banner
banner

جمع بندی AMA: مشارکت MakerDAO و DSR در استخر OKEx

هفته گذشته ، ما از ملاقات با Chao Pan ، رهبر چین در MakerDAO ، در یک جلسه از من بپرسید برای بحث در مورد همکاری اکوسیستم بین OKEx و MakerDAO, و نرخ انحصاری پس انداز DAI (DSR) در استخر OKEx در 14 فوریه 2020.

MakerDAO اولین بیت کوین غیرمتمرکز جهان در بلاک چین Ethereum است. پس از دستیابی به OKEx ، کاربران می توانند مستقیماً سپرده گذاری کنند و آن را در DSR مشارکت کنند تا میزان پس انداز 9.5٪ و همچنین پاداش اضافی را از ما کسب کنند..

این AMA به دو قسمت تقسیم شده است ، جایی که از Chao خواسته شد مشارکت MarkerDAO را با ما به اشتراک بگذارد و به دنبال آن Q زندگی می کند&A در گروه ما.

…..

بخش 1 – سوالات توییتر:

1. رابطه Okex و MakerDAO را توضیح دهید؟ چگونه MakerDAO به okex کمک می کند تا OKChain را توسعه دهد & # OKExDEX?

OKEx شریک اصلی ما است و اولین پلتفرم اصلی برای ادغام Maker’s Dai Savings Rate است. این همکاری موفقیت آمیز بین DeFi و مبادلات سنتی است. ما خوشحالیم که ثبات و عملکرد Dai را به کاربران خوب می رسانیم و به OKEx کمک می کنیم تا به دنیای غیرمتمرکز وارد شود.

BTW ، به موفقیت موفقیت آمیز تست شبکه OKChain تبریک می گوید!

2. به نظر شما مشارکت بین استخر استخراج نوآورانه که بر اساس مبادله دارایی های دیجیتال برجسته در دنیا و OKEx ساخته شده است و یک توکن ثابت مانند Dai و نرخ انحصاری DSR در OKExPool برای اکوسیستم چه مزایایی دارد.?

همانطور که ممکن است بسیاری از شما بدانید ، یک استخر staking هنگامی که آنها را برای مدت زمان مشخصی قفل می کند ، به نشانه های بیشتری پاداش می دهد. با این حال ، ارزش دارایی های اساسی اغلب در نوسان است.

Dai با DSR بهترین های هر دو جهان را دارد. قیمت دای ثابت است زیرا دلار و بازگشت دای (DSR) کاملاً با هزینه بدست آمده در سیستم پشتیبانی می شود ، بنابراین بدون ریسک.

3. با استفاده از نرخ پس انداز دای (DSR) ، مزایا و فرصت های کاربران Okex چیست؟ چرا MakerDAO Okex را به عنوان شریک اصلی انتخاب کرد?

کاربران OKEx می توانند بدون نگرانی در مورد پایتخت ، هر یک از دای او را در DSR قفل و برداشت کنند. DSR را به عنوان حساب سپرده جاری یک دلار دیجیتال یا معادل YueBao Alibaba بدانید ، اما با بازده بسیار بالاتر.

نرخ انحصاری ارائه شده توسط استخر OKEx همراه با مارک خوب گروه های OK می تواند افراد تازه وارد بیشتری را فراتر از محدوده موجود بازار جذب کند.

4- آیا DSR موجود در پروتکلMakerDAO که درآمد منفعلانه ای را برای میلیون ها کاربر ایجاد می کند ، روش OKEx برای تطبیق آخرین اخبار پول رمزپایه میلیارد دلاری است که از طریق تأمین مالی غیرمتمرکز جریان می یابد؟?

DeFi (مالی غیرمتمرکز) بدون شک تبدیل به یک پدیده شده است. در اوایل این هفته ، ارزش قفل شده در بازارهای DeFi به نقاط عطف 1 میلیارد دلاری رسید ، که نشان دهنده سود و مزیت DeFi است: ایمن ، بدون حاشیه و بدون اصطکاک.

OKEx در دنباله دار کردن DeFi به عنوان یک رهبر در امور مالی سنتی پیش بینی می کند. DeFi به جریان اصلی تبدیل خواهد شد و موسسات مالی بیشتری شاهد ارائه چیزی مانند DSR به مصرف کنندگان خواهیم بود ، بانک هایی که نمی توانند با نرخ پس انداز DeFi رقابت کنند ، سپرده های مصرفی خود را به شرکت هایی مانند OKEx از دست می دهند.

5. چه مدت طول کشید تا یکپارچه سازی نرخ DSR در شبکه OKExPool انجام شود ، می توانید یک نمای کلی از قطعات درگیر و خلاصه ای از میزان تعامل بینMakerDAO و استخرOKEx ارائه دهید?

روند ادغام در واقع کاملاً روان بود.

پروتکل Maker کاملاً باز و آزادانه قابل ترکیب است. تشبیه خوب Money Legos است ، هر کسی ، از صرافی ها ، کیف پول ها تا سیستم عامل های وام ، می تواند محصولات جالبی را بر اساس آن بسازد.

ما یک راهنمای توسعه دقیق داریم ، می توانید آن را در صفحه github MakerDAO پیدا کنید.

https://github.com/makerdao/developerguides/blob/master/dai/dsr-integration-guide/dsr-integration-guide-01.md

6. آیا می توانید بگویید که رابط کاربری چگونه است؟ آیا DApp با OKEX متصل می شود / از طریق Okex قابل دسترسی است یا UI جدیدی را روی پلت فرم Okex پیاده سازی می کنید؟ یا اینکه بدون نیاز به پیکربندی تنظیمات و به همین دلیل بدون نیاز به UI کاملاً خودکار اجرا خواهد شد?

کاربران به پیکربندی اضافی نیاز ندارند ، روند کار ساده است:

  1. 1) برنامه OKEx را باز کنید
  2. 2) گزینه را انتخاب کنید "استخر" زبانه
  3. 3) رفتن به "گیر کردن" و انتخاب کنید "دای"
  4. 4) مقدار دای مورد نظر خود را وارد کنید
  5. 5) لذت ببرید

7. چرا باید از عملکرد DSR OkexPool به عنوان یک راه حل مالی برای خودم استفاده کنم؟ آیا این فرصتی برای من است که در مقایسه با بازارهای سنتی ، مالی غیرمتمرکز را تجربه کنم?

فکر نمی کنم مالی غیرمتمرکز جایگزینی متناقض برای بازارهای سنتی باشد ، بلکه یک م ratherلفه بهبود دهنده است.

عملکرد DSR در استخر OKEx یک پل عالی برای کسانی است که به خدمات مالی سنتی عادت دارند بدون استفاده از سیستم عامل قابل اعتماد خود از مزایای DeFi بهره مند شوند.

8- تفاوت DAI با USDT چقدر متفاوت است زیرا هر دو نوع سکه پایدار را به کاربر ارائه می دهند ?

بدون شک ، USDT در میان بسیاری از صرافی ها بسیار محبوب است. در حالی که USDT نقدینگی زیادی دارد ، اما از آنجا که متمرکز است و می تواند توقیف شود ، دارای اشکالاتی نیز است ، و متمایزتر اینکه ، USDT به شما بازپرداخت نمی کند.

USDT حتی اگر بتوانید برای نگه داشتن و کسب DSR به راحتی آن را به Dai تبدیل کنید ، و حتی در صورت نیاز به دسترسی به سایر فعالیت ها ، به راحتی به USDT تبدیل کنید ، عملکرد بهتری دارد. رمپ کردن فیات ، معاملات آتی.

9. فکر می کنم سال 2020 سال مهمی برای رمزنگاری و بلاکچین است. بنابراین ، چشم انداز شما از آینده ارزهای رمزپایه در این سال و چند سال آینده چیست؟ # اوکس و #makerdao برای ادامه روند افزایش فرزندخواندگی چه کاری می توانند انجام دهند ?

سال 2020 ، فکر می کنم اتصالات DeFi و مالی سنتی بیشتر باشد.

ما از همکاری با OKEx برای ارائه تجارب بهتر کاربر و آموزش کاربران رمزنگاری در مورد مزایای Dai و DSR خوشحال هستیم..

10. چگونه یک اکوسیستم از کاربران ، شرکا و سازندگان محتوا ایجاد کردید ، و بهترین خدمات دیجیتالی را در بازار به بازارهای در حال ظهور ارائه می دهید?

چشم انداز دای اولین ارز بی طرفانه جهان است. سازنده در حال حاضر در بازارهای در حال ظهور ، از جمله اعضای بنیاد حضور دارد & جوامع در آسیا ، آمریکای لاتین ، آفریقا و بیشتر در سراسر جهان.

همکاری OKEx مطمئناً به گسترش شناسایی سازنده و تسریع در جهانی سازی Dai کمک خواهد کرد.

جلسه 2 – سوالات مستقیم AMA

1. لطفاً با جزئیات توضیح دهید که DAI چیست و چگونه ایده DAI به وجود آمد؟ pychao

یک واقعیت جالب ، نام دای از شخصیت چینی derived گرفته شده است ، به معنای وام دادن یا تأمین سرمایه برای وام است.

2. سرنوشت “ADOPTION” DeFi به مقیاس پذیری و کاربرد Ethereum گره خورده است. چگونه MakerDAO به این بیانیه در مورد تصویب دفی می پردازد?

این یک سوال عالی است. در حال حاضر ، Ethereum همچنان بهترین بلاکچین برای DeFi برای تمرکززدایی و امنیت است. سرعت Ethereum یک اشکال نیست ، بلکه یک ویژگی است. راه حل های کانال های حالت جانبی برای تراکنش های خرد وجود دارد که به سرعت بیشتری نیاز دارند. و ETH2.0 تا حد زیادی به مسئله مقیاس پذیری رسیدگی می کند. به عنوان زیرساخت DeFi ، پروتکل سازنده بسیار انعطاف پذیر است ، به عنوان مثال ، می تواند در زنجیره های مختلف برای نیازهای مختلف منتقل شود ، اما من فکر می کنم در آینده قابل پیش بینی ، ETH به احتمال زیاد زنجیره خانه برای ما است.

3. مزیت چیست & ویژگی های DAI به غیر از Staking؟ آیا می توانیم از آن برای پرداخت در برخی فروشگاه ها یا خریدهای آنلاین استفاده کنیم?

بله، تو میتونی. Dai به عنوان گزینه پرداخت در تجارت Coinbase ادغام شده است و از طریق Shopify ، WooCommerce و سایر بازرگانان ثبات Bitcoin را به میلیون ها نفر ارائه می دهد.

https://blog.makerdao.com/dai-integnteed-as-ia-payment-option-on-coinbase-commerce-ofing- the-ablecoin- to-millions-via-shopify-woocommerce-and- سایر- بازرگانان /

ما همچنین با بسیاری از صادرکنندگان کارت اعتباری مشارکت داریم (به عنوان مثال WireX) ، شما می توانید Dai را مستقیماً به حساب خود بفرستید و هر زمان که ویزا / مسترکارت را بپذیرد آن را پرداخت کنید..

4- مزایای چند وثیقه Dai (MCD) نسبت به تک وثیقه Dai (SCD) ، مانند ETH به عنوان مثال?

MCD نسخه کامل Dai است. نه تنها می توانید از ETH به عنوان وثیقه صدور Dai استفاده کنید ، بلکه دارایی های دیجیتال دیگری نیز قابل قبول هستند (در حال حاضر BAT) در پروتکل. این پتانسیل سیستم سازنده را در تصویب گسترده دارایی های دنیای واقعی نیز از بین می برد.

5. شما در حال حاضر از DAI به عنوان پایگاه خوبی برای توسعه استفاده می کنید. اما بگذارید در سطح جهانی فکر کنیم. هر تاجر آفلاین برای بلاکچین آماده نیست. چگونه قصد دارید اینرسی را در بین خرده فروشان تاسیس شده خنثی کنید زیرا تمایلی به انتقال از سیستم های وفاداری میراث خود به سیستم شما ندارند؟ آیا انگیزه مالی قابل توجهی برای آنها وجود دارد که به شما اجازه دهد محصولات خود را گسترش دهید?

این یک نکته عالی است. ما نمی خواهیم چرخ را دوباره اختراع کنیم ، متقاعد کردن هر تاجر برای استفاده مستقیم از بلاکچین غیرواقعی است. به همین دلیل ما با شرکت های سنتی ، از مبادلات تا ارائه دهندگان پرداخت شریک هستیم. بنابراین در پایان کاربر ، آنها ساده ترین تجربیات را کسب می کنند. مزیت منحصر به فرد دای این است که یک بازار جهانی توقف ناپذیر و بدون اصطکاک ایجاد می کند ، به همین دلیل ، دای رقابتی ترین ارز در بازار خواهد بود.

…..

برای به روزرسانی و امتیازات به گروه تلگرام ما بپیوندید

هدایا ، تبلیغات ، رویدادها و بسیاری از پیشنهادات دیگر ما را در گروه تلگرام انگلیسی از دست ندهید (https://t.me/OKExOfficial_English) بخشی از انجمن OKEx برای مبادله ایده های معاملاتی با کاربران ما از سراسر جهان و افزایش سطح معاملات رمزنگاری خود باشید.

بزودی AMA های بیشتری ارائه می شود. تا دفعه بعد ، تجارت خوشحال!

…..

…..

OKEx را دنبال کنید:

وب سایت: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me