banner
banner

سهم بازار Stablecoin منفجر می شود ، رویکرد کاهش تقسیم BCH ، BSV: هفتگی بازار تماشا کنید

دارایی های رمزنگاری در این هفته به شدت برگشتند ، بیت کوین (BTC) 15 درصد افزایش یافت و امروز ، 6 آوریل ، به ازای هر شاخص شاخص OKEx’s BTC بیش از 7000 دلار معامله کرد. اگرچه ارز رمزنگاری پیشرو سرانجام در مارس 2020 با افت 25.4 درصدی روبرو شد ، اما قیمت پس از شدیدترین کاهش در 11 سال گذشته 80 درصد از پایین 3890 دلار در 12 تا 13 مارس افزایش یافته است.

قیمت بیت کوین پس از چندین تلاش ناموفق برای شکستن این قیمت روانشناختی در هفته گذشته ، در حال حاضر در محدوده 7100 دلار معامله می شود.

OKEx BTC / USD شاخص هفتگی قیمت هفتگی. منبع: TradingView

تقاضا برای افزایش نرخ های ثابت سکه

در حالی که قیمت BTC به شدت برگشت کرده است ، افزایش قابل توجهی در حجم معاملات مشاهده نشده است. این کاهش منجر به تبدیل شدن OKEx به بزرگترین پلتفرم آتی از نظر Open Open per تحقیقات طاقت فرساداده ها از سوی دیگر ، بر اساس داده های ارائه شده توسط شرکت تحقیقاتی ، بازارهای محلی BTC حجم روزانه جمع شده افزایش نیافته اند کج. افزایش قیمت که با افزایش حجم معاملات پشتیبانی نمی شود ، یک بازگشت کوتاه مدت در تحلیل تکنیکی محسوب می شود. بعداً این امر اغلب منجر به اصلاحات بزرگ می شود.

سهم کل سود باز 3 / 23-3 / 29. منبع: تحقیقات طاقت فرسا BTC Spot – حجم روزانه جمع شده منبع: کج

اما در عین حال ، ما یادآور می شویم که ارزهای ثابت دلار (USD) به ابزاری مهم برای جلوگیری از نوسانات قیمت برای سرمایه گذاران رمزنگاری شده است.

تقاضا برای پول ثابت از اواسط مارس سقوط بازار بسیار شدید بوده است ، درست مانند مالیه سنتی ، تقاضا برای دلار نقدی در زمان بحران افزایش یافته است. علاوه بر این ، به نظر نمی رسد که بیت کوین هنوز از بازارهای سهام جدا شود.

به طور خاص ، ارزش بازار Tether (USDT) به سرعت در حال رشد است. قبل از سقوط 12 مارس ، USDT چنین کرده بود 4.7 میلیارد دلار در گردش ، گرفتن 2.1 درصد سرمایه کل بازار ارزهای رمزنگاری شده تا تاریخ 4 آوریل ، تیراژ کل USDT افزایش یافته است 6.1 میلیارد دلار, یا 3.24 درصد از ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده در هر Longhash و بررسی مجدد داده ها.

USDT Circulation و قیمت Bitcoin. منبع: LongHash

اگرچه در حال حاضر بازار تعداد زیادی پول ثابت دارد ، اما این تنها معیار شروع بازار گاو نر نیست. تعداد زیادی از انتشارات پایدار بیت کوین فقط می تواند پایه صندوق بازار گاو نر را فراهم کند ، اما حجم معاملات کم و کاهش نقدینگی ممکن است بازار گاو نر را متوقف کند.

بیت کوین کش & هفته آینده Bitcoin SV نصف می شود

Bitcoin Cash (BCH) و Bitcoin SV (BSV) هفته آینده به نصف پاداش بلوک مربوطه می روند.

شمارش معکوس به نصف منبع: صندلی چرخ دار

از نظر تاریخی ، دشواری استخراج BCH و قیمت آن درجه بالایی از ثبات را حفظ می کند. از آنجا که هر سه سکه اثبات کار با استفاده از SHA256 استخراج می شود ، استخراج کنندگان برای سودآوری بیشتر انتخاب می کنند که آیا براساس قیمت تغییر می کنند.

این همچنین به این معنی است که پس از چند روز ، تعداد زیادی از ماینرها مجبور به تعطیلی یا رفتن به BTC برای ادامه استخراج خواهند شد. این امر باعث می شود دشواری استخراج BCH کاهش یابد ، مگر اینکه قیمت آن بتواند سر به فلک بکشد. با توجه به همبستگی تاریخی ، قیمت BCH با نصف شدن آینده شانس زیادی برای نزول دارد.

دشواری استخراج Bitcoin Cash در مقابل قیمت در نمودار تاریخی USD. منبع: bitinfocharts.com میانگین دشواری استخراج در روز در مقابل میانگین قیمت در روز ، دلار آمریکا ، 7 روز نرخ تغییر. منبع: bitinfocharts.com

در شکاف بین نصف شدن BCH و نصف شدن BTC در ماه مه ، شاهد خواهیم بود که بسیاری از استخراج کنندگان به شبکه BTC مهاجرت می کنند تا با سودآوری بیشتری استخراج کنند و همین امر باعث می شود هش ریت شبکه بالاتر رفته و متوسط ​​هزینه استخراج گران شود. اگر تا آن زمان قیمت بیت کوین بالا نرود ، ماینرهای ناکارآمد بیشتری برای کسب سود تلاش می کنند و در نهایت احتمالاً تسلیم می شوند.

تا اواسط ماه مه ، زمانی که بیت کوین به نصف می رسد ، استخراج کنندگان با دور دیگری از تسلیم روبرو می شوند. استخراج کنندگان باقیمانده همان دستان قدرتمند خواهند بود و افزایش تمایل آنها به HODL فشار فروش بازار را کاهش می دهد.

Zhuoer Jiang ، مدیر عامل عملیات استخراج Btc.top ، در یک تایید کرد مصاحبه در این هفته سکوهای معدن معروف Bitmain S9 پس از سقوط در اواسط ماه مارس خاموش شده اند. در یک مصاحبه در 5 آوریل منتشر شد ، بن لو ، مدیر فروش خارج از کشور تولید کننده سکوهای معدنی Avalon ، گفت خبر خوب برای معدن کاران این است که با نزدیک شدن به فصل سیل آوریل تا مه ، آنها می توانند سایت های استخراج پایدار و کم هزینه را انتخاب کنند. تحت تأثیر ویروس کرونا ، بسیاری از کارخانه ها در واقع کاملاً باز نیستند و مصرف بیش از حد برق در واقع فرصت خوبی برای مذاکره در مورد قیمت پایین برق است.

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me