banner
banner

Nexo: راهنمای بررسی وام های رمزنگاری فوری و خطوط اعتباری

بررسی وام-وام-رمزنگاری nexo

Nexo ، بزرگترین و معتبرترین وام دهنده رمزنگاری در جهان ، یک موسسه وام مالی مبتنی بر بلاکچین است که به شما امکان می دهد فوراً با 45 ارز فیات بالاتر (در بیش از 250 حوزه قضایی) وام بگیرید و از طریق سود روزانه دارایی های دیجیتال بیکار ، بیت کوین کسب کنید..

قبل از اینکه به همه جزئیات نحوه کار کردن خط اعتباری رمزنگاری Nexo و سیستم عامل وام بپردازیم ، که تأییدیه های تضمینی ، بدون چک اعتباری ، هیچ هزینه پنهان و حداقل شرایط بازپرداخت در مورد حساب بانکی رمزنگاری آن را ارائه می دهد ، بیایید Nexo را بررسی کنیم شماره:

 • نام رسمی شرکت: NEXO (طراحی شده توسط Credissimo)
 • وب سایت رسمی شرکت: Nexo.io
 • ورود رسمی شرکت: platform.nexo.io
 • عنوان رسمی شرکت: اولین وام های فوری با پشتیبانی رمزنگاری در جهان
 • تعداد کاربران: 300000+ نفر با بیش از 700 میلیون دلار وام
 • محصولات: خط اعتباری رمزنگاری فوری ، سود و کارت nexo کسب کنید
 • درخواست های وام رمزنگاری فوری: بیش از 1 میلیارد دلار در 18 ماه اول پردازش شده است
 • جزئیات وام رمزنگاری: یک خط اعتباری 5.9٪ APR با حداقل مبلغ 500 دلار تا 2 میلیون دلار
 • نوع ذخیره سازی: کیف پول های سردخانه آفلاین که توسط BitGO ، متولی تأیید شده SEC ارائه شده است
 • بنیانگذاران: کوستا کانتچف ، آنتونی ترنچف ، جورجی شولف
 • مکان و سال شروع شد: ژانویه 2018 در لندن
 • پشتیبانی از سپرده سکه: BTC ، ETH ، XRP ، LTC ، XLM ، BCH ، NEXO ، BNB و پایدار سکه ها
 • نام سکه: رمز NEXO (در ماه مه 2018 راه اندازی شد ، 52.5 میلیون دلار با بالاترین قیمت 0.40 دلار و پایین تر از 0.04 دلار جمع شد)
 • مشتری ها: سرمایه گذاران ارز رمزپایه ، ماینرها ، صرافی ها ، صندوق های تامینی ، شرکت های ICO و گیمرها
 • ویژگی های امنیتی: نظارت بر تقلب و کمک زنده ، 24/7 ، پرداخت ارز محلی ، رمزگذاری
 • انطباق نظارتی: Onfido برای KYC و AML (استفاده شده توسط Coinbase ، Bittrex ، Revolut ، HSBC)
 • پروفایل های اجتماعی: توییتر, فیس بوک, GitHub, Reddit, LinkedIn, تلگرام
 • اطلاعات تماس: ایمیل [email protected]

در بررسی ما همه مواردی را که باید در مورد سیستم عامل وام رمزنگاری فوری Nexo بدانید ، پیدا کنید.

نکسو چیست?

Nexo ، که اخیراً از نظر مالی مقرون به صرفه در دراز مدت تأمین شده و بر اساس ابتکار عمل #ZeroFees خود فعالیت می کند ، یک پلت فرم مالی با محوریت رمزنگاری است که وعده داده است “اجازه می دهد رمزنگاری شما برای شما کار کند.” مشابه BlockFi ، Nexo به شما امکان می دهد از دارایی های خود سود کسب کنید. شما وجوه خود را به حساب Nexo خود واریز می کنید ، سپس هر روز سود دریافت می کنید.

نکسو چیست

از اکتبر 2019 ، Nexo نرخ بهره 8٪ را ارائه می دهد. برای مقایسه ، BlockFi در حال حاضر نرخ بهره 6.6٪ را ارائه می دهد که سود مرکب ماهانه را در نظر می گیرد.

و مانند BlockFi ، Nexo وام هایی با پشتیبانی رمزنگاری نیز ارائه می دهد. شما پول را به حساب Nexo خود واریز می کنید ، سپس بر اساس آن وجه به یک خط اعتبار دسترسی پیدا می کنید. Nexo از BitGo برای نگهداری آفلاین سردخانه استفاده می کند ، که از طریق متخصص بازار بیمه و بیمه اتکایی ، لویدز ، حداکثر 100000،000 دلار بیمه می شود. این جایی است که Nexo تفاوت قابل توجهی با BlockFi دارد. BlockFi 4.5 درصد APR در سال تأمین مالی می کند ، در حالی که Nexo 8 درصد در سال ارائه می دهد.

چرخه-وام-پشتیبان رمزنگاری nexo

نکسو یک موسسه مالی مجاز و تحت نظارت در نظر گرفته می شود. برای احراز شرایط ، Nexo باید ثابت کند که از سرمایه عملیاتی کافی ، اقدامات ضد پولشویی (AML) و محافظت و امنیت اطلاعات خوبی برخوردار است. Nexo همچنین لازم است که بررسی های حسابرس داخلی و خارجی را انجام دهد.

نکسو-رمزنگاری-اعتبار-وام

Nexo از پشتیبانی نهادی بسیار خوبی نیز برخوردار است. این شرکت از Onfido برای استانداردهای جهانی مطابقت با KYC / AML خود استفاده می کند. Nexo همچنین با Coinbase ، Revolut ، HSBC ، Nationwide ، TransferWise و Bittrex و سایر ارائه دهندگان عمده همکاری کرده است. Nexo همچنین از نزدیک با Credissimo ، یک شرکت بانکی اروپایی با بیش از 10 سال تجربه کار (در سال 2007 تاسیس شده) در بازارهای تنظیم شده در سراسر قاره که با شعار “فناوری مصرف کننده مصرف می شود” کار می کند. آنها به عنوان رهبر بازار وام های مصرف کننده آنلاین در اتحادیه اروپا در نظر گرفته می شوند و با فناوری پیشگام در وام های مصرفی آنلاین فوری ، تأمین مالی تجارت الکترونیکی و خدمات پرداخت قبض نوآوری می کنند..

Nexo در سوئیس مستقر است ، اگرچه وام برای هر کس در سراسر جهان در دسترس است.

ویژگی های Nexo

به نظر می رسد Nexo و خطوط اعتباری فوری آن که توسط مجموعه های رمزنگاری تأمین می شوند ، می توانند راه حلی برای شش مشکل اصلی ارائه دهند. بیایید این مزایای وام رمزنگاری Nexo را از نظر مشکل و راه حل لیست کنیم:

1) مقدار بیکار دارایی های دیجیتال = ارزش دارایی های دیجیتال را باز کنید

2) روند کند تصفیه = دسترسی سریع به پول نقد

3) از دست دادن مالکیت = حفظ مالکیت

4) گران & ناکارآمد مالیات = هزینه & کارآمد مالیاتی

5) چک اعتباری دست و پاگیر = بدون چک اعتباری

6) عدم اعتماد و شفافیت = قراردادهای بلاکچین شفاف

بیایید بررسی کنیم که Nexo با ارائه همه ویژگی های زیر چگونه مشکلات را با پاسخ های بالا برطرف می کند:

وام دهی فوری-رمزنگاری

دسترسی به پول نقد بدون فروش رمزنگاری خود: مزیت اصلی دریافت وام از طریق Nexo این است که شما می توانید بدون فروش رمزنگاری خود به پول نقد دسترسی پیدا کنید.

200000+ کاربر Nexo: Nexo ادعا می کند بزرگترین و قابل اعتمادترین وام دهنده رمزنگاری در جهان است. این شرکت 700 میلیون دلار برای 200000 کاربر بیشتر پردازش کرده است ، از جمله بیش از 1 میلیارد دلار درخواست وام رمزنگاری فوری.

بیش از 250 قلمرو قضایی پشتیبانی شده: Nexo کاربران از بیش از 250 حوزه قضایی در سراسر جهان ، از جمله ایالت ها و کشورها را می پذیرد.

بیش از 45 ارز فیات: Nexo از 45 ارز مختلف فیات پشتیبانی می کند. در مقایسه ، رقیب اصلی آن BlockFi فقط با دلار آمریکا و تعداد کمی ارز رمزپایه کار می کند.

سیستم عامل خودکار زنده: Nexo دارای یک سیستم عامل وام فوری کاملا عملیاتی با امنیت درجه نظامی و رمزگذاری 256 بیتی است. همانطور که تبلیغ شده است ، می توانید بلافاصله وام دریافت کنید به شرط آنکه تأیید را پشت سر بگذارید و رمزعبور را به عنوان وثیقه داشته باشید.

نکسو اوراکل: نکسو با استفاده از فناوری موسوم به نکسو اوراکل سیستم عامل خود را رصد می کند. اوراکل توزیع وام را تنظیم می کند ، دارایی ها را کنترل می کند ، کیف پول را نگهداری می کند و سایر وظایف مهم را نیز انجام می دهد.

راهنمای کاربر nexo-رمزنگاری-وام

در اینجا نمودار گرافیکی دیگری وجود دارد که نمودار جریان وام رمزنگاری Nexo را نشان می دهد:

nexo-oracle-flow-نمودار-برای-وام های رمزنگاری شده

متولی بیمه شده: Nexo با BitGo به عنوان متولی امن و مطمئن خود شریک است. BitGo یکی از معتبرترین راه حل های حضانت در صنعت است ، زیرا این شرکت توسط Lloyd’s بیمه می شود و توسط Goldman Sachs پشتیبانی می شود و با CCSS سطح 3 و SOC 2 سازگار است. BitGo دارای بیمه نامه 100 میلیون دلاری در مورد خدمات حضانت خود است که در صورت هک ، سرقت ، از دست دادن کلیدها و سایر مسائل ، وجوه را از دست می دهد.

خط اعتباری رمزنگاری: تا زمانی که دارایی های رمزنگاری در حساب Nexo خود داشته باشید ، به خط اعتباری Crypto Nexo دسترسی دارید. بعلاوه ، شما بلافاصله اعتبار اضافی کسب می کنید زیرا رمز ارز شما از ارزش بالایی برخوردار است.

مدل وام-رمزنگاری nexo

برنامه های موبایل: Nexo برنامه های تلفن همراه برای iOS و Android دارد که به شما امکان می دهد حساب خود را مدیریت کنید ، موجودی خود را مشاهده کرده و به خط اعتباری Crypto خود دسترسی پیدا کنید.

Nexo Token (NEXO): نکسو رمز اختصاصی خود را دارد که NEXO نام دارد. این یک ابزار سودآور است. با افزایش استفاده از سیستم عامل ، انتظار می رود سود سهام شما نیز افزایش یابد. Nexo در حال حاضر 30 درصد سود سهام شرکت ها به دارندگان رمز پرداخت می کند. رمز NEXO نیز مفید است: مشتریان می توانند سود وام های Nexo خود را با استفاده از نشانه های NEXO بازپرداخت کنند ، در حالی که نرخ بهره کمتری دارند. از نشانه های NEXO همچنین می توانید در حساب Nexo خود استفاده کنید تا فوری مالی را براساس ارزش توکن ها با تخفیف های نرخ بهره دریافت کنید..

Nexo Card: Nexo کارت مخصوص خود را ارائه می دهد. با استفاده از برنامه iOS یا Android می توانید کارت فیزیکی دریافت کنید یا به کارت دسترسی پیدا کنید. کارت Nexo به شما امکان می دهد به خط اعتباری خود در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید ، از همه خریدها بلافاصله بازپرداخت کنید و پولهای محلی و بدون هزینه تراکنش خارجی را پرداخت کنید. کارت Nexo بدون هزینه ماهانه و سالانه ارائه می شود. به علاوه ، ایجاد کارت های مجازی اضافی رایگان است. امروز می توانید کارت Nexo خود را از برنامه تلفن همراه Nexo سفارش دهید ، سپس از آن کارت در بیش از 40 میلیون بازرگان در سراسر جهان استفاده کنید.

nexo-card

موسسه مالی مجاز و تنظیم شده: Nexo یک م financialسسه مالی مجاز و تنظیم شده است که از نظر قانونی ملزم به رعایت برخی روش های AML ، قوانین محافظت از داده ها و الزامات حسابرسی داخلی و خارجی است.

با دلار ، EUR ، GBP و Stablecoins سود کسب کنید: شما می توانید چندین ارز فیات مختلف یا پول ثابت را به حساب Nexo خود واریز کنید ، از جمله USD ، EUR و GBP. Nexo همچنین به شما امکان می دهد از طریق پول های ثابت سود کسب کنید.

هر زمان بدون هزینه برداشت کنید: Nexo به شما امکان می دهد پول خود را در هر زمان و بدون کارمزد و کارمزد برداشت کنید.

بدون حساب پس انداز Crypto: یکی از اشکالات بزرگ Nexo در مقایسه با رقبا این است که Nexo در حال حاضر حساب پس انداز رمزنگاری ارائه نمی دهد. امروز ، شما فقط می توانید از USD ، EUR ، GBP یا پایدار سکه استفاده کنید ، اگرچه حساب های پس انداز بیت کوین به عنوان “به زودی” ذکر شده است.

بهره روزانه پرداخت شده: Nexo روزانه سود می پردازد و به شما مزیت کمی نسبت به سیستم عامل های رقابتی مانند BlockFi می دهد که ماهانه علاقه دارند.

Nexo چگونه کار می کند?

با تشکر از Nexo ، هر کسی که ارز رمزپایه داشته باشد می تواند وام دریافت کند. فقط وجه را به حساب Nexo خود واریز کنید ، سپس فوراً ارز فیات دریافت کنید. 45 ارز مختلف فیات موجود است. کلیه وام ها با ارز رمزپایه خود با نسبت 2: 1 تضمین می شوند. به عنوان مثال اگر می خواهید 16000 دلار وام بگیرید ، پس باید 4 BTC را به حساب Nexo خود واریز کنید (با فرض 1 BTC = 8000 دلار).

خط اعتبار اعتباری نکسو چگونه کار می کند

بیشتر فعالیت های حساب از طریق برنامه Nexo انجام می شود. امروز می توانید کارت Nexo را از طریق برنامه نیز سفارش دهید.

Nexo Card می تواند بخشی اساسی از تجربه Nexo باشد ، اگرچه به طور رسمی اختیاری است. می توانید فوراً وام خود را به کارت Nexo خود واریز کنید. یا می توانید وام خود را از طریق انتقال وجه به بانک خود دریافت کنید. اگر از Nexo Card استفاده کنید ، فقط سود وجوهی را که هزینه می کنید پرداخت خواهید کرد. این کارت همچنین به شما امکان می دهد به خط اعتباری خود در سراسر جهان دسترسی پیدا کنید و از بازگشت فوری پول نقد در خریدهای بدون هزینه ماهانه یا سالانه (یا هزینه های ارزی) لذت ببرید..

nexo- رمزنگاری-وام-امور مالی-مقایسه

به طور کلی ، دو محصول اصلی با Nexo در دسترس است ، از جمله:

وام پشتیبان رمزنگاری فوری: وام رمزنگاری فوری Nexo به شما امکان می دهد رمزنگاری را به Nexo واریز کنید ، سپس بلافاصله از طریق انتقال بانکی (SWIFT ، SEPA یا ACH) به یک حساب بانکی شخصی یا تجاری به وام دسترسی پیدا کنید..

Nexo Card: Nexo Card یک کارت پرداخت Mastercard است که به شما امکان می دهد به وام خود دسترسی پیدا کنید یا وجوه را در حساب Nexo خود خرج کنید.

حساب Nexo با بهره بالا: Nexo یک حساب پس انداز با بهره بالا به مشتریانی که مایلند پول فیات را به سیستم عامل واریز کنند ارائه می دهد. این حساب در حال حاضر روزانه 8 درصد سود اضافی پرداخت می کند.

Nexo ادعا می کند بزرگترین و قابل اعتمادترین وام دهنده رمزنگاری در جهان است. رقبای اصلی آن شامل BlockFi و بانک های سنتی هستند. BlockFi به شما امکان می دهد سود موجودی حساب رمزنگاری را جمع کنید ، در حالی که Nexo این کار را نمی کند. Nexo کارت Nexo دارد ، در حالی که BlockFi ندارد.

در اینجا مراحل ثبت نام برای شروع یک حساب Nexo و یک ویدئو توضیح داده شده است که سه مرحله رقابت برای ایجاد یک حساب وام Nexo را توضیح می دهد:

به شبکه وام-نکسو-رمزنگاری بپیوندید

نحوه درخواست وام با Nexo

nexo-crypto-درخواست-وام

درخواست وام با Nexo ساده است. نحوه کار آن در اینجا است:

مرحله 1) برای یک حساب شخصی یا کسب و کار در Nexo.io ثبت نام کنید و تأیید کامل KYC / AML را انجام دهید

گام 2) رمزهای رمزگذاری شده را به کیف پول Nexo خود واریز کنید

مرحله 3) وام بدون نیاز به چک اعتباری فوراً در دسترس قرار می گیرد

مرحله 4) پول را فوراً با کارت خرج کنید یا پول را به یک حساب بانکی بردارید

مرحله 5) فقط در پولی که استفاده می کنید نرخ بهره 8 تا 16 درصد آوریل پرداخت کنید. پرداخت سود از سقف موجود شما کسر می شود و شما می توانید هر زمان بازپرداخت کنید

نحوه ثبت نام در حساب پس انداز با Nexo

nexo-crypto-بهره-سود

Nexo یک پلت فرم بسیار ساده برای استفاده هر کسی است. در اینجا فرآیند اساسی است که شما هنگام واریز پول به سیستم عامل برای پس انداز از آن استفاده می کنید:

مرحله 1) به Nexo.io مراجعه کرده و یک حساب شخصی یا شخصی باز کنید

گام 2) USD ، EUR یا GBP را به حساب Nexo خود منتقل کنید

مرحله 3) در حالی که از 100٪ تضمین پشتیبان دارایی Nexo بهره مند می شوید ، درآمد منفعلانه کسب کنید

درباره Nexo

وب سایت رسمی Nexo آنها ماموریت زیر را بیان می کند:

طی 10 سال گذشته ، ما به میلیون ها نفر در سراسر اروپا وام فوری ارائه داده ایم. ما معتقدیم که دنیای دیجیتال در حال گسترش به بهبود زندگی ما کمک می کند. ما می خواهیم با ارائه کمک کنیم اولین وام های فوری با پشتیبانی رمزنگاری در جهان – نکسو – امروز بدون فروش دارایی های رمزنگاری خود از ثروت رمزنگاری خود لذت ببرید!

تیم اصلی Nexo شامل 14 نفر است. بیشتر اعضای تیم دارای پست های سطح بالایی در شرکت فین تک Credissimo مستقر در اروپا هستند.

pse-nexo-crypto-platform

Nexo توسط Kosta Kantchev (مدیر عامل و بنیانگذار اصلی) هدایت می شود. کانتچف همچنین یکی از بنیانگذاران Credissimo است. از دیگر اعضای اصلی تیم می توان به آنتونی ترنچف (بنیانگذار) اشاره کرد که پیش از این به عنوان نماینده پارلمان در مجلس شورای ملی بلغارستان فعالیت می کرد. جورجی شولف (هم بنیانگذار) نیز وجود دارد که 6 سال تجربه صنعت بانکداری سرمایه گذاری را به ارمغان آورده و Consestimate را که یک بستر باز ارزیابی مالی است.

nexo-credissimo-دارای-مجوز-تنظیم-موسسه مالی

این واقعیت که Nexo با Credissimo ارتباط نزدیک دارد مهم است. Credissimo دارای بیش از 10 سال موفقیت در fintech است که به میلیون ها نفر در سراسر اروپا خدمت می کند. این شرکت همچنین به طور دقیق تحت نظارت چندین تنظیم کننده خدمات بانکی و مالی اروپا قرار دارد.

دفتر مرکزی Nexo در لندن با دفاتر در سوئیس واقع شده است.

Nexo vs SALT Lending vs ETHLend

همانطور که می توان تصور کرد ، Nexo تنها پلت فرم وام دهی رمزنگاری شده در بخش بلاکچین نیست زیرا دو محبوب دیگر مانند SALT و ETHLend نیز در دسترس هستند. در اینجا یک نمودار نشان داده شده است که تمام ویژگی های Nexo را در ETHLend و SALT (فناوری وام دهی خودکار امن) ارائه می دهد:

nexo-salt-ethlend

همانطور که مشاهده می کنید ، بسیاری از فاکتورها از نظر سن و تجربه ، پردازش برنامه ، ارائه محصول ، جزئیات وثیقه ، گزینه های بازپرداخت ، هزینه های پنهان ، مزایای رمز و دسترسی جهانی به نفع Nexo هستند. همچنین لازم به ذکر است که Nexo توسط یکی از شرکت های بزرگ حسابداری 4 در جهان ، Deloitte ممیزی می شود.

NEXO Token ICO

شرکت وام دهنده رمزنگاری پس از ثبت وب سایت رسمی خود در ژانویه 2018 ، پیشنهاد اولیه سکه (ICO) خود را در تاریخ 1 آوریل 208 ارائه داد که در آن 52.5 میلیون دلار ارز به ازای هر کدام 0.10 دلار فروخت. اولین ضبط آن در CoinMarketCap در تاریخ 1 مه 2018 بود که با 0.18 دلار آغاز به کار کرد و پس از 9 مه به سرعت به بالاترین قیمت خود رسید با تقریبا 0.41 دلار در هر سکه.

nexo-token-coin-market-cap-chart

همانطور که بسیاری می دانند ، این در میان بازار خرس زمستانی رمزنگاری 2018 بود زیرا رمز NEXO تقریباً در اواسط سپتامبر به 0.04 دلار سقوط کرد و از آن زمان با قیمت اولیه ICO حدود یک سکه معامله کرد.

حرف آخر

بررسی Nexo

Nexo یک سیستم عامل پس انداز و وام دهی رمزنگاری محبوب است. کاربران می توانند برای بدست آوردن بازدهی 8 درصدی سرمایه ، ارز فیات (USD ، GBP ، EUR و پایدار) را در صرافی واریز کنند. کاربران همچنین می توانند به سادگی با واریز رمزنگاری به عنوان وثیقه ، پول وام بگیرند. به محض اینکه رمزنگاری در حساب شما باشد ، می توانید به یک خط اعتباری دسترسی پیدا کنید. وام ها از طریق Nexo Card یا از طریق انتقال وجه به بانک شما ارسال می شود.

اشکال اصلی Nexo این است که کاربران نمی توانند سود بیت کوین یا سایر دارایی های رمزنگاری را کسب کنند (برخلاف BlockFi). با این حال ، انتظار می رود این ویژگی به زودی راه اندازی شود.

اگر به دنبال روشی معتبر و با کاربرد آسان برای وام گرفتن یا پس انداز هستید ، Nexo may یکی از گزینه های بهتر موجود است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me