banner
banner

Ethereum 2.0 1 میلیون ETH سهام را به عنوان محصولات نهادی در فضای رمزنگاری قرار می دهد

بزرگترین داستانهای هفته ارزهای رمزنگاری شده در هفته که ممکن است از دست داده باشید

در این هفته چندین تحول مثبت در جبهه اخبار برای صنعت بلاکچین و ارزهای رمزپایه وجود داشته است. از همه قابل توجه تر ، راه اندازی موفقیت آمیز Beacon Chain Ethereum 2.0 باعث شده است که مبلغ 1 میلیون ETH در قرارداد سهام ارتقاgrade یافته پروتکل وجود داشته باشد. در همان زمان ، تقاضای سازمانی برای قرار گرفتن در معرض ارز رمزنگاری شده همچنان افزایش می یابد – انگیزه در ایجاد محصولات مختلفی که به افراد با ارزش خالص و مشتریان نهادی اختصاص دارد.

در اینجا همه چیزهایی را که ممکن است در این اخبار از بلاکچین و اخبار رمزنگاری از دست رفته باشید ، در این نسخه از اخبار هفته رمزنگاری OKEx Insights از دست داده اید..

قرارداد سهام Ethereum 2.0 بیش از 1 میلیون ETH است

قرارداد سهامداری Ethereum 2.0 پس از راه اندازی موفقیت آمیز Beacon Chain این هفته به بیش از 1 میلیون ETH سپرده گذاری شده رسید. تا زمان نگارش این مقاله ، مقدار کل ETH در قرارداد معادل بیش از 600 میلیون دلار است ، با 1،082،851 ETH سهام.

غذاهای کلیدی

 • اگرچه در حال حاضر جوایز سهامداران اولیه زیاد است ، اما در راستای سپرده های جدید کاهش می یابد.
 • بیش از یک میلیون ETH واریز شده در قرارداد شرط بندی تا زمان شروع فاز 1.5 در سال 2022 قفل شده است.

در حال حاضر قرارداد سهام Ethereum 2.0 بیش از 1 میلیون ETH در اختیار دارد. منبع: اترسک

Spotify به دنبال استخدام مدیر برای هدایت تلاش های رمزنگاری است

بر اساس گزارش ، Spotify امیدوار است که تلاش های خود را در زمینه ارزهای رمزپایه و دارایی های دیجیتال گسترش دهد اعلان شغل عمومی در وب سایت سرویس پخش محبوب. این شرکت به طور خاص در حال جستجوی یک مدیر دستیار برای هدایت تیم استراتژی پرداخت با ارز دیجیتال است.

غذاهای کلیدی

 • Spotify درگیر پروژه Diem است. مدیر جدید فعالیت شرکت را در پروژه هدایت خواهد کرد – این فعالیت تا زمان تغییر نام تجاری این هفته ، معروف به Libra بود.
 • با توجه به آگهی استخدام ، Spotify ممکن است فرصت های دیگری را نیز در رابطه با بلاک چین و ارزهای دیجیتال در نظر بگیرد.

واحد تخصصی SEC fintech برای تبدیل شدن به یک دفتر مستقل

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مرکز استراتژیک خود را برای فناوری نوآوری و مالی تغییر می دهد – که فقط به آن اشاره می شود "FinHub" – طبق یک دفتر مستقل ، یک اطلاعیه ساخته شده در روز پنجشنبه.

غذاهای کلیدی

 • ساختار جدید نشان دهنده علاقه SEC به مسئولیت سیاست در مورد fintech – و همراه با آن ، بلاکچین و ارزهای رمزپایه است.
 • تغییر سازمانی همچنین می تواند آگاهی SEC از این امر را نشان دهد که به طور بالقوه نتواند با سرعت نوآوری در صنعت fintech همراه شود و به همین ترتیب نیاز به یک دفتر مستقل دارد..

بانک خصوصی آلمان برای راه اندازی صندوق ارز رمزنگاری شده برای سرمایه گذاران نهادی

هاک & Aufhauser ، یک بانک خصوصی آلمان ، در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک صندوق ارز رمزنگاری شده مبتنی بر نهاد در ژانویه 2021 است. طبق یک اعلامیه رسمی, این صندوق صندوق دارایی دیجیتال HAIC نامیده می شود و دارای یک سبد ارزهای رمزنگاری شده – از جمله BTC و ETH – است که توسط شرکت فین تک آلمان Kapilendo محافظت می شود.

غذاهای کلیدی

 • صندوق دارایی دیجیتال HAIC یکی از اولین صندوق های ارز رمزنگاری شده است که توسط یک بانک خصوصی برای مشتریان نهادی راه اندازی شده است.
 • با حداقل سرمایه گذاری مورد نیاز 200000 یورو ، صندوق ارز رمزنگاری شده کاملاً متمرکز بر سرمایه گذاران نهادی خواهد بود – که در سال 2020 در فضای نوپای قرار گرفته اند.
 • هاک & Aufhauser افزایش علاقه م institutionalسسه به دارایی های دیجیتال را عامل اصلی ایجاد صندوق عنوان کرد.

س&P 500 Dow Jones Indices برای راه اندازی سرویس نمایه سازی ارزهای رمزنگاری شده

در راستای روایت ادامه رشد سرمایه گذاری نهادی در ارزهای رمزپایه ، شرکت داده های مالی S&شاخص های P Dow Jones در بیانیه مطبوعاتی که یک سرویس نمایه سازی ارز رمزنگاری شده قابل تنظیم را در سال 2021 راه اندازی خواهد کرد.

غذاهای کلیدی

 • سرویس نمایه سازی از S&P 500 Dow Jones Indices با نام های بزرگی مانند شاخص Crypto Galaxy Bloomberg و شاخص های Nasdaq رقابت خواهد کرد.
 • خدمات نمایه سازی درجه بالاتر سازمانی معادل شفافیت بیشتر بازار است.

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق ، تحقیقات اصلی را ارائه می دهد & اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me