banner
banner

بهترین پادکست های ارز رمزنگاری شده: محبوب ترین نمایش های مرتبط با بیت کوین و بلاک چین در سال 2020 + نحوه شروع کار خود

Contents

40 شناخته شده ترین لیست پادکست های رمزنگاری که ارزش بازبینی را دارند

همانطور که بسیاری از خوانندگان ما ممکن است از آن آگاه باشند ، 30 سپتامبر در سراسر جهان جشن گرفته می شود روز جهانی پادکست. بنابراین برای بزرگداشت این رویداد ، ما در MasterTheCrypto تصمیم گرفتیم لیستی از بهترین پادکست های مربوط به ارزهای رمزنگاری شده را که در مورد آنها بیشتر صحبت می شود ، آماده کنیم. و ، به عنوان یک پاداش ویژه در حالی که بیشترین لیست پادکست های بیت کوین را بررسی می کنید ، ما همچنین راهنمای “قسمت 2” را در مورد نحوه شروع پادکست ارز رمزنگاری شده خود در صورت علاقه ارائه دادیم..

لازم به ذکر است که این لیست ذهنی است بنابراین اگر برخی از نام های مورد علاقه شما در این لیست وجود ندارد ، لطفاً صمیمانه عذرخواهی ما را بپذیرید. با این اوصاف ، بیایید مستقیم به قلب موضوع برویم و 40 نمایش محبوب پادکست رمزنگاری را برای گوش دادن و یادگیری از آنها مرور کنیم. پس از لیست پادکست های متمرکز بر بیت کوین ، راهنمای کاربر در مورد چگونگی شروع پادکست ارز رمزنگاری شده خود را با ظهور دوره جدید مالی غیرمتمرکز بلاکچین پیدا خواهید کرد..

خارج از زنجیره

آنتونی پمپلیانو – یکی از بزرگترین و محبوب ترین نام ها در دنیای رمزنگاری – میزبان “Off the Chain” است ، پادکستی که به عمق مسائل مربوط به ارزهای دیجیتال می پردازد. پمپ ، همانطور که جامعه رمزنگاری جهانی به او اشاره می کند ، شناخته شده است که محتوای عالی را ارائه می دهد در حالی که از بحث های جدی با پرسنل مختلف صنعت دور نیست. سرانجام ، به دلیل اعتبار جریان اصلی بسیار زیاد او (پمپ بنیانگذار مورگان کریک دیجیتال است) ، وی توانسته است با بسیاری از شخصیت های مشهور از جمله پیتر شیف ، اریک وورهیز (در میان دیگران) مصاحبه کند..

Stephan Livera پادکست

استفان لیورا یک تحلیلگر مورد احترام است که در تمام امور مالی ، حسابداری و بانکی پیشینه خوبی دارد. مشهور است که لیورا به دلیل کار با چندین نهاد اقتصادی مستقر در گذشته ، دیدگاه های پیشرفته ای را در اختیار پیروان خود قرار داده است که به آنها در تصمیم گیری های پولی آگاهانه کمک کرده است. در حال حاضر ، او پادکست رمزنگاری آموزشی خود را میزبانی می کند که به بسیاری از جنبه های فنی مربوط به بیت کوین و همتایان دیجیتال آن می پردازد. سرانجام ، همچنین ذکر می شود که در طول یک سال یا بیشتر ، لیورا با چندین شخصیت برجسته برای نمایش خود مصاحبه کرده است از جمله جک دورسی و آدام بک.

ناگفته ها

چارلی شرم ، بنیانگذار بنیاد BTC ، از همان ابتدا با رمزنگاری درگیر بوده است. در همین راستا ، پادکست وی – داستانهای ناگفته – در این فضا کاملاً شناخته شده است و توانسته است چندین مهمان برجسته مانند:

Erik Voorhees – مغز متفکر ShapeShift

تایلر و کامرون وینکلوس – بنیان گذاران ارز رمزنگاری شده محبوب جوزا.

چارلی لی – بنیانگذار Litecoin

در حالی که Crypto Campfire Podcast رویکردی آرام نسبت به برخی از موضوعاتی دارد که در حال حاضر گریبانگیر دنیای رمزنگاری شده است ، نمایش Shrem بیشتر به داستانهای شخصی رهبران مختلف مرتبط با این صنعت می پردازد.

بدون زنجیر و تأیید نشده است

لورا شین پادکست “UnChained” را در سال 2016 آغاز کرد – زمانی که فقط تعداد اندکی نمایش در مورد مسائل مربوط به رمزنگاری بحث می کردند. آنچه باعث برجسته شدن نمایش Shin می شود توانایی او در برقراری مکالمه متعادل با مهمانانش است ، در حالی که همه از آنها س rightالات درستی می پرسد. علاوه بر این ، همچنین ذکر می شود که لورا قبلاً به عنوان سردبیر ارشد Forbes فعالیت داشته و یکی از اولین روزنامه نگاران اصلی بود که عمق بسیار زیادی فناوری های مربوط به رمزنگاری / بلاکچین را پوشش می داد. در نهایت, تأیید نشده, که آخرین پیشنهاد رسانه ای لورا است ، به انبوهی از اخبار مربوط به دنیای BTC می پردازد و همچنین بینش بسیاری از افراد مرتبط با این فضا را ارائه می دهد.

پادکست دانش بیت کوین

Trace Mayer پادکست دانش بیت کوین را چند سال قبل به عنوان راهی برای کمک به پیروان خود در به حداکثر رساندن بازده مربوط به رمزنگاری به ساده ترین شکل ممکن آغاز کرد. برای کسانی از خوانندگان ما که ممکن است از مایر آگاهی نداشته باشند ، او یکی از اولین طرفداران بیت کوین است و همچنین یکی از اولین افراد مشهور است که در پروژه هایی مانند کراکن و اسلحه خانه. اگر این کافی نبود ، او همچنین به برگزاری اولین کنفرانس بیت کوین در سال 2013 کمک کرد.

از نظر پادکست ، مایر توانسته است بسیاری از پرسنل صنعت را جذب کند تا نظرات خود را با او در میان بگذارند. برخی از مهمانان وی را نیز شامل می شوند کیتلین لانگ, سیفیدان آموس, و جیمسون لوپ.

پادکست خیابان رمزنگاری

پادکست رمزنگاری محبوب دیگری که به نظر می رسد در ماه های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است ، پادکست Crypto Street است. میزبان آن کارآفرینان رمزنگاری است دیل, نهنگ, و شاهزاده, و به گونه ای ساختار یافته است که تعداد زیادی از مسائل مربوط به این موارد را حل می کند:

 • مدیریت ثروت
 • ارزیابی ارز آینده
 • وضعیت بازار

پادکست Crypto Campfire

Crypto Campfire Podcast که یکی از مشهورترین نمایش های مرتبط با ارز دیجیتال در حال حاضر در اینترنت است ، احساسی کاملاً غیر رسمی دارد. میزبان علاقه مندان ارز دیجیتال است میچ و Prefesser و با مجموعه گسترده ای از موضوعات مرتبط با صنعت رمزنگاری از جمله پذیرش جهانی ، مقیاس پذیری ، تجزیه و تحلیل فنی (همه اینها در حالی است که از زبانی استفاده می کنید که درک آن آسان است و توسط سرمایه گذار رمزنگاری متوسط ​​شما قابل تفسیر است.)

پادکست رمزنگاری Nugget’s News

الکس ساندرز ، بنیانگذار اخبار ناگت, مدتی است که پادکست رمزنگاری شده خود را اجرا می کند. هدف اصلی او از این نمایشگاه کمک به ارائه علاقه مندان به altcoin با مصاحبه های قابل توجه است که می تواند آنها را با مواردی مانند:

 • ارزیابی روانشناسی بازار
 • اندازه گیری احساسات بازار

نه تنها این ، بلکه ساندرز همچنین به عنوان مقابله با بسیاری از موضوعات اساسی که در حال حاضر این فضا را احاطه کرده اند ، کمک می کند تا به شنوندگان خود کمک کند دانش خود را بسازند و از طریق این دامنه به راحت ترین شکل ممکن پیمایش کنند..

کارآفرینان رمزنگاری

پادکست کارآفرینان رمزنگاری توسط طرفدار محبوب ارزهای دیجیتالی میزبانی می شود Charles The ETH. وی به دلیل مهارتهای تحلیلی تیز که از طیف گسترده ای از داده های آماری و اطلاعات فنی استفاده می کند ، مشهور است. سرانجام ، چارلز طی چند سال با چند شخصیت برجسته فناوری مصاحبه کرده است که نتیجه آن نمایش او (توسط بسیاری) یکی از بهترین ها در این فضا است.

آنچه بیت کوین انجام داد

پیتر مک کورماک وقتی صحبت از همه چیز رمزنگاری می شود ، یک نام خانوادگی است – همانطور که با این واقعیت مشخص می شود که وی در حال حاضر بیش از 72 هزار دنبال کننده در توییتر دارد. پیتر به عنوان میزبان What Bitcoin Did، توانسته است با چندین نفر مانند پیت ریتزو ، پیتر تاد و اریل وورهیس در مورد مسائل مختلف مربوط به بیت کوین ، مقیاس پذیری ، altcoins و غیره مصاحبه کند..

شبکه Bitcoin Podcast

برای کسانی که با شبکه پادکست بیت کوین (BPN) ، این اساساً یک سازمان رسانه ای مستقل است که چند سال پیش برای گسترش آگاهی در مورد ارزهای دیجیتال تاسیس شد. تا به امروز ، این شبکه شاهد بیش از 1 میلیون بارگیری بوده است (و در طول سال ها) قادر به ایجاد متنوع در مکالمات طولانی مدت مختلف ، به صورت پادکست بوده است..

نمایش های مختلفی که در حال حاضر در BPN در حال پخش است ، توانسته است برخی از شخصیت ها و متفکران برجسته فناوری جهان را به خود جلب کند.

بیت کوین بدون سانسور

پادکست بدون سانسور بیت کوین در سال 2015 زمانی که علاقه مندان به رمزنگاری Chris DeRose و Joshua Unseth تصمیم به ایجاد نمایشی گرفتند که به بسیاری از مسائل اساسی پیرامون BTC و معاصران رمزنگاری مرتبط با آن بپردازد ، ایجاد شد. و حتی اگر پادکست اکنون منسوخ شده است ، بسیاری از قسمت های قبلی آن هنوز به صورت آنلاین در دسترس است و می تواند برای افرادی که به دنبال کشف دنیای ارزهای دیجیتال هستند بسیار مفید باشد.

نمایش تیم فریس

حتی اگر Tim Ferriss Show به طور انحصاری با رمزنگاری سروکار ندارد ، به طور منظم مجموعه گسترده ای از موضوعات مربوط به این فضا را پوشش می دهد. به عنوان مثال ، در طی تکرار اخیر پادکست ، Ferriss با Nick Szabo (یکی از شناخته شده ترین نام ها در جهان ارزهای دیجیتال) مصاحبه کرد و در آنجا با وی در مورد مسائل مختلفی که هم اکنون درگیر بازار پرداخت های رمزنگاری و بیت کوین است با او صحبت کرد. به همین ترتیب ، اپیزود مربوط به کارآفرین فناوری Naval Ravikant همچنین با بسیاری از س surroundingالات پیرامون بیت کوین روبرو شد.

به زبان ساده ، این مجموعه برای آن دسته از افرادی که به دنبال کشف قلمرو رمزنگاری از ابتدا هستند ، طراحی شده است.

پادکست Crypto بد

برخلاف آنچه ممکن است از نام آن پیداست ، Bad Crypto Podcast نمایشی است که به دنبال آن است تا دنیای گیج کننده BTC ، بلاکچین ، altcoins و غیره را از بین ببرد. این برنامه توسط کارشناسان رمزنگاری Travis Wright و Joel Comm برگزار می شود که دارای یک شوخ طبعی در عین حال مختصر روشی برای توضیح مفاهیم پیچیده مربوط به رمزنگاری برای شنوندگان آنها.

مرکز کانون

میزبان کارآفرینان رمزنگاری Fabian Crain ، Sebastien Couture و Meher Roy, مرکز کانون پادکست هفتگی است که هدف آن ارائه علاقه مندان به altcoin است و میزبان مباحث عمیق مربوط به موارد زیر است:

 • پروژه های بلاکچین آینده / موجود
 • تحولات ، ایده ها و غیره مربوط به رمزنگاری اخیر.

نه تنها این ، این نمایش توانسته است در طی چند سال گذشته افراد قابل توجهی را جمع کند – در نتیجه آن ، برخی از روشن ترین ذهن ها در این فضا به عنوان مهمان برنامه ظاهر شده اند.

مثل بهترین ها سرمایه گذاری کنید

همانطور که از نامش پیداست ، Invest Like the Best پادکستی است که می خواهد به سرمایه گذاران کمک کند تا بازده خود را به حداکثر برسانند. با این حال ، دامنه نمایش محدود به رمزنگاری نیست و به خوبی در حوزه مالی سنتی گسترش می یابد. این میزبان پاتریک اوشونسی است و چندین موضوع مرتبط با فناوری بلاکچین ، سرمایه گذاری ارز دیجیتال ، بیت کوین و غیره را پوشش می دهد..

مسدود کردن صفر

مسدود کردن صفر یک ایده کارآفرین آمریکایی است که مسئول ایجاد چندین فعالیت دیگر مانند Digg ، Powner و Revision3 است. در مصاحبه اخیر ، رز اظهار داشت که دلیل شروع پادکست فوق الذکر این است که به علاقه مندان به رمزنگاری تازه کار کمک کند تا در مورد بیت کوین ، Ethereum ، Ripple و همچنین سایر فناوری های غیرمتمرکز یاد بگیرند..

پادکست بیت کوین

همانطور که به نظر می رسد این نام نشان می دهد, پادکست بیت کوین به انواع مباحث مربوط به دنیای رمزنگاری می پردازد. از زمان آغاز به کار خود ، این نمایش توانسته است افراد گسترده ای را به خود جلب کند ، که منجر به تبدیل شدن آن به یکی از معتبرترین منابع برای اطلاعات مربوط به BTC / رمزنگاری در اینترنت امروز می شود.

بعلاوه ، همچنین ذکر شده است که پادکست توسط افراد بسیار ماهر اداره می شود – بسیاری از آنها PHD دارند و ریاضیدانان واجد شرایط هستند. تا به امروز ، کمی بیش از 140 قسمت بوده است که به صورت آنلاین پخش شده است.

بیایید با بیت کوین صحبت کنیم!

پادکست Andreas Antonopolous با عنوان «بیایید با هم صحبت کنیم بیت کوین» در طی دو سال گذشته کاملاً محبوب شده است. این عمدتا به این دلیل است که شهرت آندریاس در بخش دارایی های دیجیتال به دلیل انواع مختلف او افزایش یافته است کتابها, وبلاگ ها ، حضور در رسانه ها. تا به امروز ، او مجموع عظیم دریافت کرده است 2 میلیون دلار کمک مالی بیت کوین توسط اعضای انجمن BTC به عنوان روشی برای ابراز سپاس از توصیه های آلوده وی.

بیایید با Bitcoin صحبت کنیم! پادکست بیش از 6 سال است که وجود دارد.

از زمان آغاز به کار آن ، بیش از 340 قسمت از نمایش وجود داشته است که راه خود را به صورت آنلاین باز کرده اند.

پادکست مجموعه گسترده ای از موضوعات مربوط به ارزهای دیجیتال را پوشش می دهد.

پادکست a16z

برای آن دسته از خوانندگان ما که ممکن است از معنای واقعی a16z آگاه نباشند ، در اصل یک نام عددی برای شرکت VC مستقر در Silicon Valley Andreessen Horowitz است. پادکست چندین جزئیات مربوط به دنیای فناوری دیجیتال ، روندهای فرهنگی و غیره را بررسی می کند. در آخر ، با توجه به موفقیت های شگفت انگیز طی چند سال گذشته ، میزبان ها قادر به طناب زدن در بسیاری از بازیکنان معتبر مانند الکس رامپل, چرا رمزهای رمزگذاری, کریس دیکسون و فرد احراسم برای مصاحبه های عمیق.

بیت کوین و گراوی

بیت کوین و گراوی پادکست یکی از قدیمی ترین نمایش های مرتبط با BTC است که امروزه وجود دارد و از سال 2014 (زمانی که Mt Gox هنوز عملیاتی نبود) روی آنتن است. میزبان آن جان بارت است که قبلاً در زمینه های مهیجی مانند:

 • رسانه های جمعی و ارتباطات.
 • پخش رادیویی.
 • تولید موسیقی.

سرانجام ، هدف اصلی “Bitcoins and Gravy” کمک به سرمایه گذاران برای درک آسان مفاهیم پیچیده فناوری است.

مکالمه سکه

Coin Talk وقتی با بسیاری از همتایان دیجیتال خود مقایسه می شود ، هنوز پادکست نسبتاً جوانی است. هدف از این نمایشگاه کمک به آگاهی عموم مردم در مورد توانایی مالی بیت کوین و همچنین کشف بسیاری از کلاهبرداری هایی است که به نظر می رسد اکنون نزدیک به یک دهه است این بازار را آزار می دهد..

میزبان این برنامه:

 • آرون لامر
 • کاسپین کانگ

در کل ، در مجموع 12 قسمت از هر قسمت حدوداً 1 ساعت وجود دارد که می توانید در اینترنت پیدا کنید.

پادکست Boost VC

تقویت پادکست VC میزبان آدام دراپر است و با انبوهی از موضوعات بی نظیر مانند بیت کوین ، واقعیت مجازی ، هوش مصنوعی ، رباتیک ، هواپیماهای بدون سرنشین و فضا سرو کار دارد. با این حال ، همانطور که به نظر می رسد از نام آن مشخص است ، هدف اصلی این نمایشگاه کمک به سرمایه گذاران برای ورود به ذهن یک سرمایه دار خطرناک است..

در آخر ، باید اشاره کنیم که پادکست فقط 30 دقیقه زمان اجرا دارد – این بدان معنی است که فقط با فوری ترین مسائل موجود در دنیای رمزنگاری سروکار دارد..

وب سوم

آرتور فالز ، یک تحلیلگر مستقل بلاکچین / کارشناس رمزنگاری ، پادکست “وب سوم” را در سال 2013 شروع کرد. این نمایش بخشی از Let’s Talk Bitcoin است! شبکه و دارای طیف گسترده ای از اخبار ، نظرات ، تحلیل ها و مصاحبه ها از کارشناسان در سراسر جهان است.

تسلط بر سکه

تسلط بر سکه ذهنیت است کارتر توماس, که در گذشته به چندین موضوع از جمله استخراج رمزنگاری ، دستکاری در بازار و غیره پرداخته است. به گفته خودش ، او می خواهد با سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال مانند بیت کوین ، Ethereum ، Litecoin ، Ripple به کسی که ممکن است به دنبال سود باشد کمک کند. ، مونرو و بیشتر. علاوه بر این ، طبق توماس ، نمایش او در درجه اول برای علاقه مندان به رمزنگاری است که قبلاً دانش کاری در مورد چه چیزی دارند بلاکچین است و پتانسیل پولی که دارد.

پسر عموهای رمزنگاری

علی رغم نام عجیب نمایش ، مجریان آن گری للاند و تونی سیکالا در میان علاقه مندان به رمزنگاری در سراسر جهان بسیار محبوب شده اند. به زبان ساده, پسر عموهای رمزنگاری نمایشی است که می خواهد سرمایه گذاران altcoin را در معرض انواع موضوعات مختلف مرتبط با دارایی های دیجیتال قرار دهد مانند:

 • استراتژی های معاملاتی
 • مالکیت رمزنگاری
 • تجزیه و تحلیل بازار / احساس و غیره.

آنچه چرخ دنده های من را خرد می کند

what-grinds-my-gears-crypto-podcast

What Grinds My Gears (WTMG) یکی دیگر از پادکست های محبوب است که به دنبال پوشش دادن تمام وقایع کلیدی در دنیای مالی رمزنگاری / دیجیتال است. به میزبانی Meltem Demirors و جیل کارلسون, این نمایش مدتی است که وجود دارد. در طول سال ها ، WTMG بسیار مورد توجه جریان اصلی قرار گرفته است ، به خصوص به این دلیل که هر هفته میزبان ها با استفاده از لنزهای گسترده ای که شامل دامنه هایی از جمله:

 • مالی جهانی
 • سیاست
 • فرهنگ

سرانجام ، Meltem و Jill از طریق پادکست خود ، عمیقا به آینده رمزنگاری می پردازند و شرایط بازار را که بیشترین تأثیر را در این بخش در حال رشد دارد ، بررسی می کنند. برخی از اپیزودهای برتر که می توانند به شنوندگان جدیدتر کمک کنند تا به مواردی که شامل چرخ دنده های من است – عیاشی بی بند و باری از سرمایه داری و تار شده & متصل.

انسانهای بیت کوین

HUMAS-OF-BITCOINS

پادکست انسان های بیت کوین در چند وقت اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است زیرا داستان بسیاری از افراد را که زندگی آنها بشدت تحت تأثیر بیت کوین ، بلاکچین و به طور کلی فناوری رمزنگاری قرار گرفته است ، پوشش می دهد. این نمایش توسط کدی ووژ ارائه می شود و قسمت های جدید آن هر سه شنبه پخش می شود. از نظر محتوا ، پادکست انسانهای بیت کوین با مصاحبه های طیف گسترده ای از مهمانان ، که تجربه های خود را در مورد چگونگی تغییر شکل رمزنگاری زندگی خود در یک روش بزرگ ، به شنوندگان خود ارائه می دهد. مصاحبه شوندگان از فعالان دیجیتال گرفته تا کارآفرینان بیز ، تا پناهندگان هستند.

قصه هایی از سردابه

قصه ها-از-رمزنگاری

Tales from the Crypt شامل تعداد زیادی از مطالب مرتبط با رمزنگاری مانند مصاحبه و همچنین داستانهای مختلف مرتبط در حال حاضر در سراسر دنیای مالی دیجیتال است. میزبان آن مارتی بنت ، سردبیر “بهترین خبرنامه در رمزنگاری” است که به طور منظم با چندین فرد برجسته مانند پیر روچارد ، سانتیاگو سیری به گفتگو می نشیند تا در مورد طیف گسترده ای از موضوعات مرتبط با بیت کوین (به عنوان و همچنین همتایان رمزنگاری مرتبط با آن).

برای آن دسته از خوانندگان ما که به دنبال کشف این پادکست هستند ، بهترین مکان برای شروع Tales from the Crypt Ep1: The History of Bitcoin Pt است. 1.

Flippening

FLIPPENING-PODCAST

پادکست Flippening بیشتر به سمت افرادی است که قبلاً با طیف گسترده ای از مسائل مربوط به رمزنگاری تبحر دارند و عمدتا برای سرمایه گذاران ارز رمزپایه طراحی شده است. میزبان این برنامه است کلی کالینز (یک تحلیلگر محترم) که به طور منظم درباره بسیاری از نظریه های اقتصادی رمزنگاری شده و همچنین استراتژی های سرمایه گذاری با شنوندگان خود بحث می کند. نه تنها این بلکه او همچنین به طور معمول چندین داستان مرتبط راجع به اختلال مالی رخ داده در سراسر جهان به لطف بلاکچین را به اشتراک می گذارد.

از یک POV فنی ، پادکست Flippening بسیاری از موضوعات را با جزئیات زیادی از جمله:

 • رمزارزها
 • بلاکچین
 • Altcoins
 • فناوری دفتر توزیع شده.

برخی از قسمت هایی که خوانندگان ما می توانند بررسی کنند تا درک بهتری از Flippening داشته باشند:

 • استراتژی های انباشت BTC (به جای دلار دلار آمریکا) با Tuur Demeester از Adamant Capital
 • اقتصاد بازارهای رمزنگاری / پروفسور استفان مک کئون

پادکست واکنش زنجیره ای

واکنش-زنجیره ای-پادکست

Chain Reaction Podcast به میزبانی تام شوگنسی از Delphi Digital و موارد زیادی را تحت تأثیر قرار می دهد که در حال حاضر بر سرمایه گذاران رمزنگاری در سراسر جهان تأثیر می گذارد. علاوه بر این ، تام همچنین با چندین نفر از افراد اصلی مرتبط با این دامنه مانند ConsenSys ‘Jo Lubin و Vision Hill’s Scott Army مصاحبه کرده است.

موضوعات خاصی که در گذشته توسط پادکست Chain Reaction پوشش داده شده است عبارتند از:

پادکست Unhashed

شگفت زده-PODCAST

Unhashed تنها با هدف شکستن برخی از آخرین اخبار مربوط به بیت کوین طراحی شده است. نه تنها این ، بلکه این نمایش برخی از آخرین تحولات پیرامون این حوزه را نیز پوشش می دهد (آن هم از لحاظ شرایطی که همه می توانند یکپارچه آن را درک کنند و با آنها ارتباط برقرار کنند). برخی دیگر از جنبه های اصلی پادکست عبارتند از:

 • این نمایش تعادل کاملی از مباحث مربوط به ارزهای رمزپایه و بلاکچین را با استفاده از ترکیبی از محتوای آموزشی و همچنین طنز فراهم می کند..
 • Unhashed غوطه ور در یک سری از موضوعات مختلف مانند: – کیف پول سخت افزار چقدر کارآمد است؟ کدام مبادلات رمزنگاری قابل اعتمادترین و بزرگترین تهدید برای اکوسیستم نوپای BTC امروز است؟ آیا ارزهایی مانند Litecoin به رشد طولانی مدت بیت کوین کمک می کنند یا مانع آن می شوند?

برخی از قسمت هایی که ارزش بررسی در رابطه با این نمایش عالی را دارد عبارتند از:

حرکت شبیه چمچه زنی

THE-SCOOP-PODCAST

میزبان Scoop به میزبانی فرانک چاپارو است مسدود کردن و برخی از بصیرترین مطالب مربوط به فناوری رمزنگاری موجود در اینترنت امروز را به نمایش می گذارد. علاوه بر این ، فرانک همچنین به طور معمول با چندین فرد برجسته مرتبط با وال استریت ، فورچون 500 و به طور کلی اکوسیستم رمزنگاری مصاحبه می کند. برخی از آنها شامل مارک یوسکو ، مدیر عامل ، و CIO از مدیریت سرمایه مورگان کریک ، استیون پالی ، شریک در اندرسون کیل و امیلی چوی ، VP تجارت و داده ، Coinbase

نبض Blockchain IBM

IBM-BLOCKCHAIN-PULSE

پادکست IBM’s Blockchain Pulse توسط یک علاقه مند به فن آوری شناخته شده میزبانی می شود مت هوپر, که به طور معمول با برخی از بزرگترین و معتبرترین طرفداران بلاکچین (مانند آدام گانتر و دراموند رید) فناوری در سراسر جهان صحبت می کند. به عنوان بخشی از نمایش ، هوپر همچنین با محققان مستقل درگیر می شود ، نوآوران در تلاشند تا بسیاری از روشهای جدید تأثیرگذاری بلاکچین بر بخشهای مختلف بازار سنتی مانند سرگرمی ، پرداخت های جهانی ، کارایی زنجیره تامین را کشف کنند..

برای افرادی که قصد ورود به پادکست را دارند ، قسمت های زیر باید یک مسیر عالی برای شنوندگان فراهم کند تا از آنچه در مورد برنامه است ، خلاصه شود:

Token Daily

روزانه

Token Daily توسط میزبان است سونا امهاز که مرتباً اعضای مختلف صنعت رمزنگاری جهانی را فرا می خواند تا در مورد موضوعات مرتبط با این بازار رو به رشد بحث کنند. به عنوان بخشی از برنامه خود ، سونا به موضوعات مختلفی از روند صنعت مورد انتظار تا پروژه های آینده بازار ، و هر آنچه مهمانانش در هنگام مصاحبه در ذهن دارند ، می پردازد. برخی از افراد برجسته ای که در پادکست Token Daily ظاهر شده اند عبارتند از:

لجر بازیگران

LEDGER-CAST

نمایش محبوب دیگری با مضمون رمزنگاری که طی سال گذشته یا بیشتر محبوبیت زیادی کسب کرده است ، Ledger Cast است. این تقریباً همه اخبار را پوشش می دهد که ممکن است مربوط به ارز رمزنگاری شده و اکوسیستم بلاکچین باشد و حتی دارای چندین بخش مربوط به موارد زیر است:

 • تجارت
 • مصاحبه با پرسنل رمزنگاری شده مستقر
 • تجزیه و تحلیل فنی و تجاری
 • تحلیل مبانی

این برنامه توسط Ledger Status و CarpeNoctom برگزار می شود – دو تحلیلگر مستقل قابل احترام که مدت هاست با این دامنه ارتباط دارند.

نظرات غیر مجاز Messari

نظرات غیر معتبر MESSARIS

مدیر عامل شرکت Messari ، رایان سلکیس ، میزبان پادکست Unqualified Opinions است – نمایشی که دارای چندین مصاحبه صریح و سریع با کسی است که در جهان رمزنگاری (از جمله کارآفرینان و سرمایه گذاران مختلف مرتبط با این دامنه). به عنوان بخشی از پادکست خود ، مساری با افرادی مانند:

لایه پایه

لایه پایه

Base Layer توسط میزبان است دیوید نگی و سرشار از محتوای مربوط به رمزنگاری است که از بنیانگذاران مختلف استارت آپ ها و شرکت های بلاک چین تهیه شده است. پیش فرض اصلی نمایش کمک به ساده سازی پروژه های پیچیده با ساختارشکنی در زمینه فن آوری های اساسی آنها به ساده ترین و آسان ترین حالت ممکن است. به عنوان بخشی از این برنامه ، Nage توانسته است با کلاه گیس های بزرگ صنعتی مانند زکی مانیان (SkuChain ، Cosmos ، Tendermint), دیوگو مونیکا (هم بنیانگذار ، آنکوریج) و الكساندر اسكیدانوف (نزدیک).

Blockchain Insider

BLOCKCHAIN-INSIDER

Blockchain Insider محصول ذهن علاقه مندان به رمزنگاری است سیمون تیلور و کالین پلات. این نمایش به ترویج BTC ، بلاکچین و فناوری دفتر توزیع شده (DLT) به روشی قابل درک و قابل تخصیص اختصاص دارد. با توجه به تحلیل عمیق همه چیز رمزنگاری شده توسط سیمون و کالین ، در چند وقت اخیر محبوبیت پادکست آنها بیشتر شده است.

برخی از مهمانانی که قبلاً در Blockchain Insider ظاهر شده اند شامل بازیکنان مشهور مانند چارلز هوسکینسون – بنیانگذار کاردانو و کهربا بالدت – مدیر عامل شرکت Clovyr.

Blockchain 2025

BLOCKCHAIN-2025

Blockchain 2025 پادکست فناوری آینده نگرانه ای است که به بررسی تأثیر بلاکچین در طیف گسترده ای از حوزه های صنعتی مانند سرگرمی ، هنر ، موسیقی و حتی تبلیغات آنلاین می پردازد. علاوه بر این ، این نمایشگاه همچنین از نزدیک به بسیاری از پروژه های امیدوار کننده بلاکچین امروز که در حال توسعه هستند ، می پردازد و این امکان را دارد که به طور کامل نگاه ما به بسیاری از بخش های بازار را تغییر دهد.

سرانجام ، میزبان پادکست مت آرون و بلیک مور است – دو فرد که نزدیک به یک دهه است که با این فضا ارتباط نزدیکی دارند. برخی از قسمت های Blockchain 2025 که هر شنونده جدید باید بررسی کند شامل موارد زیر است:

نحوه شروع پادکست رمزنگاری [راهنمای کاربر]

نحوه شروع پادکست رمزنگاری

پادکست های رمزنگاری دو داغترین روند چند سال اخیر را ترکیب می کنند: ارز رمزپایه و پادکست. اما چگونه پادکست رمزنگاری خود را شروع کنید؟ چگونه می توان مخاطب جذب کرد ، یک نفر دیگر ایجاد کرد و محتوای مربوط به رمزنگاری ایجاد کرد که مردم می خواهند به آن گوش دهند?

امروز ، ما در حال پاسخ دادن به این سالات و توضیح همه مواردی هستیم که باید در مورد نحوه شروع پادکست رمزنگاری بدانید.

جوانب مثبت و منفی شروع Crypto Podcast

درست مثل هر تصمیمی در زندگی ، شروع پادکست رمزنگاری نیز با موافقان و مخالفان پر شده است. در اینجا برخی از مزایا و معایب راه اندازی پادکست مربوط به ارز رمزنگاری شده برای شما آورده شده است.

طرفداران

یک تأثیرگذار شوید: هنگامی که پادکست خوبی راه اندازی می کنید ، قدرت تأثیرگذاری در انجمن رمزنگاری را دارید. اگر به طور مداوم محتوای هوشمندانه تولید می کنید ، کلمات شما برای شنوندگان مهم خواهد بود. نوسان ، نفوذ ، نفوذ یا هر چیز دیگری که می خواهید آن را بنامید خواهید داشت.

کمک به رمزنگاری: بیشتر پادکست ها آموزشی هستند. آنها در مورد آخرین اخبار به شما می آموزند. آنها جامعه را از آخرین تحولات آگاه می کنند. با شروع پادکست ، به دنیای رمزنگاری کمک می کنید.

درآمد تبلیغات کسب کنید: در آخر ، پادکست های پربازدید امروز درآمد زیادی از تبلیغات کسب می کنند. به عنوان مثال یک راه اندازی رمزنگاری ممکن است بخواهد در پادکست شما در ازای نشانه های قبل از IPO تبلیغ کند. وب سایت های رسانه ای رمزنگاری می توانند برای تبلیغات هزینه کنند. Crypto یک صنعت چند میلیارد دلاری است و همه این پول تبلیغاتی باید به جایی برود.

منفی ها

از قبل شلوغ است: شما اولین کسی نیستید که به فکر شروع پادکست رمزنگاری هستید. در واقع ، شما حتی هزارمین نفری نیستید که به فکر شروع پادکست رمزنگاری هستید. امروز صدها پادکست رمزنگاری در اینترنت وجود دارد. تعداد کمی از مردم برجسته شده اند ، اما بیشتر آنها همچنان در مبهم ماندن هستند.

رمزنگاری پیچیده است: بسیاری از افراد واجد شرایط نیستند که در مورد فناوری رمزنگاری یا بلاکچین به طور مفصل صحبت کنند. اگر بی تجربه یا نادان باشید ، پادکست شما نادیده گرفته می شود.

مرحله 1) Crypto Podcast Niche خود را پیدا کنید

در حال حاضر پادکست های رمزنگاری عمومی وجود دارد. افراد زیادی وجود دارند که می توانند در پادکست های رمزنگاری عمومی صحبت کنند. این پادکست ها از قبل دارای دنباله های قابل توجهی هستند. رقابت با این غول های رمزنگاری می تواند سخت باشد.

با این حال ، هنوز فضای کافی برای پادکست های رمزنگاری شده در طاقچه های خاص وجود دارد.

جایگاهی را در فضای رمزنگاری شناسایی کنید که تحت تأثیر رسانه های سنتی نیست. برخی از جایگاه های بالقوه عبارتند از:

پادکست های خاص سکه: درباره همه اخبار مربوط به یک سکه خاص صحبت کنید. یا ، در مورد سبدی از ارزهای رمزپایه مشابه یا یک دسته خاص ارزهای رمزپایه بحث کنید. به عنوان مثال در مورد نشانه های ERC20 یا همه نشانه های موجود برای سیستم عامل های برنامه غیرمتمرکز صحبت کنید.

پادکست های رمزنگاری ویژه کشور یا کشور: آخرین اخبار ارز رمزنگاری شده در اتیوپی چیست؟ ممکن است تمسخر کنید – اما اتیوپی کشوری با بیش از 100 میلیون نفر است. برخی از بزرگترین زمینه های رشد بالقوه رمزنگاری در بازارهای نوظهور ، از جمله مناطقی است که توسط بانک های سنتی تحت پوشش نیستند. پادکست متمرکز بر موضوعات رمزنگاری منطقه ای را شروع کنید ، و می توانید به سرعت افرادی را دنبال کنید که فقط با افزایش پذیرش رمزنگاری رشد کنند.

کارشناسان مصاحبه: شاید شما خیلی از رمزنگاری اطلاع نداشته باشید ، اما هنوز هم می توانید با افرادی که چیزهای زیادی در مورد رمزنگاری می دانند مصاحبه کنید. برای مصاحبه های کوتاه و 5 دقیقه ای با کارشناسان تماس بگیرید. از آنها نظر خود را در مورد آخرین اخبار و تحولات دنیای رمزنگاری بپرسید.

پادکست های دسترسی منحصر به فرد: آیا در Silicon Valley یا Zug (Crypto Valley) ، سوئیس زندگی می کنید؟ در این صورت ، ممکن است دسترسی انحصاری به افراد و شرکت هایی داشته باشید که تعداد کمی از افراد دیگر می توانند به آنها دسترسی داشته باشند. با برخی از درخشان ترین ذهن های رمزنگاری احاطه شده اید. با شروع یک پادکست برجسته دسترسی انحصاری خود ، از آن بهره ببرید.

پادکست خاص فناوری: آیا شما مدرک علوم کامپیوتر دارید؟ آیا شما در جامدادی مهارت دارید؟ آیا بیش از 90٪ جهان در مورد بلاکچین می دانید؟ در این صورت ، می توانید پادکست متمرکز بر موضوعات خاص فناوری را شروع کنید. به عنوان مثال درباره آخرین به روزرسانی های Solidid و برنامه نویسی قرارداد هوشمند بحث کنید. یا ، نحوه کارکرد فناوری های مختلف بلاکچین و دفتر توزیع را بررسی کنید.

آموزش یا سابقه منحصر به فرد خود را منعکس کنید: آیا شما MBA دارید؟ از مهارت های MBA خود برای تجزیه و تحلیل اصول تجاری شرکت های رمزنگاری استفاده کنید. آیا شما دکترای اقتصاد دارید؟ درباره چگونگی ایجاد اختلال در رمزنگاری در اقتصاد جهان صحبت کنید. آیا با موفقیت از چندین استارت آپ خارج شده اید؟ شروع پادکست توضیح مراحل بعدی برای بنیانگذاران شرکت رمزنگاری. مهارت های منحصر به فرد خود را شناسایی کنید ، سپس آنها را در رمزنگاری اعمال کنید.

مهمتر از همه ، هدف شما با پادکست این است که خودتان را مفید کنید برای برخی از مخاطبان. گاهی اوقات ، این شامل تمرکز روی یک موضوع خاص است. در موارد دیگر ، این شامل مقابله با موضوعات اخبار عمومی با دانش تخصصی شما است.

مرحله 2) طرح یک قسمت پادکست

شما طاقچه خود را پیدا کرده اید. تصمیم گرفته اید که می خواهید پادکست راه اندازی کنید. مرحله بعدی ایجاد طرح کلی قسمت است.

چگونه پادکست شما جریان می یابد؟ هر بار در مورد چه چیزی صحبت خواهید کرد؟ آیا فقط این است که شما خودتان با میکروفون صحبت می کنید؟ آیا با افراد دیگر مصاحبه خواهید کرد؟ چگونه بین بخشها جابجا خواهید شد?

البته ، برخی از افراد به طرح کلی نیاز ندارند: آنها فقط می توانند جلوی میکروفن بنشینند ، ضبط را فشار دهند و شروع به اشتراک گذاری اطلاعات مفید کنند.

با این حال ، برای اکثر مردم ، داشتن یک ساختار مشخص و منسجم به پادکست شما در مسیر درست کمک می کند.

پس از ایجاد یک قالب اصلی ، می توانید به نقد پادکست بپردازید. در مرحله بعدی ، در مورد آنچه شما نیاز دارید و نحوه ضبط اولین پادکست رمزنگاری شده خود صحبت خواهیم کرد.

مرحله 3) ابزارهای لازم برای ضبط Crypto Podcast را دریافت کنید

وقت آن است که به خرید بروید. برخی از مواردی که قبل از ضبط اولین پادکست رمزنگاری خود به آنها نیاز خواهید داشت ، شامل موارد زیر است:

 • یک میکروفن USB با کیفیت خوب
 • یک برنامه پادکست یا یک نرم افزار پادکست (به عنوان مثال Squadcast)
 • نرم افزار ویرایش (Hindenberg محبوبیت خاصی دارد ، اگرچه Alitu ، Audacity ، Spreaker و Garageband گزینه های خوب دیگری هستند)

خوشبختانه برای شما ، در زمان مناسب وارد پادکست می شوید. در سالهای اخیر انفجاری از نرم افزار و برنامه های پادکست اتفاق افتاده است. شما می توانید بسیاری از گزینه های رایگان و حق بیمه پادکست را برای تنظیمات تلفن همراه و دسک تاپ پیدا کنید.

مرحله 4) بازاریابی پادکست خود را به Cryptosphere

بنابراین شما پادکست عالی ساخته اید. اکنون شما به افرادی نیاز دارید که به آن گوش دهند.

رمزنگاری گسترده است. شما می توانید پادکست خود را در هر جایی از YouTube به Telegram تا Twitter و موارد دیگر به بازار عرضه کنید.

برخی از استراتژی های بالقوه بازاریابی برای به اشتراک گذاشتن پادکست شما با جهان عبارتند از:

راه اندازی وب سایت: ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که افراد می توانند پادکست شما را در اینترنت پیدا کنند. یک وب سایت اختصاصی برای پادکست خود ایجاد کنید. برای اطمینان از رتبه بندی وب سایت خود برای کلمات کلیدی مانند “[پادکست خود]” از SEO استفاده کنید. وقتی کسی پادکست شما را در شبکه های اجتماعی می بیند ، می تواند آن را در Google جستجو کند و وب سایت شما را پیدا کند.

بازاریابی توییتر: پادکست خود را از طریق توییتر به دنیا عرضه کنید. برای قرار دادن پادکست خود در مقابل هزاران بیننده از هشتگ های محبوب استفاده کنید.

درخواست اشتراک افراد مشهور: آیا در پادکست خود با یکی از اعضای برجسته انجمن رمزنگاری مصاحبه کرده اید؟ شانس زیادی وجود دارد که آن شخص بازپخش کند یا اپیزود پادکست شما را به اشتراک بگذارد.

بازار به انجمن های خاص سکه: برخی از جوامع سکه توسط پادکست های سنتی کمتر مورد استفاده قرار می گیرند. یافتن پادکست هایی که در مورد بیت کوین صحبت می کنند آسان است ، اما یافتن پادکست هایی که در مورد Tezos (XTZ) ، Chainlink (LINK) و Cosmos (ATOM) صحبت می کنند دشوارتر است ، با وجود اینکه این ارزهای رمزپایه از بزرگترین ارزهای موجود در جهان. این جوامع تشنه توجه رسانه ها هستند – پس آن را به آنها بدهید.

تلگرام: پادکست خود را از طریق تلگرام به اشتراک بگذارید. انجمن های تلگرامی زیادی وجود دارد که به پروژه های خاص یا ارزهای رمزپایه اختصاص یافته اند. همچنین به طور کلی انجمن های تلگرامی گسترده تری برای رمزنگاری وجود دارد.

ارسال پست های مهمان: اگر می توانید در مورد یک موضوع منحصر به فرد شایسته صحبت کنید ، پس نوشتن پست های مهمان را در نظر بگیرید. یک پست مهمان بنویسید که متمرکز بر موضوعی باشد که درباره آن آگاهی دارید ، خوانندگان را به سمت پادکست خود سوق دهید.

مرحله 5) حامیان احتمالی و فرصت های تبلیغاتی را شناسایی کنید

هنگامی که پادکست خود را به بازار عرضه کردید و افراد زیر را جذب کردید ، ممکن است بخواهید مخاطبان خود را برای کسب درآمد تبلیغات بازاریابی کنید.

کسب درآمد از تبلیغات حریص بودن نیست. همچنین در مورد به دست آوردن بودجه مورد نیاز برای گسترش پادکست خود است.

به عنوان مثال درآمد تبلیغات ممکن است هزینه سفر به یک کنفرانس رمزنگاری را پرداخت کند. این ممکن است هزینه پرواز به چین را برای مصاحبه با مدیر عامل برجسته رمزنگاری تأمین کند.

با افزایش مخاطبان پادکست شما ، یافتن حامیان مالی و شرکای تبلیغاتی به نفع شماست. برخی از پادکست ها از شبکه های تبلیغاتی مانند Midroll یا Advertisecast استفاده می کنند تا به راحتی حامیان مالی را پیدا کنند.

روش دیگر ، برخی از پادکست ها از طریق Patreon کسب درآمد می کنند. شنوندگان برای دستیابی به پادکست شما آنچه می توانند پرداخت می کنند.

5 پادکست پربازدیدترین رمزنگاری

پادکست های رمزنگاری خاص در سال های اخیر به محبوبیت رسیده اند. 5 پادکست محبوب رمزنگاری در اینترنت امروز شامل:

بدون زنجیر Unchained به میزبانی خبرنگار سابق فوربس ، لورا شین ، یکی از شناخته شده ترین پادکست های رمزنگاری و بلاکچین است که امروز در دسترس است. این پادکست دارای مصاحبه های عمیق با چهره های برجسته فضا است. مهمانان گذشته عبارتند از مدیرعامل Binance Changpeng Zhao ، ریکاردو اسپاگنی ، رهبر Monero و جیمی سانگ ، توسعه دهنده بیت کوین ، در میان دیگر نام های برجسته. فناوری محور است ، بنابراین ممکن است برای تازه واردان بلاکچین ترسناک باشد ، اما هنوز هم برای کاربران با تمام سطوح تجربه قابل دسترسی است.

خارج از زنجیره: Anthony Pompliano’s Off the Chain یکی دیگر از پادکست های شناخته شده است. پمپ اجازه می دهد تا کارآفرینان رمزنگاری در مورد هر چیزی که می خواهند صحبت کنند – از جمله تاکتیک های سایه دار که توسط رقبا استفاده می شود.

تأیید نشده: تایید نشده نیز توسط لورا شین تولید می شود ، اما به روشی متفاوت عمل می کند. در حالی که Unchained آخرین اخبار و تحولات را پوشش می دهد ، تأیید نشده غواصی عمیق را در روشن ترین ذهن های رمزنگاری انجام می دهد.

دوستان رمزآلود جادویی: اگر می خواهید برخی از بزرگترین طرفداران بیت کوین درباره این که چرا بیت کوین بهترین ارز رمزنگاری شده در جهان است صحبت کنند ، پس Magical Crypto Friends یکی از گزینه ها است. میزبان پادکست ریکاردو اسپاگنی ، رهبر مونرو ، چارلی لی ، خالق Litecoin ، سامسون Mow Blockstream CSO و WhalePanda (که همچنان ناشناس است) است. اپیزودها ماهانه منتشر می شوند. این چهار کارشناس درباره موضوعاتی نظیر تنظیم و تمرکززدایی صحبت می کنند. آنها همچنین چالشهایی را که بیت کوین در سالهای آینده با آن روبرو خواهد شد و همچنین چگونگی غلبه بر چالشهای گذشته را شناسایی می کنند.

شبکه پادکست بیت کوین: شبکه Bitcoin Podcast مجموعه ای از نهادهای رسانه ای است که با The Bitcoin Podcast شروع به کار کردند. امروز تیم پشت این پادکست متشکل از مدیران سطح بالا تجاری ، دکترا و ریاضی دانان است. بیش از 150 قسمت تا به امروز منتشر شده است و طول قسمت های بیش از 100 دقیقه است.

بیشترین شنیده ها

 • لجر بازیگران
 • پادکست خیابان رمزنگاری
 • مکالمه سکه
 • تسلط بر سکه

بهترین راهنمای پادکست رمزنگاری: ورد آخر

تحقیق بررسی پادکست رمزنگاری

Master The Crypto مفتخر است که برترین پادکست های ارز رمزنگاری شده را برجسته کند و نکاتی را برای شروع نمایش بیت کوین خود به هر کسی که علاقه مند است نشان دهد. تجزیه و تحلیل ، بینش و تخصص مشترک از طریق پادکست برای اکوسیستم بیت کوین بسیار مهم است زیرا گفتگو را آغاز می کند ، ایده ها ، افکار و نظرات مختلفی را گسترش می دهد که همه به جامعه و جنبش رمز ارز کمک می کند.

اگر علاقه زیادی به رمزنگاری دارید ، دانش منحصر به فردی در مورد یک موضوع خاص دارید ، یا فقط گوش دادن به آن جالب است ، شروع یک پادکست ممکن است گزینه مناسبی برای شما باشد.

برای راه اندازی پادکست رمزنگاری خود از راهنمای بالا استفاده کنید. در عرض چند ماه ، شما می توانید یکی از پنج پادکست بارگیری شده رمزگذاری شده باشید. به 40 پادکست معروف شناخته شده در بالا برای ارزهای رمزپایه نگاهی بیندازید و سعی کنید مدل کاری را که انجام می دهند و نحوه عملکرد آن را انجام دهید زیرا بهترین پادکست های موفق ، برای گوش دادن و یادگیری در مورد ارزهای رمزپایه هستند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me