیان ادامه داده است. بوده است گزارش شده که PayPal در حال جستجو برای جذب متولی Bitcoin BitGo Inc برای خدمات حضانت خود است.

پیشنهادات رمزنگاری PayPal محدودیت هایی دارد. کاربران نمی توانند ارز رمزنگاری شده را به داخل و خارج از حساب های خود واریز یا برداشت کنند – یعنی فقط می توانند ارزهای رمزپایه خریداری شده از طریق حساب PayPal خود را نگه دارند.

سرانجام ، Meltem Demirors ، مدیر ارشد استراتژی CoinShares, معتقد است که PayPal ممکن است ارز دیجیتالی خود را طی شش تا 12 ماه آینده راه اندازی کند.

بازار هزاره ونمو ممکن است عامل اصلی تصویب گسترده باشد

در حالی که پی پال دارد 346 میلیون کاربر فعال, از Q2 2020 ، شرکت تابعه آن ، Venmo ، بالاترین پتانسیل را برای تقویت جریان اصلی ارز رمزنگاری شده دارد. 

Venmo یک برنامه پرداخت همتا به همتا با تلفن همراه است 52 میلیون کاربر که غالب است بازار پرداخت تلفن همراه در میان هزاره های آمریکا – در میان آنها BTC محبوبیت یافته است. گزارش شده است که از این جمعیت ، 59 درصد گزارش شده است معتقد ارزهای رمزپایه نوآوری های مثبتی در فناوری مالی هستند. علاوه بر این ، طبق گزارشات ، 17٪ از هزاره ها دارای ارزهای رمزپایه بودند. علاوه بر این ، JP Morgan Chase اخیراً اشاره شد اولویت هزاره ها برای BTC نسبت به طلا عامل اصلی افزایش بلند مدت قیمت ارز دیجیتال است. 

داستان موفقیت رمزنگاری Revolut

پذیرش Revolut از خدمات ارزهای رمزپایه ممکن است به عنوان یک مرجع برای PayPal عمل کند. ابتدا بانک دیجیتال راه اندازی شد خدمات ارز رمزنگاری شده آن در سال 2017 و به کاربران امکان خرید و تجارت BTC ، LTC و ETH را می دهد. بعداً این شرکت پیشنهادات رمزنگاری خود را به BCH ، XRP و Stumlar lumens (XLM) گسترش داد. پیشنهادات رمزنگاری در ابتدا برای مشتریان اروپایی در دسترس بود قبل از اینکه Revolut آنها را گسترش دهد ایالات متحده., ژاپنی و استرالیایی مشتریان در سال 2020. 

Revolut از زمان شیوع COVID-19 تاکنون شاهد افزایش چشمگیر معاملات ارزهای رمزنگاری شده است. بیش از 30٪ از 10 میلیون کاربر Revolut این تعداد را دارند معامله شده ارزهای رمزنگاری شده در برنامه. این رشد قابل توجه ترین در آوریل سال 2020 است ، زمانی که ماهانه 68٪ از کاربران در معاملات ارزهای رمزپایه افزایش داشته و ماهانه 63٪ در میانگین ارزش هر معامله ارزهای رمزپایه افزایش دارند.. 

ارز رمزنگاری شده جز component اصلی تجارت Revolut است. همانطور که توسط شرکت نشان داده شده است گزارش سالانه, دارایی های رمزنگاری شده آن از 37 میلیون پوند به 93.8 میلیون پوند در سال 2020 افزایش یافت.

تصویب خرده فروشی رمزنگاری رشد ناچیزی دارد

از اعلام رمزگذاری پی پال تا 50 میلیون دلار سرمایه گذاری Square در بیت کوین ، موسسات شاهد افزایش علاقه به ارزهای رمزپایه هستند. با این حال ، تصویب ارز رمزنگاری شده در میان بازرگانان خرده فروشی – هرچند محدود است داده ها از Coinmap نشان می دهد که در ماه مارس ، تاجران خرده فروشی که ارزهای رمزپایه را قبول می کنند ، افزایش یافته است که به احتمال زیاد ناشی از COVID-19 است. از آن زمان تاکنون ، تعداد مکان های پرداخت رمزنگاری با 19،072 مکان پرداخت رمزنگاری ، تاکنون رشد ناچیزی داشته است.

تعداد مکان های پرداخت رمزنگاری به طور قابل توجهی در مارس 2020 افزایش یافت. منبع: Coinmap

در حالی که میزان خرده فروشی ارزهای رمزپایه در سال 2020 به آرامی رشد کرده است ، اعلامیه PayPal می تواند با اجازه دادن به ارزهای دیجیتال برای رسیدن به 26 میلیون تاجر PayPal ، یک بازی را تغییر دهد. هنری ارسلانیان ، رهبر رمزنگاری جهانی PwC ، به OKEx Insights گفت:

"در حالی که سایر شرکت های پرداخت در ایالات متحده ، مانند Robinhood یا Square ، قبلا دسترسی به رمزنگاری را ارائه داده اند ، PayPal بسیار بزرگتر و بین المللی تر است."

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق ، تحقیقات اصلی را ارائه می دهد & اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me