banner
banner

بهترین کتاب های ارز رمزنگاری شده برای شروع یادگیری از

بدون پایان منابع در دسترس برای یادگیری ارزهای رمزپایه ، کتاب ها می توانند راهی عالی برای درک مجموعه ای عمیق از فناوری و فرصت های اساسی باشند. البته ، اطلاعات می توانند به سرعت منسوخ شوند. با این حال ، این کتاب ها حقایق و تاریخچه های اساسی را ارائه می دهند که بهتر از دیگران آزمایش زمان می کنند.

1. Cryptoassets: راهنمای سرمایه گذار نوآور در بیت کوین و فراتر از آن توسط کریس برنیسکه و جک تاتار

کریس برنیسکه ، شریک شرکت سرمایه گذاری رمزپایه Placeholder Capital و جک تاتار ، نویسنده مشهور در امور مالی شخصی ، با هم متحد شدند و این راهنمای “چگونگی” را برای سرمایه گذاری در بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال ارائه دادند. آنها کتاب 2017 مواردی مانند ارزیابی ارزهای رمزپایه ، زمان سرمایه گذاری و “نکاتی برای حرکت در حباب ها و شیداهای اجتناب ناپذیر” را شامل می شود ، همانطور که در وب سایت کتاب ذکر شده است.

در مورد این کتاب ، آرتور لافر ، عضو هیئت مشاوره سیاست اقتصادی رونالد ریگان ، رئیس جمهور سابق ، موارد زیر را بیان کرد: “اطلاعاتی و عملی ، Cryptoassets برای علاقه مندان به رمزنگاری و سرمایه گذاران بازار سرمایه یکی از موارد ضروری است.”

رمزارزها

منبع: books.google.com

2. انقلاب بلاکچین توسط Don Tapscott و Alex Tapscott

که در این کتاب 2016, دون تپ اسکات و الکس تپ اسکات کارشناسان بلاکچین بررسی می کنند که چگونه این فناوری می تواند بر سیستم ها در مقیاس جهانی تأثیر بگذارد.

“دان تپسكات ، نویسنده پرفروش ویكینومیك ، به همراه پسرش الكس تحقیق درخشان ارائه می دهند, کتاب بسیار خواندنی و ضروری که به بررسی چگونگی تأثیر این فناوری بر آینده اقتصاد می پردازد. “

یکی از فن آوری های بنیادی که به طور گسترده در تمام این کتاب های ارزهای رمزپایه گنجانده شده است ، بلاکچین است. همانطور که بسیاری قبلاً مشاهده کرده اند ، بلاکچین می تواند به غیر از ارزهای رمزپایه ، کاربردها و کاربردهای دیگری نیز داشته باشد. Tapscotts به موضوعاتی از قبیل مدلهای جدید تجاری که ممکن است ایجاد شود ، کارهایی که ممکن است برای حقوق هنرمندان در موسیقی انجام دهند و استفاده از بلاکچین در رأی دادن و دموکراسی مستقیم تر است. این کتاب بینش گسترده ای در مورد آنچه در آینده فناوری می تواند رخ دهد ارائه می دهد.

پدر و پسر از بنیانگذاران موسسه تحقیقات Blockchain ، یک اندیشکده کانادایی هستند که توسط شرکتهایی مانند Microsoft ، IBM ، FedEx و PepsiCo پشتیبانی می شوند. دون تپ اسکات توسط فوربس “دومین متفکر تأثیرگذار تجارت در سال 2017” انتخاب شد.

کلیتون کریستنسن ، استاد دانشکده بازرگانی هاروارد گفت که “Tapscotts كتاب را به معنای واقعی كلمه نحوه بقا و رشد در این موج بعدی اختلال ناشی از فناوری نوشته اند. به احتمال زیاد به یکی از کتابهای شاخص زمان ما تبدیل می شود “.

کتاب انقلاب بلاکچین

منبع: آمازون انگلیس

3. استاندارد بیت کوین توسط سیفیدین آموس

یک نگاه واقعی به عملی بودن بیت کوین از دریچه یک اقتصاددان. جالب است که چگونه بیت کوین در مفهوم فلسفی ارز و پول قرار می گیرد و چگونه می تواند در آینده با ظهور عصر دیجیتال جایگاه خود را پیدا کند.

مواضع وی این است که بیت کوین می تواند ذخیره ارزش یک سیستم مالی بین المللی به طور فزاینده پیچیده باشد. این نوع کتاب ها برای یک متفکر جدی است – تصویری از اینکه چگونه ماهیت اقتصاد در دهه ها و قرن های آینده تغییر می کند و بخشی از ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین می تواند در آینده بودن تجارت باشد..

4. عصر ارز رمزنگاری شده توسط پل ویگنا و مایکل جی کیسی

خبرنگاران وال استریت ژورنال ، پاول ویگنا و مایکل جی کیسی ، تلاش کردند تا تفاوت های جهانی با پول دیجیتال و سیستم امروز پول نقد واقعی ، بانک ها ، دفترچه های چک ، طلا و کارت های اعتباری را ارائه دهند..

کتاب 2015 آنها با حکایتی باز می شود که درباره زنی در افغانستان است که هیچ حساب بانکی ندارد و از طریق استفاده از ارز رمزنگاری شده (مانند این داستان) به پول دسترسی پیدا می کند. طبق بررسی انجام شده توسط Fortune ، آنها در تلاشند نشان دهند که این فناوری چه تغییری می تواند ایجاد کند.

نیویورک تایمز در بررسی خود اظهار داشت: “کتاب دقیق ، به موقع و رنگارنگ ویگنا و کیسی مکانی پاداش برای یادگیری همه چیز است”.

5. بیت کوین & Cryptocurrency Technologies – آرویند نارایانان ، جوزف بونو ، ادوارد فلتن ، اندرو میلر ، استیون گلدفدر

استادیار دانشگاه پرینستون ، نارایانا ، به همراه چهار همکارش به طور معمول دانشگاهی به موضوع رمزنگاری و بلاکچین کاملاً نزدیک می شوند. این کتاب موضوع را عمیقاً لمس می کند ، بنابراین ممکن است بخواهید یادداشت های زیادی یادداشت کنید ، مخصوصاً وقتی که در مکانیزم های رمزنگاری ریز و درشت قرار بگیرد. مباحثی مانند توابع هش و رمزنگاری به طور کامل توضیح داده می شوند.

این کتاب همچنین حاوی نمودارهایی است که به خواننده کمک می کند تا مسائل را راحت تر درک کند. لازم به ذکر است که نویسنده همچنین یک دوره آنلاین بصورت آنلاین در زمینه فن آوری های رمزنگاری ایجاد کرده است که شامل فیلم های آموزشی برای هر فصل ، مشکلات تکالیف درسی ، تکالیف برنامه نویسی و اسلایدهای سخنرانی است که به راحتی در کورسرا.

این دانش آموز ، توسعه دهنده نرم افزار ، کارآفرین فناوری یا پژوهشگر علوم کامپیوتر باشید ، این کتاب معتبر و خودمختار همه آنچه را که باید در مورد پول جدید جهانی عصر اینترنت بدانید را برای شما بازگو می کند..

این کتاب با گسترش تاریخچه و توسعه بیت کوین و ارزهای رمزپایه آغاز می شود و با مبانی مفهومی و عملی مورد نیاز برای ایجاد نرم افزاری ایمن که با شبکه بیت کوین ارتباط برقرار می کند و همچنین چگونگی پیاده سازی ایده ها از بیت کوین در پروژه های خود ، ادامه می یابد. موضوعاتی که در مورد آنها بحث می شود عدم تمرکز ، روند استخراج ، سیاست بیت کوین ، آلت کوین و محیط ارزهای رمزنگاری شده ، آینده بیت کوین و بسیاری موارد دیگر است..

بیت کوین & فناوری های رمزنگاری“می تواند به عنوان مقدمه ای اساسی در فن آوری های جدید ارز دیجیتال تلقی شود.

کتاب بلاکچین

منبع: انتشارات دانشگاه پرینستون

 6. تسلط بر بیت کوین توسط آندریاس آنتونوپولوس

آنتونوپولوس یک کارآفرین بیت کوین است که سه تجارت بیت کوین تاسیس کرده و تعدادی پروژه منبع باز جامعه راه اندازی کرده است. او همچنین مقالاتی و پست های وبلاگ در مورد بیت کوین می نویسد ، پادکست معروف “Let’s Talk Bitcoin” را میزبانی می کند و یک سخنران عمومی مهم در رویدادهای رمزنگاری است. آندریاس همچنین به عنوان مشاور چندین استارت آپ بیت کوین فعالیت می کند.

این یک کتاب عالی برای شروع یادگیری اصطلاحات پیچیده ای است که پشت بیت کوین است ، و تجربه گسترده نویسنده در مورد این موضوع واقعاً در توضیحات روشن وی برای خوانندگان نشان می دهد.

تسلط بر بیت کوین شما را در دنیای به ظاهر پیچیده رمزگذاری شماره 1 تا به امروز راهنمایی می کند و دانش لازم برای شرکت در بازار پول دیجیتال را به شما ارائه می دهد. این که آیا شما در حال توسعه یک برنامه جدید ، سرمایه گذاری در یک شرکت تازه تأسیس هستید ، یا تازه می خواهید در مورد این فناوری اطلاعات بیشتری کسب کنید ، این کتاب بینش و راهنمایی اساسی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند در سفر یادگیری خود شروع کنید.

این کتاب به شما کمک می کند تا با اصول کار و حرکت بیت کوین در انواع مختلف معاملات و دلیل استفاده از آنها آشنا شوید. همچنین می توانید جزئیات کیف پول های چند علامت و سایر جنبه های فنی اساسی سکه را به شما ارائه دهد.

ویژگی پاداش دیگری که در کتاب وجود دارد ، نمودارهای قابل درک است که درک آنها آسان است. نسخه های جدید به صورت دوره ای منتشر می شوند تا کتاب را با سرعت سریع توسعه بیت کوین به روز کنید.

تسلط بر بیت کوین

منبع: آمازون

نتیجه

یک علاقه مند به رمزنگاری واقعی ، چیزهای خود را می داند. این کتاب ها به ایده های “همیشه سبز” پشت بیت کوین و بلاکچین کمک می کنند. در حالی که متخصصان دیگر در حال تعقیب اخبار و قیمت سکه هستند ، این به شما کمک می کند تا مغز متفکر مفاهیم بلاکچین باشید و بتوانید بهترین پروژه ها را بررسی کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me